'Clement droomopvolger Martinez, Club Brugge kan gerust zijn'

1340 stemmen
'Clement droomopvolger Martinez, Club Brugge kan gerust zijn'

De Rode Duivels willen zondag tegen Kazachstan hun cijfers nog wat opkrikken, maar kunnen nu al terugblikken op een straffe kwalificatiecampagne voor het EK 2020. Opnieuw vakwerk dus van bondscoach Roberto Martinez. De vraag is echter hoe lang de Spanjaard nog aan het roer zal staan bij de nationale ploeg.


De algemene verwachting was dat Martinez zich na het EK opnieuw op het clubvoetbal ging storten. In een recent verleden kwamen grootmachten als Real Madrid en FC Barcelona al ter sprake, indien het landentornooi een meevaller wordt zullen ongetwijfeld nog meer clubs zich melden. Maar volgens Het Laatste Nieuws is het nu toch niet uitgesloten dat Martinez op post blijft. Bondsvoorzitter Mehdi Bayat zou alvast gemerkt hebben dat de trainer steeds meer voelt voor een langer verblijf in België.

Maar daar moet dan uiteraard ook stevige financiële compensatie tegenover staan en bovendien blijft Martinez erg ambitieus. Bayat zou dan ook al enkele opvolgers overwogen hebben. Volgens HLN zou hij echter niet overtuigd zijn van Michel Preud'homme en ook Hein Vanhaezebrouck, die net als MPH al meermaals werd gelinkt aan de job van bondscoach, zou niet langer tot de grote kanshebbers behoren.

Philippe Clement daarentegen, zou één van droomkandidaten zijn indien Martinez vertrekt. Hij leidde KRC Genk vorig seizoen al naar de landstitel en levert nu opnieuw uitstekend werk af bij Club Brugge. Toch zou Blauw-Zwart zich niet ongerust moeten maken. Voor Clement zou 2020 immers veel te vroeg komen om als bondscoach aan de slag te gaan. Ten vroegste na het WK 2022 lijkt hij een realistische optie, Club kan dus nog een tijdje van zijn geliefde trainer genieten.

LEES OOK: Ronaldo weer afgemaakt: “Haal hem er toch af!”

Welke coach schat u het hoogste in?

Meest recent

Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

102
102
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

46
46
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

138
138
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

110
110
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

247
247
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

46
46
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

386
386
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

40
40
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

173
173
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

41
41
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

206
206
Garcia en Trossard reageren na opstoot met Tielemans

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finales van het WK, maar het heeft weinig ...

349
349
Vandenbempt voorspelt: 2 Duivelse sterren naar de bank

De Rode Duivels hebben bijna dag op dag acht jaar na de historische comeback tegen Japan voor een zo ...

778
778
Trieste Senegalezen bijten op hun tong over strafschop

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finale van het WK, maar flirtten woensdagavond ...

480
480
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

147
147
Mechele: "Gebeurden dingen die ik nog nooit zag"

België had het ongeveer 55 minuten héél lastig met de snelle aanvallen van ...

447
447
Zet de wekker maar: België speelt op deze datum tegen de VS

De Rode Duivels wisten met 3-2 te winnen van Senegal na een ronduit epische partij in Seattle. Een ...

251
251
Degryse scherp voor twee matige sterren bij de Rode Duivels

België won met 3-2 van Senegal. Het werd een waanzinnige partij, maar uiteraard ging er ook ...

695
695
Garcia: "Ik wil in de Belgische geschiedenisboeken komen"

Rudi Garcia was uiteraard een zéér gelukkige trainer na de 3-2-zege tegen Senegal. De ...

180
180
Feest slaat om: horrorscenario treft Rode Duivels

De Rode Duivels mochten na Senegal heel even dromen. De route naar de kwartfinale leek open te ...

651
651
Tielemans redder van België: "Zij maakten het verschil"

Youri Tielemans werd de redder van het vaderland. Met twee goals wist de aanvoerder België naar ...

126
126
Hoe Garcia België stroomstoot gaf met 'geniale' ingeving

België won na verlengingen met 3-2 van Senegal. Het werd een van de meest historische matchen ...

255
255
Lukaku na wéérgaloze pot voetbal: "Heb er genoeg van"

Romelu Lukaku is een fenomeen. Als hij invalt is zijn impact o zo groot. Was al bepalend tegen ...

442
442
Wereldpers smult van België: van puinhoop tot record

WAT EEN WEDSTRIJD! België - Senegal is een van de meest historische WK-matchen ooit en ...

751
751
VS legt Bosnië over de knie en treft Rode Duivels

De Verenigde Staten speelden na de match van België tegen Bosnië en Herzegovina. Het ...

130
130

Meer sportnieuws