Losada ontvouwt zijn plannen met Beerschot

door
Losada ontvouwt zijn plannen met Beerschot

In 1B wordt er dit weekend ondanks de interlands gewoon gevoetbald en vrijdagavond neemt Beerschot het op tegen Westerlo. Dat gebeurt voor de eerste keer met Hernan Losada als hoofdtrainer op de bank. De 37-jarige Argentijn nam deze week over nadat Stijn Vreven de laan uitgestuurd werd. Losada deed alvast zijn ambities uit de doeken.


"Eerst en vooral moeten de spelers beseffen dat ze voor Beerschot voetballen en dat dit niet zo maar een club is. Beerschot is een naam in België. Een club met een mooie geschiedenis. Met een fraai palmares: zeven titels en drie bekeroverwinningen. Een club met schitterende supporters, die trouw, enthousiast en fanatiek zijn: uitbundig als het goed draait maar ook superkritisch in mindere periodes. Daar moeten ze mee leren leven. Onze jongens hebben dringend nood aan dit “Beerschotbad”, en daar wil ik meteen werk van maken. Dit moet de basis zijn of worden", legt hij uit op de website van de club.

"Wat het voetbal betreft ga ik voluit voor de verstandige en flexibele vormen.  Zo zullen we een plan B hebben waar we kunnen op terugvallen als er zaken zijn die niet lopen zoals verwacht. En we starten elke wedstrijd met de intentie om de drie punten te pakken. Spelen om te winnen, altijd en overal. Ook tactisch zal er gesleuteld worden. We moeten slimmer en – zeker in aanvallend opzicht – veel efficiënter worden. In 1B kent iedereen iedereen. Het is dus heel moeilijk om de tegenstander nog te verrassen  maar wij willen zeker tegen de titelfavorieten het  verschil proberen te maken op details. Daar gaan we op werken."

LEES OOK: KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Zal Losada Beerschot naar goede resultaten leiden?

Meest recent

"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

11
11
“Aanstellerij of spijt?”: BV fileert snoeihard Tom Waes

Tom Waes en Ruben Van Gucht zijn twee bekende VRT-gezichten die het voorbije jaar meermaals het ...

4
4
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

69
69
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

10
10
KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Na de late overwinning van concurrent Beveren tegen de RSCA Futures, gisteren, wist KV Kortrijk wat ...

37
37
Steviger in top 6: KV Mechelen geeft Cercle nieuwe uppercut

KV Mechelen blijft een serieuze kandidaat voor de Champions' Play-Off. Het nestelde zich zaterdag ...

47
47
Lokeren neemt na drie maanden al afscheid van flop

Lokeren is de laatste weken aan een opmars bezig in de Challenger Pro League. Het is intussen al ...

47
47
Leko drukt stempel: opsteker én 3 spelers vallen uit de boot

Het is bij Club Brugge een zeer woelige week geweest. Maandag maakte het bekend dat na de nederlaag ...

684
684
Selecties Africa Cup: zo worden Belgische clubs getroffen

Het zal de komende weken puzzelen worden voor een aantal Belgische clubs. Op 21 december gaat in ...

135
135
Standard haalt opgelucht adem na angstwekkend moment

Standard beleefde vrijdag een tegenvallende avond. Met een pijnlijke thuisnederlaag tegen OHL gooide ...

40
40
OHL kraait victorie: "Mazzu was deze week boos"

Oud-Heverlee Leuven won met 0-1 op het veld van Standard. Een zeer goede zege voor de troepen van ...

34
34
STVV met ongekende weelde: klasbak staat op ontploffen

Bij STVV hebben ze al jaren best een goed transferbeleid. Daarmee werd de club financieel gezond ...

78
78
‘KRC Genk neemt beslissing over komst spits’

KRC Genk gaat in de mercato geen gekke dingen doen. Financieel is dat ook niet echt mogelijk, al kan ...

325
325
Done deal: OHL legt miljoenen op tafel voor aanwinst

OH Leuven won met 0-1 van Standard, wat de club héél veel deugd deed. Die match zorgde ...

46
46
Anderlecht aan zet: 'no-brainer' bij 'onmisbare' pion

RSC Anderlecht wil dit seizoen stiekem zeker een prijs winnen. Union SG en Club Brugge lijken toch ...

213
213
Vrancken ziet STVV-topper vertrekken: "Wellicht in de zomer"

Bij STVV weten ze nu al dat er in 2026 een aantal sterkhouders de club gaan verlaten. Dat is het lot ...

69
69
Grote surprise in WK-selectie? "Of het nu realistisch is ..."

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

70
70
'Malinovskyi plots in de running voor droomtransfer'

Verschillende oud-spelers uit de Jupiler Pro League maken momenteel het mooie weer op de ...

296
296
Ivan Leko nú al onder vuur: "Beter in Gent gebleven"

Ivan Leko maakte deze week een veelbesproken rentree als hoofdcoach van Club Brugge. Op termijn zal ...

471
471
Januari-transfer De Cat? CEO Anderlecht doet bekentenis

Terwijl Besnik Hasi zijn troepen klaarstoomt voor de laatste wedstrijden van 2025, is het management ...

439
439
Marc Coucke gaat volledig los: "Alle spelregels veranderen!"

Marc Coucke is voor het brede publiek vooral de eigenaar van RSC Anderlecht, maar wie hem kent, weet ...

122
122
Job aan zijden draadje: Fink spreekt open over Genk-ontslag

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

295
295
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest smaakmaker, knaltransfer Sadiki'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

409
409
“Pure diefstal!” - Messi veroorzaakt ongeziene chaos

Lionel Messi is een globale superster en dat werd nog maar eens duidelijk in India. Samen met Luis ...

60
60
Na Annelien Coorevits: Olivier Deschacht met liefdesbom

Olivier Deschacht was jarenlang een vaste waarde en een icoon bij RSC Anderlecht. Vandaag kennen ...

159
159

Meer sportnieuws