Discussies bij Antwerp blijven maar duren: "Ik was aangeduid"

377
Discussies bij Antwerp blijven maar duren:

De voorbije dagen is er al heel wat gezegd en geschreven over de situatie in de kleedkamer bij Antwerp, na de pijnlijke discussie die zich voltrok tussen Dieumerci Mbokani en Lior Refaelov over wie tegen Standard een strafschop mocht trappen. Geleerd uit dat incident hebben ze blijkbaar niet, want enkele dagen later is het al opnieuw prijs. 


Antwerp speelde donderdag vriendschappelijk tegen Vitesse en Het Laatste Nieuws zag hoe bij een vrije trap een gelijkaardig tafereel ontstond. "Zowel Rodrigues, Baby als Refaelov eisten de bal op. Hoedt maande die laatste aan om te trappen. Lamkel Zé schoot in de lach. Uiteindelijk ging ook Refaelov grijnzend bij de bal weg en trapte Baby met zijn mindere rechter over. Na de ‘penaltygate’ van afgelopen zondag lijkt er dus nog niets veranderd op de Bosuil", aldus de krant. 

UPDATE 11/10

Vrijdag kwam Lior Refaelov met een reactie in Het Laatste Nieuws. "Ach, dat was een grapje. Baby test nu blijkbaar zijn rechtervoet. In een oefenwedstrijd is daar plaats voor." Ook over het debacle tegen Standard liet hij zich uit. 

"Wat zich zondag tegen Standard voordeed, dat had niet mogen gebeuren. Ik was beschaamd. We moeten duidelijkheid scheppen over wie de strafschoppen neemt."Waarna Rafa verraste: "Ik was aangeduid. Ik zat vol woede op het moment dat ik trapte. Ik had het gevoel dat ik gesaboteerd werd. Dat kan niet."

LEES OOK: Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Moet Refaelov de strafschoppen nemen?

Meest recent

'Club Brugge breekt record: eerste Tresoldi-bod onderweg'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

65
65
Antwerp slikt bittere pil: kopzorgen rond Vermeeren

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

54
54
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

75
75
Coucke krijgt volle laag: pers reageert op oorlogsverklaring

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

143
143
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

118
118
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

197
197
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

260
260
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

146
146
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

212
212
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

93
93
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

70
70
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

222
222
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

46
46
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

124
124
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

221
221
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

845
845
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

103
103
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

164
164
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

204
204
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

236
236
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

78
78
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

141
141
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

145
145
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

252
252
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

471
471

Meer sportnieuws