'Lyon zet na afhaken Mourinho drie grote namen op lijstje'

door
'Lyon zet na afhaken Mourinho drie grote namen op lijstje'

José Mourinho zit ondertussen bijna een jaar zonder club na zijn ontslag bij Manchester United. De Portugees lijkt ondertussen stilaan klaar voor een nieuwe uitdaging, maar wacht nog op de juiste club. Zo zou hij een opvallende aanbieding afgewezen hebben.


Volgens RMC Sport heeft Olympique Lyon immers een poging ondernomen om Mourinho binnen te halen. De club van Jason Denayer zette onlangs trainer Sylvinho op straat en voorzitter Jean-Michel Aulas wou Mourinho als zijn opvolger. De Special One bedankte echter vriendelijk voor het aanbod.

Mourinho zou immers azen op een terugkeer naar Engeland, waar zijn familie nog woont. Zijn naam circuleert alvast als mogelijke trainer van Tottenham, dat in een diepe crisis zit de laatste weken. Daardoor staat de positie van Mauricio Pochettino ter discussie.

UPDATE 10/10
Bij Voetbal International bevestigde Lyon-voorzitter Jean-Michel Aulas dat de club een poging ondernam om Mourinho naar Frankrijk te lokken. "We hadden een plezierig contact per sms", aldus Aulas, die er volgens aan toevoegde dat de Portugees het voorstel afsloeg "omdat hij al een andere club had gekozen."

Het lijkt er dan ook op dat we ons stilaan mogen opmaken voor een terugkeer van Mourinho langs de zijlijn bij een of andere Europese topclub. De ex-manager van Porto, Inter, Chelsea, Real Madrid en Manchester United zou zelf dus alvast al weten waar het naartoe trekt, afwachten of Tottenham ook effectief de bestemming wordt.

UPDATE 19u44
Laurent Blanc staat na het afzeggen van José Mourinho bovenaan de shortlist van Lyon, waar volgens L'Équipe ook de namen van Rudi Garcia, Jean-Louis Gasset en Jorge Sampaoli op prijken. Volgens de grote Franse sportkrant wil Lyon dan ook zo snel mogelijk een gerenommeerde naam aanstellen als hoofdtrainer.

Wie moet Lyon aanstellen?

Meest recent

'Liverpool pakt malaise aan: transferdeal met Club Brugge'

Club Brugge heeft de intentie om zijn sterkhouders tijdens de komende wintermercato aan boord te ...

98
98
'Transferfiasco Anderlecht, januari-exit in de maak'

RSC Anderlecht is van plan om zich tijdens de zomermercato te versterken met enkele gerichte ...

80
80
'Genk hakt knoop door: nieuwe hoofdcoach in aantocht'

De zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink nadert zijn ontknoping bij KRC Genk. Zo zou Racing ...

511
511
UECL: Verrassingen op slotspeeldag, ontdek eindstand League Phase

Donderdagavond werd de laatste speeldag van de League Phase in de Conference League afgewerkt. Die ...

85
85
Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

142
142
Heftige beelden in CPL: Patro-Eupen mondt uit in knokpartij

Donderdag stonden de twee laatste duels van de 18de speeldag in de Challenger Pro League op het ...

273
273
Napoli wipt Milan, uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

SSC Napoli heeft zich donderdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van de Italiaanse ...

62
62
"Het is gewoon té veel" - clubleiding Genk op plaats gezet

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

571
571
Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

371
371
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

463
463
'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

496
496
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

258
258
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

1242
1242
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

361
361
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

380
380
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

146
146
Club Brugge op vingers getikt na markante Leko-moves

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

321
321
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

195
195
WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Het WK Darts is voor de Belgen uitgedraaid op een absolute desillusie. Met vijf verschenen ze aan de ...

83
83
Garcia spreekt klare taal over toekomst bij Rode Duivels

Voor de laatste keer dit kalenderjaar stond Rudi Garcia donderdag de verzamelde pers te woord. De ...

88
88
Crisis bij KRC Genk: Olivieri incasseert opdoffer

Na een magere een op zes hoopt KRC Genk vrijdag in Charleroi weer aan te knopen met de zege. Niet ...

851
851
AA Gent heeft beet: toptalent tekent tot medio 2029

Alsmaar meer Belgische clubs trekken tegenwoordig de kaart van de jeugd. Zo ook AA Gent, waar er een ...

165
165
Biebauw doet boekje open over ontslag bij Club Brugge

In het zog van Nicky Hayen bedankte Club Brugge vorige week ook Wouter Biebauw voor bewezen ...

534
534
Garcia dropt bommetje: Vertonghen terug bij Rode Duivels?

Een week na Vincent Mannaert was het donderdag de beurt aan Rudi Garcia om de verzamelde pers te ...

127
127
'De Condé verrast: KRC Genk richt vizier op Hoefkens'

KRC Genk besloot maandag om afscheid te nemen van Thorsten Fink. Sindsdien wordt er uiteraard druk ...

582
582

Meer sportnieuws