Cercle Brugge gooit nu ook sportief directeur op straat

326 stemmen
Cercle Brugge gooit nu ook sportief directeur op straat

Cercle Brugge vond aldus hun nieuwe hoofdtrainer in de persoon van Bernd Storck, maar dat wil niet zeggen dat de veranderingen binnen de Vereniging daar stoppen. Storck zou namelijk zelf zijn eigen personeel willen meebrengen en ook de toekomst van technisch directeur François Vitali is hoogst onzeker.


Storck leidde maandag reeds zijn eerste training bij Groen-Zwart, en hij deed van samen met zijn twee nieuwe assistenten. Maar daar blijven de wijzigingen niet bij. Het Nieuwsblad weet dat technisch directeur François Vitali dicht bij de exit staat. En dat is niet helemaal vreemd te noemen, aangezien Vitali alleen verantwoordelijk was voor de tegenvallende transfers.

Naar verluidt zou Vitali ook graag willen terugkeren naar Frankrijk. Volgens de krant vroeg hij zelfs aan Oleg Petrov, gedelegeerd bestuurder en vicevoorzitter van AS Monaco, om bedenktijd over zijn volgende stap.

UPDATE 17/10
Meer dan ooit lijkt het ontslag van François Vitali in de lucht te hangen, hoewel Het Nieuwsblad spreekt over een "onderling akkoord' tussen Cercle Brugge en Vitali. Volgens de krant wil Monaco CEO-Oleg Petrov daar donderdag een akkoord over bereiken met de huidige sportief directeur. Ook al betreft het technisch gezien geen ontslag, Vitali wordt wel mede-verantwoordelijk geacht voor de sportieve malaise binnen de Vereniging.

UPDATE 11u45
Waar rook is, is vuur. Cercle Brugge bevestigde zopas het nieuws dat er een einde werd gemaakt aan de samenwerking met Vitali. Volgens de vereniging zelf gebeurde dat dus inderdaad wel in 'onderling overleg', zo valt te lezen op de website. "François Vitali was sinds medio 2017 actief voor Groen-Zwart en had als sportief directeur de voorbije seizoenen een belangrijke rol in de samenstelling van de spelerskern en technische staf. Cercle Brugge wil François dan ook danken voor zijn geleverde inspanningen en wenst hem veel succes toe in de toekomst", klinkt daar de officiële mededeling.

LEES OOK: 'Cercle verrast en haalt ex-speler Union terug naar JPL'

Zal Cercle de degradatie nog vermijden?

Meest recent

"Een dictatuur" - 'VAR-schandaal' zorgt voor commotie op WK

Op het wereldkampioenschap heeft Qatar zaterdagnacht een grote stunt geboekt. De Qatari's wisten op ...

15
15
'Kassa Anderlecht rinkelt: Huerta-doorbraak in zicht'

RSC Anderlecht is momenteel in afwachting van een nieuwe trainer, maar toont zich terwijl ook actief ...

197
197
Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

204
204
Geen Kane, Mbappé of Yamal: 'Dit is de beste speler op WK'

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

260
260
Engelsen vervloekt: nieuw incident in WK-voorbereiding

Engeland wordt over het algemeen beschouwd als één van de (schaduw)favorieten voor de ...

65
65
Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Het wachten is eindelijk voorbij: maandagavond beginnen de Rode Duivels aan hun WK-campagne. Maar ...

431
431
Vandenbempt haalt uit op WK: "Het is een schande!"

Op een wereldkampioenschap draait het meestal om doelpunten, tactiek en verrassende resultaten. Maar ...

80
80
'Kompany wordt geplezierd: Bayern op zucht van WK-starter'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

121
121
TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

297
297
Schotse fans veroveren nu al het WK: bier en kilts

Schotland wist zich te kwalificeren voor het WK en dat zal iedereen geweten hebben. De Schotse ...

42
42
Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

81
81
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

129
129
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

263
263
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

77
77
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

820
820
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

223
223
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

306
306
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

451
451
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

90
90
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

553
553
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

111
111
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

313
313
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

160
160
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

87
87
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

316
316

Meer sportnieuws