TRANSFERUURTJE: Club werkt al aan transfers, Bayern beslist over transfer Müller

door
TRANSFERUURTJE: Club werkt al aan transfers, Bayern beslist over transfer Müller

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

De transfermarkt opent pas opnieuw binnen 2,5 maand, maar bij Club Brugge zijn ze nu al bezig met de volgende mercato's volop voor te bereiden. Het zou nu al aan het bepalen zijn welke spelers de komende maanden mogen vertrekken en de zoektocht naar vervangers voor hen is al opgestart. Daarbij maakt het gebruik van een eigen analist die de eisen van Philippe Clement kent.



Bij Anderlecht greep Isaac Kiese Thelin in de zomer net naast een transfer. De Zweedse spits mocht uiteindelijk niet weg omdat er geen extra aanvaller gevonden werd. Hij zag zo een overgang naar FC Kopenhagen in het water vallen, maar zij waren niet de enige gegadigde. Ook Schalke 04 was immers stevig geïnteresseerd in de targetspits.

BUITENLAND

Thomas Müller zou een vertrek bij Bayern München overwegen en Ajax gooide al een lijntje uit naar de Duitse aanvaller. Het lijkt er echter niet op dat het tot een transfer zal komen. Het is nog maar de vraag of Müller zelf een overstap naar Amsterdam zou zien zitten, maar bovenal wil Bayern niet weten van een vertrek in januari.



Real Madrid wil de komende transferperiodes weer enkele wereldsterren binnenhalen en helemaal bovenaan het verlanglijstje zou een wel heel straffe naam staan. De Koninklijke wil er immers alles aan doen om komende zomer Kylian Mbappé binnen te halen. De Franse aanvaller gaat dan zijn laatste contractjaar in bij PSG en daar zou Florentino Perez van willen profiteren om hem binnen te halen, zoasl hij eerder al deed bij Eden Hazard en Thibaut Courtois.

Ook op  het middenveld zoekt Real nog versterking en in januari zou het een nieuwe poging wagen om Christian Eriksen binnen te halen. De Deen is straks einde contract bij Tottenham en januari wordt dus de laatste kans voor de Spurs om nog een transfersom te vangen.



Bij Internazionale krijgt Romelu Lukaku in januari mogelijk een nieuwe spitsbroeder. Alexis Sanchez dreigt immers enkele maanden out te zijn en daarom zou Inter als vervanger Olivier Giroud willen binnenhalen. De contracteisen van de 33-jarige Fransman zouden wel zeer pittig zijn: een overeenkomst tot 2022 aan 8 miljoen euro per jaar.

LEES OOK: 'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Moet Anderlecht in januari Thelin laten vertrekken?

Meest recent

Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

0
0
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

12
12
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

16
16
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

43
43
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

22
22
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

400
400
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

271
271
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

36
36
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

277
277
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

119
119
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

335
335
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

104
104
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

160
160
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

65
65
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

254
254
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

204
204
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

154
154
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

748
748
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

337
337
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

361
361
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

910
910
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

675
675
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

432
432
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

321
321
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

941
941

Meer sportnieuws