Courtois zet mede-Duivels meteen met voeten op de grond

door
Courtois zet mede-Duivels meteen met voeten op de grond

De Rode Duivels wonnen zondagnamiddag hun achtste EK-kwalificatiewedstrijd op rij en zijn daarmee een record rijker. Het volgende doel is om ook de groepswinst binnen te halen en liefst met het maximum van de punten. Maar dat wordt niet zo evident als iedereen momenteel verwacht.


Thibaut Courtois wist in Kazachstan opnieuw zijn netten schoon te houden, al moest hij maar één noemenswaardige save doen. Achteraf zette de doelman zijn ploegmaats wel meteen met de voeten op de grond. Zo waarschuwt hij nu al voor de verraderlijke uitwedstrijd in Rusland. "Nu gaan we naar Rusland, waar een heel andere match volgt. Daar zal het veel moeilijker zijn. Hopelijk kunnen we daar ook winnen. Het zou mooi zijn om de campagne zo af te sluiten", klonk het bij Sporza.

Over de match van zondag was Courtois duidelijk. De omstandigheden waren niet ideaal en de Kazakken startten hevig, maar verder viel er niets op de zege aan te merken. "We zijn misschien vergeten de 0-3 te maken, maar winnen en de 0 houden is altijd goed. Een clean sheet is altijd leuk en tegen zulke ploegen wil je geen goals slikken."

LEES OOK: Castagne klopt zichzelf op de borst bij Rode Duivels

Denkt u dat de Duivels het maximum van de punten zullen halen?

Meest recent

Nederland kan WK bijna ruiken, Oostenrijk scoort er tien

Donderdagavond werd de Europese kwalificatiecampagne voor het WK 2026 hervat. Nederland liet zich ...

5
5
Schokgolf in Jupiler Pro League: "Dit zet competitie op zijn kop"

Door de interland-break gaat de bal deze week niet aan het rollen in de Jupiler Pro League, toch ...

50
50
'Kwaad naar erger: Zirkzee-bommetje op ontploffen'

Tijdens zijn geslaagde uitleenbeurt aan RSC Anderlecht, werd Joshua Zirkzee een erg mooie toekomst ...

39
39
Garcia content: Duivelse opsteker tegen Noord-Macedonië

De Rode Duivels staan vrijdag opnieuw voor een belangrijke afspraak in hun WK-kwalificatiecampagne. ...

69
69
Stankovic doet boekje open na eerste Club Brugge-maanden

Club Brugge zag tijdens de huidige interland-periode weer een pak internationals uitzwermen. ...

340
340
"Absoluut niet" - Coucke reageert live op tv op RSCA-hervorming

Bij RSC Anderlecht is het reikhalzend uitkijken naar welke grote plannen hoofdeigenaar Marc Coucke ...

411
411
'Contacten lopen: Union vol voor bekend gezicht als T1'

De Jupiler Pro League werd in volle interland-break opgeschrikt door een spraakmakende ...

705
705
Grote verbazing bij Genk: "En de kentering is nog veraf"

KRC Genk heeft het tweede luik van het seizoen kunnen afsluiten met een thuiszege. Maar indruk maken ...

534
534
Lammens-hype neemt toe: grote naam gaat overstag

Ook Senne Lammens tekende maandag present op het verzamelmoment van de Rode Duivels in Tubeke. En de ...

209
209
Spraakmakende comeback in JPL? De Bruyne resoluut

De Planet Group Arena van AA Gent is vrijdagavond het decor voor het WK-kwalificatieduel ...

87
87
'Kompany en co versteld: sensationeel transferplan Kane'

Harry Kane is als een wervelwind aan het nieuwe seizoen begonnen bij Bayern München. Met liefst ...

85
85
Club Brugge haalt slag thuis: contract tot medio 2028

De sportieve leiding van Club Brugge heeft zijn handen meer dan vol tijdens de interland-break. Zo ...

229
229
Nieuwe aanvoerder bij Duivels: "Geen spel rond maken"

De Rode Duivels kruisen vrijdagavond in de Planet Group Arena de degens met Noord-Macedonië. ...

85
85
'Barça grijpt in: Deco dropt drievoudige transferklapper'

FC Barcelona liet dit seizoen al mooie dingen zien, maar slikte vlak voor de interland-break twee ...

214
214
Club Brugge valt van zijn stoel: ongeziene transferbom

Hein Vanhaezebrouck zette de toon: één winger “voor een bom geld”, een ...

879
879
'Alarmfase rood bij Antwerp: Wils botst met Overmars'

De interlandbreak komt als geroepen voor Antwerp, dat na een twee op 15 dringend toe is aan ...

289
289
'De Condé velt verdict: Fink richting exit bij Genk?'

Interlandperiodes zijn niet alleen een moment van bezinning, vaak wisselen dan ook heel wat ploegen ...

594
594
Heeft Sam Kerkhofs plots een tweede ploeg in handen?

Aster Nzeyimana en Sam Kerkhofs: twee bekende koppen, elk in hun eigen domein, maar met meer gemeen ...

107
107
'Renard doet gouden zaken: jackpot voor Anderlecht'

Olivier Renard kreeg bij RSC Anderlecht deze zomer niet alleen de opdracht om te snijden in de ...

639
639
'Kassa rinkelt bij Union: Pocognoli out, De Mil in?'

Als een donderslag bij heldere hemel blijkt Sébastien Pocognoli op weg naar de uitgang bij ...

205
205
Olivier Deschacht volledig afgemaakt: "Grootste dommerik"

Olivier Deschacht, jarenlang een vertrouwd gezicht op het veld bij RSC Anderlecht, heeft de ...

326
326
Opvolging verzekerd: nieuw goudhaantje voor Club Brugge

Club Brugge heeft een drukke zomer achter de rug, waarin tal van sterkhouders moesten worden ...

489
489
Hasi kruist vingers: dubbele opsteker voor Anderlecht

Ondanks de zege tegen Standard komt de interlandbreak niet per se ongelegen voor RSC Anderlecht, ...

260
260
Ruben Van Gucht onder vuur: justitie gaat tot op het bot

Ruben Van Gucht, al jarenlang een van de bekendste sportankers van de VRT en een vertrouwde stem ...

125
125
STVV blijft verbazen en haalt ook tijdens interlandbreak uit

De reguliere competitie is intussen al een derde ver en in het klassement kunnen we nog steeds een ...

231
231

Meer sportnieuws