TRANSFERUURTJE: Real aast op dubbele transfer, Berge weg bij Genk?

324 stemmen
TRANSFERUURTJE: Real aast op dubbele transfer, Berge weg bij Genk?

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij KRC Genk zouden ze in januari weleens moeten gaan vrezen voor een vertrek van Sander Berge. De Noorse middenvelder blijft immers gegeerd en Fiorentina zou nog steeds geïnteresseerd zijn. In de zomer werden de Italianen nog afgeschrokken door de vraagprijs van Genk, maar in januari gaan ze mogelijk een nieuwe poging wagen.



Cercle Brugge haalde met Bernd Storck een nieuwe trainer binnen, maar daar stoppen de veranderingen niet. De Duitser zou immers nog zijn eigen staf willen meebrengen en daarnaast zou er ook gesleuteld worden aan de rol van François Vitali. De technisch directeur zal na een tegenvallende mercato zijn rol mogelijk gewijzigd zien.

BUITENLAND

Real Madrid is nog steeds niet helemaal uit de crisis en dat zorgt ervoor dat het in januari de transfermarkt op zal gaan. De Koninklijke zou gaan aankloppen bij Ajax voor een dubbele transfer, want het zou zowel Hakim Ziyech als Donny van de Beek willen binnenhalen. Real lijkt echter weinig kans te maken, want Ajax zou in totaal samen zo'n 150 miljoen euro verlangen voor het duo, terwijl de spelers zelf ook weinig zin hebben in een wintertransfer.



FC Barcelona wil in de zomer een slag slaan met de komst van Willian, die straks einde contract is bij Chelsea. Maar niet iedereen is even overtuigd van dat plan. Zo zou Lionel Messi zich tegen de transfer gekant hebben. De Argentijn zou liever een andere aanvaller naar Camp Nou zien komen.

In januari zouden de Catalanen één inkomende transfer gaan doen. De club wil er immers nog een rechtsachter bij, want Nelson Semedo is op die positie de enige valabele actie. Sergi Roberto is meer een middenvelder en Moussa Wagué is nog niet klaar voor het grote werk.



Manchester United zou in januari eindelijk een vervanger voor Romelu Lukaku halen. Het zou een mondeling akkoord bereikt hebben over de komst van Mario Mandzukic. De 34-jarige Kroaat zou voor 13 miljoen euro overgenomen worden van Juventus, waar hij overbodig was.

LEES OOK: ‘Lionel Messi lonkt nieuwe superster naar Inter Miami’

Denk je dat Berge het seizoen zal uitdoen bij Genk?

Meest recent

'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

88
88
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

96
96
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

90
90
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

50
50
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

83
83
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

293
293
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

507
507
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

77
77
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

231
231
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

410
410
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

245
245
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

152
152
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

346
346
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

383
383
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

160
160
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

432
432
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

103
103
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

342
342
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

380
380
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

530
530
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

173
173
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

271
271
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

193
193
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

986
986
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

224
224

Meer sportnieuws