Dochter De Vlieger doet harten sneller slaan: "Laat de liefde op me afkomen"

2289 stemmen
Dochter De Vlieger doet harten sneller slaan:

Geert De Vlieger kennen we uiteraard allemaal als gerespecteerd (ex-)voetballer en analist, en sinds dit jaar zelfs ook presentator. De ex-doelman zal ook thuis zijn handen vol hebben met zijn twee kinderen, al is dochter Pauline intussen wel al 21. Een bijzonder bevallige dochter overigens, en dat heeft zo zijn voordelen.

Zo werd ze al gevraagd als model, maar dat blijkt echter niet bepaald haar ding. Zo zegt ze in TV Familie dat ze al meermaals werd gevraagd, maar dat steeds afwimpelde. Het modellenmilieu lijkt ze niets voor haar, en ze focust zich volledig op haar studies aan de universiteit.

Ook op Instagram is ze overigens een populair figuur met meer dan 3000 volgers. Al is ze daar heel nuchter in. Volgens Pauline is dat namelijk vooral te danken aan papa Geert. Ze zag haar gezicht ook al eens opduiken op voetbalwebsites, waarna ze er naar eigen zeggen een pak volgers bij krijgt. Bij deze. Graag gedaan, Pauline.

Uiteraard zit tussen die volgers ook heel wat mannelijk geweld, die al eens interesse tonen, maar meer dan een reactie moeten de meesten niet verwachten: “Of... er moest echt iemand héél interessant tussen zitten. Maar da’s nog niet gebeurd", lacht ze namelijk.

Gezien haar looks is het uiteraard niet vreemd dat ze heel wat harten sneller doet slaan. Al is ze zeker niet gehaast om iemand te vinden: “Sinds april ben ik vrijgezel. Voordien had ik een relatie van bijna vijf jaar. Maar da’s dus gedaan. En nu... ik laat de liefde gewoon op me afkomen. Ik ben omringd door heel goeie vrienden ook, dus ik voel me zeker niet alleen.”

Dit bericht bekijken op Instagram

🐚🐋🌊

Een bericht gedeeld door Pauline De Vlieger (@paulinedevlieger) op

LEES OOK: Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Ze zou gerust model kunnen zijn...

Meest recent

'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

88
88
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

44
44
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

135
135
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

112
112
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

65
65
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

184
184
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

438
438
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

119
119
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

263
263
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

182
182
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

362
362
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

88
88
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

577
577
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

53
53
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

240
240
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

54
54
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

247
247
Garcia en Trossard reageren na opstoot met Tielemans

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finales van het WK, maar het heeft weinig ...

415
415
Vandenbempt voorspelt: 2 Duivelse sterren naar de bank

De Rode Duivels hebben bijna dag op dag acht jaar na de historische comeback tegen Japan voor een zo ...

941
941
Trieste Senegalezen bijten op hun tong over strafschop

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finale van het WK, maar flirtten woensdagavond ...

517
517
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

173
173
Mechele: "Gebeurden dingen die ik nog nooit zag"

België had het ongeveer 55 minuten héél lastig met de snelle aanvallen van ...

496
496
Zet de wekker maar: België speelt op deze datum tegen de VS

De Rode Duivels wisten met 3-2 te winnen van Senegal na een ronduit epische partij in Seattle. Een ...

279
279
Degryse scherp voor twee matige sterren bij de Rode Duivels

België won met 3-2 van Senegal. Het werd een waanzinnige partij, maar uiteraard ging er ook ...

797
797
Garcia: "Ik wil in de Belgische geschiedenisboeken komen"

Rudi Garcia was uiteraard een zéér gelukkige trainer na de 3-2-zege tegen Senegal. De ...

201
201

Meer sportnieuws