Losada ontvouwt zijn plannen met Beerschot

door
Losada ontvouwt zijn plannen met Beerschot

In 1B wordt er dit weekend ondanks de interlands gewoon gevoetbald en vrijdagavond neemt Beerschot het op tegen Westerlo. Dat gebeurt voor de eerste keer met Hernan Losada als hoofdtrainer op de bank. De 37-jarige Argentijn nam deze week over nadat Stijn Vreven de laan uitgestuurd werd. Losada deed alvast zijn ambities uit de doeken.


"Eerst en vooral moeten de spelers beseffen dat ze voor Beerschot voetballen en dat dit niet zo maar een club is. Beerschot is een naam in België. Een club met een mooie geschiedenis. Met een fraai palmares: zeven titels en drie bekeroverwinningen. Een club met schitterende supporters, die trouw, enthousiast en fanatiek zijn: uitbundig als het goed draait maar ook superkritisch in mindere periodes. Daar moeten ze mee leren leven. Onze jongens hebben dringend nood aan dit “Beerschotbad”, en daar wil ik meteen werk van maken. Dit moet de basis zijn of worden", legt hij uit op de website van de club.

"Wat het voetbal betreft ga ik voluit voor de verstandige en flexibele vormen.  Zo zullen we een plan B hebben waar we kunnen op terugvallen als er zaken zijn die niet lopen zoals verwacht. En we starten elke wedstrijd met de intentie om de drie punten te pakken. Spelen om te winnen, altijd en overal. Ook tactisch zal er gesleuteld worden. We moeten slimmer en – zeker in aanvallend opzicht – veel efficiënter worden. In 1B kent iedereen iedereen. Het is dus heel moeilijk om de tegenstander nog te verrassen  maar wij willen zeker tegen de titelfavorieten het  verschil proberen te maken op details. Daar gaan we op werken."

LEES OOK: Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Zal Losada Beerschot naar goede resultaten leiden?

Meest recent

Lierse SK en Lokeren trakteren fans op aanwinsten

In de Challenger Pro League hebben Sporting Lokeren en Lierse SK nog twee nieuwe spelers ...

8
8
'Club Brugge slikt: in extremis transferbom bij Atlético'

Club Brugge weet waar het aan toe is in de tussenronde van de Champions League. Om de 1/8ste ...

45
45
Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Zondagmiddag zullen de zenuwen hooggespannen staan op Sclessin. Zowel Standard als RSC Anderlecht ...

58
58
'Club speelt publiekslieveling kwijt: ook United mengt zich'

Club Brugge maakte afgelopen woensdag voor de ogen van heel Europa indruk met een 3-0-zege tegen ...

336
336
Boskamp deelt hallucinant verhaal: "Dat bij AA Gent..."

Jan Boskamp is nog steeds één van de populairste voetbalanalisten van de lage landen. ...

45
45
Clement pakt uit met bijzondere Vanaken-ontboezeming

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

107
107
Nainggolan's nieuwe leven verrast: Stephanie onthult alles

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

27
27
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

325
325
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

258
258
‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

155
155
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

150
150
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

129
129
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

96
96
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

413
413
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

85
85
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

342
342
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

136
136
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

837
837
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

444
444
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

129
129
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

561
561
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

721
721
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

1055
1055
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

175
175
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

120
120

Meer sportnieuws