Cercle Brugge gooit nu ook sportief directeur op straat

door
Cercle Brugge gooit nu ook sportief directeur op straat

Cercle Brugge vond aldus hun nieuwe hoofdtrainer in de persoon van Bernd Storck, maar dat wil niet zeggen dat de veranderingen binnen de Vereniging daar stoppen. Storck zou namelijk zelf zijn eigen personeel willen meebrengen en ook de toekomst van technisch directeur François Vitali is hoogst onzeker.


Storck leidde maandag reeds zijn eerste training bij Groen-Zwart, en hij deed van samen met zijn twee nieuwe assistenten. Maar daar blijven de wijzigingen niet bij. Het Nieuwsblad weet dat technisch directeur François Vitali dicht bij de exit staat. En dat is niet helemaal vreemd te noemen, aangezien Vitali alleen verantwoordelijk was voor de tegenvallende transfers.

Naar verluidt zou Vitali ook graag willen terugkeren naar Frankrijk. Volgens de krant vroeg hij zelfs aan Oleg Petrov, gedelegeerd bestuurder en vicevoorzitter van AS Monaco, om bedenktijd over zijn volgende stap.

UPDATE 17/10
Meer dan ooit lijkt het ontslag van François Vitali in de lucht te hangen, hoewel Het Nieuwsblad spreekt over een "onderling akkoord' tussen Cercle Brugge en Vitali. Volgens de krant wil Monaco CEO-Oleg Petrov daar donderdag een akkoord over bereiken met de huidige sportief directeur. Ook al betreft het technisch gezien geen ontslag, Vitali wordt wel mede-verantwoordelijk geacht voor de sportieve malaise binnen de Vereniging.

UPDATE 11u45
Waar rook is, is vuur. Cercle Brugge bevestigde zopas het nieuws dat er een einde werd gemaakt aan de samenwerking met Vitali. Volgens de vereniging zelf gebeurde dat dus inderdaad wel in 'onderling overleg', zo valt te lezen op de website. "François Vitali was sinds medio 2017 actief voor Groen-Zwart en had als sportief directeur de voorbije seizoenen een belangrijke rol in de samenstelling van de spelerskern en technische staf. Cercle Brugge wil François dan ook danken voor zijn geleverde inspanningen en wenst hem veel succes toe in de toekomst", klinkt daar de officiële mededeling.

LEES OOK: Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

Zal Cercle de degradatie nog vermijden?

Meest recent

Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

47
47
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

23
23
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

23
23
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

30
30
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

90
90
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

61
61
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

17
17
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

159
159
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

196
196
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

49
49
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

114
114
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

358
358
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

58
58
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

265
265
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

215
215
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

86
86
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

35
35
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

77
77
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

210
210
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

106
106
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

84
84
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

136
136
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

411
411
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

41
41
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

169
169

Meer sportnieuws