'Club Brugge ontsnapte aan peperdure miskoop'

door
'Club Brugge ontsnapte aan peperdure miskoop'

Het transferoffensief van Club Brugge beperkte zich tot dusver tot het aantrekken van Odilon Kossounou, maar daar zal snel verandering in komen. De Senegalese winger Amadou Sagna zou volgende week zijn opwachting maken. En ook in de defensie is extra versterking op komst bij de West-Vlamingen.

Zo zou Club eerstdaags de komst van Eduard Sobol afronden. Begin deze week geraakte al bekend dat Blauw-Zwart onderhandelde om de komst van de Oekraïense international en blijkbaar schoten die gesprekken goed op. Zo zou men momenteel nog de laatste details aan het bespreken zijn met moederclub Shakhtar Donetsk. Volgens Het Laatste Nieuws gaat het om een huurbeurt, al dan niet met aankoopoptie.

Sobol bleek echter niet de eerste keuze voor Club Brugge. Volgens de bovengenoemde krant polste men eerst achter de mogelijke komst van Toni Lato. De 21-jarige is een jeugdproduct van Valencia en Spaanse belofte-international. Blauw-Zwart zag echter af van zijn komst omdat het 'dossier te complex' was. Nu is de Spanjaard op weg naar PSV Eindhoven, dat volgens VI iets meer dan vijf miljoen betaalt.

UPDATE 15/10

Club Brugge lijkt afgelopen zomer te zijn ontsnapt aan een absolute miskoop. Blauw-Zwart zou namelijk Toni Lato hebben willen aantrekken, maar volgens Nederlands journalist Valentijn Driessen hebben ze dat gelukkig niet gedaan. Hij richt zich met zijn uitleg dan wel op PSV, maar die verklaring kunnen we dus ook gewoon doortrekken naar Club.

Zo zei hij namelijk tegenover De Telegraaf: "PSV moet God echt op zijn blode knieën danken dat het Toni Lato niet heeft kunnen kopen, want dan was het een miskoop eerste klas geweest."

LEES OOK: 'Club houdt zich vast: winters miljoenenbod op steunpilaar'

Is Club ontsnapt?

Meest recent

Ondanks nieuwe onthullingen: "Ajax moet Overmars kans geven"

Het is de laatste weken weer crisis bij Ajax en dat betekent ook dat er weer druk gespeculeerd wordt ...

0
0
Genk slijpt nieuwe diamant: jonkie apart genomen op training

KRC Genk wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten uit de eigen jeugdopleiding te lanceren. En ...

35
35
Overmars lacht tanden bloot: groot transfernieuws Antwerp

Antwerp FC is bezig aan een behoorlijk tegenvallend seizoen tot dusver. Dat heeft deels te maken met ...

240
240
Lammens slaat heel United met verstomming: Amorim reageert

In de Premier League wil Manchester United maandagavond tegen Everton FC zijn reeks zonder ...

248
248
'Club houdt zich vast: winters miljoenenbod op steunpilaar'

Club Brugge heeft niet de gewoonte om sterkhouders te laten gaan in januari, maar maakte daar in het ...

127
127
"Tegen België op het WK? Zou ik héél vervelend vinden"

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

92
92
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt topaanwinst, transferbom Kane'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

235
235
'Leko krijgt cruciale update uit ziekenboeg AA Gent'

AA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Westerlo. In de stille Kempen wordt het wellicht weer puzzelen ...

70
70
Renard & Hasi spreken klare taal over toekomst bij RSCA

Dankzij een deugddoende zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge dook RSC Anderlecht met een goed ...

89
89
'Hayen hakt knopen door: 2 wissels bij Club Brugge'

"Club Brugge is uit op eerherstel", aldus Nicky Hayen vrijdag op zijn persbabbel. Hoewel in de ...

231
231
Renard doorbreekt stilte: "Dan verlaat ik Anderlecht'

Voor de interlandbreak boekte RSC Anderlecht een fraaie zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge. ...

294
294
'Italië in alle staten: coach ontketent De Ketelaere-rel'

Raffaele Palladino gooit meteen de wetten om bij Atalanta — en precies daar wordt De Ketelaere ...

99
99
Anderlecht en Genk balen: "Beste speler in de Eredivisie"

PSV steekt er ook dit seizoen weer bovenuit in de Nederlandse eerste klasse. De club uit Eindhoven ...

98
98
Heropenen AA Gent en Westerlo pikant transferdossier?

AA Gent en KVC Westerlo kennen voorlopig een wisselvallig seizoen. Afgelopen zomer kwam het bijna ...

123
123
Hasi verklapt gemiste toptransfer: "Was in de zomer te duur"

RSC Anderlecht zocht afgelopen zomer naar versterking en vond die ook, maar op bepaalde posities is ...

235
235
Renard slaat hard terug: "Klein van hem"

Ongeveer een jaar geleden werd Olivier Renard aangesteld als sportief directeur bij RSC Anderlecht. ...

171
171
Noodlot slaat toe bij Antwerp: "En nu dit ... echt zonde"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

163
163
'Kompany totaal verrast: grootmacht rukt op voor Kane'

Bayern München staat aanstaande woensdag voor een absolute kraker in de Champions League tegen ...

148
148
Kortsluiting bij Club Brugge: Hayen ontploft van één speler

Club Brugge kocht geen status maar ruwe power: voor €9 miljoen moest Mamadou Diakhon dé ...

422
422
"Klein kind" - Boskamp scherp na vete Garcia-De Bilde

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026 en de monsterzege tegen Liechtenstein, werd de voorbije ...

399
399
Nieuwe coach Club Brugge bekend? De Mil krijgt voorwaarde te horen

Daags voor het belangrijke Champions League-duel tegen Sporting CP, staat Club Brugge in eigen land ...

539
539
De Cat, nieuwe spits, Verschaeren, ...: transferplannen Anderlecht op tafel

RSC Anderlecht zette vlak voor de voorbije interland-periode enkele overtuigende prestaties neer. ...

404
404
Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

129
129
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

175
175
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

313
313

Meer sportnieuws