'Club Brugge ontsnapte aan peperdure miskoop'

door
'Club Brugge ontsnapte aan peperdure miskoop'

Het transferoffensief van Club Brugge beperkte zich tot dusver tot het aantrekken van Odilon Kossounou, maar daar zal snel verandering in komen. De Senegalese winger Amadou Sagna zou volgende week zijn opwachting maken. En ook in de defensie is extra versterking op komst bij de West-Vlamingen.

Zo zou Club eerstdaags de komst van Eduard Sobol afronden. Begin deze week geraakte al bekend dat Blauw-Zwart onderhandelde om de komst van de Oekraïense international en blijkbaar schoten die gesprekken goed op. Zo zou men momenteel nog de laatste details aan het bespreken zijn met moederclub Shakhtar Donetsk. Volgens Het Laatste Nieuws gaat het om een huurbeurt, al dan niet met aankoopoptie.

Sobol bleek echter niet de eerste keuze voor Club Brugge. Volgens de bovengenoemde krant polste men eerst achter de mogelijke komst van Toni Lato. De 21-jarige is een jeugdproduct van Valencia en Spaanse belofte-international. Blauw-Zwart zag echter af van zijn komst omdat het 'dossier te complex' was. Nu is de Spanjaard op weg naar PSV Eindhoven, dat volgens VI iets meer dan vijf miljoen betaalt.

UPDATE 15/10

Club Brugge lijkt afgelopen zomer te zijn ontsnapt aan een absolute miskoop. Blauw-Zwart zou namelijk Toni Lato hebben willen aantrekken, maar volgens Nederlands journalist Valentijn Driessen hebben ze dat gelukkig niet gedaan. Hij richt zich met zijn uitleg dan wel op PSV, maar die verklaring kunnen we dus ook gewoon doortrekken naar Club.

Zo zei hij namelijk tegenover De Telegraaf: "PSV moet God echt op zijn blode knieën danken dat het Toni Lato niet heeft kunnen kopen, want dan was het een miskoop eerste klas geweest."

LEES OOK: Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Is Club ontsnapt?

Meest recent

Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

17
17
'Anderlecht zoekt coach: verrassende naam op shortlist'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

137
137
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

166
166
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

61
61
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

87
87
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

175
175
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

65
65
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

825
825
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

57
57
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

27
27
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

83
83
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

477
477
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

120
120
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

42
42
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

407
407
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

151
151
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

189
189
Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

327
327
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

100
100
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

128
128
'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Anderhalf jaar geleden zorgde Mike Penders voor grote verbazing. De jonge doelman verkaste voor maar ...

183
183
Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

40
40
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

210
210
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

242
242
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

88
88

Meer sportnieuws