'Mourinho heeft zijn volgende club al gekozen'

door
'Mourinho heeft zijn volgende club al gekozen'

José Mourinho zit ondertussen bijna een jaar zonder club na zijn ontslag bij Manchester United. De Portugees lijkt ondertussen stilaan klaar voor een nieuwe uitdaging, maar wacht nog op de juiste club. Zo zou hij een opvallende aanbieding afgewezen hebben.


Volgens RMC Sport heeft Olympique Lyon immers een poging ondernomen om Mourinho binnen te halen. De club van Jason Denayer zette onlangs trainer Sylvinho op straat en voorzitter Jean-Michel Aulas wou Mourinho als zijn opvolger. De Special One bedankte echter vriendelijk voor het aanbod.

Mourinho zou immers azen op een terugkeer naar Engeland, waar zijn familie nog woont. Zijn naam circuleert alvast als mogelijke trainer van Tottenham, dat in een diepe crisis zit de laatste weken. Daardoor staat de positie van Mauricio Pochettino ter discussie.

UPDATE 10/10
Bij Voetbal International bevestigde Lyon-voorzitter Jean-Michel Aulas dat de club een poging ondernam om Mourinho naar Frankrijk te lokken. "We hadden een plezierig contact per sms", aldus Aulas, die er volgens aan toevoegde dat de Portugees het voorstel afsloeg "omdat hij al een andere club had gekozen."

Het lijkt er dan ook op dat we ons stilaan mogen opmaken voor een terugkeer van Mourinho langs de zijlijn bij een of andere Europese topclub. De ex-manager van Porto, Inter, Chelsea, Real Madrid en Manchester United zou zelf dus alvast al weten waar het naartoe trekt, afwachten of Tottenham ook effectief de bestemming wordt.

LEES OOK: Liverpool incasseert mokerslag, Chelsea pakt driepunter

Moet Tottenham Pochettino vervangen door Mourinho?

Meest recent

'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

14
14
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

23
23
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

127
127
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

47
47
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

153
153
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

54
54
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

14
14
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

628
628
'Transferbom: terugkeer Lukaku naar Premier League'

Romelu Lukaku maakt mogelijk deze maand nog zijn rentree bij Napoli. Er duiken echter plots ...

225
225
Albert ziet een zéér duidelijke boodschap van Renard

RSC Anderlecht speelde een degelijke eerste en bijzonder slechte tweede helft tegen AA Gent. Ze ...

232
232
La Louvière rondt deal af, Cercle gaat voor oude JPL-bekende

De mercato draait op volle toeren en bij La Louvière hebben ze een uitgaande transfer ...

74
74
'AA Gent pakt door en rondt volgende miljoenendeal af'

AA Gent nam zondag revanche voor de bekeruitschakeling tegen Anderlecht door Paars-Wit met 4-2 te ...

312
312
Wanprestatie Antwerp: Goots vreest voor nieuwe crisis

Voor de winterstop zette Antwerp een straffe reeks neer, waardoor het opklom van de voorlaatste ...

140
140
'Dender drukt door voor herhaling succestransfer'

Dender boekte zondag een knappe zege en stuitte zo de opmars van Antwerp, maar de Kadavers verkeren ...

21
21
'Bliksemvertrek Romelu Lukaku bij Napoli'

Bij Napoli konden ze dit seizoen nog niet genieten van Romelu Lukaku. De Rode Duivel liep in ...

301
301
Bevestiging: Rode Duivels treffen nog topland voor WK

De Rode Duivels hopen komende zomer hoge ogen te kunnen gooien op het WK. De groepsfase overleven ...

117
117
Charleroi herleeft: Bayat prikt naar De Mil

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend nam AA Gent de zesde ...

109
109
Coosemans hard aangepakt: "Hij moet zich herpakken"

Voorlopig blijft Anderlecht ook in 2026 wisselvallig presteren. Drie dagen nadat het AA Gent nog ...

255
255
Transferblunder bij Genk? "Wil bewijzen dat ze fout waren"

Bij KRC Genk blijft de jeugdopleiding een belangrijk stokpaardje, maar niet elk groot talent weet ...

143
143
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

188
188
'Anderlecht gaat hard: volgende aanwinst is binnen'

Bij Anderlecht lijkt de mercato stilaan helemaal op gang te komen. Na het vertrek van Cedric ...

433
433
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat toe, Lang heeft knaltransfer beet'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

351
351
Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Het is enorm spannend in de Jupiler Pro League. De strijd om de top 6 is volledig losgebarsten en de ...

373
373
Snoeiharde Degryse ziet waar het schoentje wringt bij Club

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk onderuit ...

372
372
‘Afrika Cup krijgt ferm staartje: FIFA grijpt stevig in’

De Afrika Cup stond bol van incidenten, maar op het einde trok Senegal aan het langste eind. ...

592
592

Meer sportnieuws