Degryse maakt Rode Duivel af: "Hij was hét negatieve punt"

door
Degryse maakt Rode Duivel af:

De Rode Duivels hebben hun tweeluik tegen San Marino en Kazachstan uitstekend afgesloten met twee zeges en een doelsaldo van elf tegen nul. Roberto Martinez gebruikte heel wat verschillende spelers en dat zorgde voor enkele nuttige vaststellingen met het oog op het EK. Marc Degryse zal één Duivel wel zwaar teleurstellen.


"Hét negatieve punt van de match in Kazachstan is Michy Batshuayi", is de analist hard in Sport/Foot Magazine. "Akkoord, hij scoort en is bijna altijd efficiënt wanneer Roberto Martinez hem brengt. Zijn statistieken zijn zelfs nog straffer dan die van Romelu Lukaku. Maar daar stopt het niet. Uitgezonderd zijn doelpunt vond ik zijn wedstrijd ongelukkig. Bij momenten was hij gewoon irritant."

"Ik had bij momenten de indruk dat hij mentaal niet helemaal bij de wedstrijd zat. En hij maakte een paar vuile fouten en had een rode kaart moeten krijgen. Zijn doelpunt was uiteindelijk zijn enige goede moment. Batshuayi is efficiënt bij de nationale ploeg, maar het wordt tijd dat hij zichzelf eens in vraag stelt. Waarom is hij bij al zijn clubs bankzitter? Ik kan me voorstellen dat zijn clubtrainer zo'n wedstrijd zal bekijken en er alleen maar meer van overtuigd is dat Batshuayi niet in de basis thuishoort. De match van een spits kan je niet alleen samenvatten met een bal die hij vrolijk in het doel van de tegenstander legt."

LEES OOK: Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Ben je het eens met hem?

Meest recent

Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

11
11
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

94
94
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

77
77
Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

145
145
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

76
76
‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor’

Club Brugge roert zich in Duitsland — en dat maakt daar nu al heibel. Blauw-Zwart mikt op een ...

130
130
Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

KRC Genk heeft zondagnamiddag flinke averij opgelopen in de strijd om een deelname aan de Champions' ...

167
167
'Trainersdossier op zijn kop: wending Anderlecht compleet'

RSC Anderlecht heeft voor het eerst sinds 13 december nog eens een competitiematch kunnen winnen en ...

302
302
Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

76
76
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

332
332
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

38
38
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

279
279
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

43
43
'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

563
563
Frustraties bij Essevee: "Dit resultaat is wreed"

Anderlecht heeft zondag voor de eerste keer in meer dan twee maanden nog eens een ...

186
186
Hazard 'verontschuldigt' zich na hattrick: "Maar vroeger..."

Anderlecht heeft zondag een broodnodige overwinning gepakt. Het wist eindelijk zijn slechte reeks in ...

186
186
Westerlo deelt Charleroi mokerslag uit in strijd om top zes

Charleroi had zondagavond een gouden zaak kunnen doen in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

61
61
Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

De Nederlandse Eredivisie is niet spannend, want PSV is er heer en meester. Wat ook opvalt: er ...

76
76
Sterke Hazard bezorgt Anderlecht zege in vreemde match

RSC Anderlecht kon een zeer goede zaak doen door de nederlagen van KRC Genk en AA Gent. Maar dan ...

197
197
KV Mechelen doet enorm goede zaak: "Grote stap"

KV Mechelen won met 0-2 op het veld van La Louvière en deed zo een zeer goede zaak door de ...

184
184
Standard mag weer dromen: "Nog steeds mogelijk"

Standard pakte zijn laatste kans voor de top zes door zeer knap met 0-3 te winnen van KRC Genk. Een ...

93
93
‘Club Brugge beeft: speler duwt afscheid keihard door’

Club Brugge voelt de druk stijgen in een transferdossier dat plots weer op scherp staat. In Spanje ...

244
244
'Ruben Van Gucht in shock: straffe bekentenis blijft hangen'

Hij was nog maar net terug uit de zon, maar op Radio 2 hing meteen een geladen sfeer. In de studio ...

345
345
Arsenal vernedert Tottenham in eigen huis

In de Premier League stond er met Tottenham-Arsenal een héél interessante match op het ...

50
50
Anderlecht scoort aan lopende band: "Zo oneerlijk!"

Zulte Waregem en RSC Anderlecht begonnen om 18u30 aan hun match aan de Gaverbeek. De eerste 45 ...

266
266

Meer sportnieuws