'Juventus meldt zich opnieuw aan front voor Rode Duivel'

541 stemmen
'Juventus meldt zich opnieuw aan front voor Rode Duivel'

De Rode Duivels blijven populair op de transfermarkt. Dat geldt zeker ook voor de spelers met een aflopend contract, zoals Thomas Meunier. Want voor zover geweten is, heeft Paris Saint Germain de onderhandelingen over een nieuw contract van Meunier nog niet opgestart. 

Echter zijn er wel nieuwe signalen dat de Parijzenaars dan tóch door wil gaan met onze Rode Duivel. ESPN meldt namelijk dat de club heeft beslist dat Cavani en Thiago Silva aan het eind van het seizoen transfervrij zouden mogen vertrekken.

Beide intussen clubiconen hebben, net als Meunier, een aflopend contract in Parijs. Maar van compassie blijkbaar geen sprake bij de clubeigenaars. Zij zouden Silva te oud vinden en Cavani te vaak geblesseerd. Vandaar die gewichtige beslissing. Over het gratis laten vertrekken van Meunier wordt echter met geen woord gerept, wat doet vermoeden dat ze met de Belgische rechtsachter andere plannen hebben.

UPDATE 14/10

Het is nog erg in het duister tasten wat betreft de toekomst van Thomas Meunier. Want enkele dagen nadat zijn naam niet werd genoemd bij de mogelijke transfervrije vertrekkers bij PSG, komt Tuttosport nu met een heel andere inslag.

Zij stellen namelijk dat Juventus de Rode Duivel namelijk nog steeds hoog op het verlanglijstje heeft staan, en alles erop wijst dat zijn contract in Parijs dan toch niet verlengd zou worden. Het Italiaanse medium weet zelfs dat er al snel gesprekken zouden gaan plaatsvinden tussen Juve en Meunier.

LEES OOK: De Bruyne helpt Napoli naar UCL, Juve in grote problemen

Speelt hij straks bij Juventus?

Meest recent

'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

0
0
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

21
21
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

36
36
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

30
30
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

57
57
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

249
249
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

144
144
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

408
408
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

420
420
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

139
139
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

79
79
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

225
225
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

123
123
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

82
82
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

317
317
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

243
243
Malinwa bevestigt exit meubelstuk: "Het doet pijn"

KV Mechelen hoopt om het titelfeest van Club Brugge nog even uit te stellen. Hoe dan ook ...

102
102
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

100
100
Anderlecht kondigt vertrek van Thorgan Hazard aan

Bij Anderlecht zal er komende zomer heel wat veranderen. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

266
266
Nagelsmann komt met verrassende Tresoldi-onthulling

Donderdag werd ook in Duitsland de WK-selectie bekend gemaakt. Daarin maakte Julian Nagelsmann ...

169
169
'Bologna komt aankloppen bij Club én Union'

Vorig weekend werd de titelstrijd wellicht definitief beslecht met de overtuigende 5-0-overwinning ...

409
409
Promotie is binnen: Sporting Hasselt heeft proflicentie beet

Er was de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over wie volgend seizoen in de Challenger Pro ...

142
142
WK-selecties: Duitsland met Neuer, Anderlecht-speler beloond

De start van het WK nadert met rasse schreden en alsmaar meer landen maken hun selecties bekend. ...

97
97
'Union neemt duidelijk standpunt in over Hubert'

In principe hebben ze nog een waterkansje, maar bij Union rekenen ze er niet meer op dat ze nog ...

226
226
'Taquin neemt verrassende beslissing over nieuwe job'

Er lijkt in de Jupiler Pro League een stevige stoelendans op til te staan onder de trainers. Bij La ...

37
37

Meer sportnieuws