'Juventus meldt zich opnieuw aan front voor Rode Duivel'

541 stemmen
'Juventus meldt zich opnieuw aan front voor Rode Duivel'

De Rode Duivels blijven populair op de transfermarkt. Dat geldt zeker ook voor de spelers met een aflopend contract, zoals Thomas Meunier. Want voor zover geweten is, heeft Paris Saint Germain de onderhandelingen over een nieuw contract van Meunier nog niet opgestart. 

Echter zijn er wel nieuwe signalen dat de Parijzenaars dan tóch door wil gaan met onze Rode Duivel. ESPN meldt namelijk dat de club heeft beslist dat Cavani en Thiago Silva aan het eind van het seizoen transfervrij zouden mogen vertrekken.

Beide intussen clubiconen hebben, net als Meunier, een aflopend contract in Parijs. Maar van compassie blijkbaar geen sprake bij de clubeigenaars. Zij zouden Silva te oud vinden en Cavani te vaak geblesseerd. Vandaar die gewichtige beslissing. Over het gratis laten vertrekken van Meunier wordt echter met geen woord gerept, wat doet vermoeden dat ze met de Belgische rechtsachter andere plannen hebben.

UPDATE 14/10

Het is nog erg in het duister tasten wat betreft de toekomst van Thomas Meunier. Want enkele dagen nadat zijn naam niet werd genoemd bij de mogelijke transfervrije vertrekkers bij PSG, komt Tuttosport nu met een heel andere inslag.

Zij stellen namelijk dat Juventus de Rode Duivel namelijk nog steeds hoog op het verlanglijstje heeft staan, en alles erop wijst dat zijn contract in Parijs dan toch niet verlengd zou worden. Het Italiaanse medium weet zelfs dat er al snel gesprekken zouden gaan plaatsvinden tussen Juve en Meunier.

LEES OOK: 'Kompany op wenken bediend: Bayern gaat voor WK-ganger'

Speelt hij straks bij Juventus?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

65
65
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

38
38
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

35
35
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

267
267
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

263
263
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

536
536
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

88
88
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

285
285
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

112
112
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

55
55
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

92
92
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

86
86
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

249
249
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

294
294
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

396
396
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

414
414
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

420
420
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

161
161
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

194
194
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

81
81
Bommetje bij KRC Genk: boegbeeld verlaat de club

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

429
429
'Bayern haakt af: droomscenario voor De Cat?'

Het heeft er alle schijn van dat Nathan De Cat deze zomer Anderlecht zal verlaten. Het lijkt enkel ...

480
480
OHL heeft eerste zomeraanwinst beet: optie gelicht

OH Leuven gaat het volgend seizoen over een andere boeg gooien na alweer een grijs jaar. De voorbije ...

38
38
Kerkhofs onthult waarom Courtois en Hasselt mislukten

KRC Genk kwam deze week met het straffe nieuws dat Thibaut Courtois terugkeert bij de club. De Rode ...

107
107
Marokko verrast met opvallende oproep voor RSCA’er

Alle ogen zijn stilaan gericht op het WK, dat binnen acht dagen officieel van start gaat. Alle ...

217
217
Garcia krijgt volgende opsteker daags na Kroatië

De Rode Duivels wisten hun voorbereiding op het WK dinsdagavond uitstekend te beginnen met een zege ...

83
83

Meer sportnieuws