TRANSFERUURTJE: Real aast op dubbele transfer, Berge weg bij Genk?

door
TRANSFERUURTJE: Real aast op dubbele transfer, Berge weg bij Genk?

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij KRC Genk zouden ze in januari weleens moeten gaan vrezen voor een vertrek van Sander Berge. De Noorse middenvelder blijft immers gegeerd en Fiorentina zou nog steeds geïnteresseerd zijn. In de zomer werden de Italianen nog afgeschrokken door de vraagprijs van Genk, maar in januari gaan ze mogelijk een nieuwe poging wagen.



Cercle Brugge haalde met Bernd Storck een nieuwe trainer binnen, maar daar stoppen de veranderingen niet. De Duitser zou immers nog zijn eigen staf willen meebrengen en daarnaast zou er ook gesleuteld worden aan de rol van François Vitali. De technisch directeur zal na een tegenvallende mercato zijn rol mogelijk gewijzigd zien.

BUITENLAND

Real Madrid is nog steeds niet helemaal uit de crisis en dat zorgt ervoor dat het in januari de transfermarkt op zal gaan. De Koninklijke zou gaan aankloppen bij Ajax voor een dubbele transfer, want het zou zowel Hakim Ziyech als Donny van de Beek willen binnenhalen. Real lijkt echter weinig kans te maken, want Ajax zou in totaal samen zo'n 150 miljoen euro verlangen voor het duo, terwijl de spelers zelf ook weinig zin hebben in een wintertransfer.



FC Barcelona wil in de zomer een slag slaan met de komst van Willian, die straks einde contract is bij Chelsea. Maar niet iedereen is even overtuigd van dat plan. Zo zou Lionel Messi zich tegen de transfer gekant hebben. De Argentijn zou liever een andere aanvaller naar Camp Nou zien komen.

In januari zouden de Catalanen één inkomende transfer gaan doen. De club wil er immers nog een rechtsachter bij, want Nelson Semedo is op die positie de enige valabele actie. Sergi Roberto is meer een middenvelder en Moussa Wagué is nog niet klaar voor het grote werk.



Manchester United zou in januari eindelijk een vervanger voor Romelu Lukaku halen. Het zou een mondeling akkoord bereikt hebben over de komst van Mario Mandzukic. De 34-jarige Kroaat zou voor 13 miljoen euro overgenomen worden van Juventus, waar hij overbodig was.

LEES OOK: Courtois én Lammens cruciaal in zeges, straf statement PSV

Denk je dat Berge het seizoen zal uitdoen bij Genk?

Meest recent

Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

233
233
Oosting komt met enorme dompers voor Antwerp

Royal Antwerp FC haalde Rein Van Helden weg bij STVV, maar daar bleef het bij. Nochtans kon de ploeg ...

117
117
'Rodriguez (ex-Real) op zucht van zeer knappe transfer'

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

15
15
Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

RSC Anderlecht staat onder vuur. De resultaten zijn slecht, de coach werd ontslagen en de sportief ...

198
198
'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

17
17
'Ontevreden Ronaldo maakt blits comeback in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

118
118
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

170
170
Ruben Van Gucht gespot op Tinder en dat verrast velen

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

19
19
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

45
45
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

20
20
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

367
367
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

160
160
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

190
190
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

64
64
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

216
216
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

230
230
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

115
115
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

99
99
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

127
127
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

369
369
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

97
97
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

496
496
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

293
293
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

54
54
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

77
77

Meer sportnieuws