Martinez luidt alarmbel bij Rode Duivel: "Ik maak me zorgen"

1572 stemmen
Martinez luidt alarmbel bij Rode Duivel:

Meteen na de 0-2-overwinning van zondagnamiddag op het veld van Kazachstan, reageerde bondscoach Roberto Martinez zoals gewoonlijk erg enthousiast. Zijn ploeg won immers voor de achtste kwalificatiewedstrijd op rij en wist andermaal de nul te houden. Maar op zijn persbabbel niet veel later had de Spanjaard ook enkele kritische noten voorzien.


Meer bepaald dan over Michy Batshuayi. De spits van Chelsea mocht nog eens starten en wist ook te scoren, maar daarmee was meteen al het positieve gezegd. De aanvaller speelde verder een zeer povere partij en liet zich vooral opmerken door gemene foutjes en door meermaals buitenspel te lopen. "Ik maak me zorgen over Michy", wond Martinez er geen doekjes om bij Het Laatste Nieuws.

De bondscoach doelde vooral op het gebrek aan speelminuten bij zijn club, hij lijkt ook aan te sturen op een vertrek. "Kijk, het is niet aan mij om me uit te laten over zijn situatie bij Chelsea - daarvoor heb ik te veel respect voor die club. Maar het is wel zorgwekkend dat Michy niet iedere week speelt, want dan is hij scherper. Wij hebben echt een Batshuayi nodig die speelt bij zijn ploeg. Alleen houdt hij van Chelsea en wil-ie er vechten voor zijn plaats."

LEES OOK: ‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Batshuayi moet zo snel mogelijk vertrekken bij Chelsea ...

Meest recent

Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

8
8
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

60
60
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

259
259
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

323
323
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

290
290
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

422
422
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

117
117
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

146
146
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

83
83
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

85
85
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

179
179
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

290
290
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

642
642
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

160
160
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

86
86
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

111
111
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

278
278
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

419
419
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

244
244
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

300
300
Beste WK-Duivel? Mechele reageert erg verrassend

Wie had ooit gedacht dat Brandon Mechele een basispion op het WK zou zijn voor de Rode Duivels? De ...

114
114
Nieuw-Zeeland roept ferme waarschuwing naar België

Zaterdagochtend staan België en Nieuw-Zeeland tegenover elkaar namens de laatste groepsmatch ...

236
236
Vandenbempt verwoest één Duivel: “Niet meer verdedigbaar”

De Rode Duivels bekampen Nieuw-Zeeland in de laatste groepsmatch van het WK. België moet winnen ...

393
393
Duivels extra onder druk voor Nieuw-Zeeland: “Hallucinant”

De Rode Duivels nemen het zaterdagochtend op tegen Nieuw-Zeeland. Met twee punten uit twee ...

82
82
‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman. Simon Mignolet stopt en Dani van den Heuvel ...

645
645

Meer sportnieuws