TRANSFERUURTJE: Chelsea bepaalt prijs Batshuayi, monstertransfer Sané in de maak

286 stemmen
TRANSFERUURTJE: Chelsea bepaalt prijs Batshuayi, monstertransfer Sané in de maak

De transferperiode is in België en de meeste Europese landen intussen voorbij, maar er komt nog nieuws bovendrijven over transfers op het einde van de mercato. Bovendien is de markt in sommige landen nog open, kunnen transfervrije spelers nog tekenen bij een nieuwe club én kijken sommige clubs nu al vooruit naar januari. VoetbalNieuws bundelt dagelijks om 12u dan ook het belangrijkste transfernieuws. 


JUPILER PRO LEAGUE

KV Kortrijk
mag in de toekomst dromen van een mooie transferIvan Santini geeft immers aan dat hij graag zijn carrière wil afsluiten bij de Kerels, nadat hij er eerder al speelde van 2013 tot 2015. Momenteel speelt de Kroaat na passages bij Standard, Caen en Anderlecht in China voor Jiangsu Suning.



Frank Arnesen moest onlangs opkrassen bij Anderlecht, maar de Deen gaat mogelijk meteen opnieuw aan de slag. De technisch directeur zou immers aan de slag kunnen bij Feyenoord. Arnesen zou er een kandidaat zijn om de vacante functie van TD op te nemen.

Club Brugge zou in januari opnieuw kunnen proberen om Victor Wanyama binnen te halen. De transfer van de Keniaan sprong in laatste instantie nog af, maar Tottenham wil nu absoluut af van de middenvelder. Dat zou een kans kunnen betekenen voor Club, al zou ook Celtic interesse tonen.



BUITENLAND

Michy Batshuayi keerde dit seizoen terug bij Chelsea, maar de Rode Duivel moet zich tevreden stellen met een rol als invaller. Crystal Palace zou de spits van de bank willen verlossen en weet nu ook hoe diep het daarvoor in de buidel zou moeten tasten. Batshuayi zou voor 24,5 miljoen euro mogen vertrekken.

Bij Manchester City zou Leroy Sané dan weer op een transfer azen. De Duitser is niet tevreden dat Pep Guardiola hem al eens op de bank durft te zetten. Bayern München wil daarvan profiteren en hem terug naar Duitsland halen. Er zouden al gesprekken gaande zijn over een transfer en Bayern zou maar liefst 130 miljoen euro veil hebben voor de flankaanvaller.



Dries Mertens is op het einde van het seizoen transfervrij en heeft de opties dus voor het uitkiezen. Zelf geeft hij aan dat hij liefst van al bij Napoli zou blijven. Een transfer naar een andere Italiaanse club, een terugkeer naar België of een transfer naar China of Qatar zijn voor Mertens dan weer uitgesloten.

LEES OOK: 'Klopjacht bij Club Brugge: recordtransfer krijgt vorm'

Kan Batshuayi beter vertrekken bij Chelsea?

Meest recent

Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

1
1
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

13
13
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

51
51
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

20
20
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

180
180
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

76
76
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

505
505
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

43
43
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

219
219
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

213
213
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

464
464
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

415
415
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

480
480
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

72
72
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

102
102
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

165
165
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

84
84
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

91
91
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

213
213
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

159
159
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

138
138
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

269
269
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

540
540
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

330
330
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

154
154

Meer sportnieuws