Stadsbestuur Brugge neemt bijzondere beslissing voor Club-PSG

door
Stadsbestuur Brugge neemt bijzondere beslissing voor Club-PSG

Bij Club Brugge kijkt men nu al reikhalzend uit naar het einde van de internationale break. Er staan immers nog enkele fraaie affiches op het programma in de komende weken, niet in het minst in de Champions League. Zo wordt het thuisduel tegen Paris Saint-Germain de volgende uitdaging in het kampioenenbal.


Een wedstrijd die sowieso al tot de verbeelding spreekt en na de recente prestaties tegen Galatasaray en Real Madrid heerst er zelfs oprecht geloof in een nieuwe stunt. Iedereen die Blauw-Zwart een warm hart toedraagt wil de confrontatie met de Franse kampioen dan ook zo goed mogelijk kunnen volgen. En dat heeft zelfs gevolgen voor de lokale politiek.

De gemeenteraad van 22 oktober wordt immers met anderhalf uur vervroegd zo dat de politici zo weinig mogelijk van de partij moeten missen. Volgens Het Laatste Nieuws hadden verschillende fracties die vraag gesteld. Ook burgemeester Dirk De fauw, een fervent liefhebber van het spelletje, was gewonnen voor het idee. Uiteindelijk was het gemeenteraadsvoorzitter Annick Lambrecht die groen licht gaf.

En dus gaat de gemeenteraad, die normaal gezien om 18u30 begon, anderhalf uur vroeger van start. "Dit is echt heel uitzonderlijk en op vraag van alle fractieleiders. Het is niet mijn bedoeling om de gemeenteraad snel af te handelen, zodat iedereen om 21 uur voor het tv-toestel kan gaan zitten of in het stadion kan kijken. Het tempo wordt zoals anders gewoon aangehouden", waarschuwt Lambrecht haar collega's bij HLN.

LEES OOK: Club bij Europese elite: prestigieuze uitnodiging van Barça

Vindt u dit kunnen?

Meest recent

Anderlecht snel weer kampioen? Hazard speelt open kaart

RSC Anderlecht hoopt in de bekerfinale van 14 mei zijn eerste prijs te pakken sinds 2017. Maar ...

0
0
De Bruyne keert terug en zet Napoli op scherp

Kevin De Bruyne is terug, en dat zet in Napoli meteen alles op scherp. De opluchting is groot, maar ...

4
4
Titanenjob Overmars: ware volksverhuizing op Bosuil?

Antwerp FC wil in de komende maanden alsnog een Europees ticket veroveren via eender welke ...

26
26
Club bij Europese elite: prestigieuze uitnodiging van Barça

Onder meer met zijn knappe prestaties in de Champions League heeft Club Brugge KV de afgelopen ...

168
168
Strijd om Play-Off I: deze kandidaat heeft zwaarste programma

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League telt nog drie speeldagen om de resterende drie ...

207
207
Garcia grijnst: nieuw 'wit konijn' voor WK-selectie

Binnen 98 dagen vindt in het legendarische Estadio Azteca de openingsmatch van het WK 2026 plaats. ...

116
116
Ruben Van Gucht schiet raak: nieuwe BV valt in zwijm

Een opvallend televisiemoment zorgt voor beroering rond Ruben Van Gucht. De bekende presentator van ...

77
77
'Krankzinnig record in zicht: Bayern schiet in actie met Kane'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

213
213
'Genk kan cashen: knaltransfer in stroomversnelling'

Dankzij een deugddoende zege tegen AA Gent wenkt de top zes voor KRC Genk, dat ook nog actief is in ...

227
227
'Anderlecht met rug tegen de muur: pech voor Taravel?'

De kogel lijkt stilaan door de kerk: als het van RSC Anderlecht zelf afhangt maakt ...

117
117
'Club Brugge heeft beet: recordtransfer krijgt vorm'

De jacht op Union is ingezet bij Club Brugge, waar alles moet wijken voor de twintigste landstitel. ...

438
438
De Cat aan de tand gevoeld: WK en exit Anderlecht?

Dé revelatie op de Belgische velden dit seizoen luistert naar de naam Nathan De Cat. Het ...

208
208
Oosting moet puzzelen: Antwerp mist halve basisploeg

Op drie speeldagen van het einde kan het nog steeds alle kanten op voor Antwerp, dat vijf ...

154
154
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

163
163
'Leko velt hard verdict: einde verhaal bij Club Brugge'

Sinds het Nicky Hayen inruilde voor Ivan Leko als hoofdcoach boekte Club Brugge een fraaie 24 op 30 ...

328
328
'Stroman voor Taravel: 'nieuwe' T1 Anderlecht lekt uit'

Net nu het de goede flow weer te pakken heeft gaat RSC Anderlecht zondag op bezoek bij Club Brugge. ...

372
372
Familiedrama bij Beckham loopt volledig uit de hand

Al maanden rommelt het binnen de beroemde Beckham-familie. Wat ooit een hechte clan leek, is ...

165
165
Garcia aan zet: rentree in volgende selectie Rode Duivels?

De Rode Duivels blazen binnen enkele weken opnieuw verzamelen, want op het einde van de maand ...

85
85
'Chelsea beslist: straffe wending rond Penders'

De carrière van Mike Penders kende het voorbije anderhalf jaar een zeer opmerkelijk verloop. ...

56
56
Anderlecht talenten maken indruk: snel kans bij A-kern?

Bij Anderlecht blijven ze hard inzetten op Neerpede. Daar plukte het dit seizoen weer de vruchten ...

264
264
Straffe verandering in Engeland: goed nieuws voor Clement?

In ons land verdwijnen in principe na dit seizoen de play-offs. In Engeland worden ze daarentegen ...

59
59
6 WK-iconen maken kans op Pro League Hall of Fame

In 2023 kondigde de Pro League de oprichting aan van een Hall of Fame, die de grootste iconen van ...

76
76
"Anderlecht is voor hem geen springplank naar grotere club"

Bij Anderlecht ontbrak het de voorbije jaren aan stabiliteit op alle vlakken. De bestuurskamer bleek ...

204
204
WK dreigt fiasco te worden: volgende deelnemer op de helling

Drie maanden voor de start van het WK zijn er grote vraagtekens over in welke staat het toernooi zal ...

115
115
Van der Elst ziet nieuwe Ceulemans bij... Anderlecht

Anderlecht kan komend weekend zijn ticket voor de Champions' Play-Off veiligstellen, maar dan zal ...

246
246

Meer sportnieuws