Dochter De Vlieger doet harten sneller slaan: "Laat de liefde op me afkomen"

2289 stemmen
Dochter De Vlieger doet harten sneller slaan:

Geert De Vlieger kennen we uiteraard allemaal als gerespecteerd (ex-)voetballer en analist, en sinds dit jaar zelfs ook presentator. De ex-doelman zal ook thuis zijn handen vol hebben met zijn twee kinderen, al is dochter Pauline intussen wel al 21. Een bijzonder bevallige dochter overigens, en dat heeft zo zijn voordelen.

Zo werd ze al gevraagd als model, maar dat blijkt echter niet bepaald haar ding. Zo zegt ze in TV Familie dat ze al meermaals werd gevraagd, maar dat steeds afwimpelde. Het modellenmilieu lijkt ze niets voor haar, en ze focust zich volledig op haar studies aan de universiteit.

Ook op Instagram is ze overigens een populair figuur met meer dan 3000 volgers. Al is ze daar heel nuchter in. Volgens Pauline is dat namelijk vooral te danken aan papa Geert. Ze zag haar gezicht ook al eens opduiken op voetbalwebsites, waarna ze er naar eigen zeggen een pak volgers bij krijgt. Bij deze. Graag gedaan, Pauline.

Uiteraard zit tussen die volgers ook heel wat mannelijk geweld, die al eens interesse tonen, maar meer dan een reactie moeten de meesten niet verwachten: “Of... er moest echt iemand héél interessant tussen zitten. Maar da’s nog niet gebeurd", lacht ze namelijk.

Gezien haar looks is het uiteraard niet vreemd dat ze heel wat harten sneller doet slaan. Al is ze zeker niet gehaast om iemand te vinden: “Sinds april ben ik vrijgezel. Voordien had ik een relatie van bijna vijf jaar. Maar da’s dus gedaan. En nu... ik laat de liefde gewoon op me afkomen. Ik ben omringd door heel goeie vrienden ook, dus ik voel me zeker niet alleen.”

Dit bericht bekijken op Instagram

🐚🐋🌊

Een bericht gedeeld door Pauline De Vlieger (@paulinedevlieger) op

LEES OOK: Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Ze zou gerust model kunnen zijn...

Meest recent

Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

2
2
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

50
50
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

10
10
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

22
22
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

35
35
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

72
72
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

60
60
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

31
31
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

148
148
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

194
194
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

433
433
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

186
186
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

291
291
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

29
29
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

41
41
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

165
165
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

195
195
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

25
25
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

483
483
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

185
185
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

43
43
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

43
43
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

29
29
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

122
122
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

262
262

Meer sportnieuws