Gelukje voor Courtois: "Navas hoefde niet te vertrekken bij Real"

door
Gelukje voor Courtois:

Thibaut Courtois is op dit moment aan zijn tweede seizoen bezig bij Real Madrid. De wisselvallige prestaties van de Rode Duivel lokken sinds zijn komst naar de Spaanse hoofdstad al heel wat commotie uit, waardoor de doelman de harten van de Real-fans nog steeds niet heeft veroverd. De harde concurrentiestrijd met Keylor Navas heeft Courtois vorig seizoen ongetwijfeld geen goed gedaan, en gelukkig voor de Rode Duivel vertrok de Costa Ricaan vorige zomer richting Paris Saint-Germain. Iets wat volgens Real-doelman Andriy Lunin ook anders had kunnen lopen.  


De Oekraïense doelman Andriy Lunin deelde vandaag in de Spaanse pers zijn opvallend verhaal als derde doelman van Real Madrid. Daarin had hij het vooral over Keylor Navas, én het feit dat de Costa Ricaan niet hoefde te vertrekken voor Courtois. "Ik werd eigenlijk aangetrokken als doublure voor Thibaut Courtois. Men had mij verteld dat Navas de club ging verlaten, waardoor ik wel wat kans ging maken op speelminuten. Uiteindelijk vertrok Navas vorig seizoen niet, en werd ik uitgeleend aan Leganes. Iets wat niet in de planning stond", aldus Lunin. 

"Deze zomer werd mij dan opnieuw verteld dat ik op uitleenbasis mocht vertrekken, want Keylor Navas zou bij de club blijven. Men had hem verteld dat hij nog steeds kans maakte om eerste doelman te worden. Ik verkoos een uitleenbeurt naar Valladolid, maar plots zag ik dat Navas alsnog was vertrokken, én dat men met Aréola een vervanger had gehaald", meldt Lunin aan Fichajes. 

LEES OOK: Nog groter boegbeeld: Real fêteert Courtois na straffe mijlpaal

Had Navas de basisplaats van Courtois dit seizoen al afgenomen?

Meest recent

Nieuwe trainer Anderlecht: Llansana velt oordeel

Anderlecht blijft zeer wisselvallig presteren. De knalprestatie in de beker op Antwerp werd zondag ...

52
52
Vrancken niet te spreken: "Hier kon niet gevoetbald worden"

In de slotwedstrijd van de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft STVV een spectaculaire zege ...

35
35
Lukaku ziet vanaf bank titeldroom Napoli verder wegglippen

Nadat er eerder dit weekend in de Serie A al spektakel te zien was tussen Inter en Juventus, heeft ...

14
14
Vandenbroeck bijt op de lip: "Stil in het hoofd van de ref"

Zulte Waregem heeft zondag op Stayen een pijnlijke avond beleefd. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

81
81
Straffe transfer brengt Raheem Sterling naar... België

Raheem Sterling maakte onlangs een zeer verrassende transfer. De Engelse flankaanvaller met een ...

68
68
Fans Anderlecht uiten onvrede: "Het valt te begrijpen"

Anderlecht verkeerde de voorbije dagen in de zevende hemel nadat het op fraaie wijze de bekerfinale ...

235
235
STVV mengt zich na straffe comeback helemaal in titelstrijd

STVV lijkt zich stilaan helemaal te ontpoppen tot een titelkandidaat. Op vijf speeldagen van het ...

125
125
Leko geeft aan waarom Club vertrouwen put uit matige pot

Club Brugge heeft zondag de Brugse derby naar zich toe getrokken, maar evident bleek dat allerminst. ...

78
78
Euforie helemaal weg: pover Anderlecht niet voorbij La Louvière

Nog geen vier dagen na de indrukwekkende bekerzege op Antwerp FC, staat RSC Anderlecht weer stevig ...

255
255
CPL: Beveren overwint sneeuwstorm, duel Jong Gent gestaakt

De wedstrijden in de Jupiler Pro League konden uiteindelijk afgewerkt worden, in de Challenger Pro ...

55
55
‘Clash bij Anderlecht: bestbetaalde ster naar de exit?’

Bij Anderlecht schuift een belangrijk contractdossier stilaan richting breekpunt. RSCA wil de ...

543
543
Antwerp in zak en as: "Dit was géén voetbalwedstrijd"

Antwerp FC heeft een absolute horror-week achter de rug. De Great Old gaf zijn ticket voor de ...

142
142
Kijkers Anderlecht-La Louvière niet te spreken: "Wie kan dít uitleggen?!"

RSC Anderlecht kruiste zondagavond de degens met La Louvière. Door het harde werk van heel ...

193
193
Leko geeft eerste reactie op 'duw-incident' met Campbell

Het is Club Brugge zondagmiddag gelukt om de Brugse derby tegen Cercle naar zich toe te trekken. ...

350
350
Afgang Atlético vlak voor Club, sneeuw teistert Eredivisie

Als Club Brugge aanstaande woensdag wil winnen van Atlético Madrid, kan het beste ten rade ...

125
125
Anderlecht-La Louvière tóch gespeeld: aftrap uitgesteld

RSC Anderlecht boekte donderdag zijn ticket voor de bekerfinale met een 0-4-zege op Antwerp. Die ...

380
380
Mechele geeft verklaring voor corner-fiasco bij Club

Club Brugge heeft zondagmiddag de derby tegen Cercle Brugge naar zich toe kunnen trekken: 1-2. ...

172
172
Antwerp krijgt klappen: Westerlo wint enorm sneeuwgevecht

Daags na het drama in de halve finales van de beker, heeft Antwerp FC weer een mokerslag ...

152
152
Cercle genadig voor Club: "Dát stoort me enorm"

Cercle Brugge heeft het zondagmiddag nagelaten om gouden punten te pakken in de strijd om het ...

236
236
Komst Schreuder in gevaar? Anderlecht krijgt belangrijk nieuws

RSC Anderlecht kruist zondagavond de degens met La Louvière. Die wedstrijd zal nog steeds ...

362
362
'Liverpool zet zich schrap: opzienbarende transfer Salah'

Liverpool FC plaatste zich zaterdag ten koste van Brighton voor de volgende ronde van de FA Cup en ...

127
127
Heftig beeld: Leko pakt speler in volle match bruut aan

Club Brugge heeft zondagmiddag de drie punten gepakt in de derby tegen Cercle Brugge. Maar van ...

470
470
Anderlecht speelt met vuur: "Niets geleerd uit eigen fouten"

RSC Anderlecht is naarstig aan het werk om zo snel mogelijk een nieuwe hoofdtrainer te presenteren. ...

555
555
Club overtuigt niet maar wint nipt in uitgesneeuwde derby

Club Brugge heeft zondagmiddag optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij leider Union SG. ...

112
112
Kompany huivert: enorme Neuer-domper bij Bayern

Bayern München heeft zaterdag geen steken laten vallen in de Bundesliga en klopte Werder Bremen ...

86
86

Meer sportnieuws