'Lyon zet na afhaken Mourinho drie grote namen op lijstje'

door
'Lyon zet na afhaken Mourinho drie grote namen op lijstje'

José Mourinho zit ondertussen bijna een jaar zonder club na zijn ontslag bij Manchester United. De Portugees lijkt ondertussen stilaan klaar voor een nieuwe uitdaging, maar wacht nog op de juiste club. Zo zou hij een opvallende aanbieding afgewezen hebben.


Volgens RMC Sport heeft Olympique Lyon immers een poging ondernomen om Mourinho binnen te halen. De club van Jason Denayer zette onlangs trainer Sylvinho op straat en voorzitter Jean-Michel Aulas wou Mourinho als zijn opvolger. De Special One bedankte echter vriendelijk voor het aanbod.

Mourinho zou immers azen op een terugkeer naar Engeland, waar zijn familie nog woont. Zijn naam circuleert alvast als mogelijke trainer van Tottenham, dat in een diepe crisis zit de laatste weken. Daardoor staat de positie van Mauricio Pochettino ter discussie.

UPDATE 10/10
Bij Voetbal International bevestigde Lyon-voorzitter Jean-Michel Aulas dat de club een poging ondernam om Mourinho naar Frankrijk te lokken. "We hadden een plezierig contact per sms", aldus Aulas, die er volgens aan toevoegde dat de Portugees het voorstel afsloeg "omdat hij al een andere club had gekozen."

Het lijkt er dan ook op dat we ons stilaan mogen opmaken voor een terugkeer van Mourinho langs de zijlijn bij een of andere Europese topclub. De ex-manager van Porto, Inter, Chelsea, Real Madrid en Manchester United zou zelf dus alvast al weten waar het naartoe trekt, afwachten of Tottenham ook effectief de bestemming wordt.

UPDATE 19u44
Laurent Blanc staat na het afzeggen van José Mourinho bovenaan de shortlist van Lyon, waar volgens L'Équipe ook de namen van Rudi Garcia, Jean-Louis Gasset en Jorge Sampaoli op prijken. Volgens de grote Franse sportkrant wil Lyon dan ook zo snel mogelijk een gerenommeerde naam aanstellen als hoofdtrainer.

LEES OOK: 'Antwerp dumpt één van de vele transferflops'

Wie moet Lyon aanstellen?

Meest recent

Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

0
0
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

195
195
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

15
15
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

15
15
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

85
85
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

90
90
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

145
145
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

67
67
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

341
341
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

78
78
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

211
211
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

200
200
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

82
82
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

199
199
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

512
512
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

121
121
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

65
65
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

577
577
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

410
410
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

35
35
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

74
74
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

103
103
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

573
573
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

460
460
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

162
162

Meer sportnieuws