'Transfer Chadli wordt peperdure operatie, Coucke wil investeren'

door
'Transfer Chadli wordt peperdure operatie, Coucke wil investeren'

Bij RSC Anderlecht is het momenteel reikhalzend uitkijken naar hoe nieuwe trainer Franky Vercauteren zijn ploeg op korte termijn op punt zal krijgen. Het bestuur is echter ook al in de weer op de iets langere termijn. Zo wordt nu al gewerkt aan de eerstvolgende toptransfer: volgens Le Soir wil men Nacer Chadli immers definitief binnenrijven.


Omdat de Rode Duivel bij AS Monaco niet meer in de plannen voorkwam en een moeizaam seizoen dreigde, besloot hij afgelopen zomer gebruik te maken van de reddingsboei die Vincent Kompany hem vanuit Brussel toewierp. En dat bleek tot dusver een goede keuze, Chadli geldt als één van de sterkhouders bij Paars-Wit. Het bestuur heeft na enkele maanden dan ook al genoeg gezien en zou in actie zijn geschoten om hem definitief over te nemen van de club uit het Prinsdom.

Volgens zowel Le Soir zijn de eerste contacten al gelegd, maar een transfer is niet voor meteen. Monaco staat immers niet te springen om nu al afscheid te nemen van Chadli. Niet dat hij er plots wel weer in de plannen voorkomt, maar indien de Duivel zijn goede prestaties kan bevestigen zou zijn marktwaarde en dus ook transferprijs flink toenemen.

UPDATE 08u16
Bovenstaande informatie werd inmiddels ook door Het Laatste Nieuws bevestigd en daar blijkt men zelfs meer te weten. Zo zal de transfer van Chadli een erg kostelijke operatie worden. Zijn marktwaarde zou nu al rond de 8 miljoen euro schommelen en zal gezien zijn prestaties niet snel afnemen, integendeel. Bovendien betaalde Monaco zelf zo'n 13 miljoen euro om hem over te nemen van West Bromwich, uiteraard wil men het verlies op die transfersom zoveel mogelijk beperken.

Daarnaast is er ook nog het hoge salaris van de winger. Op jaarbasis zou hij net geen 3 miljoen euro bruto opstrijken, wat hem op Anderlecht één van de absolute topverdieners zou maken. Enkel Adrien Trebel en uiteraard Vincent Kompany zitten momenteel in een gelijkaardige loonklasse. Toch hoeft dat niet persé een struikelblok te vormen, volgens HLN is voorzitter Marc Coucke bereid om 'een inspanning te leveren'.

LEES OOK: Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Van alle zomeraanwinsten bij RSCA, liet Chadli tot dusver de sterkste indruk achter ...

Meest recent

Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

32
32
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

73
73
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

57
57
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

165
165
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

216
216
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

62
62
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

322
322
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

119
119
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

771
771
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

163
163
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

680
680
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

70
70
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

186
186
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

231
231
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

89
89
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

182
182
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

590
590
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

70
70
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

33
33
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

269
269
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

570
570
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

212
212
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

176
176
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

151
151

Meer sportnieuws