Gelukje voor Courtois: "Navas hoefde niet te vertrekken bij Real"

600 stemmen
Gelukje voor Courtois:

Thibaut Courtois is op dit moment aan zijn tweede seizoen bezig bij Real Madrid. De wisselvallige prestaties van de Rode Duivel lokken sinds zijn komst naar de Spaanse hoofdstad al heel wat commotie uit, waardoor de doelman de harten van de Real-fans nog steeds niet heeft veroverd. De harde concurrentiestrijd met Keylor Navas heeft Courtois vorig seizoen ongetwijfeld geen goed gedaan, en gelukkig voor de Rode Duivel vertrok de Costa Ricaan vorige zomer richting Paris Saint-Germain. Iets wat volgens Real-doelman Andriy Lunin ook anders had kunnen lopen.  


De Oekraïense doelman Andriy Lunin deelde vandaag in de Spaanse pers zijn opvallend verhaal als derde doelman van Real Madrid. Daarin had hij het vooral over Keylor Navas, én het feit dat de Costa Ricaan niet hoefde te vertrekken voor Courtois. "Ik werd eigenlijk aangetrokken als doublure voor Thibaut Courtois. Men had mij verteld dat Navas de club ging verlaten, waardoor ik wel wat kans ging maken op speelminuten. Uiteindelijk vertrok Navas vorig seizoen niet, en werd ik uitgeleend aan Leganes. Iets wat niet in de planning stond", aldus Lunin. 

"Deze zomer werd mij dan opnieuw verteld dat ik op uitleenbasis mocht vertrekken, want Keylor Navas zou bij de club blijven. Men had hem verteld dat hij nog steeds kans maakte om eerste doelman te worden. Ik verkoos een uitleenbeurt naar Valladolid, maar plots zag ik dat Navas alsnog was vertrokken, én dat men met Aréola een vervanger had gehaald", meldt Lunin aan Fichajes. 

LEES OOK: 'WK-smaakmaker zorgt voor duurste zomertransfer van 2026'

Had Navas de basisplaats van Courtois dit seizoen al afgenomen?

Meest recent

'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

5
5
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

52
52
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

58
58
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

132
132
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

63
63
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

382
382
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

53
53
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

41
41
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

274
274
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

43
43
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

107
107
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

31
31
Veronique De Kock en Ronaldo serveren bloedheet spektakel

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

74
74
'Beveren baalt: smaakmaker trekt naar Bundesliga'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

119
119
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft eindelijk coach, Vossen vindt club'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

118
118
‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Mandela Keita speelde in het verleden bij Royal Antwerp FC, maar afgelopen seizoen maakte de ...

155
155
Pal tijdens het WK: Gert Verheyen slaat totaal andere weg in

Terwijl miljoenen kijkers hem wekelijks aan het werk zien als analist tijdens het WK, is Gert ...

181
181
‘Victor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Victor Bruno werd officieel voorgesteld als de nieuwe hoofdtrainer van RSC Anderlecht. De Portugees ...

518
518
'Club Brugge en KRC Genk azen op ex-smaakmaker Antwerp'

De transfermolen begint stilaan echt op gang te komen. Ook in België werden al de nodige deals ...

249
249
'Club Brugge wil stunten met 37-jarige 'wereldster''

Club Brugge zoekt naar een nieuwe keeper. De Bruggelingen zagen Simon Mignolet stoppen en Dani van ...

949
949
Van Ibrahimovic tot Ferdinand: Ronaldo plots de held

Op dit WK zijn er veel meningen, maar weinig echt gefundeerde. Veel roepen, zodat het wordt opgepikt ...

18
18
KV Kortrijk heeft sterkhouder van Beerschot helemaal beet

KV Kotrijk-trainer Michiel Jonckheere riep om versterking bij KV Kortrijk en die is er ook gekomen. ...

108
108
KRC Genk geeft maar liefst negen talenten kans bij A-kern

KRC Genk heeft zijn volledige oefenprogramma meegedeeld. De Limburgers deelden alle matchen mee ...

228
228
Anderlecht maakt vertrek floptransfer Renard bekend

Bij RSC Anderlecht zetten ze er vaart achter. De Brusselaars haalden Jean Kindermans terug, stelden ...

406
406
Doku hartelijk onthaald in Seattle; tweetal afwezig op training

Jérémy Doku is opnieuw bij de spelersgroep van de Rode Duivels. Na de geboorte van ...

101
101

Meer sportnieuws