'Transfer Chadli wordt peperdure operatie, Coucke wil investeren'

866 stemmen
'Transfer Chadli wordt peperdure operatie, Coucke wil investeren'

Bij RSC Anderlecht is het momenteel reikhalzend uitkijken naar hoe nieuwe trainer Franky Vercauteren zijn ploeg op korte termijn op punt zal krijgen. Het bestuur is echter ook al in de weer op de iets langere termijn. Zo wordt nu al gewerkt aan de eerstvolgende toptransfer: volgens Le Soir wil men Nacer Chadli immers definitief binnenrijven.


Omdat de Rode Duivel bij AS Monaco niet meer in de plannen voorkwam en een moeizaam seizoen dreigde, besloot hij afgelopen zomer gebruik te maken van de reddingsboei die Vincent Kompany hem vanuit Brussel toewierp. En dat bleek tot dusver een goede keuze, Chadli geldt als één van de sterkhouders bij Paars-Wit. Het bestuur heeft na enkele maanden dan ook al genoeg gezien en zou in actie zijn geschoten om hem definitief over te nemen van de club uit het Prinsdom.

Volgens zowel Le Soir zijn de eerste contacten al gelegd, maar een transfer is niet voor meteen. Monaco staat immers niet te springen om nu al afscheid te nemen van Chadli. Niet dat hij er plots wel weer in de plannen voorkomt, maar indien de Duivel zijn goede prestaties kan bevestigen zou zijn marktwaarde en dus ook transferprijs flink toenemen.

UPDATE 08u16
Bovenstaande informatie werd inmiddels ook door Het Laatste Nieuws bevestigd en daar blijkt men zelfs meer te weten. Zo zal de transfer van Chadli een erg kostelijke operatie worden. Zijn marktwaarde zou nu al rond de 8 miljoen euro schommelen en zal gezien zijn prestaties niet snel afnemen, integendeel. Bovendien betaalde Monaco zelf zo'n 13 miljoen euro om hem over te nemen van West Bromwich, uiteraard wil men het verlies op die transfersom zoveel mogelijk beperken.

Daarnaast is er ook nog het hoge salaris van de winger. Op jaarbasis zou hij net geen 3 miljoen euro bruto opstrijken, wat hem op Anderlecht één van de absolute topverdieners zou maken. Enkel Adrien Trebel en uiteraard Vincent Kompany zitten momenteel in een gelijkaardige loonklasse. Toch hoeft dat niet persé een struikelblok te vormen, volgens HLN is voorzitter Marc Coucke bereid om 'een inspanning te leveren'.

LEES OOK: Marc Coucke laat miljoenen liggen: “Niet gepast”

Van alle zomeraanwinsten bij RSCA, liet Chadli tot dusver de sterkste indruk achter ...

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

65
65
Anderlecht lacht en treurt met WK-selectie

RSC Anderlecht zag Ilay Camara alsnog afhaken voor het WK. Hij zit dan toch niet in de selectie. Een ...

0
0
'Union SG scoort met ingaande topdeal van 5 miljoen euro'

Union SG zit niet stil op de transfermarkt. De Brusselaars zijn op weg om een tweede ingaande ...

2
2
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

149
149
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

73
73
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

106
106
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

212
212
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

87
87
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

191
191
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

508
508
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

119
119
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

572
572
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

310
310
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

662
662
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

177
177
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

421
421
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

189
189
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

78
78
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

125
125
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

121
121
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

309
309
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

323
323
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

464
464
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

504
504
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

528
528
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

189
189

Meer sportnieuws