'Clement droomopvolger Martinez, Club Brugge kan gerust zijn'

1340 stemmen
'Clement droomopvolger Martinez, Club Brugge kan gerust zijn'

De Rode Duivels willen zondag tegen Kazachstan hun cijfers nog wat opkrikken, maar kunnen nu al terugblikken op een straffe kwalificatiecampagne voor het EK 2020. Opnieuw vakwerk dus van bondscoach Roberto Martinez. De vraag is echter hoe lang de Spanjaard nog aan het roer zal staan bij de nationale ploeg.


De algemene verwachting was dat Martinez zich na het EK opnieuw op het clubvoetbal ging storten. In een recent verleden kwamen grootmachten als Real Madrid en FC Barcelona al ter sprake, indien het landentornooi een meevaller wordt zullen ongetwijfeld nog meer clubs zich melden. Maar volgens Het Laatste Nieuws is het nu toch niet uitgesloten dat Martinez op post blijft. Bondsvoorzitter Mehdi Bayat zou alvast gemerkt hebben dat de trainer steeds meer voelt voor een langer verblijf in België.

Maar daar moet dan uiteraard ook stevige financiële compensatie tegenover staan en bovendien blijft Martinez erg ambitieus. Bayat zou dan ook al enkele opvolgers overwogen hebben. Volgens HLN zou hij echter niet overtuigd zijn van Michel Preud'homme en ook Hein Vanhaezebrouck, die net als MPH al meermaals werd gelinkt aan de job van bondscoach, zou niet langer tot de grote kanshebbers behoren.

Philippe Clement daarentegen, zou één van droomkandidaten zijn indien Martinez vertrekt. Hij leidde KRC Genk vorig seizoen al naar de landstitel en levert nu opnieuw uitstekend werk af bij Club Brugge. Toch zou Blauw-Zwart zich niet ongerust moeten maken. Voor Clement zou 2020 immers veel te vroeg komen om als bondscoach aan de slag te gaan. Ten vroegste na het WK 2022 lijkt hij een realistische optie, Club kan dus nog een tijdje van zijn geliefde trainer genieten.

LEES OOK: ‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Welke coach schat u het hoogste in?

Meest recent

'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

3
3
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

7
7
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

124
124
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

24
24
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

129
129
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

25
25
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

354
354
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

391
391
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

111
111
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

72
72
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

342
342
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

358
358
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

366
366
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

131
131
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

151
151
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

658
658
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

79
79
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

145
145
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

278
278
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

314
314
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

296
296
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

90
90
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

64
64
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

315
315
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

128
128

Meer sportnieuws