Club krijgt flinke opsteker voor kraker tegen PSG

402
Club krijgt flinke opsteker voor kraker tegen PSG

Club Brugge hervat het seizoen aanstaande vrijdag met een wedstrijd op het veld van Moeskroen, maar het is vooral uitkijken naar de Champions League-partij van volgende week dinsdag. Dan komt het grote Paris Saint-Germain immers op bezoek. De Franse kampioen kan mogelijk wel niet op volle sterkte aantreden.

Door een schorsing die hij vorig seizoen had opgelopen, moest PSG het in de twee voorbije CL-duels zonder Neymar doen. Normaal gezien zou de Braziliaan tegen Club zijn wederoptreden in het kampioenenbal maken, maar zondag viel hij bij de nationale ploeg plots geblesseerd uit. Maandag moeten verdere onderzoeken de ernst van zijn kwetsuur nog bepalen, maar hij is hoogst onzeker voor de verplaatsing naar West-Vlaanderen.

Wie er allicht wél gaat bij zijn, is Kylian Mbappé. De wereldkampioen moest de interlands met Frankrijk aan zich voorbije laten gaan, maar bondscoach Didier Deschamps benadrukte dat het niet om een nieuwe blessure gaat. De pijlsnelle aanvaller zou gewoon nog niet voldoende gerecupereerd zijn van een vorige kwetsuur en had extra rust nodig. Volgens Sport.fr zou hij echter vroeger dan verwacht zijn rentree vieren bij PSG.

UPDATE 14/10

Club Brugge zal inderdaad Kylian Mbappé moeten vrezen in het Jan Breydelstadion. Het doorgaans goed geïnformeerde Le Parisien bevestigt immers dat de steraanvaller sowieso fit zal zijn voor de confrontatie tussen PSG en Club in de Champions League van volgende week. De aanvaller had moeten afhaken voor de Franse nationale ploeg omdat een oude spierblessure weer opspeelde, maar de twee weken rust zouden dat euvel verholpen hebben. Vrijdag zou hij in de competitiematch tegen Nice al zijn wederoptreden kunnen maken. De opdracht voor Club wordt er dus niet makkelijker op.

UPDATE 16/10

Het lijkt nu wel helemaal zeker: Kylian Mbappé zal volgende week te bewonderen zijn in het Jan Breydelstadion. PSG deelde op haar Twitter-account namelijk beelden van de training, waarop de Franse superster duidelijk te zien is. Hij is dus fit, en op die manier toch een opsteker voor de vele fans. Het is niet alle dagen dat je zo’n wereldster aan het werk kan zien. Op kansen naar puntengewin toe, is het uiteraard een tegenvaller voor de Bruggelingen.

LEES OOK: Godts in zevende hemel: Luis Enrique onthult primeur

Goed of slecht nieuws?

Meest recent

Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

3
3
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

41
41
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

61
61
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

85
85
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

41
41
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

109
109
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

151
151
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

68
68
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

41
41
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

178
178
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

86
86
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

161
161
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

185
185
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

45
45
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

74
74
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

365
365
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

256
256
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

208
208
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

966
966
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

386
386
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

160
160
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

202
202
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

100
100
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

230
230
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

282
282

Meer sportnieuws