'Club Brugge ontsnapte aan peperdure miskoop'

door
'Club Brugge ontsnapte aan peperdure miskoop'

Het transferoffensief van Club Brugge beperkte zich tot dusver tot het aantrekken van Odilon Kossounou, maar daar zal snel verandering in komen. De Senegalese winger Amadou Sagna zou volgende week zijn opwachting maken. En ook in de defensie is extra versterking op komst bij de West-Vlamingen.

Zo zou Club eerstdaags de komst van Eduard Sobol afronden. Begin deze week geraakte al bekend dat Blauw-Zwart onderhandelde om de komst van de Oekraïense international en blijkbaar schoten die gesprekken goed op. Zo zou men momenteel nog de laatste details aan het bespreken zijn met moederclub Shakhtar Donetsk. Volgens Het Laatste Nieuws gaat het om een huurbeurt, al dan niet met aankoopoptie.

Sobol bleek echter niet de eerste keuze voor Club Brugge. Volgens de bovengenoemde krant polste men eerst achter de mogelijke komst van Toni Lato. De 21-jarige is een jeugdproduct van Valencia en Spaanse belofte-international. Blauw-Zwart zag echter af van zijn komst omdat het 'dossier te complex' was. Nu is de Spanjaard op weg naar PSV Eindhoven, dat volgens VI iets meer dan vijf miljoen betaalt.

UPDATE 15/10

Club Brugge lijkt afgelopen zomer te zijn ontsnapt aan een absolute miskoop. Blauw-Zwart zou namelijk Toni Lato hebben willen aantrekken, maar volgens Nederlands journalist Valentijn Driessen hebben ze dat gelukkig niet gedaan. Hij richt zich met zijn uitleg dan wel op PSV, maar die verklaring kunnen we dus ook gewoon doortrekken naar Club.

Zo zei hij namelijk tegenover De Telegraaf: "PSV moet God echt op zijn blode knieën danken dat het Toni Lato niet heeft kunnen kopen, want dan was het een miskoop eerste klas geweest."

LEES OOK: "Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Is Club ontsnapt?

Meest recent

Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

27
27
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

56
56
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

107
107
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

190
190
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

251
251
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

95
95
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

78
78
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

176
176
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

523
523
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

202
202
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

746
746
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

193
193
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

129
129
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

159
159
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

239
239
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

663
663
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

67
67
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

377
377
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

325
325
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

186
186
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

430
430
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

205
205
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

74
74
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

56
56
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

330
330

Meer sportnieuws