'Clement droomopvolger Martinez, Club Brugge kan gerust zijn'

door
'Clement droomopvolger Martinez, Club Brugge kan gerust zijn'

De Rode Duivels willen zondag tegen Kazachstan hun cijfers nog wat opkrikken, maar kunnen nu al terugblikken op een straffe kwalificatiecampagne voor het EK 2020. Opnieuw vakwerk dus van bondscoach Roberto Martinez. De vraag is echter hoe lang de Spanjaard nog aan het roer zal staan bij de nationale ploeg.


De algemene verwachting was dat Martinez zich na het EK opnieuw op het clubvoetbal ging storten. In een recent verleden kwamen grootmachten als Real Madrid en FC Barcelona al ter sprake, indien het landentornooi een meevaller wordt zullen ongetwijfeld nog meer clubs zich melden. Maar volgens Het Laatste Nieuws is het nu toch niet uitgesloten dat Martinez op post blijft. Bondsvoorzitter Mehdi Bayat zou alvast gemerkt hebben dat de trainer steeds meer voelt voor een langer verblijf in België.

Maar daar moet dan uiteraard ook stevige financiële compensatie tegenover staan en bovendien blijft Martinez erg ambitieus. Bayat zou dan ook al enkele opvolgers overwogen hebben. Volgens HLN zou hij echter niet overtuigd zijn van Michel Preud'homme en ook Hein Vanhaezebrouck, die net als MPH al meermaals werd gelinkt aan de job van bondscoach, zou niet langer tot de grote kanshebbers behoren.

Philippe Clement daarentegen, zou één van droomkandidaten zijn indien Martinez vertrekt. Hij leidde KRC Genk vorig seizoen al naar de landstitel en levert nu opnieuw uitstekend werk af bij Club Brugge. Toch zou Blauw-Zwart zich niet ongerust moeten maken. Voor Clement zou 2020 immers veel te vroeg komen om als bondscoach aan de slag te gaan. Ten vroegste na het WK 2022 lijkt hij een realistische optie, Club kan dus nog een tijdje van zijn geliefde trainer genieten.

LEES OOK: 'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Welke coach schat u het hoogste in?

Meest recent

AA Gent onder zware druk: is ‘nieuwe beleid’ een succes?

Bij AA Gent stuurden ze vorig jaar Wouter Vrancken de laan uit en moest ook Arnar Vidarsson zijn ...

4
4
Anderlecht leert zijn les: nieuwe aanpak dringt zich op

Bij RSC Anderlecht vertrokken de afgelopen jaren heel veel spelers. Vanuit RSCA Futures zagen ze een ...

71
71
Mazzu haalt keihard uit na afstraffing

OH Leuven had ongetwijeld gehoopt om te kunnen stunten op Anderlecht en zo op zijn minst voorlopig ...

84
84
Kranten zien nieuwe ontdekking bij Anderlecht

Anderlecht lijkt zaterdagavond zijn plaats in de top zes verzekerd te hebben. Het breidde de kloof ...

223
223
RWDM sluit nog opmerkelijke transferdeal met topclub

De wintermercato is in België intussen al bijna een maand gesloten, maar toch valt er nog ...

30
30
Oosting draagt zege op aan 2 spelers en looft matchwinnaar

Antwerp heeft na enkele moeilijke weken zaterdag nog eens de drie punten weten te pakken. Het boekte ...

77
77
Na OHL-knal slaat Anderlecht genadeloos terug in Lotto Park

Na een dreun van jewelste in de openingsfase had het er even alle schijn van dat het opnieuw een ...

133
133
Conte spreekt grote hoop uit voor Lukaku én De Bruyne

Romelu Lukaku zal hopen dat hij zaterdagavond zijn comeback eindelijk helemaal ingezet heeft. De ...

39
39
Antwerp droomt weer van PO1: "Als we drie keer winnen..."

Antwerp was sinds de winterstop weer op de sukkel en moest na een drie op achttien weer angstvallig ...

103
103
Futures halen Club NXT door gehaktmolen, Lierse recht rug

In de Challenger Pro League hebben de Futures van Anderlecht de mini-topper eenvoudig naar hun hand ...

129
129
Vrancken ziet pijnpunt STVV: "Eerste keer dat ik dat zie"

STVV was de voorbije weken amper af te stoppen, maar zaterdag zijn de Kanaries toch nog eens ...

96
96
'Club Brugge laat oog vallen op Senegalese parel'

Club Brugge bleef tijdens de wintermercato verrassend stil, maar komende zomer mogen we weer de ...

144
144
Lukaku kan tranen niet bedwingen: "Ik was dood"

Romelu Lukaku is zaterdag eindelijk nog eens beslissend kunnen zijn voor Napoli. De titelverdediger ...

92
92
Bayern wint bewogen kraker, zuinige zege Man City

Vincent Kompany lijkt met Bayern München stilaan helemaal af te stevenen op een tweede titel op ...

39
39
Antwerp maakt einde aan zegereeks van STVV

De straffe zegereeks van STVV is zaterdagavond geëindigd. De Kanaries hadden de koppositie ...

94
94
Hij is terug! Lukaku schenkt Napoli op valreep de zege

Na zijn maandenlange afwezigheid had Romelu Lukaku het de laatste weken lastig om weer zijn stempel ...

54
54
‘Nieuwe TD schokt Anderlecht: meteen grote opschudding’

Anderlecht zoekt een nieuwe sportieve baas, maar de piste die nu op tafel ligt, zorgt meteen voor ...

193
193
Opstellingen Anderlecht-OHL, hoog bezoek in Lotto Park

RSC Anderlecht werkt zaterdagavond een belangrijke thuiswedstrijd tegen OH Leuven af. Voor de ...

35
35
'Miljoenentransfer Sabbe: Club Brugge hakt knoop door'

Met de goede campagne in de Champions League wisten verschillende spelers van Club Brugge zich in de ...

518
518
Beveren draaft door: parel Brüls brengt titel stap dichter

Het promotieticket mag dan al binnen zijn, de honger bij SK Beveren is nog lang niet gestild. De ...

70
70
Titelstatement Barça na hattrick Yamal, Liverpool haalt uit

In de Spaanse titelstrijd heeft FC Barcelona zaterdag een statement gemaakt. De La Liga-koploper won ...

41
41
Euvrard eerlijk: Standard uitgeteld voor Play-Off I?

De 27ste speeldag van de reguliere competitie is op gang getrapt, de strijd om de drie laatste ...

134
134
Achter de Kazerne ontploft! Raman grote held in 95ste minuut

In de strijd om de tickets voor de Champions' Play-Offs heeft KV Mechelen zaterdagnamiddag een ...

156
156
Schorsingen in JPL: wie staat er allemaal op scherp?

Met nog maar vier speeldagen te gaan is de laatste rechte lijn richting de play-offs ingezet. Nu het ...

112
112
Antwerp-STVV: Oosting en Vrancken hakken knopen door

Antwerp krijgt straks STVV over de vloer op de Bosuil. Het stamnummer één heeft ...

78
78

Meer sportnieuws