Cercle Brugge gooit nu ook sportief directeur op straat

326 stemmen
Cercle Brugge gooit nu ook sportief directeur op straat

Cercle Brugge vond aldus hun nieuwe hoofdtrainer in de persoon van Bernd Storck, maar dat wil niet zeggen dat de veranderingen binnen de Vereniging daar stoppen. Storck zou namelijk zelf zijn eigen personeel willen meebrengen en ook de toekomst van technisch directeur François Vitali is hoogst onzeker.


Storck leidde maandag reeds zijn eerste training bij Groen-Zwart, en hij deed van samen met zijn twee nieuwe assistenten. Maar daar blijven de wijzigingen niet bij. Het Nieuwsblad weet dat technisch directeur François Vitali dicht bij de exit staat. En dat is niet helemaal vreemd te noemen, aangezien Vitali alleen verantwoordelijk was voor de tegenvallende transfers.

Naar verluidt zou Vitali ook graag willen terugkeren naar Frankrijk. Volgens de krant vroeg hij zelfs aan Oleg Petrov, gedelegeerd bestuurder en vicevoorzitter van AS Monaco, om bedenktijd over zijn volgende stap.

UPDATE 17/10
Meer dan ooit lijkt het ontslag van François Vitali in de lucht te hangen, hoewel Het Nieuwsblad spreekt over een "onderling akkoord' tussen Cercle Brugge en Vitali. Volgens de krant wil Monaco CEO-Oleg Petrov daar donderdag een akkoord over bereiken met de huidige sportief directeur. Ook al betreft het technisch gezien geen ontslag, Vitali wordt wel mede-verantwoordelijk geacht voor de sportieve malaise binnen de Vereniging.

UPDATE 11u45
Waar rook is, is vuur. Cercle Brugge bevestigde zopas het nieuws dat er een einde werd gemaakt aan de samenwerking met Vitali. Volgens de vereniging zelf gebeurde dat dus inderdaad wel in 'onderling overleg', zo valt te lezen op de website. "François Vitali was sinds medio 2017 actief voor Groen-Zwart en had als sportief directeur de voorbije seizoenen een belangrijke rol in de samenstelling van de spelerskern en technische staf. Cercle Brugge wil François dan ook danken voor zijn geleverde inspanningen en wenst hem veel succes toe in de toekomst", klinkt daar de officiële mededeling.

LEES OOK: 'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

Zal Cercle de degradatie nog vermijden?

Meest recent

Recordtransfer Tzolis op koers: insider heeft cruciaal nieuws

Met een geweldige campagne in de Play-Offs loodste Christos Tzolis Club Brugge naar zijn 20ste ...

0
0
Collectieve ergernis op WK: "Hopelijk trekt FIFA het niet door"

Het wereldkampioenschap draait stilaan op toerental. Zaterdagavond en zondagnacht/ochtend staan ...

16
16
"Puur voetbal" - Alderweireld verklaart liefde voor één Duivel

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

36
36
Miljoenen views: Celine Dept laat tranen lopen bij ontmoeting Ronaldo

De Belgische Celine Dept maakt al jaren met content met de grootste namen in het mondiale voetbal. ...

29
29
'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

50
50
'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

407
407
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

469
469
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

112
112
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

327
327
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

164
164
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

259
259
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

202
202
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

1102
1102
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

83
83
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

446
446
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

285
285
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

677
677
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

784
784
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

85
85
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

172
172
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

826
826
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

98
98
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

75
75
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

72
72
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

44
44

Meer sportnieuws