'Mertens kan krabbel zetten onder absolute topaanbieding'

4113 stemmen
'Mertens kan krabbel zetten onder absolute topaanbieding'

Het lijkt erop dat ze in Italië de komende maanden nog zullen smullen van de contractsituatie van Dries Mertens. De Rode Duivel is in juni 2020 einde contract en bereikte nog geen akkoord met Napoli over een verlenging. Daardoor groeit de kans alsmaar meer dat hij straks na zes jaar de Italianen zal verlaten.

Dat Mertens blijkbaar al enkele voorstellen van de club afgewezen heeft, helpt daar zeker niet bij. Zo komt Tuttosport nu met het nieuws dat Mertens nee gezegd heeft tegen het laatste aanbod van Napoli. De club bood hem een nieuw contract voor twee jaar aan een jaarloon van 4 miljoen euro. Opmerkelijk genoeg kreeg Mertens daarbij ook de garantie dat hij na zijn actieve carrière als teammanager aan de slag zou kunnen bij Bari, de Italiaanse derdeklasser die net als Napoli in handen is van Aurelio De Laurentiis.

Maar dat zag Mertens dus niet zitten en dus kijkt hij al uit naar mogelijke alternatieven voor volgend seizoen. Hij gaf al aan China, Qatar en België niet te zien zitten, maar de Verenigde Staten zouden wel een optie zijn. Mertens zou immers ook opties in de MLS verkennen.

UPDATE 15/10

Net zoals wij vorige week berichtten, lijkt Napoli dan toch van plan om Dries Mertens een nieuwe contractaanbieding voor te schotelen. Met dat nieuws komt nu ook Het Laatste Nieuws naar buiten, mits enkele aanpassingen. Zo zou het gaan om een contract van drie jaar én zouden de Duivel én zijn entourage in ‘blijde verwachting zijn van het aanbod’. Lees: van het afwimpelen van het voorstel, lijkt dus hoegenaamd geen sprake.

Integendeel, vanaf het moment dat hij deze aanbieding voor zijn neus krijgt, zal er vermoedelijk snel een handtekening onder staan. Mertens gaf namelijk recent nog aan dat hij absoluut bij Napoli wil blijven. Een contract van drie seizoenen zou overigens een absolute topaanbieding zijn voor de flankaanvaller, die zo zijn carrière lijkt te mogen gaan afsluiten bij de Napolitanen.

LEES OOK: ‘Schoktransfer Lukaku: Spaanse club all-in voor Rode Duivel’

De perfecte club voor Mertens?

Meest recent

'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

17
17
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

4
4
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

0
0
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

22
22
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

52
52
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

160
160
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

539
539
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

85
85
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

178
178
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

138
138
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

124
124
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

241
241
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

38
38
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

40
40
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

153
153
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

483
483
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

232
232
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

213
213
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

138
138
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

88
88
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

453
453
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

339
339
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

146
146
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

140
140
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

26
26

Meer sportnieuws