Gelukje voor Courtois: "Navas hoefde niet te vertrekken bij Real"

600
Gelukje voor Courtois:

Thibaut Courtois is op dit moment aan zijn tweede seizoen bezig bij Real Madrid. De wisselvallige prestaties van de Rode Duivel lokken sinds zijn komst naar de Spaanse hoofdstad al heel wat commotie uit, waardoor de doelman de harten van de Real-fans nog steeds niet heeft veroverd. De harde concurrentiestrijd met Keylor Navas heeft Courtois vorig seizoen ongetwijfeld geen goed gedaan, en gelukkig voor de Rode Duivel vertrok de Costa Ricaan vorige zomer richting Paris Saint-Germain. Iets wat volgens Real-doelman Andriy Lunin ook anders had kunnen lopen.  


De Oekraïense doelman Andriy Lunin deelde vandaag in de Spaanse pers zijn opvallend verhaal als derde doelman van Real Madrid. Daarin had hij het vooral over Keylor Navas, én het feit dat de Costa Ricaan niet hoefde te vertrekken voor Courtois. "Ik werd eigenlijk aangetrokken als doublure voor Thibaut Courtois. Men had mij verteld dat Navas de club ging verlaten, waardoor ik wel wat kans ging maken op speelminuten. Uiteindelijk vertrok Navas vorig seizoen niet, en werd ik uitgeleend aan Leganes. Iets wat niet in de planning stond", aldus Lunin. 

"Deze zomer werd mij dan opnieuw verteld dat ik op uitleenbasis mocht vertrekken, want Keylor Navas zou bij de club blijven. Men had hem verteld dat hij nog steeds kans maakte om eerste doelman te worden. Ik verkoos een uitleenbeurt naar Valladolid, maar plots zag ik dat Navas alsnog was vertrokken, én dat men met Aréola een vervanger had gehaald", meldt Lunin aan Fichajes. 

LEES OOK: 'Kogel is door de kerk: Ajax en PSG akkoord over Godts'

🚀

Had Navas de basisplaats van Courtois dit seizoen al afgenomen?

Meest recent

‘Grote verrassing: Club-transfer in stroomversnelling’

Club Brugge is nog niet klaar op de zomermercato. Verschillende spelers kunnen nog vertrekken en ...

8
8
Entourage Lukaku snoeihard: “Terugkeer Anderlecht?”

Romelu Lukaku gaat aan de slag bij Fenerbahçe. De Rode Duivel wil ooit terugkeren bij RSC ...

97
97
Japanners drukken stempel bij Beerschot: nieuwe voorzitter

Bij Beerschot sloegen ze vorig seizoen een nieuwe weg in. Na jaren aanmodderen onder het beleid van ...

29
29
'Kogel is door de kerk: Ajax en PSG akkoord over Godts'

Ajax plaatste zich donderdagavond voor de play-offs van de Conference League ten koste van ...

108
108
'Club Brugge neemt verbazende transferbeslissing'

Bij Club Brugge hebben ze de laatste weken een serieus transferoffensief ingezet. Dat was nodig, ...

396
396
Nieuwe chouchou Anderlecht spreekt straffe ambitie uit

Anderlecht heeft donderdag een verlengstuk gebreid aan zijn goede seizoensbegin. Het legde in het ...

282
282
Lokeren pakt uit met verrassende transfer bij Cercle

Om 20u wordt ook het seizoen in de Challenger Pro League nog op gang getrapt. Lokeren is ...

37
37
'Lommel sluit miljoenendeal met zusterclub'

Lommel maakte vorig weekend zijn rentree op het hoogste niveau na meer dan 20 jaar afwezigheid. Dat ...

91
91
TRANSFERUURTJE: 'Club vreest vertrek Seys én Tresoldi'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

260
260
Antwerp pakt uit met nieuw shirt: Scheldeblauw concept

Royal Antwerp FC is goed aan de Jupiler Pro League begonnen. In eigen huis won The Great Old met 2-1 ...

104
104
Lukaku voorgesteld in Turkije: straffe taal én ambities

Romelu Lukaku laat Napoli achter zich voor Fenerbahçe. De toptransfer van de Rode Duivel werd ...

47
47
STVV wint transferstrijd: toptransfer is officieel

Sint-Truiden VV was vorig seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en dit seizoen ...

97
97
Europees succes heeft gevolgen voor JPL-kalender

KAA Gent en RSC Anderlecht wisten zich te kwalificeren voor de volgende ronde van de Conference en ...

322
322
‘Wending Rodri: monstersom City direct naar vervanger'

Waar ligt de toekomst van Rodri? De beste speler van het afgelopen WK staat onder contract bij ...

123
123
Vreemde formule Challenger Pro League compleet afgemaakt

Het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League staat voor de deur. Terwijl de Jupiler Pro League aan ...

242
242
'Arne Engels heeft straffe transfer helemaal beet'

De Schotse titelstrijd was de voorbije jaren ook een duel tussen twee Rode Duivels, want met Nicolas ...

88
88
'Rigaux ligt nu al onder vuur bij Feyenoord'

Deze zomer zette Dévy Rigaux een opmerkelijke stap. De Director of Football trok de deur van ...

362
362
Meijer doet boekje open over vertrek bij Club Brugge

Sampdoria vertolkte deze week een zeer opvallende rol op de Belgische transfermarkt. De Italiaanse ...

516
516
Straf verhaal bij AA Gent: "Jongensdroom die uitkomt"

Het Europese avontuur van AA Gent krijgt dit seizoen nog een vervolg. Het plaatste zich ...

68
68
Wéér uitstel: proces Anderlecht herbegint met nieuwe rechter

In 2017 kreeg Marc Coucke Anderlecht in handen na een bewogen overnameproces. Nadien vielen er ...

161
161
Scorende Lukebakio schenkt klare wijn over toekomst

Donderdagavond waren Anderlecht en AA Gent lang niet de enige Belgen die in actie kwamen op het ...

106
106
AA Gent kondigt miljoenenvertrekker aan

AA Gent heeft zich donderdagavond geplaatst voor de play-offs van de Conference League, want het ...

129
129
Vitor Bruno gaat stevig in de clinch met coach van PAOK

Anderlecht kreeg in de derde voorronde van de Europa League met PAOK een zeer pittige tegenstander ...

1023
1023
‘Lukaku krijgt meteen eerste mokerslag bij Fenerbahçe’

Romelu Lukaku lijkt bij Fenerbahçe zijn ideale uitweg te hebben gevonden. Een ...

282
282
'Here we go: Union heeft nieuwe recordtransfer beet'

Union moest deze week een kruis maken over de vetpotten van de Champions League, want het sneuvelde ...

155
155

Meer sportnieuws