TRANSFERUURTJE: Club werkt al aan transfers, Bayern beslist over transfer Müller

door
TRANSFERUURTJE: Club werkt al aan transfers, Bayern beslist over transfer Müller

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

De transfermarkt opent pas opnieuw binnen 2,5 maand, maar bij Club Brugge zijn ze nu al bezig met de volgende mercato's volop voor te bereiden. Het zou nu al aan het bepalen zijn welke spelers de komende maanden mogen vertrekken en de zoektocht naar vervangers voor hen is al opgestart. Daarbij maakt het gebruik van een eigen analist die de eisen van Philippe Clement kent.



Bij Anderlecht greep Isaac Kiese Thelin in de zomer net naast een transfer. De Zweedse spits mocht uiteindelijk niet weg omdat er geen extra aanvaller gevonden werd. Hij zag zo een overgang naar FC Kopenhagen in het water vallen, maar zij waren niet de enige gegadigde. Ook Schalke 04 was immers stevig geïnteresseerd in de targetspits.

BUITENLAND

Thomas Müller zou een vertrek bij Bayern München overwegen en Ajax gooide al een lijntje uit naar de Duitse aanvaller. Het lijkt er echter niet op dat het tot een transfer zal komen. Het is nog maar de vraag of Müller zelf een overstap naar Amsterdam zou zien zitten, maar bovenal wil Bayern niet weten van een vertrek in januari.



Real Madrid wil de komende transferperiodes weer enkele wereldsterren binnenhalen en helemaal bovenaan het verlanglijstje zou een wel heel straffe naam staan. De Koninklijke wil er immers alles aan doen om komende zomer Kylian Mbappé binnen te halen. De Franse aanvaller gaat dan zijn laatste contractjaar in bij PSG en daar zou Florentino Perez van willen profiteren om hem binnen te halen, zoasl hij eerder al deed bij Eden Hazard en Thibaut Courtois.

Ook op  het middenveld zoekt Real nog versterking en in januari zou het een nieuwe poging wagen om Christian Eriksen binnen te halen. De Deen is straks einde contract bij Tottenham en januari wordt dus de laatste kans voor de Spurs om nog een transfersom te vangen.



Bij Internazionale krijgt Romelu Lukaku in januari mogelijk een nieuwe spitsbroeder. Alexis Sanchez dreigt immers enkele maanden out te zijn en daarom zou Inter als vervanger Olivier Giroud willen binnenhalen. De contracteisen van de 33-jarige Fransman zouden wel zeer pittig zijn: een overeenkomst tot 2022 aan 8 miljoen euro per jaar.

LEES OOK: Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Moet Anderlecht in januari Thelin laten vertrekken?

Meest recent

Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

29
29
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

10
10
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

12
12
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

40
40
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

91
91
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

28
28
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

115
115
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

224
224
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

205
205
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

118
118
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

71
71
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

603
603
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

96
96
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

91
91
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

172
172
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

240
240
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

136
136
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

128
128
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

445
445
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

126
126
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

290
290
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

485
485
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

380
380
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

231
231
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

390
390

Meer sportnieuws