TRANSFERUURTJE: RSCA past voor talent, Mourinho heeft keuze gemaakt

door
TRANSFERUURTJE: RSCA past voor talent, Mourinho heeft keuze gemaakt

De transferperiode is in België en de meeste Europese landen intussen voorbij, maar er komt nog nieuws bovendrijven over transfers op het einde van de mercato. Bovendien is de markt in sommige landen nog open, kunnen transfervrije spelers nog tekenen bij een nieuwe club én kijken sommige clubs nu al vooruit naar januari. VoetbalNieuws bundelt dagelijks om 12u dan ook het belangrijkste transfernieuws. 


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht spoort altijd de markt af naar jong talent en trekt daarvoor ook regelmatig naar Afrika. Zo had het onlangs een Nigeriaans talent op proef. De 16-jarige Wisdom Ubani mocht meetrainen, maar slaagde er uiteindelijk niet in om een contract af te dwingen. Hij werd doorgestuurd.



Cercle Brugge zoekt nog steeds een opvolger voor de ontslagen Fabien Mercadal en die zoektocht lijkt stilaan in een laatste fase beland te zijn. Er zouden nog drie kandidaten in beeld zijn bij de Vereniging: Bernd Storck, Emilio Ferrera en Mircea Rednic. Storck zou momenteel de grootste kandidaat zijn, al lopen er ook contacten met Ferrera.

BUITENLAND

Jose Mourinho is ondertussen zowat een jaar werkloos, maar daar lijkt snel verandering in te komen. De Portugees kreeg onlangs een voorstel van Olympique Lyon, maar dat wees hij af. Voorzitter Jean-Michel Aulas verklapte dat Mourinho bedankte voor het aanbod omdat hij zijn volgende club al gekozen heeft.



Manchester United staat pas twaalfde in de Premier League en dus lijkt het erop dat het weer versterking nodig heeft. De club zou zich al opmaken voor een dubbelslag ter waarde van 145 miljoen euro, mogelijk al in januari. United zou zijn oog laten vallen hebben op Ben Chilwell en James Maddison, die zich in de kijker speelden bij Leicester City.

Bij Paris Saint-Germain zouden er op het einde van het seizoen enkele grote namen kunnen vertrekken. Thiago Silva en Edinson Cavani zouden immers mogen vertrekken. Beiden zijn ze straks transfervrij, want hun contract loopt op het einde van het seizoen af.



Ook Bayern München neemt straks mogelijk afscheid van een zeer bekende naam. Thomas Müller is ongelukkig met zijn situatie, want hij zit regelmatig op de bank. De 30-jarige kan alvast rekenen op interesse van Internazionale, waar hij dus mogelijk ploegmaat zou worden van Romelu Lukaku.

LEES OOK: "Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

Heeft Man Utd in januari al versterking nodig?

Meest recent

KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

12
12
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

8
8
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

73
73
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

131
131
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

137
137
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

93
93
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

63
63
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

520
520
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

85
85
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

81
81
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

162
162
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

202
202
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

117
117
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

114
114
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

425
425
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

118
118
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

283
283
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

451
451
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

362
362
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

221
221
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

366
366
Lammens ‘hot’ bij United, maar merkt keerzijde

Senne Lammens is een fenomeen aan het worden in de Premier League. De transfer van Royal Antwerp FC ...

167
167
Onthulling over frustratie bij Standard: “Niemand wist dat”

Standard Luik doet dit seizoen nog volop mee voor een plek in de top 6. De Rouches wonnen vorige ...

110
110
Fans in extase: groot nieuws over Romeo Lavia

Romeo Lavia wordt gezien als één van de grootste Belgische talenten van het moment. ...

104
104
Nu al WK-drama: oorlog en 500 lijkzakken nabij stadion

Het WK 2026 komt dichterbij. De Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn de gastheer van dienst. In ...

111
111

Meer sportnieuws