'PSG is meedogenloos: Meunier krijgt duidelijk signaal'

door
'PSG is meedogenloos: Meunier krijgt duidelijk signaal'

Thomas Meunier werd afgelopen zomer vaak in verband gebracht met een vertrek uit Parijs. Echter is hij na het aflopen van de transferperiode nog steeds een speler van PSG. En dat is niet geheel tegen zijn zin.

Hij zegt zelfs nog langer in Parijs te willen blijven, ondanks het feit dat zijn contract ten einde loopt: “Ik heb altijd gezegd dat ik in Parijs wou blijven. Ik heb nog een jaar contract en hoop nog steeds dat ik een verlenging kan afdwingen', zo zei hij tegenover de RTBF.

Best verrassend dat hij daarop aast, want hij beseft maar al te goed dat hij niet absoluut niet zeker is van veel speelminuten bij PSG: “De situatie is natuurlijk gecompliceerd, want ik ben niet de eerste keuze op mijn positie, maar ik blijf professioneel. We zullen zien wat dit seizoen brengt.”

UPDATE 24/09

Blijft Meunier straks dan toch bij Paris Saint Germain. Die kans lijkt steeds groter te worden. Nadat de speler zelf eerder al aangaf graag te willen blijven, zou nu ook de Parijse club werk willen maken van een verlengd verblijf. Volgens Tuttomercatoweb zou PSG namelijk binnenkort de gesprekken opstarten voor een nieuw contract. De knalprestatie tegen Real Madrid van vorige week zal hier vermoedelijk niet vreemd aan zijn geweest.

UPDATE 12/10
Voor zover geweten is, heeft Paris Saint Germain de onderhandelingen over een nieuw contract van Meunier nog niet opgestart. Echter zijn er wel nieuwe signalen dat de Parijzenaars dan tóch door wil gaan met onze Rode Duivel. ESPN meldt namelijk dat de club heeft beslist dat Cavani en Thiago Silva aan het eind van het seizoen transfervrij zouden mogen vertrekken.

Beide intussen clubiconen hebben, net als Meunier, een aflopend contract in Parijs. Maar van compassie blijkbaar geen sprake bij de clubeigenaars. Zij zouden Silva te oud vinden en Cavani te vaak geblesseerd. Vandaar die gewichtige beslissing. Over het gratis laten vertrekken van Meunier wordt echter met geen woord gerept, wat doet vermoeden dat ze met de Belgische rechtsachter andere plannen hebben.

Wat nu met Meunier?

Meest recent

Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

0
0
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

66
66
Historische Gouden Schoen Vanaken? "Zou te makkelijk zijn"

Hans Vanaken kan zondagavond voor een fenomenale mijlpaal zorgen. Indien hij zichzelf opvolgt als ...

35
35
'Barça helemaal overtuigd: eerste zomertransfer al bepaald'

FC Barcelona kruist zondagavond de degens met eeuwige rivaal Real Madrid in de finale van de ...

44
44
'AA Gent pakt uit: publiekslieveling op zucht van terugkeer'

Onder het bewind van nieuwe coach Rik De Mil, wil KAA Gent zich in de komende maanden herpakken na ...

223
223
Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Zondagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. Daarnaast worden ook prijzen ...

278
278
'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

428
428
Courtois maakt Spanjaarden wild: "Reddingsboei Alonso"

Zondagavond wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. Dat wordt ...

210
210
Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

700
700
Straffe Anderlecht-onthulling: "Werd zelfs met flesje gegooid"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

445
445
'Bayern verwent Kompany met supertransfer in 2026'

Zondagavond trapt het Bayern München van coach Vincent Kompany zijn tweede seizoenshelft op ...

111
111
Gouden Schoen: grootste concurrent voor Tzolis bekend

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

248
248
TRANSFERUURTJE: 'Kompany lonkt naar JPL, plotse exodus Antwerp'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

177
177
Skoras open over exit Leko: “Pijnlijk, dat is het ergste”

KAA Gent zag coach Ivan Leko naar Club Brugge vertrekken. De Kroatische oefenmeester werd de ...

125
125
Courtois zint op wraak: oorlogstaal richting Barça

Thibaut Courtois is al jarenlang de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. Toch is er ...

112
112
Vandenbempt maakt Gouden Schoen af: “Kwalijke evolutie”

Vanavond staat de Gouden Schoen op het programma. De grote favorieten zijn bekend en de winnaar zit ...

256
256
'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Jude Bellingham is één van de grootste voetbalsterren van het moment. Sinds zijn ...

162
162
‘Twist rond Van Den Bosch, Antwerp grijpt drastisch in’

Royal Antwerp FC dreigt deze wintermercato een ferme transferklap te incasseren. Twee centrale ...

583
583
Skoras doet boekje open over Club: “Zij waren niet eerlijk”

Michal Skoras maakte voor een kleine 2 miljoen euro de overstap van Club Brugge naar KAA Gent. Bij ...

306
306
'Galatasaray klopt aan bij Jupiler Pro League-topclub'

De Belgische ploegen zijn vooral bezig met uitgaande transfers, wat geen verrassing is. Door de ...

93
93
‘Anderlecht in shock: ijskoude douche bij Gouden Schoen’

Niemand zag dit aankomen bij Anderlecht. Wat een bekroning moest worden, dreigt plots misschien een ...

493
493
Miljoenendeal bij Patro: "Er kwam al een bod binnen"

Bij Patro Eisden draaien ze alweer een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft alweer een ...

129
129
'Antwerp ferm verzwakt: twee basispionnen meteen weg'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

503
503
Anderlecht-drama? Hasi haalt schouders op

RSC Anderlecht moet aan de bak. Er staan zeer veel pittige duels op het programma de komende weken. ...

254
254
Gouden Schoen davert: onverwachte twist rond winnaar

De favoriet ligt voor de hand, maar de discussie is nog niet voorbij. Analisten, spelers en ...

400
400

Meer sportnieuws