"Ik stapte zelf naar Kompany om te kunnen vertrekken"

615

Bijna 12 maanden geleden werd hij nog binnengehaald als dé grote redder. Kara Mbodj moest de defensieve meubelen komen redden bij RSC Anderlecht. Maar lang duurde zijn tweede passage niet bij Paars-Wit.

De Senegalese verdediger werd het eerste deel van vorig seizoen uitgeleend aan FC Nantes. Naar verluidt woog Kara te zwaar door op het salarisbudget, waarna makelaar Mogi Bayat zijn cliënt kon onderbrengen bij zijn bevriende club in Frankrijk. Maar wegens het gebrek aan een defensieve leider sommeerde Anderlecht de centrale verdediger terug, en dat slechts na enkele maanden. Maar de voorbije zomer mocht Kara opnieuw opkrassen, tegenwoordig speelt hij bij Al-Sailiya in Qatar.

Spijt van zijn transfer heeft Kara niet, zo verklaarde hij aan Het Nieuwsblad. Naar eigen zeggen las Kara overal dat Anderlecht absoluut van hem af wilde, maar zo zou het niet in elkaar hebben gezeten. Mede daarom wil de Senegalees nu de puntjes op de i zetten. Kara benadrukt dat Anderlecht hem niet weg jaagde, na 4,5 jaar zou hij zelf toe zijn geweest aan een nieuw hoofdstuk. 

Kara zou zélf naar Vincent Kompany zijn toegestapt om zijn wens mee te delen, want hij wist dat er veel zou veranderen binnen de club. Op die manier is Kara uiteindelijk op een goede manier kunnen vertrekken bij Anderlecht.

LEES OOK: Bayern München trakteert fans op absolute monsterscore

Zou Anderlecht hem kunnen gebruiken?

Meest recent

CEO OHL haalt vernietigend uit: "Het klopt voor geen meter"

OH Leuven heeft zaterdag eindelijk de eerste competitiezege van het seizoen geboekt. De 2-0 ...

0
0
Opvolger KVO in zware crisis: rechter grijpt keihard in

De crisis bij KV Diksmuide Oostende neemt een nieuwe wending. Nadat binnen de club verdeeldheid ...

3
3
Marc Coucke doet zelfs Sidney Sweeney blozen met 'stunt'

Marc Coucke dook deze week op in een wel heel opvallende context. Tijdens Happy Hour op VTM liep de ...

54
54
Nicky Hayen beleeft absoluut horrorscenario in Engeland

Nicky Hayen heeft opnieuw een flinke klap moeten verwerken in Engeland. Burnley leek zaterdag ...

113
113
Verheye en Kerkhofs balen: Beerschot pakt koppositie

De kraker tussen promovendus Sporting Hasselt en leider Beerschot heeft een nipte zege opgeleverd ...

46
46
OHL tankt vertrouwen: Simons en co vloeren gewonde Wolven

Eindelijk! Dat zal ongetwijfeld het gevoel zijn bij de spelers, staff en supporters van OHL. De ...

13
13
Brighton geeft Arsenal pak voor de broek

In de Premier League moest Arsenal aan de bak tegen Brighton & Hove Albion. Een pittige ...

16
16
Lokonga viert, Deman en Werder met dolle slotfase

In de Bundesliga won Bayern München vrijdagavond met 7-0 van Union Berlin. Om 15u30 vatten er ...

11
11
Zes nieuwkomers bij Anderlecht: tijd voor volgende stap

Bij RSC Anderlecht kenden ze een zeer drukke zomer. Er zijn heel wat spelers die zich al positief ...

227
227
KRC Genk sloeg toe: "River Plate was zeer concreet"

KRC Genk investeerde enorm veel geld in nieuwe spelers. Ze betaalden net geen 33 miljoen euro in ...

172
172
Druk neemt toe bij Cercle Brugge: Friis benoemt pijnpunten

Cercle Brugge is met een drie op achttien zwak begonnen aan het nieuwe seizoen. Ze wonnen nog geen ...

67
67
Nieuwe wending in verhaal omtrent Stroeykens?

Mario Stroeykens zal nog tot januari moeten wachten om een nieuwe club te vinden. Hij is momenteel ...

209
209
Aston Villa laat Tottenham wéér balen: exit De Zerbi?

Om 13u30 gaven Tottenham en Aston Villa elkaar partij. Twee clubs die zeer pover aan het seizoen ...

59
59
Standard likt zijn wonden: "Dit is heel pijnlijk"

Standard had lange tijd uitzicht op een punt tegen AA Gent, maar ging toch onderuit. De Rouches zijn ...

58
58
Na zeperd tegen Union SG: "Veranderen onze aanpak niet"

Union SG is voorlopig te sterk voor heel wat ploegen in de Jupiler Pro League. Lommel SK kreeg er ...

19
19
Thibaut Courtois zorgt voor wondermooi sportverhaal

Thibaut Courtois kennen we vooral als één van de beste doelmannen van zijn generatie, ...

55
55
Verschueren geeft update over stadionplannen van Anderlecht

RSC Anderlecht speelt momenteel in een stadion van 21.000 zitplaatsen. Dat is te klein voor de ...

341
341
'AA Gent weigerde topschutter Jupiler Pro League'

Bij AA Gent kennen ze voorlopig een bijzonder goed seizoen. De Buffalo’s haalden ook een ...

309
309
Opvolger Vanaken? 'Club in transferstrijd van 20 miljoen'

Het seizoen in het clubvoetbal wordt in de komende drie weken even stilgelegd voor een ...

737
737
Vitor Bruno grijpt weer in: vijf wissels in basisploeg

RSC Anderlecht wil de extra lange interland-periode met een goed gevoel inzetten. En dus moeten de ...

329
329
'Dilemma voor Kompany: transferdeal van 40 miljoen'

Bayern München heeft de interland-break ingezet met een klinkende 7-0-overwinning tegen Union ...

74
74
Club casht zwaar in 2027: víj́f sterkhouders nu al grof wild

Net geen 100 miljoen euro. Zoveel verdiende Club Brugge afgelopen zomer met de verkoop van spelers. ...

390
390
Drama voor AA Gent: keihard verdict Ngom bekend

Met 19 op 21 kan AA Gent met een uitstekend rapport de interland-periode induiken. Maar vrijdagavond ...

244
244
TU: 'Real maakt Courtois-statement; pittige Lukaku-uitspraak'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

155
155
Standard Luik krijgt serieuze tik: “Heel pijnlijk”

Standard Luik leek op weg naar een gelijkspel tegen leider KAA Gent, maar een kleine tien minuten ...

98
98

Meer sportnieuws