Cercle Brugge gooit nu ook sportief directeur op straat

326 stemmen
Cercle Brugge gooit nu ook sportief directeur op straat

Cercle Brugge vond aldus hun nieuwe hoofdtrainer in de persoon van Bernd Storck, maar dat wil niet zeggen dat de veranderingen binnen de Vereniging daar stoppen. Storck zou namelijk zelf zijn eigen personeel willen meebrengen en ook de toekomst van technisch directeur François Vitali is hoogst onzeker.


Storck leidde maandag reeds zijn eerste training bij Groen-Zwart, en hij deed van samen met zijn twee nieuwe assistenten. Maar daar blijven de wijzigingen niet bij. Het Nieuwsblad weet dat technisch directeur François Vitali dicht bij de exit staat. En dat is niet helemaal vreemd te noemen, aangezien Vitali alleen verantwoordelijk was voor de tegenvallende transfers.

Naar verluidt zou Vitali ook graag willen terugkeren naar Frankrijk. Volgens de krant vroeg hij zelfs aan Oleg Petrov, gedelegeerd bestuurder en vicevoorzitter van AS Monaco, om bedenktijd over zijn volgende stap.

UPDATE 17/10
Meer dan ooit lijkt het ontslag van François Vitali in de lucht te hangen, hoewel Het Nieuwsblad spreekt over een "onderling akkoord' tussen Cercle Brugge en Vitali. Volgens de krant wil Monaco CEO-Oleg Petrov daar donderdag een akkoord over bereiken met de huidige sportief directeur. Ook al betreft het technisch gezien geen ontslag, Vitali wordt wel mede-verantwoordelijk geacht voor de sportieve malaise binnen de Vereniging.

UPDATE 11u45
Waar rook is, is vuur. Cercle Brugge bevestigde zopas het nieuws dat er een einde werd gemaakt aan de samenwerking met Vitali. Volgens de vereniging zelf gebeurde dat dus inderdaad wel in 'onderling overleg', zo valt te lezen op de website. "François Vitali was sinds medio 2017 actief voor Groen-Zwart en had als sportief directeur de voorbije seizoenen een belangrijke rol in de samenstelling van de spelerskern en technische staf. Cercle Brugge wil François dan ook danken voor zijn geleverde inspanningen en wenst hem veel succes toe in de toekomst", klinkt daar de officiële mededeling.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

Zal Cercle de degradatie nog vermijden?

Meest recent

'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

0
0
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

30
30
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

219
219
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

83
83
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

277
277
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

174
174
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

221
221
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

772
772
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

471
471
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

291
291
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

262
262
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

118
118
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

150
150
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

597
597
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

303
303
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

91
91
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

228
228
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

121
121
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

39
39
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

405
405
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

95
95
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

47
47
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

648
648
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

677
677
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

135
135

Meer sportnieuws