'Clement droomopvolger Martinez, Club Brugge kan gerust zijn'

door
'Clement droomopvolger Martinez, Club Brugge kan gerust zijn'

De Rode Duivels willen zondag tegen Kazachstan hun cijfers nog wat opkrikken, maar kunnen nu al terugblikken op een straffe kwalificatiecampagne voor het EK 2020. Opnieuw vakwerk dus van bondscoach Roberto Martinez. De vraag is echter hoe lang de Spanjaard nog aan het roer zal staan bij de nationale ploeg.


De algemene verwachting was dat Martinez zich na het EK opnieuw op het clubvoetbal ging storten. In een recent verleden kwamen grootmachten als Real Madrid en FC Barcelona al ter sprake, indien het landentornooi een meevaller wordt zullen ongetwijfeld nog meer clubs zich melden. Maar volgens Het Laatste Nieuws is het nu toch niet uitgesloten dat Martinez op post blijft. Bondsvoorzitter Mehdi Bayat zou alvast gemerkt hebben dat de trainer steeds meer voelt voor een langer verblijf in België.

Maar daar moet dan uiteraard ook stevige financiële compensatie tegenover staan en bovendien blijft Martinez erg ambitieus. Bayat zou dan ook al enkele opvolgers overwogen hebben. Volgens HLN zou hij echter niet overtuigd zijn van Michel Preud'homme en ook Hein Vanhaezebrouck, die net als MPH al meermaals werd gelinkt aan de job van bondscoach, zou niet langer tot de grote kanshebbers behoren.

Philippe Clement daarentegen, zou één van droomkandidaten zijn indien Martinez vertrekt. Hij leidde KRC Genk vorig seizoen al naar de landstitel en levert nu opnieuw uitstekend werk af bij Club Brugge. Toch zou Blauw-Zwart zich niet ongerust moeten maken. Voor Clement zou 2020 immers veel te vroeg komen om als bondscoach aan de slag te gaan. Ten vroegste na het WK 2022 lijkt hij een realistische optie, Club kan dus nog een tijdje van zijn geliefde trainer genieten.

LEES OOK: Heeft AA Gent weldra WK-ganger bij Rode Duivels?

Welke coach schat u het hoogste in?

Meest recent

Toptransfer in Challenger Pro League: lonkt de Eredivisie?

Bij Lommel SK is het vooral belangrijk dat spelers er zich ontwikkelen en worden doorverkocht. Dat ...

8
8
Heeft AA Gent weldra WK-ganger bij Rode Duivels?

Bij AA Gent kennen ze niet bepaald een hoogstaand seizoen. Ze staan op een tiende plaats in de ...

31
31
'Antwerp duwt door: drie transfers op til'

Bij Royal Antwerp FC is er in januari versterking nodig. De laatste weken draait het veel beter, ...

54
54
'Transferblunder Union SG: top zes ligt op de loer'

Union SG heeft de bal afgelopen zomer toch eens stevig weten mis te slaan op de transfermarkt. De ...

58
58
Euvrard deelt STVV flinke waarschuwing uit

De matchen van Standard zijn niet bepaald hoogstaand de laatste weken, maar ze pakken wel regelmatig ...

91
91
Club Brugge krijgt volle laag: "Moesten zich schamen"

Club Brugge staat onder bijzonder zware druk. Er moét dit seizoen een landstitel worden ...

370
370
'Union zet zich schrap: Italianen vol voor sterkhouder'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

45
45
Club Brugge-kritiek Garcia zindert na: "Dictatuur"

Op een uitgebreid persmoment liet bondscoach Rudi Garcia zich vorige week kritisch uit over het ...

229
229
Zinderende strijd om Play-Off I-ticket: Goots spreekt zich uit

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League breekt aan. ...

177
177
Hayen onthult: zó reageerde Club Brugge op Genk-overgang

Nicky Hayen is de nieuwe hoofdtrainer van KRC Genk. De 45-jarige Limburger werd dinsdag zelfs al ...

907
907
'Voetbalwereld davert: schoktransfer Vinicius in 2026'

Vinicius Junior leek goed op weg om dé posterboy bij Real Madrid te worden. Maar de voorbije ...

172
172
‘Anderlecht duizelt: Franse dribbelkoning op weg naar RSCA’

In het Lotto Park durven ze al dromen van een nieuwe publiekslieveling, maar tegelijk heerst er ...

761
761
Origi op de markt: tóch transfer naar Belgische topclub?

Na maandenlang in de vergetelheid te hebben gezeten, is een einde gekomen aan de lijdensweg van ...

472
472
'Leko drukt stempel: Club-speler grote winnaar trainerswissel'

Club Brugge zorgde begin deze maand voor een heuse schok door hoofdcoach Nicky Hayen aan de kant te ...

562
562
'Hete transferwinter Anderlecht: zevental richting uitgang'

RSC Anderlecht sluit vrijdagavond zijn eerste seizoenshelft af met een duel tegen Sporting ...

508
508
Sonck stelt zeer groot pijnpunt vast bij AA Gent

Er was afgelopen weekend zeer veel te doen over de topper tussen Club Brugge en AA Gent. Dat is ...

124
124
Arsenal zwoegt maar mag nog dromen van eerste trofee

Arsenal is nog steeds in de running voor de eerste prijs van het Engelse voetbalseizoen. De Gunners ...

33
33
Opmerkelijk debuut bij Standard: "Dat was mijn doel"

Vorig weekend ging Standard met 0-1 winnen op het veld van Dender en die goede lijn hopen ze op ...

140
140
'Bornauw keert na floptransfer terug op oude nest'

Bij de Rode Duivels was het de voorbije maanden voor Rudi Garcia nog wat zoeken in de defensie. Hij ...

611
611
'Union bibbert na nieuwe transferwending rond David'

Union moest naar goede gewoonte de voorbije maanden alweer heel wat smaakmakers laten vertrekken. In ...

132
132
'AA Gent en Essevee laten overbodige pionnen gaan'

De wintermercato staat stilaan voor de deur. In de eerste plaats zijn de meeste Belgische clubs ...

268
268
'Nieuw drama dreigt: traditieclub in 1B op rand van afgrond"

Vorig seizoen was het in de Challenger Pro League nog chaos doordat KMSK Deinze in het midden van ...

277
277
'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

160
160
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

99
99
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

48
48

Meer sportnieuws