Gelukje voor Courtois: "Navas hoefde niet te vertrekken bij Real"

door
Gelukje voor Courtois:

Thibaut Courtois is op dit moment aan zijn tweede seizoen bezig bij Real Madrid. De wisselvallige prestaties van de Rode Duivel lokken sinds zijn komst naar de Spaanse hoofdstad al heel wat commotie uit, waardoor de doelman de harten van de Real-fans nog steeds niet heeft veroverd. De harde concurrentiestrijd met Keylor Navas heeft Courtois vorig seizoen ongetwijfeld geen goed gedaan, en gelukkig voor de Rode Duivel vertrok de Costa Ricaan vorige zomer richting Paris Saint-Germain. Iets wat volgens Real-doelman Andriy Lunin ook anders had kunnen lopen.  


De Oekraïense doelman Andriy Lunin deelde vandaag in de Spaanse pers zijn opvallend verhaal als derde doelman van Real Madrid. Daarin had hij het vooral over Keylor Navas, én het feit dat de Costa Ricaan niet hoefde te vertrekken voor Courtois. "Ik werd eigenlijk aangetrokken als doublure voor Thibaut Courtois. Men had mij verteld dat Navas de club ging verlaten, waardoor ik wel wat kans ging maken op speelminuten. Uiteindelijk vertrok Navas vorig seizoen niet, en werd ik uitgeleend aan Leganes. Iets wat niet in de planning stond", aldus Lunin. 

"Deze zomer werd mij dan opnieuw verteld dat ik op uitleenbasis mocht vertrekken, want Keylor Navas zou bij de club blijven. Men had hem verteld dat hij nog steeds kans maakte om eerste doelman te worden. Ik verkoos een uitleenbeurt naar Valladolid, maar plots zag ik dat Navas alsnog was vertrokken, én dat men met Aréola een vervanger had gehaald", meldt Lunin aan Fichajes. 

LEES OOK: Real moet zwoegen voor zege, baalavond voor Pocognoli

Had Navas de basisplaats van Courtois dit seizoen al afgenomen?

Meest recent

'Hayen waagt gokje: opvallend experiment bij KRC Genk'

In de tussenronde van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen Dinamo Zagreb. Met welke ...

18
18
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

155
155
'Anderlecht op dood spoor: ook Schreuder haakt af'

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. Behoudens een verrassing nog altijd met ...

201
201
'Club Brugge baalt: goudhaantje valt door de mand'

Met een 3-3 draw tegen Atlético Madrid beleefde Club Brugge alweer een geslaagde avond in de ...

208
208
'Charleroi mag dromen: transfer van 9 miljoen'

Charleroi kreeg in de vorige week een stevige tik, want met drie nederlagen op rij zag het de ...

15
15
Nieuwe goudklomp voor OHL: "Hij wordt een grote speler"

Vorige zomer wist OH Leuven nog een zeer straffe transfer te realiseren. Het wist maar liefst 16 ...

30
30
Vanhaezebrouck keihard voor Verhaeghe: "CL onwaardig"

De laatste jaren drukt Club Brugge alsmaar vaker zijn stempel in de Champions League. Het staat al ...

705
705
Diakhon doet Club watertanden met krasse uitspraak

Club Brugge heeft woensdagavond nogmaals een knap resultaat neergezet in de Champions League. Het ...

222
222
Geen versterking bij Genk: De Condé verdedigt keuze

Lange tijd leek het een grijs seizoen te gaan worden voor KRC Genk, maar de Limburgers kunnen dat nu ...

128
128
Saelemaekers middelpunt van heuse rel na Milan-Como

Woensdagavond waren alle ogen gericht op de Champions League, maar ook in de Serie A werd er ...

116
116
Leko moet puzzelen: Degryse stelt gewaagd plan voor

Club Brugge mag nog steeds dromen van de achtste finales van de Champions League, nadat het ...

169
169
'Thibaut Courtois verbaast en stapt in Franse clubs'

Het lijkt een alsmaar couranter fenomeen te worden: topvoetballers die nog tijdens hun actieve ...

57
57
'Club wil stunten: straffe naam als opvolger Mignolet'

Club Brugge verbaast ook dit seizoen weer in de Champions League, ondanks dat het in de zomer weer ...

657
657
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, 20 miljoen voor Union'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

310
310
Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Matte Smets kon afgelopen wintermercato een absolute knaltransfer maken. Het Duitse Wolfsburg had ...

201
201
Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

162
162
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

48
48
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

821
821
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

200
200
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

305
305
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

70
70
"Ik kon het niet maken om bij Union te tekenen"

Union moest in de zomer alweer op zoek naar vervangers voor heel wat sterkhouders. Daarvoor ging het ...

233
233
Simeone strooit lof naar Club: "Lastigste ploeg in de CL"

Club Brugge is er woensdagavond opnieuw in geslaagd om een zeer knap resultaat neer te zetten in de ...

415
415
RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

RSC Anderlecht ontsloeg Besnik Hasi, wat een zeer logische beslissing was. De zoektocht naar een ...

404
404
'Bundesliga-club zet Belgische verdediger op shortlist'

We haalden al meermaals aan dat de Belgische clubs meer kansen moeten geven aan Belgische spelers. ...

64
64

Meer sportnieuws