TRANSFERUURTJE: RSCA past voor talent, Mourinho heeft keuze gemaakt

door
TRANSFERUURTJE: RSCA past voor talent, Mourinho heeft keuze gemaakt

De transferperiode is in België en de meeste Europese landen intussen voorbij, maar er komt nog nieuws bovendrijven over transfers op het einde van de mercato. Bovendien is de markt in sommige landen nog open, kunnen transfervrije spelers nog tekenen bij een nieuwe club én kijken sommige clubs nu al vooruit naar januari. VoetbalNieuws bundelt dagelijks om 12u dan ook het belangrijkste transfernieuws. 


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht spoort altijd de markt af naar jong talent en trekt daarvoor ook regelmatig naar Afrika. Zo had het onlangs een Nigeriaans talent op proef. De 16-jarige Wisdom Ubani mocht meetrainen, maar slaagde er uiteindelijk niet in om een contract af te dwingen. Hij werd doorgestuurd.



Cercle Brugge zoekt nog steeds een opvolger voor de ontslagen Fabien Mercadal en die zoektocht lijkt stilaan in een laatste fase beland te zijn. Er zouden nog drie kandidaten in beeld zijn bij de Vereniging: Bernd Storck, Emilio Ferrera en Mircea Rednic. Storck zou momenteel de grootste kandidaat zijn, al lopen er ook contacten met Ferrera.

BUITENLAND

Jose Mourinho is ondertussen zowat een jaar werkloos, maar daar lijkt snel verandering in te komen. De Portugees kreeg onlangs een voorstel van Olympique Lyon, maar dat wees hij af. Voorzitter Jean-Michel Aulas verklapte dat Mourinho bedankte voor het aanbod omdat hij zijn volgende club al gekozen heeft.



Manchester United staat pas twaalfde in de Premier League en dus lijkt het erop dat het weer versterking nodig heeft. De club zou zich al opmaken voor een dubbelslag ter waarde van 145 miljoen euro, mogelijk al in januari. United zou zijn oog laten vallen hebben op Ben Chilwell en James Maddison, die zich in de kijker speelden bij Leicester City.

Bij Paris Saint-Germain zouden er op het einde van het seizoen enkele grote namen kunnen vertrekken. Thiago Silva en Edinson Cavani zouden immers mogen vertrekken. Beiden zijn ze straks transfervrij, want hun contract loopt op het einde van het seizoen af.



Ook Bayern München neemt straks mogelijk afscheid van een zeer bekende naam. Thomas Müller is ongelukkig met zijn situatie, want hij zit regelmatig op de bank. De 30-jarige kan alvast rekenen op interesse van Internazionale, waar hij dus mogelijk ploegmaat zou worden van Romelu Lukaku.

LEES OOK: Degreef legt sfeervolle Bosuil alsnog het zwijgen op

Heeft Man Utd in januari al versterking nodig?

Meest recent

"Systematisch problematisch" - kranten buizen zondebok RSCA

RSC Anderlecht blijft het lastig hebben in de competitieduels op verplaatsing. Zondag pakte het op ...

36
36
'Slag om Vlaanderen' loopt fout: supporter naar ziekenhuis

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van AA Gent na relatief matige wedstrijd. Jammer genoeg liep ...

102
102
Vincent Janssen naar Anderlecht? "Hij zou goud waard zijn"

Antwerp FC is de laatste weken opnieuw sterk bezig. Dat heeft onder meer te maken met de goede ...

220
220
Wéér geen clean sheet United: Engelse pers beoordeelt Lammens

Manchester United blijft uiterst wisselvallig voor de dag komen in de Premier League. Zondag liep de ...

50
50
‘Club Brugge gokt alles: 12 miljoen voor tikkende tijdbom’

Hoeveel risico kan Club Brugge nemen om de defensie te versterken? In Brugge dromen ze van een ...

207
207
De Mil houdt zich niet in: pijnlijke oorzaak nieuwe dreun

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

221
221
Anderlecht bevoordeeld op Bosuil? De Bilde fileert penaltyfase(s)

Antwerp FC zag zijn zegereeks zondagavond ten einde komen. De Great Old speelde zondag een sterke en ...

342
342
D-day in DAZN-affaire: drastische uitspraak op komst

Maandag is het eindelijk zover, dan verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de ...

107
107
'Chelsea wil opnieuw megaslag slaan in Genk'

De voorbije jaren kwam Chelsea al regelmatig vissen in Genk. Het waren de Blues die een vijftiental ...

320
320
Mazzu haalt snoeihard uit naar zijn eigen spelers

OH Leuven deed vorige week nog een uitstekende zaak door te gaan winnen in Charleroi, maar staat nu ...

93
93
Cinel strooit met lof nadat Cercle eindelijk nog eens wint

De voorbije maanden verzeilde Cercle Brugge in een diepe crisis. Het bleef maar liefst vier maanden ...

53
53
Hey duidt belangrijk verschil aan bij Anderlecht

Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om de topper op het veld van Antwerp naar zijn hand te ...

212
212
Marokko opent Africa Cup met zege na geweldige goal

Zondagavond is de Africa Cup van start gegaan. In de openingswedstrijd wist gastland en topfavoriet ...

59
59
Antwerp baalt als stekker: "We laten het liggen"

Antwerp maakte de voorbije weken een straffe opmars met zeges tegen Club Brugge, Genk en AA Gent. ...

160
160
Hasi slaat en zalft: "Op dat vlak een vooruitgang"

De topper van zondagavond tussen Antwerp en Anderlecht heeft spektakel opgeleverd. De Great Old leek ...

187
187
Gerkens loodst Cercle naar eerste zege in 4 maanden(!)

Na vier maanden is Cercle Brugge er eindelijk nog eens in geslaagd om een wedstrijd te winnen. De ...

91
91
Degreef legt sfeervolle Bosuil alsnog het zwijgen op

Om 18u30 stond de topper tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht op het programma. In een ...

335
335
Vanaken verklapt impact van Leko bij Club Brugge

Club Brugge won verdiend met 2-1 van AA Gent, maar echt overtuigen deden de Bruggelingen ook niet. ...

560
560
Vanderbiest looft: "Eén van de best voetballende ploegen"

Bij STVV blijft het droomseizoen duren. De Kanaries wonnen met 1-0 van KV Mechelen en de top zes ...

104
104
Kompany wint vlot met Bayern, Man Utd onderuit

In de Bundesliga en Premier League stonden er twee matchen op het programma. Bayern München ...

34
34
Anderlecht overklast op de Bosuil: één man krijgt volle laag

Royal Antwerp FC neemt het momenteel op tegen RSC Anderlecht. De Great Old heeft RSCA de eerste ...

533
533
'Overmars aan zet: Antwerp dreigt topdeal mis te lopen'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

129
129
Leko doet boekje open: saillante details Gent-exit onthuld

Club Brugge won zondagmiddag op eigen veld met 2-1 van AA Gent. Een opsteker voor coach Ivan ...

303
303
Rode kaart helpt Barça, Belgen vieren in Coupe de France

FC Barcelona heeft een voor hun bijzonder mooi kalenderjaar op gepaste wijze afgesloten. Zo wonnen ...

36
36
Play-Off I in zicht: STVV klopt KVM in 'Duel der Revelaties'

Een week na de slipper op Anderlecht, heeft STVV in eigen huis aangeknoopt met een belangrijke zege. ...

80
80

Meer sportnieuws