'Transfer Chadli wordt peperdure operatie, Coucke wil investeren'

door
'Transfer Chadli wordt peperdure operatie, Coucke wil investeren'

Bij RSC Anderlecht is het momenteel reikhalzend uitkijken naar hoe nieuwe trainer Franky Vercauteren zijn ploeg op korte termijn op punt zal krijgen. Het bestuur is echter ook al in de weer op de iets langere termijn. Zo wordt nu al gewerkt aan de eerstvolgende toptransfer: volgens Le Soir wil men Nacer Chadli immers definitief binnenrijven.


Omdat de Rode Duivel bij AS Monaco niet meer in de plannen voorkwam en een moeizaam seizoen dreigde, besloot hij afgelopen zomer gebruik te maken van de reddingsboei die Vincent Kompany hem vanuit Brussel toewierp. En dat bleek tot dusver een goede keuze, Chadli geldt als één van de sterkhouders bij Paars-Wit. Het bestuur heeft na enkele maanden dan ook al genoeg gezien en zou in actie zijn geschoten om hem definitief over te nemen van de club uit het Prinsdom.

Volgens zowel Le Soir zijn de eerste contacten al gelegd, maar een transfer is niet voor meteen. Monaco staat immers niet te springen om nu al afscheid te nemen van Chadli. Niet dat hij er plots wel weer in de plannen voorkomt, maar indien de Duivel zijn goede prestaties kan bevestigen zou zijn marktwaarde en dus ook transferprijs flink toenemen.

UPDATE 08u16
Bovenstaande informatie werd inmiddels ook door Het Laatste Nieuws bevestigd en daar blijkt men zelfs meer te weten. Zo zal de transfer van Chadli een erg kostelijke operatie worden. Zijn marktwaarde zou nu al rond de 8 miljoen euro schommelen en zal gezien zijn prestaties niet snel afnemen, integendeel. Bovendien betaalde Monaco zelf zo'n 13 miljoen euro om hem over te nemen van West Bromwich, uiteraard wil men het verlies op die transfersom zoveel mogelijk beperken.

Daarnaast is er ook nog het hoge salaris van de winger. Op jaarbasis zou hij net geen 3 miljoen euro bruto opstrijken, wat hem op Anderlecht één van de absolute topverdieners zou maken. Enkel Adrien Trebel en uiteraard Vincent Kompany zitten momenteel in een gelijkaardige loonklasse. Toch hoeft dat niet persé een struikelblok te vormen, volgens HLN is voorzitter Marc Coucke bereid om 'een inspanning te leveren'.

LEES OOK: 'Antwerp houdt adem in: Overmars naar Anderlecht?'

Van alle zomeraanwinsten bij RSCA, liet Chadli tot dusver de sterkste indruk achter ...

Meest recent

Rooney geeft topclub raad: "Haal Kompany!"

Vincent Kompany is een toptrainer op het allerhoogste niveau. Bij Bayern München laat hij zien ...

5
5
'El Khannouss en Vuskovic grof wild op de transfermarkt'

Bilal El Khannouss en Luka Vuskovic zijn twee absolute parels die in de Jupiler Pro League hebben ...

16
16
Aankoop overtuigt niet bij Anderlecht: “Te weinig”

Bij RSC Anderlecht is er geen enkele zomeraankoop die de ploeg écht veel beter maakt en bij ...

120
120
Gheysens schiet uit krammen: bom ontploft bij Antwerp

Niet alleen op sportief vlak hangeren er donkere wolken boven de Bosuil, buiten het veld wemelt het ...

110
110
Taravel verschaft update uit ziekenboeg Anderlecht

Na een schamele drie op 21 gaat RSC Anderlecht zondag op het veld van Zulte Waregem eindelijk nog ...

125
125
'Club Brugge neemt risico: Mignolet naar JPL-concurrent?'

Club Brugge zal tegen Atlético Madrid wellicht weer nood hebben aan een knalprestatie van ...

348
348
Taravel spreekt klare taal over toekomst bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. De zenuwen zijn strakgespannen bij de ...

137
137
Witte rook: Club Brugge stelt nieuwe flankaanvaller voor

Club Brugge trekt de afgelopen jaren alsmaar meer de kaart van de jeugd. Niet alleen producten van ...

247
247
Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Van twijfel naar doelpunten en van frustratie naar verlossing. Max Dean beleeft de laatste weken een ...

69
69
PO1-kandidaat zwaar onder druk: “Grote ontgoocheling”

Vrijdagavond wordt een nieuwe speeldag van de Jupiler Pro League afgetrapt. KAA Gent neemt het in ...

92
92
Oosting geeft niet op en roept straffe taal bij Antwerp

Royal Antwerp FC zit de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen. Van uitschakeling in de ...

202
202
Epische beelden: Verhaeghe vs Tzolis vlak voor Atlético

Club Brugge speelde 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de tussenronde van de Champions ...

104
104
Vanhaezebrouck velt oordeel: “Anti-De-Mil-voetbal”

KAA Gent doet volop mee voor een plek in de top 6. Afgelopen speeldag boekten de Buffalo’s een ...

162
162
Erg verrassende Club-speler in CL-team van de week

Club Brugge deed Europa weer daveren op zijn grondvesten. Blauw-Zwart leek op weg naar een nederlaag ...

102
102
Club en Genk bezorgen België weer coëfficiëntopsteker

Het is weer een uitstekende Europese week gebleken voor de Belgische clubs. Woensdag pakte Club ...

287
287
"De Rode Duivels? Dat is geen droom voor mij"

In maart blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Dan bereiden ze zich voor op het WK door al eens ...

69
69
Nieuw JPL-format: BAS neemt cruciale beslissing

Volgend seizoen komt er in principe een nieuw format voor het Belgische profvoetbal, maar dat kwam ...

279
279
Wintermercato Anderlecht flopt: dramatische cijfers

Anderlecht zal hopen dat het zich dit weekend op Zulte Waregem kan herpakken. Evident zal dat echter ...

252
252
'Datum rentree Kevin De Bruyne is bekend'

Napoli beleeft geen makkelijk te seizoen en dat is onder meer te wijten aan zijn Rode Duivels. Naast ...

137
137
Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

De racismerel die zich dinsdag afspeelde in de Champions League-wedstrijd tussen Benfica en Real ...

134
134
TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

334
334
Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

67
67
Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

146
146
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

339
339
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

387
387

Meer sportnieuws