'Club Brugge ontsnapte aan peperdure miskoop'

door
'Club Brugge ontsnapte aan peperdure miskoop'

Het transferoffensief van Club Brugge beperkte zich tot dusver tot het aantrekken van Odilon Kossounou, maar daar zal snel verandering in komen. De Senegalese winger Amadou Sagna zou volgende week zijn opwachting maken. En ook in de defensie is extra versterking op komst bij de West-Vlamingen.

Zo zou Club eerstdaags de komst van Eduard Sobol afronden. Begin deze week geraakte al bekend dat Blauw-Zwart onderhandelde om de komst van de Oekraïense international en blijkbaar schoten die gesprekken goed op. Zo zou men momenteel nog de laatste details aan het bespreken zijn met moederclub Shakhtar Donetsk. Volgens Het Laatste Nieuws gaat het om een huurbeurt, al dan niet met aankoopoptie.

Sobol bleek echter niet de eerste keuze voor Club Brugge. Volgens de bovengenoemde krant polste men eerst achter de mogelijke komst van Toni Lato. De 21-jarige is een jeugdproduct van Valencia en Spaanse belofte-international. Blauw-Zwart zag echter af van zijn komst omdat het 'dossier te complex' was. Nu is de Spanjaard op weg naar PSV Eindhoven, dat volgens VI iets meer dan vijf miljoen betaalt.

UPDATE 15/10

Club Brugge lijkt afgelopen zomer te zijn ontsnapt aan een absolute miskoop. Blauw-Zwart zou namelijk Toni Lato hebben willen aantrekken, maar volgens Nederlands journalist Valentijn Driessen hebben ze dat gelukkig niet gedaan. Hij richt zich met zijn uitleg dan wel op PSV, maar die verklaring kunnen we dus ook gewoon doortrekken naar Club.

Zo zei hij namelijk tegenover De Telegraaf: "PSV moet God echt op zijn blode knieën danken dat het Toni Lato niet heeft kunnen kopen, want dan was het een miskoop eerste klas geweest."

LEES OOK: 'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Is Club ontsnapt?

Meest recent

'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

20
20
Gentse uitblinker baalt als stekker: "Zéér pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

29
29
Real vs. Bayern: Kompany doet straffe Courtois-uitspraak

Dinsdagavond is het zover, dan trekken de kwartfinales van de Champions League zich op gang. Met ...

36
36
'Brugse afgang maakt eerste slachtoffer bij Anderlecht'

Na een betere tweede helft werd de schade nog ietwat beperkt. Maar de dramatische prestatie in de ...

333
333
Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

98
98
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

198
198
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

109
109
VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop en heeft meteen al voor de nodige commotie gezorgd. ...

471
471
"Zoutpilaar", "Miniem" - Catastrofe in basiself Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start van de Champions' Play-Offs genomen. Het verloor ...

218
218
Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

137
137
Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

171
171
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

262
262
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

206
206
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

357
357
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

255
255
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

490
490
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

155
155
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

983
983
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

196
196
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

792
792
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

81
81
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

241
241
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

257
257
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

99
99
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

187
187

Meer sportnieuws