Losada ontvouwt zijn plannen met Beerschot

door
Losada ontvouwt zijn plannen met Beerschot

In 1B wordt er dit weekend ondanks de interlands gewoon gevoetbald en vrijdagavond neemt Beerschot het op tegen Westerlo. Dat gebeurt voor de eerste keer met Hernan Losada als hoofdtrainer op de bank. De 37-jarige Argentijn nam deze week over nadat Stijn Vreven de laan uitgestuurd werd. Losada deed alvast zijn ambities uit de doeken.


"Eerst en vooral moeten de spelers beseffen dat ze voor Beerschot voetballen en dat dit niet zo maar een club is. Beerschot is een naam in België. Een club met een mooie geschiedenis. Met een fraai palmares: zeven titels en drie bekeroverwinningen. Een club met schitterende supporters, die trouw, enthousiast en fanatiek zijn: uitbundig als het goed draait maar ook superkritisch in mindere periodes. Daar moeten ze mee leren leven. Onze jongens hebben dringend nood aan dit “Beerschotbad”, en daar wil ik meteen werk van maken. Dit moet de basis zijn of worden", legt hij uit op de website van de club.

"Wat het voetbal betreft ga ik voluit voor de verstandige en flexibele vormen.  Zo zullen we een plan B hebben waar we kunnen op terugvallen als er zaken zijn die niet lopen zoals verwacht. En we starten elke wedstrijd met de intentie om de drie punten te pakken. Spelen om te winnen, altijd en overal. Ook tactisch zal er gesleuteld worden. We moeten slimmer en – zeker in aanvallend opzicht – veel efficiënter worden. In 1B kent iedereen iedereen. Het is dus heel moeilijk om de tegenstander nog te verrassen  maar wij willen zeker tegen de titelfavorieten het  verschil proberen te maken op details. Daar gaan we op werken."

LEES OOK: Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

Lommel neemt optie op promotie met zege tegen Beerschot
Lommel neemt optie op promotie met zege tegen Beerschot
272

Zal Losada Beerschot naar goede resultaten leiden?

Meest recent

"Slaat alle verbeelding" - zware gevolgen na uithaal Burgess?

Christian Burgess heeft zaterdagavond heel wat ophef veroorzaakt. Na de peperdure nederlaag op het ...

102
102
KVM pakt eerste zege ooit in PO I: AA Gent rode lantaarn

KV Mechelen heeft zijn eerste overwinning ooit geboekt in de Champions' Play-Offs. Malinwa kwam ...

45
45
Opstellingen: Antwerp slikt mokerslag vlak voor Standard

Antwerp FC leek op sterven na dood in de Europe Play-Offs. Maar de Great Old heeft zich met een 9 op ...

58
58
Opvolger Ordoñez: 'Club Brugge gaat Europese strijd aan'

Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke transferzomer. Blauw-Zwart is op weg om te ...

142
142
AA Gent met grond gelijk gemaakt: zondebok krijgt volle laag

In de Champions' Play-Offs kruisten de twee laatste ploegen uit het klassement zondagmiddag de ...

93
93
'Uitsluitsel Napoli: De Bruyne beslist over zomertransfer'

In de Italiaanse Serie A wil SSC Napoli tijdens de slotspeeldag zijn tweede plaats met succes ...

113
113
Pijnlijk: Still 15 matchen na Anderlecht-exit op straat gezet

Amper twee matchen nadat hij aan het roer werd geplaatst als interim-trainer, besloot Edward Still ...

71
71
"Schaamteloos" - Burgess grond ingeboord na heftig interview

Union SG heeft zaterdagavond dure averij opgelopen in de titelstrijd. Na een knotsgekke slotfase ...

414
414
Extra (finale)troef Taravel: grote comeback bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

507
507
'Standard rekent zich rijk: gigantisch winstgevende transfer'

Bij Standard zullen ze dit seizoen wellicht weer geen Europees ticket bemachtigen. De club gaat in ...

131
131
Van Kane tot Verschaeren: straffe cijfers onder Kompany

Vincent Kompany laat Bayern München dartelen. Velen zeggen al snel: 'met die aanvallende ...

45
45
TRANSFERUURTJE: 'Drukte bij Anderlecht, megadeal Sadiki'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

79
79
Burgess gaat stapje verder: “Wat er achter schermen gebeurt”

Union SG verloor met 2-1 van STVV en kan de leidersplaats verliezen aan Club Brugge. Na afloop was ...

304
304
KRC Genk bestolen? Ex-topref velt duidelijk oordeel

KRC Genk incasseerde een enorme mokerslag in de Europe Play-Offs. De Limburgers verloren van ...

219
219
Eredivisie op stelten: Ibiza-trip PSV zorgt voor woede

PSV mag zich al geruime tijd landskampioen noemen, maar de Eindhovenaren blijven in de slotfase van ...

42
42
'Anderlecht verrast voor Club Brugge: Taravel grijpt in'

RSC Anderlecht neemt het op tegen Club Brugge in de Champions Play-Offs. Paars-Wit lijkt zich vooral ...

703
703
Pique in midden van storm: “Ik slaag je in elkaar…”

Gerard Pique is in het middelpunt van een storm terechtgekomen in Spanje. De voormalige verdediger ...

71
71
Ook Kjell Scherpen reageert erg scherp na STVV-Union

De topper tussen Sint-Truiden VV en Union SG blijft nog nazinderen. De Kanaries wonnen op Stayen met ...

296
296
Cuypers grote schlemiel ondanks dubbelslag, Messi gaat KO

Hugo Cuypers wordt nadrukkelijk met een selectie voor de Rode Duivel in verband gebracht dus de MLS ...

93
93
Smaakmaker explodeert onder Taravel: weldra méér dan 20 miljoen

Bij RSC Anderlecht is het weer geen topseizoen, maar er zijn ook lichtpunten in de kern. Eén ...

228
228
Clement krijgt opvallende boodschap: woorden raken diep

Philippe Clement heeft dit seizoen een onuitwisbare indruk nagelaten in de Engelse Championship. De ...

283
283
Hubert haalt uit naar ref: woorden zorgen voor ophef

Union SG verloor met 2-1 van STVV en dat was een logische nederlaag. De Brusselaars zitten in de ...

537
537
Ruben Van Gucht geeft criticasters keihard lik op stuk

Ruben Van Gucht heeft voor heel wat beroering gezorgd met zijn beslissing om vanaf deze zomer ook ...

59
59
Kompany Ball verovert: van Anderlecht tot Bayern

Vincent Kompany flikt het alweer. Bij RSC Anderlecht en Burnley maakte hij al indruk, bij Bayern ...

80
80
'Wilmots ontploft na transferzet Club Brugge'

Club Brugge denkt aan een opvallende transfer, en in Luik schiet men meteen recht. De interesse uit ...

725
725

Meer sportnieuws