TRANSFERUURTJE: Club werkt al aan transfers, Bayern beslist over transfer Müller

254 stemmen
TRANSFERUURTJE: Club werkt al aan transfers, Bayern beslist over transfer Müller

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

De transfermarkt opent pas opnieuw binnen 2,5 maand, maar bij Club Brugge zijn ze nu al bezig met de volgende mercato's volop voor te bereiden. Het zou nu al aan het bepalen zijn welke spelers de komende maanden mogen vertrekken en de zoektocht naar vervangers voor hen is al opgestart. Daarbij maakt het gebruik van een eigen analist die de eisen van Philippe Clement kent.



Bij Anderlecht greep Isaac Kiese Thelin in de zomer net naast een transfer. De Zweedse spits mocht uiteindelijk niet weg omdat er geen extra aanvaller gevonden werd. Hij zag zo een overgang naar FC Kopenhagen in het water vallen, maar zij waren niet de enige gegadigde. Ook Schalke 04 was immers stevig geïnteresseerd in de targetspits.

BUITENLAND

Thomas Müller zou een vertrek bij Bayern München overwegen en Ajax gooide al een lijntje uit naar de Duitse aanvaller. Het lijkt er echter niet op dat het tot een transfer zal komen. Het is nog maar de vraag of Müller zelf een overstap naar Amsterdam zou zien zitten, maar bovenal wil Bayern niet weten van een vertrek in januari.



Real Madrid wil de komende transferperiodes weer enkele wereldsterren binnenhalen en helemaal bovenaan het verlanglijstje zou een wel heel straffe naam staan. De Koninklijke wil er immers alles aan doen om komende zomer Kylian Mbappé binnen te halen. De Franse aanvaller gaat dan zijn laatste contractjaar in bij PSG en daar zou Florentino Perez van willen profiteren om hem binnen te halen, zoasl hij eerder al deed bij Eden Hazard en Thibaut Courtois.

Ook op  het middenveld zoekt Real nog versterking en in januari zou het een nieuwe poging wagen om Christian Eriksen binnen te halen. De Deen is straks einde contract bij Tottenham en januari wordt dus de laatste kans voor de Spurs om nog een transfersom te vangen.



Bij Internazionale krijgt Romelu Lukaku in januari mogelijk een nieuwe spitsbroeder. Alexis Sanchez dreigt immers enkele maanden out te zijn en daarom zou Inter als vervanger Olivier Giroud willen binnenhalen. De contracteisen van de 33-jarige Fransman zouden wel zeer pittig zijn: een overeenkomst tot 2022 aan 8 miljoen euro per jaar.

LEES OOK: 'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Moet Anderlecht in januari Thelin laten vertrekken?

Meest recent

Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

38
38
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

32
32
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

176
176
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

137
137
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

37
37
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

352
352
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

144
144
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

446
446
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

56
56
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

109
109
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

44
44
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

337
337
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

688
688
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

511
511
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

149
149
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

1111
1111
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

176
176
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

77
77
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

663
663
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

249
249
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

514
514
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

252
252
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

278
278
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1271
1271
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

641
641

Meer sportnieuws