TRANSFERUURTJE: Real aast op dubbele transfer, Berge weg bij Genk?

door
TRANSFERUURTJE: Real aast op dubbele transfer, Berge weg bij Genk?

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij KRC Genk zouden ze in januari weleens moeten gaan vrezen voor een vertrek van Sander Berge. De Noorse middenvelder blijft immers gegeerd en Fiorentina zou nog steeds geïnteresseerd zijn. In de zomer werden de Italianen nog afgeschrokken door de vraagprijs van Genk, maar in januari gaan ze mogelijk een nieuwe poging wagen.



Cercle Brugge haalde met Bernd Storck een nieuwe trainer binnen, maar daar stoppen de veranderingen niet. De Duitser zou immers nog zijn eigen staf willen meebrengen en daarnaast zou er ook gesleuteld worden aan de rol van François Vitali. De technisch directeur zal na een tegenvallende mercato zijn rol mogelijk gewijzigd zien.

BUITENLAND

Real Madrid is nog steeds niet helemaal uit de crisis en dat zorgt ervoor dat het in januari de transfermarkt op zal gaan. De Koninklijke zou gaan aankloppen bij Ajax voor een dubbele transfer, want het zou zowel Hakim Ziyech als Donny van de Beek willen binnenhalen. Real lijkt echter weinig kans te maken, want Ajax zou in totaal samen zo'n 150 miljoen euro verlangen voor het duo, terwijl de spelers zelf ook weinig zin hebben in een wintertransfer.



FC Barcelona wil in de zomer een slag slaan met de komst van Willian, die straks einde contract is bij Chelsea. Maar niet iedereen is even overtuigd van dat plan. Zo zou Lionel Messi zich tegen de transfer gekant hebben. De Argentijn zou liever een andere aanvaller naar Camp Nou zien komen.

In januari zouden de Catalanen één inkomende transfer gaan doen. De club wil er immers nog een rechtsachter bij, want Nelson Semedo is op die positie de enige valabele actie. Sergi Roberto is meer een middenvelder en Moussa Wagué is nog niet klaar voor het grote werk.



Manchester United zou in januari eindelijk een vervanger voor Romelu Lukaku halen. Het zou een mondeling akkoord bereikt hebben over de komst van Mario Mandzukic. De 34-jarige Kroaat zou voor 13 miljoen euro overgenomen worden van Juventus, waar hij overbodig was.

LEES OOK: 'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Denk je dat Berge het seizoen zal uitdoen bij Genk?

Meest recent

De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

7
7
Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

4
4
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

61
61
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

224
224
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

125
125
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

618
618
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

120
120
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

88
88
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

109
109
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

172
172
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

578
578
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

37
37
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

308
308
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

223
223
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

161
161
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

370
370
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

188
188
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

65
65
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

45
45
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

282
282
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

93
93
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

349
349
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

183
183
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

48
48
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

310
310

Meer sportnieuws