'Mertens kan krabbel zetten onder absolute topaanbieding'

4113 stemmen
'Mertens kan krabbel zetten onder absolute topaanbieding'

Het lijkt erop dat ze in Italië de komende maanden nog zullen smullen van de contractsituatie van Dries Mertens. De Rode Duivel is in juni 2020 einde contract en bereikte nog geen akkoord met Napoli over een verlenging. Daardoor groeit de kans alsmaar meer dat hij straks na zes jaar de Italianen zal verlaten.

Dat Mertens blijkbaar al enkele voorstellen van de club afgewezen heeft, helpt daar zeker niet bij. Zo komt Tuttosport nu met het nieuws dat Mertens nee gezegd heeft tegen het laatste aanbod van Napoli. De club bood hem een nieuw contract voor twee jaar aan een jaarloon van 4 miljoen euro. Opmerkelijk genoeg kreeg Mertens daarbij ook de garantie dat hij na zijn actieve carrière als teammanager aan de slag zou kunnen bij Bari, de Italiaanse derdeklasser die net als Napoli in handen is van Aurelio De Laurentiis.

Maar dat zag Mertens dus niet zitten en dus kijkt hij al uit naar mogelijke alternatieven voor volgend seizoen. Hij gaf al aan China, Qatar en België niet te zien zitten, maar de Verenigde Staten zouden wel een optie zijn. Mertens zou immers ook opties in de MLS verkennen.

UPDATE 15/10

Net zoals wij vorige week berichtten, lijkt Napoli dan toch van plan om Dries Mertens een nieuwe contractaanbieding voor te schotelen. Met dat nieuws komt nu ook Het Laatste Nieuws naar buiten, mits enkele aanpassingen. Zo zou het gaan om een contract van drie jaar én zouden de Duivel én zijn entourage in ‘blijde verwachting zijn van het aanbod’. Lees: van het afwimpelen van het voorstel, lijkt dus hoegenaamd geen sprake.

Integendeel, vanaf het moment dat hij deze aanbieding voor zijn neus krijgt, zal er vermoedelijk snel een handtekening onder staan. Mertens gaf namelijk recent nog aan dat hij absoluut bij Napoli wil blijven. Een contract van drie seizoenen zou overigens een absolute topaanbieding zijn voor de flankaanvaller, die zo zijn carrière lijkt te mogen gaan afsluiten bij de Napolitanen.

LEES OOK: Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

De perfecte club voor Mertens?

Meest recent

Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

28
28
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

440
440
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

28
28
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

27
27
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

46
46
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

39
39
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

114
114
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

196
196
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

212
212
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

372
372
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

848
848
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

131
131
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

740
740
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

198
198
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

592
592
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

199
199
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

61
61
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

182
182
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

160
160
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

900
900
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

591
591
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

210
210
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

73
73
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

40
40
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

51
51

Meer sportnieuws