Stadsbestuur Brugge neemt bijzondere beslissing voor Club-PSG

door
Stadsbestuur Brugge neemt bijzondere beslissing voor Club-PSG

Bij Club Brugge kijkt men nu al reikhalzend uit naar het einde van de internationale break. Er staan immers nog enkele fraaie affiches op het programma in de komende weken, niet in het minst in de Champions League. Zo wordt het thuisduel tegen Paris Saint-Germain de volgende uitdaging in het kampioenenbal.


Een wedstrijd die sowieso al tot de verbeelding spreekt en na de recente prestaties tegen Galatasaray en Real Madrid heerst er zelfs oprecht geloof in een nieuwe stunt. Iedereen die Blauw-Zwart een warm hart toedraagt wil de confrontatie met de Franse kampioen dan ook zo goed mogelijk kunnen volgen. En dat heeft zelfs gevolgen voor de lokale politiek.

De gemeenteraad van 22 oktober wordt immers met anderhalf uur vervroegd zo dat de politici zo weinig mogelijk van de partij moeten missen. Volgens Het Laatste Nieuws hadden verschillende fracties die vraag gesteld. Ook burgemeester Dirk De fauw, een fervent liefhebber van het spelletje, was gewonnen voor het idee. Uiteindelijk was het gemeenteraadsvoorzitter Annick Lambrecht die groen licht gaf.

En dus gaat de gemeenteraad, die normaal gezien om 18u30 begon, anderhalf uur vroeger van start. "Dit is echt heel uitzonderlijk en op vraag van alle fractieleiders. Het is niet mijn bedoeling om de gemeenteraad snel af te handelen, zodat iedereen om 21 uur voor het tv-toestel kan gaan zitten of in het stadion kan kijken. Het tempo wordt zoals anders gewoon aangehouden", waarschuwt Lambrecht haar collega's bij HLN.

LEES OOK: Club Brugge-stunt tegen Atlético: dit zeggen de cijfers

Vindt u dit kunnen?

Meest recent

Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

57
57
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

251
251
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

255
255
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

123
123
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

310
310
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

487
487
Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

432
432
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

95
95
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

179
179
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

278
278
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

290
290
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

425
425
STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

80
80
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

411
411
Opvolger van Hasi: twee Anderlecht-opties afgeschoten

Na het ontslag van Besnik Hasi bij Anderlecht is de geruchtenmolen op hol geslagen. De ene naam na ...

420
420
Enorme tegenslag STVV: “Ref zat van begin tot einde fout”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League, maar de ...

109
109
Foket slaat ferm op tafel: weer kans bij Anderlecht?

Thomas Foket is volledig naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht. De vleugelverdediger is ...

680
680
TRANSFERUURTJE: ‘Vuurwerk bij Anderlecht, Club en Genk vrezen’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

414
414
‘Anderlecht spartelt, Euvrard vindt succesformule Standard'

Standard Luik won afgelopen speeldag van grote rivaal RSC Anderlecht. De Rouches kunnen zo weer naar ...

192
192
Vreemde tendens JPL-wintermercato: onheil op komst?

De wintermercato zit er op voor de Belgische clubs. In sommige landen is de transfermarkt nog open, ...

340
340
Anderlecht krijgt gouden raad: “Preud’homme en Van Gaal”

RSC Anderlecht is naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Besnik Hasi werd ontslagen en ...

553
553
KRC Genk investeert in veelzijdig supertalent (15)

KRC Genk staat bekend om een sterke jeugdopleiding en de Limburgers zijn dan ook van plan om verder ...

224
224
Anderlecht maakt last minute-wintertransfer bekend

RSC Anderlecht was op de slotdag van de wintermercato nog erg actief. Een dag later heeft Paars-Wit ...

276
276
KAA Gent stelt op het nippertje nog aanwinst voor

De wintermercato is in België gesloten, maar toch sijpelen er nog deals naar buiten. Zo stelde ...

127
127
Ongeziene beelden: dít snauwde Hasi aan rust tegen Lambrechts

Standard boekte afgelopen zondag een cruciale zege in de clash met aartsrivaal RSC Anderlecht. Bij ...

530
530

Meer sportnieuws