Dochter De Vlieger doet harten sneller slaan: "Laat de liefde op me afkomen"

door
Dochter De Vlieger doet harten sneller slaan:

Geert De Vlieger kennen we uiteraard allemaal als gerespecteerd (ex-)voetballer en analist, en sinds dit jaar zelfs ook presentator. De ex-doelman zal ook thuis zijn handen vol hebben met zijn twee kinderen, al is dochter Pauline intussen wel al 21. Een bijzonder bevallige dochter overigens, en dat heeft zo zijn voordelen.

Zo werd ze al gevraagd als model, maar dat blijkt echter niet bepaald haar ding. Zo zegt ze in TV Familie dat ze al meermaals werd gevraagd, maar dat steeds afwimpelde. Het modellenmilieu lijkt ze niets voor haar, en ze focust zich volledig op haar studies aan de universiteit.

Ook op Instagram is ze overigens een populair figuur met meer dan 3000 volgers. Al is ze daar heel nuchter in. Volgens Pauline is dat namelijk vooral te danken aan papa Geert. Ze zag haar gezicht ook al eens opduiken op voetbalwebsites, waarna ze er naar eigen zeggen een pak volgers bij krijgt. Bij deze. Graag gedaan, Pauline.

Uiteraard zit tussen die volgers ook heel wat mannelijk geweld, die al eens interesse tonen, maar meer dan een reactie moeten de meesten niet verwachten: “Of... er moest echt iemand héél interessant tussen zitten. Maar da’s nog niet gebeurd", lacht ze namelijk.

Gezien haar looks is het uiteraard niet vreemd dat ze heel wat harten sneller doet slaan. Al is ze zeker niet gehaast om iemand te vinden: “Sinds april ben ik vrijgezel. Voordien had ik een relatie van bijna vijf jaar. Maar da’s dus gedaan. En nu... ik laat de liefde gewoon op me afkomen. Ik ben omringd door heel goeie vrienden ook, dus ik voel me zeker niet alleen.”

Dit bericht bekijken op Instagram

🐚🐋🌊

Een bericht gedeeld door Pauline De Vlieger (@paulinedevlieger) op

LEES OOK: Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ze zou gerust model kunnen zijn...

Meest recent

STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

0
0
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

28
28
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

49
49
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

94
94
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

316
316
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

71
71
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

335
335
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

104
104
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

167
167
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

131
131
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

17
17
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

119
119
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

321
321
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

131
131
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

576
576
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

185
185
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

208
208
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

235
235
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

133
133
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

357
357
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

209
209
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

272
272
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

379
379
‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

262
262
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

452
452

Meer sportnieuws