'Mertens krijgt monsteraanbieding binnen en doet Napoli tegenvoorstel'

1151
'Mertens krijgt monsteraanbieding binnen en doet Napoli tegenvoorstel'

Het lijkt erop dat ze in Italië de komende maanden nog zullen smullen van de contractsituatie van Dries Mertens. De Rode Duivel is in juni 2020 einde contract en bereikte nog geen akkoord met Napoli over een verlenging. Daardoor groeit de kans alsmaar meer dat hij straks na zes jaar de Italianen zal verlaten.

Dat Mertens blijkbaar al enkele voorstellen van de club afgewezen heeft, helpt daar zeker niet bij. Zo komt Tuttosport nu met het nieuws dat Mertens nee gezegd heeft tegen het laatste aanbod van Napoli. De club bood hem een nieuw contract voor twee jaar aan een jaarloon van 4 miljoen euro. Opmerkelijk genoeg kreeg Mertens daarbij ook de garantie dat hij na zijn actieve carrière als teammanager aan de slag zou kunnen bij Bari, de Italiaanse derdeklasser die net als Napoli in handen is van Aurelio De Laurentiis.

UPDATE 15/10

Net zoals wij vorige week berichtten, lijkt Napoli dan toch van plan om Dries Mertens een nieuwe contractaanbieding voor te schotelen. Met dat nieuws komt nu ook Het Laatste Nieuws naar buiten, mits enkele aanpassingen. Zo zou het gaan om een contract van drie jaar én zouden de Duivel én zijn entourage in ‘blijde verwachting zijn van het aanbod’. Lees: van het afwimpelen van het voorstel, lijkt dus hoegenaamd geen sprake. Integendeel, vanaf het moment dat hij deze aanbieding voor zijn neus krijgt, zal er vermoedelijk snel een handtekening onder staan.

UPDATE 16/10
In Italië lijken ze er toch niet van uit te gaan dat Mertens het voorstel van Napoli zomaar zal aanvaarden. Corriere dello Sport weet immers dat Mertens in China maar liefst 17 miljoen euro kan gaan verdienen over een periode van drie jaar en dat hij ofwel in de zomer transfervrij de overstap kan maken, ofwel in januari tegen de juiste prijs. Die cijfers doen de Rode Duivel toch nadenken, ook al wil hij liefst van al gewoon in Napels blijven. Hij zou Napoli dan ook een tegenvoorstel gedaan hebben: als hij hetzelfde kan verdienen als in China - een jaarloon van zo'n 5,7 miljoen euro dus - dan zal hij gewoon bij de club blijven.

LEES OOK: Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Denk je dat Napoli op dat tegenvoorstel in zou gaan?

Meest recent

OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

12
12
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

42
42
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

27
27
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

12
12
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

38
38
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

32
32
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

84
84
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

187
187
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

12
12
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

80
80
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

28
28
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

258
258
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

106
106
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

47
47
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

32
32
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

19
19
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

74
74
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

175
175
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

52
52
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

41
41
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

125
125
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

71
71
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

108
108
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

63
63
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

54
54

Meer sportnieuws