'Clement droomopvolger Martinez, Club Brugge kan gerust zijn'

door
'Clement droomopvolger Martinez, Club Brugge kan gerust zijn'

De Rode Duivels willen zondag tegen Kazachstan hun cijfers nog wat opkrikken, maar kunnen nu al terugblikken op een straffe kwalificatiecampagne voor het EK 2020. Opnieuw vakwerk dus van bondscoach Roberto Martinez. De vraag is echter hoe lang de Spanjaard nog aan het roer zal staan bij de nationale ploeg.


De algemene verwachting was dat Martinez zich na het EK opnieuw op het clubvoetbal ging storten. In een recent verleden kwamen grootmachten als Real Madrid en FC Barcelona al ter sprake, indien het landentornooi een meevaller wordt zullen ongetwijfeld nog meer clubs zich melden. Maar volgens Het Laatste Nieuws is het nu toch niet uitgesloten dat Martinez op post blijft. Bondsvoorzitter Mehdi Bayat zou alvast gemerkt hebben dat de trainer steeds meer voelt voor een langer verblijf in België.

Maar daar moet dan uiteraard ook stevige financiële compensatie tegenover staan en bovendien blijft Martinez erg ambitieus. Bayat zou dan ook al enkele opvolgers overwogen hebben. Volgens HLN zou hij echter niet overtuigd zijn van Michel Preud'homme en ook Hein Vanhaezebrouck, die net als MPH al meermaals werd gelinkt aan de job van bondscoach, zou niet langer tot de grote kanshebbers behoren.

Philippe Clement daarentegen, zou één van droomkandidaten zijn indien Martinez vertrekt. Hij leidde KRC Genk vorig seizoen al naar de landstitel en levert nu opnieuw uitstekend werk af bij Club Brugge. Toch zou Blauw-Zwart zich niet ongerust moeten maken. Voor Clement zou 2020 immers veel te vroeg komen om als bondscoach aan de slag te gaan. Ten vroegste na het WK 2022 lijkt hij een realistische optie, Club kan dus nog een tijdje van zijn geliefde trainer genieten.

LEES OOK: Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Welke coach schat u het hoogste in?

Meest recent

Pocognoli verbaast Frankrijk met aanpak: “Een tovenaar”

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en zijn start in Frankrijk was op zijn minst ...

20
20
Zulte Waregem bibbert en beeft: code rood bij spelers

Zulte Waregem kende een wisselvallig seizoen. Essevee zat in een goede reeks en zag zelfs even naar ...

20
20
Lapoussin slaat keihard terug: "Ik was België beu!"

Loïc Lapoussin maakte op de Belgische velden vooral het mooie weer bij Union SG en vervolgens ...

40
40
D-Day in de JPL: dit zijn de scenario’s voor Play-Offs

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Er zijn al veel ...

107
107
Frustraties lopen hoog op bij KV Kortrijk na zeperd

KV Kortrijk is dit seizoen één van de promotiekandidaten, maar tegen Francs Borains ...

79
79
'Gigantische verrassing bij Anderlecht rond Rits'

Mats Rits is al geruime tijd naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht, maar onder Jeremy ...

289
289
Rob Schoofs zorgt voor kippenvel bij oude liefde

De naam van Rob Schoofs blijft onlosmakelijk verbonden met KV Mechelen, ook al draagt hij vandaag ...

104
104
‘Drama voor Lavia: rampscenario bij Chelsea in de maak’

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense club hoopte het tij te keren met de ...

57
57
De Ketelaere in diep dal: zorgen nemen razendsnel toe

De zorgen rond Charles De Ketelaere nemen opnieuw toe. Na zijn blessure en moeilijke weken lijkt hij ...

78
78
Stassin heeft vleugels na selectie: “Het is ongelooflijk”

Lucas Stassin kreeg een mooie verrassing in de bus. De aanvaller werd geselecteerd door bondscoach ...

29
29
Taravel heeft erg opvallend plan met De Cat

Nathan De Cat is opgeroepen voor de Rode Duivels, maar de middenvelder moet eerst nog met RSC ...

120
120
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

218
218
Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

483
483
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

158
158
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

141
141
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

35
35
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

84
84
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

281
281
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

88
88
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

222
222
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

325
325
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

184
184
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

16
16
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

615
615
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

28
28

Meer sportnieuws