TRANSFERUURTJE: RSCA past voor talent, Mourinho heeft keuze gemaakt

205 stemmen
TRANSFERUURTJE: RSCA past voor talent, Mourinho heeft keuze gemaakt

De transferperiode is in België en de meeste Europese landen intussen voorbij, maar er komt nog nieuws bovendrijven over transfers op het einde van de mercato. Bovendien is de markt in sommige landen nog open, kunnen transfervrije spelers nog tekenen bij een nieuwe club én kijken sommige clubs nu al vooruit naar januari. VoetbalNieuws bundelt dagelijks om 12u dan ook het belangrijkste transfernieuws. 


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht spoort altijd de markt af naar jong talent en trekt daarvoor ook regelmatig naar Afrika. Zo had het onlangs een Nigeriaans talent op proef. De 16-jarige Wisdom Ubani mocht meetrainen, maar slaagde er uiteindelijk niet in om een contract af te dwingen. Hij werd doorgestuurd.



Cercle Brugge zoekt nog steeds een opvolger voor de ontslagen Fabien Mercadal en die zoektocht lijkt stilaan in een laatste fase beland te zijn. Er zouden nog drie kandidaten in beeld zijn bij de Vereniging: Bernd Storck, Emilio Ferrera en Mircea Rednic. Storck zou momenteel de grootste kandidaat zijn, al lopen er ook contacten met Ferrera.

BUITENLAND

Jose Mourinho is ondertussen zowat een jaar werkloos, maar daar lijkt snel verandering in te komen. De Portugees kreeg onlangs een voorstel van Olympique Lyon, maar dat wees hij af. Voorzitter Jean-Michel Aulas verklapte dat Mourinho bedankte voor het aanbod omdat hij zijn volgende club al gekozen heeft.



Manchester United staat pas twaalfde in de Premier League en dus lijkt het erop dat het weer versterking nodig heeft. De club zou zich al opmaken voor een dubbelslag ter waarde van 145 miljoen euro, mogelijk al in januari. United zou zijn oog laten vallen hebben op Ben Chilwell en James Maddison, die zich in de kijker speelden bij Leicester City.

Bij Paris Saint-Germain zouden er op het einde van het seizoen enkele grote namen kunnen vertrekken. Thiago Silva en Edinson Cavani zouden immers mogen vertrekken. Beiden zijn ze straks transfervrij, want hun contract loopt op het einde van het seizoen af.



Ook Bayern München neemt straks mogelijk afscheid van een zeer bekende naam. Thomas Müller is ongelukkig met zijn situatie, want hij zit regelmatig op de bank. De 30-jarige kan alvast rekenen op interesse van Internazionale, waar hij dus mogelijk ploegmaat zou worden van Romelu Lukaku.

LEES OOK: Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Heeft Man Utd in januari al versterking nodig?

Meest recent

'Zeer verrassende transfers voor Raskin en Fofana'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

42
42
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

84
84
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

22
22
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

137
137
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

131
131
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

24
24
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

29
29
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

121
121
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

207
207
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

57
57
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

185
185
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

38
38
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

191
191
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

268
268
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

105
105
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

415
415
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

585
585
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

150
150
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

231
231
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

313
313
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

164
164
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

300
300
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

588
588
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

162
162
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

174
174

Meer sportnieuws