Club krijgt flinke opsteker voor kraker tegen PSG

402
Club krijgt flinke opsteker voor kraker tegen PSG

Club Brugge hervat het seizoen aanstaande vrijdag met een wedstrijd op het veld van Moeskroen, maar het is vooral uitkijken naar de Champions League-partij van volgende week dinsdag. Dan komt het grote Paris Saint-Germain immers op bezoek. De Franse kampioen kan mogelijk wel niet op volle sterkte aantreden.

Door een schorsing die hij vorig seizoen had opgelopen, moest PSG het in de twee voorbije CL-duels zonder Neymar doen. Normaal gezien zou de Braziliaan tegen Club zijn wederoptreden in het kampioenenbal maken, maar zondag viel hij bij de nationale ploeg plots geblesseerd uit. Maandag moeten verdere onderzoeken de ernst van zijn kwetsuur nog bepalen, maar hij is hoogst onzeker voor de verplaatsing naar West-Vlaanderen.

Wie er allicht wél gaat bij zijn, is Kylian Mbappé. De wereldkampioen moest de interlands met Frankrijk aan zich voorbije laten gaan, maar bondscoach Didier Deschamps benadrukte dat het niet om een nieuwe blessure gaat. De pijlsnelle aanvaller zou gewoon nog niet voldoende gerecupereerd zijn van een vorige kwetsuur en had extra rust nodig. Volgens Sport.fr zou hij echter vroeger dan verwacht zijn rentree vieren bij PSG.

UPDATE 14/10

Club Brugge zal inderdaad Kylian Mbappé moeten vrezen in het Jan Breydelstadion. Het doorgaans goed geïnformeerde Le Parisien bevestigt immers dat de steraanvaller sowieso fit zal zijn voor de confrontatie tussen PSG en Club in de Champions League van volgende week. De aanvaller had moeten afhaken voor de Franse nationale ploeg omdat een oude spierblessure weer opspeelde, maar de twee weken rust zouden dat euvel verholpen hebben. Vrijdag zou hij in de competitiematch tegen Nice al zijn wederoptreden kunnen maken. De opdracht voor Club wordt er dus niet makkelijker op.

UPDATE 16/10

Het lijkt nu wel helemaal zeker: Kylian Mbappé zal volgende week te bewonderen zijn in het Jan Breydelstadion. PSG deelde op haar Twitter-account namelijk beelden van de training, waarop de Franse superster duidelijk te zien is. Hij is dus fit, en op die manier toch een opsteker voor de vele fans. Het is niet alle dagen dat je zo’n wereldster aan het werk kan zien. Op kansen naar puntengewin toe, is het uiteraard een tegenvaller voor de Bruggelingen.

LEES OOK: Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Goed of slecht nieuws?

Meest recent

Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

2
2
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

16
16
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

3
3
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

22
22
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

16
16
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

179
179
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

168
168
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

116
116
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

140
140
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

55
55
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

48
48
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

105
105
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

73
73
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

57
57
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

114
114
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

270
270
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

63
63
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

181
181
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

124
124
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

450
450
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

158
158
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

299
299
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

115
115
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

442
442
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

171
171

Meer sportnieuws