TRANSFERUURTJE: Chelsea bepaalt prijs Batshuayi, monstertransfer Sané in de maak

door
TRANSFERUURTJE: Chelsea bepaalt prijs Batshuayi, monstertransfer Sané in de maak

De transferperiode is in België en de meeste Europese landen intussen voorbij, maar er komt nog nieuws bovendrijven over transfers op het einde van de mercato. Bovendien is de markt in sommige landen nog open, kunnen transfervrije spelers nog tekenen bij een nieuwe club én kijken sommige clubs nu al vooruit naar januari. VoetbalNieuws bundelt dagelijks om 12u dan ook het belangrijkste transfernieuws. 


JUPILER PRO LEAGUE

KV Kortrijk
mag in de toekomst dromen van een mooie transferIvan Santini geeft immers aan dat hij graag zijn carrière wil afsluiten bij de Kerels, nadat hij er eerder al speelde van 2013 tot 2015. Momenteel speelt de Kroaat na passages bij Standard, Caen en Anderlecht in China voor Jiangsu Suning.



Frank Arnesen moest onlangs opkrassen bij Anderlecht, maar de Deen gaat mogelijk meteen opnieuw aan de slag. De technisch directeur zou immers aan de slag kunnen bij Feyenoord. Arnesen zou er een kandidaat zijn om de vacante functie van TD op te nemen.

Club Brugge zou in januari opnieuw kunnen proberen om Victor Wanyama binnen te halen. De transfer van de Keniaan sprong in laatste instantie nog af, maar Tottenham wil nu absoluut af van de middenvelder. Dat zou een kans kunnen betekenen voor Club, al zou ook Celtic interesse tonen.



BUITENLAND

Michy Batshuayi keerde dit seizoen terug bij Chelsea, maar de Rode Duivel moet zich tevreden stellen met een rol als invaller. Crystal Palace zou de spits van de bank willen verlossen en weet nu ook hoe diep het daarvoor in de buidel zou moeten tasten. Batshuayi zou voor 24,5 miljoen euro mogen vertrekken.

Bij Manchester City zou Leroy Sané dan weer op een transfer azen. De Duitser is niet tevreden dat Pep Guardiola hem al eens op de bank durft te zetten. Bayern München wil daarvan profiteren en hem terug naar Duitsland halen. Er zouden al gesprekken gaande zijn over een transfer en Bayern zou maar liefst 130 miljoen euro veil hebben voor de flankaanvaller.



Dries Mertens is op het einde van het seizoen transfervrij en heeft de opties dus voor het uitkiezen. Zelf geeft hij aan dat hij liefst van al bij Napoli zou blijven. Een transfer naar een andere Italiaanse club, een terugkeer naar België of een transfer naar China of Qatar zijn voor Mertens dan weer uitgesloten.

LEES OOK: 'Absolute droomtransfer lonkt voor Noah Sadiki'

Kan Batshuayi beter vertrekken bij Chelsea?

Meest recent

'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

7
7
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

23
23
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

37
37
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

197
197
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

108
108
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

181
181
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

64
64
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

223
223
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

18
18
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

386
386
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

167
167
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

57
57
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

493
493
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

103
103
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

105
105
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

58
58
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

225
225
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

139
139
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

110
110
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

22
22
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

35
35
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

53
53
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

174
174
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

173
173
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

82
82

Meer sportnieuws