S/VM: "Vreemde ommezwaai bij Vercauteren"

door
S/VM:

Op zijn eerste persconferentie liet hij er al meteen weinig twijfel over bestaan: Frank Vercauteren zal niet altijd ter beschikking staan voor interviews en dergelijke meer. Opvallend, zo vindt Jacques Sys van Sport/voetbalmagazine.


De hoofdredacteur van het weekblad schrijft in zijn wekelijkse opiniestuk hoe hij zich in zijn jongere jaren nochtans een andere Vercauteren herinnert. "In zijn carrière als voetballer was het altijd heel interessant om met Vercauteren te praten. We herinneren ons een lang interview toen de Brusselaar bij het Franse Nantes voetbalde. Drie uur lang grasduinde Vercauteren, van nature nochtans introvert, door zijn carrière, praatte over zijn gedrevenheid en soms irritant gedrag op het veld en sprak ook over de periode na zijn actieve carrière waarin hij, zo zei hij toen, heel graag met de jeugd zou werken. Na afloop voerde hij ons terug naar het hotel."

"Interviews gaf hij de afgelopen jaren zelden nog. Vercauteren leek zich van de pers te distantiëren. Vreemd, die ommezwaai die hij in de loop van de tijd heeft gemaakt. Voelde hij zich niet correct behandeld? Was hij ontgoocheld over zijn trainerscarrière en kreeg hij te weinig waardering? Of was er een andere, niet uitgesproken ergernis? Benieuwd of Vercauteren nu nog altijd de sporen van het verleden met zich meedraagt. En zich ten aanzien van de media weer koud en afstandelijk gaat opstellen."

LEES OOK: 'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

Kompany zou zelf vaker moeten spreken met de pers

Meest recent

'AA Gent troeft clubs in binnen- en buitenland af'

Bij AA Gent doen ze er in de Champions' Play-Off alles aan om een Europees ticket uit de brand te ...

1
1
Ruben Van Gucht in huis? Deze bom centen kost het u

De DJ-carrière van Ruben Van Gucht komt stevig van de grond en nu zijn ook opvallende cijfers ...

12
12
Garcia krijgt zeer verrassend staflid aangeraden voor WK

De Rode Duivels hopen deze zomer op het WK zo ver mogelijk te raken. De groepsfase overleven tegen ...

11
11
Enorme opsteker voor Duivels: sleutelpion weer op topniveau

De Rode Duivels vertoefden een tweetal weken geleden in de Verenigde Staten voor een stage en twee ...

17
17
'Real legt megabod neer bij Bayern na glansrol in Bernabeu'

Bayern München heeft deze week een grote stap gezet richting de halve finale van de Champions ...

58
58
'Hoefkens en co doen enorme bom ontploffen in Nederland'

Antwerp zal het vrijdagavond in Charleroi opnieuw moeten stellen zonder Gyrano Kerk, die aan de kant ...

88
88
Zo greep Colpaert in na ongelooflijke misser Essevee

Er staan dit weekend ook in de Relegation Play-Off weer enkele belangrijke wedstrijden voor de deur. ...

53
53
'Anderlecht hakt knoop door: volgende optie gelicht'

Anderlecht moet zich dit weekend tegen AA Gent zien te herpakken als het niet verder teruggeslagen ...

215
215
Bayern‑top verrast Kompany met genadeloze wending

Bayern won in Bernabéu, maar intern bleef het daar niet bij. Terwijl Vincent Kompany sportief ...

134
134
Mignolet vreest einde: zware klap komt hard aan

Club Brugge moest donderdag een enorme opdoffer slikken. Het moest melden dat Simon Mignolet opnieuw ...

180
180
'Leegloop bij Standard: nog 6 vertrekkers in de maak?'

Standard begon vorig weekend uitstekend aan de Europe Play-Off met een zege in Leuven en kan met ...

123
123
‘Anderlecht verrast: oude bekende duikt plots op’

Anderlecht wacht nog steeds op zijn nieuwe sportief directeur, maar ondertussen moet er ook al ...

130
130
'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

186
186
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

50
50
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

899
899
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

71
71
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

88
88
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

372
372
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

94
94
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

396
396
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

396
396
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

68
68
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

204
204
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

158
158
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

95
95

Meer sportnieuws