'Mourinho heeft zijn volgende club al gekozen'

door
'Mourinho heeft zijn volgende club al gekozen'

José Mourinho zit ondertussen bijna een jaar zonder club na zijn ontslag bij Manchester United. De Portugees lijkt ondertussen stilaan klaar voor een nieuwe uitdaging, maar wacht nog op de juiste club. Zo zou hij een opvallende aanbieding afgewezen hebben.


Volgens RMC Sport heeft Olympique Lyon immers een poging ondernomen om Mourinho binnen te halen. De club van Jason Denayer zette onlangs trainer Sylvinho op straat en voorzitter Jean-Michel Aulas wou Mourinho als zijn opvolger. De Special One bedankte echter vriendelijk voor het aanbod.

Mourinho zou immers azen op een terugkeer naar Engeland, waar zijn familie nog woont. Zijn naam circuleert alvast als mogelijke trainer van Tottenham, dat in een diepe crisis zit de laatste weken. Daardoor staat de positie van Mauricio Pochettino ter discussie.

UPDATE 10/10
Bij Voetbal International bevestigde Lyon-voorzitter Jean-Michel Aulas dat de club een poging ondernam om Mourinho naar Frankrijk te lokken. "We hadden een plezierig contact per sms", aldus Aulas, die er volgens aan toevoegde dat de Portugees het voorstel afsloeg "omdat hij al een andere club had gekozen."

Het lijkt er dan ook op dat we ons stilaan mogen opmaken voor een terugkeer van Mourinho langs de zijlijn bij een of andere Europese topclub. De ex-manager van Porto, Inter, Chelsea, Real Madrid en Manchester United zou zelf dus alvast al weten waar het naartoe trekt, afwachten of Tottenham ook effectief de bestemming wordt.

LEES OOK: Valse start 2026: Leeds bezorgt Liverpool nieuwjaarskater

Moet Tottenham Pochettino vervangen door Mourinho?

Meest recent

Club-titularis schittert voor tientallen scouts: nationale vedette lyrisch

Verschillende spelers uit de Jupiler Pro League vertoeven momenteel op de Africa Cup en een aantal ...

5
5
'Huerta hakt knoop door over wintervertrek Anderlecht'

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

87
87
'Genk zet zich schrap: absolute recordtransfer Karetsas'

KRC Genk zal ook in 2026 genoodzaakt zijn om enkele grote uitgaande transfers af te ronden. Gelukkig ...

147
147
Valse start 2026: Leeds bezorgt Liverpool nieuwjaarskater

De clubs uit de Premier League mogen ook dit jaar fluiten achter een winterstop, op de eerste dag ...

27
27
'Italië in shock: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Atalanta wil De Ketelaere houden, maar hun transfermodel zegt: verkopen als de winst groot genoeg ...

276
276
DAZN-affaire: Belgisch voetbal tóch weer op Proximus en Telenet?

Op de laatste dag van 2025 kreeg de Pro League goed nieuws. Zo werd DAZN door de abitragerechtbank ...

723
723
Voetbalfans helemaal overtuigd: 'Híj́ wint de Gouden Schoen'

Het nieuwe kalenderjaar is aangebroken, maar de protagonisten van 2025 zullen weldra nog een keertje ...

476
476
Philippe Albert verbaast met top 3 voor 'Coach van het Jaar'

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

392
392
'Akkoord bereikt: knaltransfer Club Brugge krijgt vorm'

Club Brugge wil zijn huidige selectie tijdens de wintermercato zo goed mogelijk intact houden. Maar ...

873
873
Trainersbom deint uit: opvolger Guardiola al bekend?

Op de eerste dag van het nieuwe kalenderjaar, is de Premier League in de ban van een heuse ...

97
97
WK 2026: voetbalwereld kijkt uit naar dríé Rode Duivels

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

198
198
Vanhaezebrouck doet boekje open over AA Gent & Union

Hein Vanhaezebrouck neemt zelden een blad voor de mond. Precies om die reden mocht hij in Het ...

127
127
Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Wie Gilles De Coster volgt, weet dat hij zijn privéleven zorgvuldig buiten de spotlights ...

14
14
Benteke verbaast vriend & vijand met nieuwe bestemming

Net op het moment dat zowel Club Brugge, RSC Anderlecht als KRC Genk misschien wel een nieuwe spits ...

222
222
'Anderlecht casht op De Cat: record Doku aan diggelen?'

Vooraleer op zoek te kunnen gaan naar vers bloed moet RSC Anderlecht eerst de veel te brede kern ...

577
577
DAZN bijt van zich af: donkere wolken boven Pro League

De Belgische profclubs slaakten woensdag een collectieve zucht van opluchting toen de rechtbank DAZN ...

410
410
Vandaag Inside-schok: 'Derksen in ongeziene leugenstorm'

Johan Derksen ligt (andermaal) zwaar onder vuur. De Vandaag Inside-analist krijgt harde kritiek na ...

38
38
'Club Brugge breekt record: transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat in januari op zoek naar een kwaliteitsinjectie, maar ook op uitgaand vlak kan het ...

802
802
'Grote kuis in Gent: peperduur viertal richting exit'

Rik De Mil kan gerust nog wat versterking gebruiken, maar een van de goede voornemens bij AA Gent ...

1260
1260
'Chelsea zoekt trainer: topkandidaat al gekend'

Sinds de overname door BlueCo blijft Chelsea een chaotische club. Niet alleen blijven ze maar ...

69
69
Waanzin op Africa Cup: volledige nationale ploeg opgeschort

Op de Africa Cup vallen er altijd wel straffe verhalen te rapen. Voor het toernooi was er ...

201
201
Hein los over Duivels: "Als je met hem naar het WK moet..."

Voor de Rode Duivels wordt 2026 een zeer belangrijk jaar, want volgende zomer moeten ze op het WK ...

301
301
'STVV ziet smaakmaker naar LaLiga vertrekken'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

529
529
Straf: jeugdwerking Club krijgt navolging in buitenland

Bij Club Brugge hebben ze de voorbije jaren al stevig gecasht. Dat gebeurt ook alsmaar meer op eigen ...

256
256
'Vlot scorende IJslandse international naar JPL'

De Belgische eersteklassers zetten hun zoektocht naar versterking voor deze winter volop in. Een ...

276
276

Meer sportnieuws