"Ik stapte zelf naar Kompany om te kunnen vertrekken"

615 stemmen

Bijna 12 maanden geleden werd hij nog binnengehaald als dé grote redder. Kara Mbodj moest de defensieve meubelen komen redden bij RSC Anderlecht. Maar lang duurde zijn tweede passage niet bij Paars-Wit.

De Senegalese verdediger werd het eerste deel van vorig seizoen uitgeleend aan FC Nantes. Naar verluidt woog Kara te zwaar door op het salarisbudget, waarna makelaar Mogi Bayat zijn cliënt kon onderbrengen bij zijn bevriende club in Frankrijk. Maar wegens het gebrek aan een defensieve leider sommeerde Anderlecht de centrale verdediger terug, en dat slechts na enkele maanden. Maar de voorbije zomer mocht Kara opnieuw opkrassen, tegenwoordig speelt hij bij Al-Sailiya in Qatar.

Spijt van zijn transfer heeft Kara niet, zo verklaarde hij aan Het Nieuwsblad. Naar eigen zeggen las Kara overal dat Anderlecht absoluut van hem af wilde, maar zo zou het niet in elkaar hebben gezeten. Mede daarom wil de Senegalees nu de puntjes op de i zetten. Kara benadrukt dat Anderlecht hem niet weg jaagde, na 4,5 jaar zou hij zelf toe zijn geweest aan een nieuw hoofdstuk. 

Kara zou zélf naar Vincent Kompany zijn toegestapt om zijn wens mee te delen, want hij wist dat er veel zou veranderen binnen de club. Op die manier is Kara uiteindelijk op een goede manier kunnen vertrekken bij Anderlecht.

LEES OOK: Kompany slaat iedereen met verstomming: “Nooit gezien”

Zou Anderlecht hem kunnen gebruiken?

Meest recent

'Zeno Debast plots in beeld bij Europese grootmacht'

Zeno Debast zat in de WK-selectie van gewezen bondscoach Rudi Garcia, maar centrale verdediger kwam ...

43
43
Hugo Cuypers meteen als held onthaald bij nieuwe club

Hugo Cuypers gaat een nieuwe uitdaging aan na zijn avontuur in de MLS. De aanvaller was de afgelopen ...

30
30
'Strijd om Onyedika is los: dit beslist Club voorlopig'

Club Brugge is deze week op stage vertrokken naar Frankrijk, waar het tegen Stade Rennes zijn ...

206
206
'Openda krijgt zin: transferakkoord in de maak'

Loïs Openda was één van de voornaamste afwezigen in de WK-selectie van de Rode ...

49
49
Club Brugge pakt uit met fraai nieuw uitshirt

Club Brugge heeft nog een dikke week voor zijn eerste officiële opdracht van het nieuwe ...

134
134
Sterkhouder bezorgt Union opsteker: "Ik wil blijven"

Union heeft zich deze zomer al fors versterkt, want het wou anticiperen op nog maar eens een ...

58
58
'Ingrijpende aankondiging over toekomst Doku op komst'

De verwachting was dat Jérémy Doku één van de sterren van het WK zou ...

137
137
Essevee weet gegeerde jeugdinternational te strikken

Zulte Waregem heeft deze zomer al goed geboerd op de transfermarkt. Het wist al 5,5 miljoen euro te ...

57
57
Thorup niet tevreden na pandoering: tijd voor actie

Racing Genk verloor kansloos met 4-0 van AZ. Dat moet toch beter en dat weer de nieuwe coach Jess ...

420
420
Bruno maakt keuze: dure vogel kind van de rekening

RSC Anderlecht geeft om 19u Hammarby partij. Het wordt interessant om te zien wie Vitor Bruno aan de ...

336
336
De Mil geeft transferplannen van AA Gent prijs

AA Gent moet Europees aan de bak, maar trainer Rik De Mil weet ook dat zijn team nog niet klaar is. ...

167
167
Aster Nzeyimana en Lize Feryn delen enorm heuglijk nieuws

Na een lange periode vol hoop, verdriet en opnieuw hoop is het geluk eindelijk compleet. Lize Feryn ...

37
37
'Anderlecht wil ervaren WK-ganger naar Lotto Park halen'

Anderlecht heeft nog nood aan heel wat versterking. Ook achteraan moet er nog een kwaliteitsinjectie ...

512
512
Club Brugge gaat voor straffe stunt: zelfs 12M volstaat niet

Club Brugge heeft een opvallende transfer in het vizier. Eerder lag er al 12 miljoen euro op tafel ...

942
942
‘Leegloop Union SG: miljoenenbod op David’

Union SG gaat deze mercato weer een resem spelers verliezen. Christian Burgess is al naar AA Gent, ...

94
94
Anderlecht deelt gigantisch goed nieuws mee

RSC Anderlecht is een gigantisch grote club in België, maar de laatste jaren draait het ...

608
608
JPL-club mikt hoog: "Grote club worden in België"

Union SG kwam de afgelopen jaren er als extra topclub bij, al moesten AA Gent en Royal Antwerp FC ...

386
386
Plots weelde voor Bruno: wie wint het pleit?

RSC Anderlecht neemt het om 19u op tegen Hammarby. De Brusselaars staan onder stevige druk, want ...

298
298
'Plan B voor Van Bommel: shortlist Rode Duivels lekt uit'

De officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat Mark van Bommel ...

388
388
'Klopjacht op Karetsas: De Condé rolt spierballen'

KRC Genk staat niet alleen op het punt om zijn inkomend record te verpulveren, ook op uitgaand vlak ...

253
253
'Bruno schudt elftal door mekaar: frisse wind bij RSCA'

Donderdag staat Vitor Bruno voor zijn vuurdoop als coach van RSC Anderlecht. In de tweede voorronde ...

408
408
'Makelaar bevestigt: Club op zucht van knaltransfer'

Club Brugge vertrok woensdag op zomerstage naar Rennes. Voorlopig stapten er met Yann Sommer, ...

669
669
Peter Vandenbempt laat tranen rollen: "Het laatste woord..."

Na een maand vol voetbal, duizenden kilometers en 104 wedstrijden is ook voor Peter Vandenbempt het ...

439
439
De Mil onthult één dilemma: "Moeten creatief zijn"

AA Gent moet meteen vol aan de bak in zijn eerste officiële opdracht van het nieuwe seizoen. ...

78
78
Eerst pak slaag, dan transferdeal voor Genk?

KRC Genk is dezer dagen zeer druk in de weer. Niet alleen met de voorbereiding op het nieuwe ...

897
897

Meer sportnieuws