Dochter De Vlieger doet harten sneller slaan: "Laat de liefde op me afkomen"

door
Dochter De Vlieger doet harten sneller slaan:

Geert De Vlieger kennen we uiteraard allemaal als gerespecteerd (ex-)voetballer en analist, en sinds dit jaar zelfs ook presentator. De ex-doelman zal ook thuis zijn handen vol hebben met zijn twee kinderen, al is dochter Pauline intussen wel al 21. Een bijzonder bevallige dochter overigens, en dat heeft zo zijn voordelen.

Zo werd ze al gevraagd als model, maar dat blijkt echter niet bepaald haar ding. Zo zegt ze in TV Familie dat ze al meermaals werd gevraagd, maar dat steeds afwimpelde. Het modellenmilieu lijkt ze niets voor haar, en ze focust zich volledig op haar studies aan de universiteit.

Ook op Instagram is ze overigens een populair figuur met meer dan 3000 volgers. Al is ze daar heel nuchter in. Volgens Pauline is dat namelijk vooral te danken aan papa Geert. Ze zag haar gezicht ook al eens opduiken op voetbalwebsites, waarna ze er naar eigen zeggen een pak volgers bij krijgt. Bij deze. Graag gedaan, Pauline.

Uiteraard zit tussen die volgers ook heel wat mannelijk geweld, die al eens interesse tonen, maar meer dan een reactie moeten de meesten niet verwachten: “Of... er moest echt iemand héél interessant tussen zitten. Maar da’s nog niet gebeurd", lacht ze namelijk.

Gezien haar looks is het uiteraard niet vreemd dat ze heel wat harten sneller doet slaan. Al is ze zeker niet gehaast om iemand te vinden: “Sinds april ben ik vrijgezel. Voordien had ik een relatie van bijna vijf jaar. Maar da’s dus gedaan. En nu... ik laat de liefde gewoon op me afkomen. Ik ben omringd door heel goeie vrienden ook, dus ik voel me zeker niet alleen.”

Dit bericht bekijken op Instagram

🐚🐋🌊

Een bericht gedeeld door Pauline De Vlieger (@paulinedevlieger) op

LEES OOK: Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Ze zou gerust model kunnen zijn...

Meest recent

Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

7
7
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

42
42
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

195
195
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

59
59
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

112
112
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

134
134
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

119
119
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

82
82
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

335
335
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

40
40
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

147
147
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

318
318
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

92
92
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

232
232
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

74
74
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

366
366
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

324
324
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

200
200
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

529
529
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

186
186
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

221
221
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

166
166
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

252
252
'DAZN vs Pro League: minister eist meteen antwoord'

Het blijft hoogst onduidelijk hoe het nu verder moet met het Belgische voetbal, nadat DAZN dinsdag ...

286
286
KRC Genk mag hopen: van de top naar de krochten van Europa

KRC Genk ontvangt FC Basel in de Cegeka Arena. De Zwitsers waren in het verleden nog ...

141
141

Meer sportnieuws