TRANSFERUURTJE: Club werkt al aan transfers, Bayern beslist over transfer Müller

door
TRANSFERUURTJE: Club werkt al aan transfers, Bayern beslist over transfer Müller

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

De transfermarkt opent pas opnieuw binnen 2,5 maand, maar bij Club Brugge zijn ze nu al bezig met de volgende mercato's volop voor te bereiden. Het zou nu al aan het bepalen zijn welke spelers de komende maanden mogen vertrekken en de zoektocht naar vervangers voor hen is al opgestart. Daarbij maakt het gebruik van een eigen analist die de eisen van Philippe Clement kent.



Bij Anderlecht greep Isaac Kiese Thelin in de zomer net naast een transfer. De Zweedse spits mocht uiteindelijk niet weg omdat er geen extra aanvaller gevonden werd. Hij zag zo een overgang naar FC Kopenhagen in het water vallen, maar zij waren niet de enige gegadigde. Ook Schalke 04 was immers stevig geïnteresseerd in de targetspits.

BUITENLAND

Thomas Müller zou een vertrek bij Bayern München overwegen en Ajax gooide al een lijntje uit naar de Duitse aanvaller. Het lijkt er echter niet op dat het tot een transfer zal komen. Het is nog maar de vraag of Müller zelf een overstap naar Amsterdam zou zien zitten, maar bovenal wil Bayern niet weten van een vertrek in januari.



Real Madrid wil de komende transferperiodes weer enkele wereldsterren binnenhalen en helemaal bovenaan het verlanglijstje zou een wel heel straffe naam staan. De Koninklijke wil er immers alles aan doen om komende zomer Kylian Mbappé binnen te halen. De Franse aanvaller gaat dan zijn laatste contractjaar in bij PSG en daar zou Florentino Perez van willen profiteren om hem binnen te halen, zoasl hij eerder al deed bij Eden Hazard en Thibaut Courtois.

Ook op  het middenveld zoekt Real nog versterking en in januari zou het een nieuwe poging wagen om Christian Eriksen binnen te halen. De Deen is straks einde contract bij Tottenham en januari wordt dus de laatste kans voor de Spurs om nog een transfersom te vangen.



Bij Internazionale krijgt Romelu Lukaku in januari mogelijk een nieuwe spitsbroeder. Alexis Sanchez dreigt immers enkele maanden out te zijn en daarom zou Inter als vervanger Olivier Giroud willen binnenhalen. De contracteisen van de 33-jarige Fransman zouden wel zeer pittig zijn: een overeenkomst tot 2022 aan 8 miljoen euro per jaar.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

Moet Anderlecht in januari Thelin laten vertrekken?

Meest recent

Joos heeft voorkeur: "Ik wil hen erbij in Play-Off I"

Met nog drie speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie ligt de strijd om de Champions' ...

67
67
Liverpool gaat knullig met billen bloot bij rode lantaarn

Liverpool heeft dinsdagavond nogmaals averij opgelopen in de strijd om de top vier in de Premier ...

13
13
Barça strandt op zucht van remontada tegen Atletico

Atletico Madrid heeft zich dinsdagavond geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De 4-0-zege in ...

39
39
'Nieuwe ramp in de maak? Donkere wolken boven RWDM'

De voorbije jaren bleek de Challenger Pro League al een kerkhof, met het failliet van clubs als KV ...

30
30
'Kompany lacht tanden bloot na transferbeslissing Liverpool'

Bayern München kan een geweldig seizoen beleven. Het staat tien speeldagen voor het einde ruim ...

28
28
Harde conclusie: "Dat moet AA Gent in de zomer aantrekken"

De strijd om de Champions' Play-Off kreeg vorig weekend een nieuwe wending. AA Gent moest zijn zesde ...

58
58
Geen dubbel: PSV laat zich verrassen in halve finale beker

In Nederland stevent PSV af op een snelle landstitel, want in de Eredivisie hebben ze nu al ...

37
37
Defour heeft keiharde boodschap voor JPL-clubs

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League nadert zijn ontknoping. Met nog drie speeldagen ...

55
55
'Garcia vloekt: Rode Duivel in topvorm valt uit'

De Rode Duivels trekken binnen enkele weken al naar de Verenigde Staten om zich er met een ministage ...

70
70
'Westerlo vult de kassa: monsterbod op komst'

KVC Westerlo is financieel wat aan het inbinden en de Kemphanen moeten met uitgaande transfers ...

67
67
'Knaltransfer Cercle Brugge: Bundesliga-club meldt zich'

Cercle Brugge verkoopt al jaren zeer goed en komende zomer gaan ze nog een miljoenentransfer ...

149
149
‘Anderlecht plant zomerknaller: JPL-topspits komt eraan’

Anderlecht kijkt al volop vooruit naar de zomermercato. In de JPL ligt één opvallend ...

492
492
Stayen barst uit zijn voegen: STVV brengt héél straf nieuws

STVV kende de afgelopen jaren al een stijging inzake toeschouwersaantallen. Dit seizoen is daar nog ...

149
149
Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

25
25
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

18
18
'Anderlecht zoekt centen: De Cat in etalage gezet?'

Wie de vacature moet komen invullen is voorlopig nog een vraagteken, maar vast staat alleszins dat ...

206
206
Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

263
263
Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

196
196
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

464
464
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

266
266
Garcia glundert: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

154
154
'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

714
714
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

125
125
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

154
154
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

51
51

Meer sportnieuws