Le Parisien bevestigt tegenvaller voor Club Brugge

door
Le Parisien bevestigt tegenvaller voor Club Brugge

Club Brugge hervat het seizoen aanstaande vrijdag met een wedstrijd op het veld van Moeskroen, maar het is vooral uitkijken naar de Champions League-partij van volgende week dinsdag. Dan komt het grote Paris Saint-Germain immers op bezoek. De Franse kampioen kan mogelijk wel niet op volle sterkte aantreden.

Door een schorsing die hij vorig seizoen had opgelopen, moest PSG het in de twee voorbije CL-duels zonder Neymar doen. Normaal gezien zou de Braziliaan tegen Club zijn wederoptreden in het kampioenenbal maken, maar zondag viel hij bij de nationale ploeg plots geblesseerd uit. Maandag moeten verdere onderzoeken de ernst van zijn kwetsuur nog bepalen, maar hij is hoogst onzeker voor de verplaatsing naar West-Vlaanderen.

Wie er allicht wél gaat bij zijn, is Kylian Mbappé. De wereldkampioen moest de interlands met Frankrijk aan zich voorbije laten gaan, maar bondscoach Didier Deschamps benadrukte dat het niet om een nieuwe blessure gaat. De pijlsnelle aanvaller zou gewoon nog niet voldoende gerecupereerd zijn van een vorige kwetsuur en had extra rust nodig. Volgens Sport.fr zou hij echter vroeger dan verwacht zijn rentree vieren bij PSG.

UPDATE 17u48
Club Brugge zal inderdaad Kylian Mbappé moeten vrezen in het Jan Breydelstadion. Het doorgaans goed geïnformeerde Le Parisien bevestigt immers dat de steraanvaller sowieso fit zal zijn voor de confrontatie tussen PSG en Club in de Champions League van volgende week. De aanvaller had moeten afhaken voor de Franse nationale ploeg omdat een oude spierblessure weer opspeelde, maar de twee weken rust zouden dat euvel verholpen hebben. Vrijdag zou hij in de competitiematch tegen Nice al zijn wederoptreden kunnen maken. De opdracht voor Club wordt er dus niet makkelijker op.

LEES OOK: 'Messi krijgt voorstel van 1,4 miljard euro'

Kan Club punten pakken tegen PSG?

Meest recent

‘KAA Gent wil stunten: strijd met AC Milan om toptalent’

De wintermercato gaat nog even door en de Belgische clubs zijn nog naarstig op zoek naar ...

14
14
‘STVV pakt ferm uit: KAA Gent en Standard verweesd’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

44
44
Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Radja Nainggolan verraste vriend en vijand door de overstap te maken van Lokeren naar Patro Eisden. ...

121
121
'Schoktransfer Jashari: Gouden Schoen in weegschaal met Duivel'

Ardon Jashari won anderhalve week geleden de Gouden Schoen, maar mede door blessureleed is zijn ...

94
94
'Club Brugge verrast: derde wintervertrekker staat klaar'

Bij Club Brugge kijken de supporters reikhalzend uit naar de eerste aanwinsten van de ...

189
189
"Verdachte actie van Visser" - Anderlecht tóch bestolen?

RSC Anderlecht liep zondag opnieuw averij op in de eigen competitie en verloor met 4-2 op het veld ...

305
305
Kairat Almaty - Club Brugge op televisie: kijkers opgelet

Na een winterslaap van een tweetal maanden, trekt de Champions League zich dinsdag weer op gang. ...

343
343
'Ruildeal bezorgt Noah Sadiki nieuwe sprookjestransfer'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

141
141
'De Condé in actie: bod voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk is met een flinke domper aan de tweede seizoenshelft begonnen en verloor afgelopen weekend ...

271
271
Hein confronteert Verhaeghe: "Vind dat zwak als coach"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

272
272
‘Anderlecht verstomt: absurde cashdeal voor nieuwe spits’

Anderlecht zet onverwacht een grote stap voor een nieuwe 9. Er ligt een stevige cashdeal klaar, maar ...

486
486
'Club Brugge-bestuur beslist over job Ivan Leko'

Club Brugge is met een dubbele opdoffer aan de tweede seizoenshelft begonnen. Coach Ivan Leko zal ...

509
509
'Noa Lang genadeloos gedumpt: Napoli schakelt meteen door'

Amper een half jaar na zijn komst, loopt het avontuur van Noa Lang bij SSC Napoli voorlopig op zijn ...

74
74
'Tweede wintertransfer Anderlecht rond: financiële details gelekt'

RSC Anderlecht beleefde tot dusver een behoorlijk kalme wintermercato en rondde nog maar ...

377
377
Club onder immense druk: Leko grijpt in met basiself

Dinsdag komt ook de Champions League uit zijn winterslaap en daarbij staat Club Brugge meteen ...

262
262
Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht breidt uit

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

307
307
'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Met een 2-3 nederlaag tegen La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale ...

353
353
Oosting incasseert opdoffer: rampscenario voor Antwerp

Antwerp ging zondag met de billen bloot op het veld van hekkensluiter Dender. Joseph Oosting zag dus ...

301
301
'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

De geruchtenmolen draait op volle toeren bij RSC Anderlecht. Zelf worden de Brusselaars aan tal van ...

584
584
'Leko doet boekje open: transfergeweld bij Club Brugge'

Indien het nog aanspraak wil maken op de knock-outfase van de Champions League is een zege dinsdag ...

700
700
'Antwerp krijgt boost voor topaanwinst, ook Anderlecht genoemd'

Antwerp FC zag zondag een einde komen aan zijn straffe ongeslagen reeks en verloor zowaar op het ...

505
505
Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, tijdlijn voor De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

282
282
Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

129
129
Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

678
678
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

385
385

Meer sportnieuws