'Volgende club ontevreden Thomas Müller al bekend'

door
'Volgende club ontevreden Thomas Müller al bekend'

Thomas Müller baalt van zijn reserverol bij Bayern München. De 30-jarige aanvaller was tevens verrast met een aantal uitspraken die trainer Niko Kovac afgelopen weekend de wenkbrauwen deed fronsen.


Ook tegen Hoffenheim (1-2 nederlaag) moest Müller het doen met een plaats op de reservebank, al voor de vijfde wedstrijd op rij. Kovac stelde dat als we weinig opties hebben, hij zeker speelgelegenheid zal krijgen.' "Toen ik na afloop geconfronteerd werd met die verklaring, was ik natuurlijk verrast", reageert Müller tegen Kicker.

"Maar ik ben daar niet zo gevoelig voor. Ik heb met hem gesproken, daarmee is het voor mij klaar." Müller, die eerder dit jaar al afgeserveerd werd bij Die Mannschaft, is niet happy met het aantal speelminuten. "Ik ben pas dertig jaar, ben fit en hongerig naar succes. Ik ben er van overtuigd dat ik de ploeg op het veld kan helpen met mijn kwaliteiten. De trend van de laatste vijf wedstrijden maakt me niet blij. Als de trainers in mij alleen een wisselspeler zien, moet ik gaan nadenken. Daar ben ik simpelweg te ambitieus voor."

UPDATE 10/10
De uitspraken van Thomas Müller, die openlijk zijn twijfels uitsprak over zijn toekomst, hebben ervoor gezorgd dat Inter Milan bloed ruikt. De Italianen hebben zich razendsnel in Duitsland gemeld en zouden Müller als een buitenkansje zien die ze niet willen laten lopen, schrijft CalcioMercato. Dat heeft alles te maken met het feit dat Inter Ivan Perisic afgelopen zomer nog aan uitgerekend Bayern verloor. Müller zou de Kroaat, die hem zo dwars zit in Beieren, moeten gaan opvolgen in Italië.

LEES OOK: Vandenbempt roept felle waarschuwing naar Kompany

Zou dat een mooie club zijn voor Müller?

Meest recent

Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

15
15
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

5
5
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

27
27
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

10
10
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

140
140
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

93
93
'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Belgische spelers zijn al vele jaren bijzonder 'hot' in Europa. De kans is groot dat er in de zomer ...

64
64
Kompany maakt indruk: "Jackpot gewonnen met hem"

Bij RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren onlangs aan dat Vincent Kompany laten gaan een grote ...

125
125
Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Bij Club Brugge komt Nicolo Tresoldi opvallend vaak in de media. Hij geeft veel interviews aan ...

244
244
Kieft maakt zich zorgen: "Belgisch voetbal is sterker"

In België loopt er heel veel talent rond, maar veel van die talenten trekken al vroeg naar het ...

232
232
STVV greep mis bij ex-Genkie: “Deden inspanning in de zomer”

Bij STVV hebben ze met Wouter Vrancken een zeer goede Belgische trainer in de rangen. Die had bij ...

52
52
KRC Genk hoopt: kans op Rode Duivel stuk groter

Bij KRC Genk draait het steeds beter. Hun sterke Europese campagne krijgt wellicht nog een vervolg, ...

108
108
Boeckx geeft Taravel goede raad: “Dan wint Anderlecht”

RSC Anderlecht moet dit weekend flink aan de bak. Er is maar één optie: winnen op het ...

199
199
AA Gent in zak en as: Lopes en Roef benoemen hét probleem

AA Gent blijft dit seizoen matig voor de dag komen. Rik De Mil krijgt de motor ook niet aan het ...

114
114
Schokgolf in Napels: De Bruyne na één seizoen weer weg?

Volgens Italiaanse bronnen zou Kevin De Bruyne dit weekend terugkeren naar Italië om de ...

183
183
Trainersplan Anderlecht op helling: "Anders riskeer je gezeik"

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

183
183
Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

412
412
Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

360
360
AA Gent incasseert zware klap: "Serieus over praten"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

184
184
TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

241
241
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

169
169
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

137
137
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

232
232
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

83
83
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

394
394

Meer sportnieuws