Gelukje voor Courtois: "Navas hoefde niet te vertrekken bij Real"

door
Gelukje voor Courtois:

Thibaut Courtois is op dit moment aan zijn tweede seizoen bezig bij Real Madrid. De wisselvallige prestaties van de Rode Duivel lokken sinds zijn komst naar de Spaanse hoofdstad al heel wat commotie uit, waardoor de doelman de harten van de Real-fans nog steeds niet heeft veroverd. De harde concurrentiestrijd met Keylor Navas heeft Courtois vorig seizoen ongetwijfeld geen goed gedaan, en gelukkig voor de Rode Duivel vertrok de Costa Ricaan vorige zomer richting Paris Saint-Germain. Iets wat volgens Real-doelman Andriy Lunin ook anders had kunnen lopen.  


De Oekraïense doelman Andriy Lunin deelde vandaag in de Spaanse pers zijn opvallend verhaal als derde doelman van Real Madrid. Daarin had hij het vooral over Keylor Navas, én het feit dat de Costa Ricaan niet hoefde te vertrekken voor Courtois. "Ik werd eigenlijk aangetrokken als doublure voor Thibaut Courtois. Men had mij verteld dat Navas de club ging verlaten, waardoor ik wel wat kans ging maken op speelminuten. Uiteindelijk vertrok Navas vorig seizoen niet, en werd ik uitgeleend aan Leganes. Iets wat niet in de planning stond", aldus Lunin. 

"Deze zomer werd mij dan opnieuw verteld dat ik op uitleenbasis mocht vertrekken, want Keylor Navas zou bij de club blijven. Men had hem verteld dat hij nog steeds kans maakte om eerste doelman te worden. Ik verkoos een uitleenbeurt naar Valladolid, maar plots zag ik dat Navas alsnog was vertrokken, én dat men met Aréola een vervanger had gehaald", meldt Lunin aan Fichajes. 

LEES OOK: Knaltransfer Doku naar Real? “Vervanger van Vini Jr”

Had Navas de basisplaats van Courtois dit seizoen al afgenomen?

Meest recent

Anderlecht zwaait Neerpede-icoon na 27 jaar uit

Neerpede groeide in de voorbije decennia uit tot een begrip en met Nathan De Cat levede het dit ...

12
12
KV Mechelen mag eerste winteraanwinst nu al verwelkomen

KV Mechelen blijft het dit seizoen uitstekend doen. Malinwa legde vorig weekend Charleroi over de ...

26
26
Trainerswissel in Genk? De Condé en Fink reageren fel

KRC Genk beleefde alweer een tegenvallende week in eigen land, met eerst een pijnlijke uitschakeling ...

121
121
'Nieuwe twist in saga: De Mil meldt zich af in Charleroi'

Bij AA Gent werden ze deze week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Ivan Leko naar ...

177
177
TRANSFERUURTJE: 'Gent zoekt nieuwe coach, oude bekende terug bij Anderlecht?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

260
260
De Ketelaere glundert na rel: ferme sneer naar tegenstander

Charles De Ketelaere was afgelopen speeldag in de Serie A nog misnoegd omdat hij gewisseld werd bij ...

35
35
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

92
92
Knaltransfer Doku naar Real? “Vervanger van Vini Jr”

Jérémy Doku is dit seizoen on fire bij Manchester City. De buitenspeler is ...

176
176
Madou jubelt: Club Brugge troeft Anderlecht én Union af

Het zijn woelige tijden bij Club Brugge na het ontslag van Nicky Hayen en de aanstelling van Ivan ...

262
262
OH Leuven bewijst Belgisch voetbal énorme dienst

OH Leuven speelt dit seizoen in de Champions League bij de vrouwen en ze doen het daar fantastisch. ...

60
60
Alderweireld lyrisch over topper USG: "Kan hoger niveau aan"

Union SG mag tot op heden tevreden zijn over de prestaties in de Champions League. De Brusselaars ...

59
59
'Anderlecht is gestart met 'Premier League-project''

Bij RSC Anderlecht kochten ze in 2025 heel veel spelers. Voorlopig laten een aantal jongens toch ...

235
235
Bestuur Club Brugge onder vuur: druk neemt enorm toe

Club Brugge heeft voor een serieuze bom in het Belgische voetbal gezorgd met het ontslag van Nicky ...

384
384
'Antwerp heeft verdediger beet, Anderlecht mikt hoog'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC mikken op talenten vanuit het buitenland. De twee Belgische ...

337
337
Ziet Anderlecht ‘droomdeal’ van 10 miljoen in rook opgaan?

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat ze in 2026 een aantal spelers voor grof geld kunnen verkopen. Maar ...

266
266
Leko krijgt meteen forse waarschuwing bij Club Brugge

Woensdagavond in het Champions League-duel tegen Arsenal FC, maakt Ivan Leko zijn grote rentree als ...

415
415
Van Gucht in de clinch op VRT-sportredactie: "Hij lag nog in bed"

Ruben Van Gucht zit in een storm die maar niet gaat liggen. Nadat hij de voorbije maanden al opviel ...

201
201
Fink betrapt op grove uitschuiver: "Een no-brainer"

KRC Genk zal zich donderdagavond tegen FC Midtjylland moeten herpakken. De Limburgers kregen zondag ...

277
277
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

185
185
'Leko verlekkert zich: Club pakt zwaar uit op transfermarkt'

De sportieve leiding van Club Brugge zorgde deze week voor een schokgolf door een trainerswissel ...

853
853
'Nieuwe trainer AA Gent: Buffalo's op weg naar stunt'

Met achtereenvolgens Antwerp FC, Club Brugge en KVC Westerlo, staat KAA Gent voor een nog een pittig ...

1239
1239
‘Leko-shock bij Club Brugge: kleedkamer staat op springen’

In de kleedkamer van Club Brugge voelt iedereen dat er iets staat te gebeuren. Spelers die Leko nog ...

574
574
'Geen genade bij Barça: grote naam naar exit gepusht'

FC Barcelona is bezig aan een meer dan degelijk seizoen tot dusver, maar blijft op een heuse ...

275
275
'Anderlecht verbaast met drastische transferbeslissing'

RSC Anderlecht staat voor een pittig einde van 2025 met duels tegen achtereenvolgens STVV, Antwerp ...

511
511
Union gelooft eigen ogen niet: "Mijn voetbalhart bloedt"

De eerste Champions League-campagne van Union SG dreigt te gaan stranden in de League Phase. De ...

155
155

Meer sportnieuws