TRANSFERUURTJE: RSCA past voor talent, Mourinho heeft keuze gemaakt

door
TRANSFERUURTJE: RSCA past voor talent, Mourinho heeft keuze gemaakt

De transferperiode is in België en de meeste Europese landen intussen voorbij, maar er komt nog nieuws bovendrijven over transfers op het einde van de mercato. Bovendien is de markt in sommige landen nog open, kunnen transfervrije spelers nog tekenen bij een nieuwe club én kijken sommige clubs nu al vooruit naar januari. VoetbalNieuws bundelt dagelijks om 12u dan ook het belangrijkste transfernieuws. 


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht spoort altijd de markt af naar jong talent en trekt daarvoor ook regelmatig naar Afrika. Zo had het onlangs een Nigeriaans talent op proef. De 16-jarige Wisdom Ubani mocht meetrainen, maar slaagde er uiteindelijk niet in om een contract af te dwingen. Hij werd doorgestuurd.



Cercle Brugge zoekt nog steeds een opvolger voor de ontslagen Fabien Mercadal en die zoektocht lijkt stilaan in een laatste fase beland te zijn. Er zouden nog drie kandidaten in beeld zijn bij de Vereniging: Bernd Storck, Emilio Ferrera en Mircea Rednic. Storck zou momenteel de grootste kandidaat zijn, al lopen er ook contacten met Ferrera.

BUITENLAND

Jose Mourinho is ondertussen zowat een jaar werkloos, maar daar lijkt snel verandering in te komen. De Portugees kreeg onlangs een voorstel van Olympique Lyon, maar dat wees hij af. Voorzitter Jean-Michel Aulas verklapte dat Mourinho bedankte voor het aanbod omdat hij zijn volgende club al gekozen heeft.



Manchester United staat pas twaalfde in de Premier League en dus lijkt het erop dat het weer versterking nodig heeft. De club zou zich al opmaken voor een dubbelslag ter waarde van 145 miljoen euro, mogelijk al in januari. United zou zijn oog laten vallen hebben op Ben Chilwell en James Maddison, die zich in de kijker speelden bij Leicester City.

Bij Paris Saint-Germain zouden er op het einde van het seizoen enkele grote namen kunnen vertrekken. Thiago Silva en Edinson Cavani zouden immers mogen vertrekken. Beiden zijn ze straks transfervrij, want hun contract loopt op het einde van het seizoen af.



Ook Bayern München neemt straks mogelijk afscheid van een zeer bekende naam. Thomas Müller is ongelukkig met zijn situatie, want hij zit regelmatig op de bank. De 30-jarige kan alvast rekenen op interesse van Internazionale, waar hij dus mogelijk ploegmaat zou worden van Romelu Lukaku.

LEES OOK: RSCA-fan Eddy Merckx incasseert enorm grote klap

Heeft Man Utd in januari al versterking nodig?

Meest recent

'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

15
15
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

104
104
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

30
30
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

99
99
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

90
90
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

55
55
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

26
26
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

249
249
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

39
39
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

42
42
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

206
206
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

107
107
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

260
260
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

201
201
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

247
247
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

598
598
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

278
278
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

145
145
Analisten pakken Tzolis aan: "Stamp hem overhoop"

Club Brugge was afgelopen maandag vooral voor de pauze een paar maatjes te groot voor RSC ...

494
494
RSCA-fan Eddy Merckx incasseert enorm grote klap

Wielerlegende Eddy Merckx is opnieuw opgenomen in het ziekenhuis. Het 80 jarige icoon kampt al ...

132
132
Antwerp met handen in het haar: nieuwe domper rond Kerk

Antwerp zal in de komende weken nog serieus uit zijn pijp moeten komen als het nog een Europees ...

94
94
Sonck onthult hét probleem van KRC Genk

KRC Genk heeft vorig weekend zijn start in de Europe Play-Off niet gemist met een zege op Antwerp. ...

215
215
'Verbazingwekkende transer voor Vermeeren'

Voor Arthur Vermeeren is het alweer een moeilijk seizoen. De 21-jarige middenvelder wordt dit ...

504
504
Zware kritiek op AA Gent: "Ze zijn snel tevreden"

De Champions' Play-Off begon vorig weekend met zeges voor Union en Club Brugge, die zo verder ...

93
93
'Nieuwe leegloop Union: 5 sterkhouders spelen voor transfer'

Vorig seizoen bekroonde Union al zijn bijzondere prestaties sinds de terugkeer op het hoogste niveau ...

101
101

Meer sportnieuws