'Club nu al druk in de weer met volgende transfermarkt'

door
'Club nu al druk in de weer met volgende transfermarkt'

Club Brugge staat in de komende weken opnieuw voor een aantal cruciale duels. In eigen land wil Blauw-Zwart zijn kloof als leider verder vergroten, in de Champions League wacht onder meer een dubbele confrontatie met Paris Saint-Germain. Ondertussen wordt achter de schermen echter ook al naar de volgende mercato's toegewerkt.


Het moet gezegd dat de vice-kampioen al een hele tijd een meer dan geslaagd transferbeleid hanteert. Bepaalde sterkhouders vertrokken voor aardige bedragen naar het buitenland, maar werden vrijwel meteen vervangen. En doorgaans presteerden die vervangers even goed tot zelfs beter dan hun voorgangers. Dat heeft onder meer met de scouting te maken, maar ook met het gebruik van heel wat data en statistieken in het zoeken van bepaalde profielen.

Daarnaast zijn de successen ook te wijten aan een goede planning en veel werk vóór de transfermarkten. Zo schrijft Sport/Voetbalmagazine dat Blauw-Zwart nu al druk in de weer is met de komende mercato's. "Club is nu al aan het definiëren welke spelers tijdens een van de komende transferwindows kunnen vertrekken en is al op zoek naar vervangers. Het zet daar ook een eigen analist voor in die de eisen van de trainer kent en die kan toepassen op nieuwelingen. Zo sluit het zo veel mogelijk vergissingen uit, wat een dubbel voordeel oplevert: geen dip in de sportieve prestaties en, als je de spelers nog beter kan maken, nog meer transferinkomsten en dus nog hogere bedrijfsinkomsten", klinkt het bij het weekblad.

LEES OOK: Bestuur Club Brugge onder vuur: druk neemt enorm toe

Club heeft momenteel het beste transferbeleid in België ...

Meest recent

Mannaert: "Het is wellicht hun laatste eindtoernooi"

Iedereen bij de Rode Duivels kijkt nu al uit naar het WK 2026. De Belgen willen de wereld nog eens ...

1
1
STVV komt met prachtige actie voor voorzitter Meekers

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar enkele maanden geleden kreeg de club alarmerend ...

0
0
'Anderlecht baalt: Ajax gaat met parel aan de haal'

Bij RSC Anderlecht loopt er tussen de U15 en U18 héél veel talent rond. Bepaalde ...

95
95
De Condé zet spelers op hun plaats na lek uit kleedkamer

Bij KRC Genk doen ze het zeer goed in Europa, waar ze tegen FC Midtjylland een volgende topzaak ...

92
92
Kompany spreekt over tragisch overlijden van De Boeck

Het grote nieuws deze week was op sportief vlak het ontslag van Nicky Hayen en de komst van Ivan ...

0
0
'AA Gent slaat toe en heeft nieuwe coach beet'

AA Gent werd op snelheid gepakt en zag Ivan Leko naar Club Brugge verkassen. De Buffalo's schakelden ...

631
631
Alweer weg bij bond? Mannaert dropt toekomsthint

In het begin van 2025 gooiden ze het bij de Rode Duivels over een volledig nieuwe boeg. Het aflopend ...

143
143
Smaakmaker Essevee via Africa Cup naar Premier League?

Zulte Waregem gaat door een moeilijke periode en heeft intussen al zes competitiematchen niet meer ...

48
48
'WK-plan Duivels: datum afreis bekend én grote naam mee'

Vorige week werd er geloot voor de groepsfase van het WK en de Rode Duivels mogen zeker niet klagen ...

68
68
'Duranville in vieze papieren: 2 clubs haken af'

Borussia Dortmund krijgt woensdagavond in de Champions League het bezoek van Bodø/Glimt, maar ...

119
119
Nieuwe JPL-waardes: explosies bij Genk, Anderlecht en Club

De wintermercato nadert met rasse schreden en dus vonden ze het bij Transfermarkt tijd om de ...

188
188
Anderlecht zwaait Neerpede-icoon na 27 jaar uit

Neerpede groeide in de voorbije decennia uit tot een begrip en met Nathan De Cat levede het dit ...

113
113
KV Mechelen mag eerste winteraanwinst nu al verwelkomen

KV Mechelen blijft het dit seizoen uitstekend doen. Malinwa legde vorig weekend Charleroi over de ...

91
91
Trainerswissel in Genk? De Condé en Fink reageren fel

KRC Genk beleefde alweer een tegenvallende week in eigen land, met eerst een pijnlijke uitschakeling ...

338
338
'Nieuwe twist in saga: De Mil meldt zich af in Charleroi'

Bij AA Gent werden ze deze week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Ivan Leko naar ...

313
313
TRANSFERUURTJE: 'Gent zoekt nieuwe coach, oude bekende terug bij Anderlecht?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

341
341
De Ketelaere glundert na rel: ferme sneer naar tegenstander

Charles De Ketelaere was afgelopen speeldag in de Serie A nog misnoegd omdat hij gewisseld werd bij ...

57
57
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

172
172
Knaltransfer Doku naar Real? “Vervanger van Vini Jr”

Jérémy Doku is dit seizoen on fire bij Manchester City. De buitenspeler is ...

233
233
Madou jubelt: Club Brugge troeft Anderlecht én Union af

Het zijn woelige tijden bij Club Brugge na het ontslag van Nicky Hayen en de aanstelling van Ivan ...

319
319
OH Leuven bewijst Belgisch voetbal énorme dienst

OH Leuven speelt dit seizoen in de Champions League bij de vrouwen en ze doen het daar fantastisch. ...

72
72
Alderweireld lyrisch over topper USG: "Kan hoger niveau aan"

Union SG mag tot op heden tevreden zijn over de prestaties in de Champions League. De Brusselaars ...

73
73
'Anderlecht is gestart met 'Premier League-project''

Bij RSC Anderlecht kochten ze in 2025 heel veel spelers. Voorlopig laten een aantal jongens toch ...

292
292
Bestuur Club Brugge onder vuur: druk neemt enorm toe

Club Brugge heeft voor een serieuze bom in het Belgische voetbal gezorgd met het ontslag van Nicky ...

438
438
'Antwerp heeft verdediger beet, Anderlecht mikt hoog'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC mikken op talenten vanuit het buitenland. De twee Belgische ...

423
423

Meer sportnieuws