TRANSFERUURTJE: Club werkt al aan transfers, Bayern beslist over transfer Müller

door
TRANSFERUURTJE: Club werkt al aan transfers, Bayern beslist over transfer Müller

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

De transfermarkt opent pas opnieuw binnen 2,5 maand, maar bij Club Brugge zijn ze nu al bezig met de volgende mercato's volop voor te bereiden. Het zou nu al aan het bepalen zijn welke spelers de komende maanden mogen vertrekken en de zoektocht naar vervangers voor hen is al opgestart. Daarbij maakt het gebruik van een eigen analist die de eisen van Philippe Clement kent.



Bij Anderlecht greep Isaac Kiese Thelin in de zomer net naast een transfer. De Zweedse spits mocht uiteindelijk niet weg omdat er geen extra aanvaller gevonden werd. Hij zag zo een overgang naar FC Kopenhagen in het water vallen, maar zij waren niet de enige gegadigde. Ook Schalke 04 was immers stevig geïnteresseerd in de targetspits.

BUITENLAND

Thomas Müller zou een vertrek bij Bayern München overwegen en Ajax gooide al een lijntje uit naar de Duitse aanvaller. Het lijkt er echter niet op dat het tot een transfer zal komen. Het is nog maar de vraag of Müller zelf een overstap naar Amsterdam zou zien zitten, maar bovenal wil Bayern niet weten van een vertrek in januari.



Real Madrid wil de komende transferperiodes weer enkele wereldsterren binnenhalen en helemaal bovenaan het verlanglijstje zou een wel heel straffe naam staan. De Koninklijke wil er immers alles aan doen om komende zomer Kylian Mbappé binnen te halen. De Franse aanvaller gaat dan zijn laatste contractjaar in bij PSG en daar zou Florentino Perez van willen profiteren om hem binnen te halen, zoasl hij eerder al deed bij Eden Hazard en Thibaut Courtois.

Ook op  het middenveld zoekt Real nog versterking en in januari zou het een nieuwe poging wagen om Christian Eriksen binnen te halen. De Deen is straks einde contract bij Tottenham en januari wordt dus de laatste kans voor de Spurs om nog een transfersom te vangen.



Bij Internazionale krijgt Romelu Lukaku in januari mogelijk een nieuwe spitsbroeder. Alexis Sanchez dreigt immers enkele maanden out te zijn en daarom zou Inter als vervanger Olivier Giroud willen binnenhalen. De contracteisen van de 33-jarige Fransman zouden wel zeer pittig zijn: een overeenkomst tot 2022 aan 8 miljoen euro per jaar.

LEES OOK: Akelige beelden Vermant: Club geeft update na ziekenhuisbezoek

Moet Anderlecht in januari Thelin laten vertrekken?

Meest recent

Akelige beelden Vermant: Club geeft update na ziekenhuisbezoek

Club Brugge heeft zich woensdagavond geplaatst voor de kwartfinales van de Croky Cup. Maar de zege ...

59
59
Croky Cup: Club, Gent én Union door, Antwerp viert na penalty's

In de 1/8ste finales van de Croky Cup werden woensdagavond vier wedstrijden afgewerkt. ...

158
158
Bizarre VAR-fase in OHL-Club: Hayen doet boekje open

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

83
83
Talbi verkoopt Liverpool uppercut, pijnlijke slipper Chelsea

In de Engelse Premier League heeft leider Arsenal FC woensdag weer goede zaken gedaan. De Gunners ...

56
56
Owngoals voorkomen afgang Bayern, boze Kompany pakt geel

Bayern München heeft zich woensdag geplaatst voor de volgende ronde van de DFB Pokal. Tegen ...

25
25
Sensatie: 'Anderlecht contacteert Benteke, Club op de loer'

Nadat hij de voorbij jaren heeft uitgeblonken in de MLS, gaat Christian Benteke op zijn 35ste op ...

1015
1015
Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

176
176
Kijkers walgen massaal van beelden Croky Cup: "Schandalig!"

In de Croky Cup staan woensdagavond vier matchen van de 1/8ste finales op het programma. Al deze ...

204
204
Waalse analisten vellen verdict: géén titel voor Anderlecht?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

293
293
Real recht rug dankzij Courtois en Mbappé, Napoli ontsnapt

Na een reeks van drie opeenvolgende draws, heeft Real Madrid weer aangeknoopt met de zege in La ...

31
31
Gezichtsverlies Standard: "Hier spelen vraagt bepaald niveau ..."

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

152
152
Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Alsof het dossier nog niet pijnlijk genoeg was, bleef Simon Mignolet zondag tijdens de rust tegen ...

699
699
'Schalke en co strijden volop om verrassende Belg'

Dezer dagen trekken de meeste Belgische clubs voluit de kaart van de jeugd, al blijven er nog altijd ...

35
35
Eén verrassing bij Club, Janssen start meteen bij Antwerp

Er staat woensdagavond alweer heel wat bekervoetbal op het programma. Met Club Brugge en Union komen ...

61
61
Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

39
39
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

181
181
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

100
100
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

125
125
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

117
117
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

121
121
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

125
125
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

316
316
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

37
37
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

324
324
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

185
185

Meer sportnieuws