TRANSFERUURTJE: RSCA past voor talent, Mourinho heeft keuze gemaakt

205 stemmen
TRANSFERUURTJE: RSCA past voor talent, Mourinho heeft keuze gemaakt

De transferperiode is in België en de meeste Europese landen intussen voorbij, maar er komt nog nieuws bovendrijven over transfers op het einde van de mercato. Bovendien is de markt in sommige landen nog open, kunnen transfervrije spelers nog tekenen bij een nieuwe club én kijken sommige clubs nu al vooruit naar januari. VoetbalNieuws bundelt dagelijks om 12u dan ook het belangrijkste transfernieuws. 


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht spoort altijd de markt af naar jong talent en trekt daarvoor ook regelmatig naar Afrika. Zo had het onlangs een Nigeriaans talent op proef. De 16-jarige Wisdom Ubani mocht meetrainen, maar slaagde er uiteindelijk niet in om een contract af te dwingen. Hij werd doorgestuurd.



Cercle Brugge zoekt nog steeds een opvolger voor de ontslagen Fabien Mercadal en die zoektocht lijkt stilaan in een laatste fase beland te zijn. Er zouden nog drie kandidaten in beeld zijn bij de Vereniging: Bernd Storck, Emilio Ferrera en Mircea Rednic. Storck zou momenteel de grootste kandidaat zijn, al lopen er ook contacten met Ferrera.

BUITENLAND

Jose Mourinho is ondertussen zowat een jaar werkloos, maar daar lijkt snel verandering in te komen. De Portugees kreeg onlangs een voorstel van Olympique Lyon, maar dat wees hij af. Voorzitter Jean-Michel Aulas verklapte dat Mourinho bedankte voor het aanbod omdat hij zijn volgende club al gekozen heeft.



Manchester United staat pas twaalfde in de Premier League en dus lijkt het erop dat het weer versterking nodig heeft. De club zou zich al opmaken voor een dubbelslag ter waarde van 145 miljoen euro, mogelijk al in januari. United zou zijn oog laten vallen hebben op Ben Chilwell en James Maddison, die zich in de kijker speelden bij Leicester City.

Bij Paris Saint-Germain zouden er op het einde van het seizoen enkele grote namen kunnen vertrekken. Thiago Silva en Edinson Cavani zouden immers mogen vertrekken. Beiden zijn ze straks transfervrij, want hun contract loopt op het einde van het seizoen af.



Ook Bayern München neemt straks mogelijk afscheid van een zeer bekende naam. Thomas Müller is ongelukkig met zijn situatie, want hij zit regelmatig op de bank. De 30-jarige kan alvast rekenen op interesse van Internazionale, waar hij dus mogelijk ploegmaat zou worden van Romelu Lukaku.

LEES OOK: Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Heeft Man Utd in januari al versterking nodig?

Meest recent

Vandenbempt ziet megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

1
1
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

35
35
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

31
31
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

59
59
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

129
129
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

129
129
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

102
102
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

117
117
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

237
237
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

185
185
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

47
47
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

151
151
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

401
401
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

200
200
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

93
93
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

436
436
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

253
253
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

252
252
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

98
98
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

181
181
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

354
354
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

188
188
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

212
212
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

234
234
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

883
883

Meer sportnieuws