'Genk moet winters vertrek Berge vrezen: recordtransfer lonkt'

door
'Genk moet winters vertrek Berge vrezen: recordtransfer lonkt'

In aanloop naar het loodzware tweeluik tegen Standard en Liverpool, moest Felice Mazzu bij KRC Genk opnieuw een pak internationals missen. Onder andere Sander Berge, die momenteel met Noorwegen op pad is. Zaterdag hielden hij en zijn land alvast om Spanje in bedwang, dinsdag staat een duel tegen het Roemenië van ploegmaat Ianis Hagi op het programma.


Tegen de Spanjaarden liet Berge alvast een sterke indruk achter en ook tegen de Roemenen zullen zijn prestaties ongetwijfeld van op de voet gevolgd worden. Want hoewel de middenvelder tot dusver niet aan zijn beste seizoen bezig is, blijft hij wel grof wild op de transfermarkt. Met name het Italiaanse Fiorentina blijft nadrukkelijk interesse vertonen.

Volgens de Italiaanse transferkenner Gianluca Di Marzio volgt La Viola hem nog steeds van dichtbij, in de laatste competitiewedstrijd tegen Moeskroen zat in ieder geval nog een scout van hun in de tribune. Ook vorige zomer toonde Fiorentina al belangstelling, maar toen schrok de vraagprijs, een recordsom voor Genk, van zo'n 25 miljoen euro de Italianen af. Maar indien Berge de club in de komende weken en maanden kan blijven overtuigen, is de kans volgens bovengenoemde bron groot dat ze in januari tot actie overgaan.

LEES OOK: Fink velt hard verdict: sterkhouder KRC Genk buitenspel

Is Berge volgens u 25 miljoen euro waard?

Meest recent

Hasi verrast iedereen: durft volle aanval tegen Club Brugge

Dankzij een deugddoende zege tegen KV Mechelen is de crisis even weg bij RSC Anderlecht, waar Besnik ...

52
52
'Leko broedt op primeur: twee wijzigingen bij AA Gent'

KAA Gent krijgt zondag KRC Genk over de vloer. Terwijl de Limburgers vertrouwen tankten in Braga ...

40
40
Hayen speelt open kaart: sterkhouder out bij Club Brugge?

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de fraaie stunt tegen FC Barcelona, want zondag ...

153
153
'D-Day bij Antwerp: Wils maakt bocht van 180 graden'

Het moment van de waarheid is aangebroken op de Bosuil, waar Stef Wils zaterdag maar beter kan ...

94
94
Fink velt hard verdict: sterkhouder KRC Genk buitenspel

KRC Genk zorgde donderdag voor een regelrechte stunt door in Braga, tot dan ongenaakbaar in de ...

74
74
Boze blikken bij FCV Dender, Zulte Waregem baalt

FCV Dender kan maar niet winnen in de Jupiler Pro League. Tegen Zulte Waregem behaalde het nog een ...

55
55
Man City in spanning: Doku-tijdbom staat op ontploffen

Jérémy Doku kostte Man City ruim €65 miljoen, maar bij Pep Guardiola koop je ...

114
114
Hasi speelt open kaart: van Stroeykens tot Angulo

RSC Anderlecht neemt het morgen om 13u30 op tegen Club Brugge. Besnik Hasi weet dat het een ...

120
120
Standard en AA Gent, opgelet: "Ooit terug naar de JPL"

Bij Hamburger SV speelt met Sambi Lokonga een Belgische speler, maar ook Jean-Luc Dompé is er ...

87
87
Anderlecht wil revelatie vastleggen: "Gesprekken gaande"

Bij RSC Anderlecht spelen ze een matig seizoen, maar er zijn wel een aantal spelers die zich tonen. ...

266
266
‘Antwerp in stress: Overmars terug naar Ajax?’

Ajax wankelt, en dan duikt meteen weer de naam Marc Overmars op. Antwerp wordt nerveus: Ajax klopte ...

219
219
Leko verrast: "Zij zijn een titelkandidaat"

Bij AA Gent draait het bijzonder wisselvallig. De Buffalo’s doen het voorlopig niet bepaald ...

150
150
Via Club en Rode Duivels weldra naar Europese topcompetitie?

Dat de Belgen geen grote weelde zoals vroeger hebben in de aanval, werd gisteren duidelijk. Rudi ...

128
128
Primeur bij Anderlecht: "Hopelijk extra motivatie"

RSC Anderlecht speelt zondag tegen Club Brugge. Coach Besnik Hasi sprak zich op zijn persbabbel uit ...

297
297
Antwerp met zorgen: grotere problemen op komst?

Royal Antwerp FC staat op een schabouwelijke voorlaatste plaats in de Jupiler Pro League. Dan wordt ...

330
330
Forbs na demonstratie: "De match tegen FC Barcelona was..."

Club Brugge kende een geweldige Europese avond tegen FC Barcelona. Carlos Forbs was samen met Hans ...

176
176
Mazzu snapt niets van kritiek: "Hij heeft niets gedaan..."

Zaterdag moet OH Leuven op bezoek en daarbij hoopt Felice Mazzu een derde overwinning op rij te ...

87
87
Broos pakt Club opnieuw aan: "Ik ben ontgoocheld"

Hugo Broos staat voor de laatste maanden van zijn trainerscarrière, maar daarin wachten hem ...

199
199
Geen top 6: Essevee geeft zege nog weg tegen rode lantaarn

Zulte Waregem had zich vrijdagavond opnieuw in de top zes kunnen nestelen, maar die kans heeft het ...

64
64
Verrassende niet-selectie: Mbangula matchwinnaar bij Werder

Er waren vrijdag enkele verrassingen te noteren in de selecties van de Rode Duivels én Jonge ...

67
67
Kana geeft aan waarom hij eindelijk doorbreekt bij Anderlecht

Er valt nog heel wat aan te merken op de prestaties van Anderlecht dit seizoen, maar er zijn ook de ...

248
248
DAZN-bom blijft tikken: minister spreekt dreigende taal

De laatste weken wachtten de Belgische profclubs bang af wat er zou gaan gebeuren met het ...

462
462
Beveren laat punten liggen, Jong Gent zorgt voor stunt

SK Beveren heeft voor de tweede keer dit seizoen punten laten liggen. De Waaslanders leken in Lommel ...

141
141
Droom komt uit voor smaakmaker Club: "Nooit gedacht..."

Club Brugge heeft zich deze week aan Europa laten zien door na een sensationele wedstrijd FC ...

255
255
0 op 9 in CL: Bormans slaat hard terug na kritiek op Union

Union gooide de voorbije jaren zeer hoge ogen in België én Europa, maar in de Champions ...

103
103

Meer sportnieuws