Topturnster Nina Derwael onthult liefde voor Club-huurling

door
Topturnster Nina Derwael onthult liefde voor Club-huurling

Nina Derwael werd afgelopen zondag bij haar aankomst in Brussel onthaald als een ware heldin. Geen wonder natuurlijk, aangezien ze terugkwam met een gouden medaille vanop het WK turnen. In de tijd die ze daar doorbracht, werd intussen bekend dat ze een relatie heeft met Club-speler Siemen Voet, die dit seizoen wordt uitgeleend aan Roeselare.

Tot dusver liet ze zich daar nog niet over uit, tot vandaag in Het Nieuwsblad. Daar bevestigde ze dat ze inderdaad een relatie hebben: “Eigenlijk wilden Siemen en ik het nieuws stilhouden tot na het WK, als de rust weergekeerd zou zijn. Dan zou er minder spel van gemaakt worden. Maar Siemen heeft me verrast door zaterdag naar Stuttgart te komen. Op dat moment dachten we er niet over na. Toen kwamen de camera’s op ons af. Of me dat irriteerde? Nee, hoor. Ik ben trots op hem.”

Derwael deed ook uit de doeken hoe ze elkaar tegen het lijf liepen, en dat blijkt al een tijdje terug te gaan: “Via onze mama’s, die elkaar al jaren kennen. Ook Siemens mama komt uit Sint-Truiden, vandaar. Zes jaar geleden zijn ze mekaar eens tegengekomen in Gent en ze hebben toen lang zitten babbelen, terwijl Siemen en ik – een jaar of twaalf – daar een beetje bij zaten te wachten. Onlangs hebben we via Instagram contact gemaakt en er was direct een heel goede klik. We konden goed praten met mekaar. We spraken een keertje af en van het een kwam het ander.”




LEES OOK: Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Mooi koppel?

Meest recent

Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

49
49
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

13
13
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

21
21
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

407
407
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

305
305
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

52
52
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

58
58
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

80
80
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1434
1434
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

131
131
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

200
200
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

41
41
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

1062
1062
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

484
484
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

72
72
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

42
42
‘Nieuwe wending na terugkeer De Bruyne’

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

130
130
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

99
99
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

22
22
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

54
54
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

100
100
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

228
228
Nieuw sprookje bij Union: "Magnifiek!"

Union heeft zaterdag geen steek laten vallen in de titelstrijd. Tegen rode lantaarn Dender ...

56
56
Hayen verklaart 'stijlbreuk' Genk in vergelijking met Club

KRC Genk speelt zondag zijn laatste troeven uit in de strijd om de Champions' Play-Off. Bij een ...

137
137
16-jarige redt Arsenal, Chelsea gaat pijnlijk onderuit

Arsenal blijft stevig aan de leiding in de Premier League. Tegen Everton leek het wel lange tijd op ...

21
21

Meer sportnieuws