'Volgende club ontevreden Thomas Müller al bekend'

door
'Volgende club ontevreden Thomas Müller al bekend'

Thomas Müller baalt van zijn reserverol bij Bayern München. De 30-jarige aanvaller was tevens verrast met een aantal uitspraken die trainer Niko Kovac afgelopen weekend de wenkbrauwen deed fronsen.


Ook tegen Hoffenheim (1-2 nederlaag) moest Müller het doen met een plaats op de reservebank, al voor de vijfde wedstrijd op rij. Kovac stelde dat als we weinig opties hebben, hij zeker speelgelegenheid zal krijgen.' "Toen ik na afloop geconfronteerd werd met die verklaring, was ik natuurlijk verrast", reageert Müller tegen Kicker.

"Maar ik ben daar niet zo gevoelig voor. Ik heb met hem gesproken, daarmee is het voor mij klaar." Müller, die eerder dit jaar al afgeserveerd werd bij Die Mannschaft, is niet happy met het aantal speelminuten. "Ik ben pas dertig jaar, ben fit en hongerig naar succes. Ik ben er van overtuigd dat ik de ploeg op het veld kan helpen met mijn kwaliteiten. De trend van de laatste vijf wedstrijden maakt me niet blij. Als de trainers in mij alleen een wisselspeler zien, moet ik gaan nadenken. Daar ben ik simpelweg te ambitieus voor."

UPDATE 10/10
De uitspraken van Thomas Müller, die openlijk zijn twijfels uitsprak over zijn toekomst, hebben ervoor gezorgd dat Inter Milan bloed ruikt. De Italianen hebben zich razendsnel in Duitsland gemeld en zouden Müller als een buitenkansje zien die ze niet willen laten lopen, schrijft CalcioMercato. Dat heeft alles te maken met het feit dat Inter Ivan Perisic afgelopen zomer nog aan uitgerekend Bayern verloor. Müller zou de Kroaat, die hem zo dwars zit in Beieren, moeten gaan opvolgen in Italië.

LEES OOK: 'Vuurwerk bij Club Brugge: steunpilaar weg in januari?'

Zou dat een mooie club zijn voor Müller?

Meest recent

Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

4
4
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

11
11
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

12
12
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

47
47
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

33
33
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

35
35
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

63
63
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

141
141
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

112
112
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

109
109
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

57
57
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

50
50
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

112
112
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

169
169
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

249
249
Fink velt verdict: wissel van de wacht bij KRC Genk?

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

146
146
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

95
95
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

198
198
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

345
345
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

65
65
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

116
116
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

482
482
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

129
129
Fink spreekt klare taal over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

128
128
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

274
274

Meer sportnieuws