Cercle Brugge gooit nu ook sportief directeur op straat

door
Cercle Brugge gooit nu ook sportief directeur op straat

Cercle Brugge vond aldus hun nieuwe hoofdtrainer in de persoon van Bernd Storck, maar dat wil niet zeggen dat de veranderingen binnen de Vereniging daar stoppen. Storck zou namelijk zelf zijn eigen personeel willen meebrengen en ook de toekomst van technisch directeur François Vitali is hoogst onzeker.


Storck leidde maandag reeds zijn eerste training bij Groen-Zwart, en hij deed van samen met zijn twee nieuwe assistenten. Maar daar blijven de wijzigingen niet bij. Het Nieuwsblad weet dat technisch directeur François Vitali dicht bij de exit staat. En dat is niet helemaal vreemd te noemen, aangezien Vitali alleen verantwoordelijk was voor de tegenvallende transfers.

Naar verluidt zou Vitali ook graag willen terugkeren naar Frankrijk. Volgens de krant vroeg hij zelfs aan Oleg Petrov, gedelegeerd bestuurder en vicevoorzitter van AS Monaco, om bedenktijd over zijn volgende stap.

UPDATE 17/10
Meer dan ooit lijkt het ontslag van François Vitali in de lucht te hangen, hoewel Het Nieuwsblad spreekt over een "onderling akkoord' tussen Cercle Brugge en Vitali. Volgens de krant wil Monaco CEO-Oleg Petrov daar donderdag een akkoord over bereiken met de huidige sportief directeur. Ook al betreft het technisch gezien geen ontslag, Vitali wordt wel mede-verantwoordelijk geacht voor de sportieve malaise binnen de Vereniging.

UPDATE 11u45
Waar rook is, is vuur. Cercle Brugge bevestigde zopas het nieuws dat er een einde werd gemaakt aan de samenwerking met Vitali. Volgens de vereniging zelf gebeurde dat dus inderdaad wel in 'onderling overleg', zo valt te lezen op de website. "François Vitali was sinds medio 2017 actief voor Groen-Zwart en had als sportief directeur de voorbije seizoenen een belangrijke rol in de samenstelling van de spelerskern en technische staf. Cercle Brugge wil François dan ook danken voor zijn geleverde inspanningen en wenst hem veel succes toe in de toekomst", klinkt daar de officiële mededeling.

LEES OOK: Deadline in zicht: Cercle en Standard passeren langs kassa

Zal Cercle de degradatie nog vermijden?

Meest recent

Eindstand UEL: Nederlands bloedbad, tegenstanders Genk gekend

De League Phase van de Champions League zit erop. Donderdagavond werden alle wedstrijden van de ...

38
38
Genk vloekt: winning-goal Karetsas niet genoeg voor top 8

KRC Genk heeft de League Phase van de Europa League al winnend afgesloten. Ondanks een vroege ...

57
57
Witte rook bij KVM: miljoenentransfer in kannen en kruiken

KV Mechelen is matig aan de tweede seizoenshelft begonnen, maar blijft desondanks in de running om ...

37
37
'Tijd tikt: Club Brugge pakt harde transferbeslissing'

De euforie na de Champions League-triomf van woensdag was bijzonder groot bij Club Brugge, maar de ...

317
317
Europees gelukje voor Genk? Vossen fileert penaltyfase

KRC Genk is in eigen land bezig aan een kwakkelseizoen, maar kon zich nog ietwat optrekken aan de ...

65
65
Anderlecht dumpt Ashimeru: opvallende details bekend

RSC Anderlecht heeft zijn vijfde uitgaande transfer van de wintermercato afgerond. Zo werd donderdag ...

215
215
Stiekeme titelambities? STVV slaat toe met JPL-bekende

Vermits Union SG en Club Brugge de degens met mekaar kruisen, krijgt STVV komend weekend mogelijk ...

148
148
Club Brugge schrikt zich rot: last-minute vertrek Tzolis?

Met het ticket voor de tussenronde in de Champions League op zak, beschikt Club Brugge over een ...

622
622
Genk zoekt Europese glorie: Hayen roteert met basiself

Donderdagavond valt het doek over de League Phase van de Champions League. KRC Genk hoopt zich op de ...

21
21
‘Vermeeren zorgt voor opschudding: knaltransfer dichtbij’

Arthur Vermeeren is nog maar net weer in beeld bij Marseille, of het rommelt opnieuw rond de jonge ...

380
380
Punten L'Equipe: uitzonderlijk cijfer voor één Club-speler

Club Brugge heeft woensdag opnieuw een historische avond in de Champions League beleefd. Het ...

376
376
Tegenstander hemelt Genkie op: opvallende bijnaam onthuld

Donderdag valt het doek over de League Phase in de Europa League. KRC Genk is al zeker van de ...

238
238
Achtste wintertransfer Anderlecht: JPL-deal helemaal rond

Met de komst van verdediger Moussa Diarra, rondde RSC Anderlecht zijn inkomende huiswerk op de ...

312
312
'Diepgaand probleem Anderlecht: bizarre trainersoplossing'

Tenzij RSC Anderlecht zich komende zondag herpakt op het veld van Standard, lijkt het over en uit ...

416
416
Deadline in zicht: Cercle en Standard passeren langs kassa

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt genadeloos zijn deuren. Verschillende clubs uit ...

80
80
'Kompany verscheurd na last-minute transfer Bayern'

Bayern München heeft woensdagavond de League Phase van de Champions League afgesloten op een ...

101
101
'Solden in Anderlecht: prijskaartje sterkhouder lekt uit'

Op inkomend vlak lijkt RSC Anderlecht klaar met zijn huiswerk, terwijl er op uitgaand gebied louter ...

732
732
Super Sunday in JPL: aanduidingen scheidsrechters bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League alweer speeldag 23 op het programma. De volgende ...

155
155
'Frutos klapt uit de biecht: done deal met Anderlecht'

In de slotweek van de wintermercato moet RSC Anderlecht nog een oplossing zien te vinden voor een ...

339
339
'Overmars all-in: Antwerp zet zinnen op JPL-revelatie'

Van de beloofde versterkingen kwam tot dusver vrij weinig in huis bij Antwerp, maar in het slot van ...

378
378
'Club Brugge verliest sterkhouder: topscouts in tribune'

De uitblinkers vielen woensdag niet op één hand te tellen bij Club Brugge, maar met ...

524
524
'Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk'

KRC Genk is al zeker van de knock-outfase in de Europa League, maar tegen Malmö FF staat er ...

395
395
Kassa rinkelt bij Club Brugge: record aan diggelen?

Dankzij een fraaie 3-0 zege tegen Olympique Marseille kwalificeerde Club Brugge zich met glans ...

699
699
Code rood op de Bosuil: Antwerp riskeert monsterboete

Heel even leek Antwerp weer naar boven te mogen kijken, maar na een nul op zes lijkt de Great Old ...

667
667
Van hoop naar horror: Exit Marseille met ongeziene beelden

Wat een absolute gala-avond werd voor Club Brugge, veranderde in een ware nachtmerrie voor Marseille ...

363
363

Meer sportnieuws