Stadsbestuur Brugge neemt bijzondere beslissing voor Club-PSG

door
Stadsbestuur Brugge neemt bijzondere beslissing voor Club-PSG

Bij Club Brugge kijkt men nu al reikhalzend uit naar het einde van de internationale break. Er staan immers nog enkele fraaie affiches op het programma in de komende weken, niet in het minst in de Champions League. Zo wordt het thuisduel tegen Paris Saint-Germain de volgende uitdaging in het kampioenenbal.


Een wedstrijd die sowieso al tot de verbeelding spreekt en na de recente prestaties tegen Galatasaray en Real Madrid heerst er zelfs oprecht geloof in een nieuwe stunt. Iedereen die Blauw-Zwart een warm hart toedraagt wil de confrontatie met de Franse kampioen dan ook zo goed mogelijk kunnen volgen. En dat heeft zelfs gevolgen voor de lokale politiek.

De gemeenteraad van 22 oktober wordt immers met anderhalf uur vervroegd zo dat de politici zo weinig mogelijk van de partij moeten missen. Volgens Het Laatste Nieuws hadden verschillende fracties die vraag gesteld. Ook burgemeester Dirk De fauw, een fervent liefhebber van het spelletje, was gewonnen voor het idee. Uiteindelijk was het gemeenteraadsvoorzitter Annick Lambrecht die groen licht gaf.

En dus gaat de gemeenteraad, die normaal gezien om 18u30 begon, anderhalf uur vroeger van start. "Dit is echt heel uitzonderlijk en op vraag van alle fractieleiders. Het is niet mijn bedoeling om de gemeenteraad snel af te handelen, zodat iedereen om 21 uur voor het tv-toestel kan gaan zitten of in het stadion kan kijken. Het tempo wordt zoals anders gewoon aangehouden", waarschuwt Lambrecht haar collega's bij HLN.

LEES OOK: Geplaagd Club slikt nieuwe optater vlak voor Kazachse trip

Vindt u dit kunnen?

Meest recent

'Done deal: Anderlecht is overbodige pion kwijt'

Anderlecht liep zondag tegen een serieuze sportieve domper aan door te gaan verliezen op het veld ...

100
100
Barça onderuit na dol VAR-festijn, Saelemaekers beslissend

Er stonden zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. In de ...

27
27
AZ zet Maarten Martens op straat

Er is weer een Belgische trainer minder in een buitenlandse topcompetitie. Zondagavond heeft AZ ...

46
46
Senegal pakt Africa Cup na enorme farce in slotfase finale

De finale van de Africa Cup heeft zondagavond een waanzinnige ontknoping gekregen. Senegal dompelde ...

143
143
Cornelis doet Charleroi dromen: "Op weg naar Play-Off 1?"

Bij Charleroi zaten ze in december in zak en as na het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent, ...

26
26
'Club mag kruis maken over mogelijke opvolger Ordoñez'

Club Brugge lijkt in de nabije toekomst afscheid te zullen moeten nemen van Joel Ordoñez. De ...

70
70
Vrancken zet STVV meteen weer met voetjes op de grond

STVV blijft dit seizoen maar verbazen. De Kanaries gaan ook in 2026 verder op hun elan in de ...

130
130
'Atletico Madrid legt miljoenen klaar voor verrassende Belg'

Atletico Madrid lijkt nu al bijna een kruis te mogen maken over de titel, want het heeft al een ...

66
66
Kantelpunt voor AA Gent? Baro en De Mil reageren

AA Gent heeft zondag een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de top zes. Het nam immers revanche ...

134
134
Stayen ontploft: STVV wint opnieuw en wipt over Club

Stayen beleefde andermaal een prachtige avond. STVV rekende af met OH Leuven en profiteerde optimaal ...

81
81
'Lang verrast iedereen met knaltransfer naar topclub'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

150
150
Choc Wallon kleurt zwart-wit, Standard valt uit top zes

De Choc Wallon leverde vanavond voor de Zebra's nieuwe glorie op. Sporting Charleroi zette zijn ...

53
53
Hoe Anderlecht en Hasi énorm probleem hebben

RSC Anderlecht verloor met 4-2 van AA Gent. De tweede helft in de Planet Group arena was van een ...

324
324
‘Club Brugge verrast: topmove voor nieuwe spits’

Club Brugge zit niet stil in het wintermercato. Achter de schermen wordt gewerkt aan een verrassende ...

388
388
Zomeraanwinst spreekt zich uit over snel RSCA-vertrek

RSC Anderlecht verloor alweer. Deze keer met 4-2 van AA Gent. Paars-Wit zit toch in de problemen na ...

176
176
Belgische wonderboy staat op bij Nederlandse topclub

In Nederland is er dit jaar geen strijd voor de titel. PSV is oppermachtig en Ajax en Feyenoord ...

78
78
'Anderlecht waagt poging voor zeer straffe transfer'

RSC Anderlecht heeft een gebrek aan kwaliteit om mee te doen voor de landstitel. Dat is nu wel ...

361
361
Antwerp tuimelt van roze wolk: Oosting trekt harde conclusie

Antwerp FC weet opnieuw wat verliezen is. Sinds het ontslag van Stef Wils als hoofdcoach had de ...

262
262
Crisis Feyenoord compleet na megablunder en krankzinnig slot

Bij Feyenoord is de crisis stilaan compleet. De Rotterdammers leken zondag op weg naar een ...

42
42
Ook Hasi houdt zich niet in: Lardot krijgt tik op vingers

RSC Anderlecht heeft de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League opgestart op dezelfde manier ...

416
416
De Roeck zwalpt bij Club NXT, Beerschot recht rug in CPL

In de Challenger Pro League gaat het stilaan van kwaad naar erger met Club NXT. Ook na de ...

110
110
Antwerp ziet droomreeks instorten tegen stuntend Dender

Antwerp kwam met vertrouwen en een sterke reeks op zak naar Denderleeuw, maar vertrok met een nieuwe ...

103
103
Coosemans haalt fors uit na penalty: "Gent mag Hein danken"

Net zoals na hun onderlinge bekerduel, leverde ook de competitiematch tussen AA Gent en RSC ...

570
570
'Ajax vol voor stunttransfer, Juve verkoopt Openda nieuwe klap'

De winterse transfermarkt is nog een tweetal weken open en verschillende Europese clubs willen zich ...

131
131
Anderlecht pakt door op mercato: laatste match gespeeld in Gent?

RSC Anderlecht blijft druk in de weer op de winterse transfermarkt. De Brusselaars hopen eerstdaags ...

569
569

Meer sportnieuws