TRANSFERUURTJE: Chelsea bepaalt prijs Batshuayi, monstertransfer Sané in de maak

door
TRANSFERUURTJE: Chelsea bepaalt prijs Batshuayi, monstertransfer Sané in de maak

De transferperiode is in België en de meeste Europese landen intussen voorbij, maar er komt nog nieuws bovendrijven over transfers op het einde van de mercato. Bovendien is de markt in sommige landen nog open, kunnen transfervrije spelers nog tekenen bij een nieuwe club én kijken sommige clubs nu al vooruit naar januari. VoetbalNieuws bundelt dagelijks om 12u dan ook het belangrijkste transfernieuws. 


JUPILER PRO LEAGUE

KV Kortrijk
mag in de toekomst dromen van een mooie transferIvan Santini geeft immers aan dat hij graag zijn carrière wil afsluiten bij de Kerels, nadat hij er eerder al speelde van 2013 tot 2015. Momenteel speelt de Kroaat na passages bij Standard, Caen en Anderlecht in China voor Jiangsu Suning.



Frank Arnesen moest onlangs opkrassen bij Anderlecht, maar de Deen gaat mogelijk meteen opnieuw aan de slag. De technisch directeur zou immers aan de slag kunnen bij Feyenoord. Arnesen zou er een kandidaat zijn om de vacante functie van TD op te nemen.

Club Brugge zou in januari opnieuw kunnen proberen om Victor Wanyama binnen te halen. De transfer van de Keniaan sprong in laatste instantie nog af, maar Tottenham wil nu absoluut af van de middenvelder. Dat zou een kans kunnen betekenen voor Club, al zou ook Celtic interesse tonen.



BUITENLAND

Michy Batshuayi keerde dit seizoen terug bij Chelsea, maar de Rode Duivel moet zich tevreden stellen met een rol als invaller. Crystal Palace zou de spits van de bank willen verlossen en weet nu ook hoe diep het daarvoor in de buidel zou moeten tasten. Batshuayi zou voor 24,5 miljoen euro mogen vertrekken.

Bij Manchester City zou Leroy Sané dan weer op een transfer azen. De Duitser is niet tevreden dat Pep Guardiola hem al eens op de bank durft te zetten. Bayern München wil daarvan profiteren en hem terug naar Duitsland halen. Er zouden al gesprekken gaande zijn over een transfer en Bayern zou maar liefst 130 miljoen euro veil hebben voor de flankaanvaller.



Dries Mertens is op het einde van het seizoen transfervrij en heeft de opties dus voor het uitkiezen. Zelf geeft hij aan dat hij liefst van al bij Napoli zou blijven. Een transfer naar een andere Italiaanse club, een terugkeer naar België of een transfer naar China of Qatar zijn voor Mertens dan weer uitgesloten.

LEES OOK: Romeo Lavia krijgt duidelijke boodschap bij Chelsea

Kan Batshuayi beter vertrekken bij Chelsea?

Meest recent

Kanté heeft alsnog terugkeer naar Europa beet

Deadline Day had nog het nodige drama in petto. Dat was bijvoorbeeld het geval in het dossier van ...

12
12
'Droomjob bij Man City? Kompany krijgt cruciaal nieuws'

Manchester City is met zes punten achterstand op leider Arsenal nog niet uitgeteld in de titelstrijd ...

32
32
'Enorme transferbom voor Lionel Messi in 2027'

Lionel Messi speelt komende zomer wellicht zijn laatste WK. De kans wordt groot geacht dat hij ...

20
20
Arsenal naar finale League Cup, Barça velt Real-killer

Er staat deze week niet alleen in België bekervoetbal op het programma. Dinsdagavond werd er ...

24
24
'Rode Duivel loopt transfer van 30 miljoen mis'

De wintermercato is in de meeste landen voorbij. Een aantal potentiële Rode Duivels hadden met ...

44
44
Gheysens geeft reden voor zeer kalme wintermercato Antwerp

Antwerp heeft nog zeven wedstrijden om alsnog een ticket voor de Champions' Play-Off uit de brand te ...

162
162
Anderlecht casht op Angulo: reden voor transfer bekend

Voor Anderlecht werd de laatste dag van de mercato nog verrassend druk. Paars-Wit haalde nog een ...

316
316
'Leegloop La Louvière: Frutos én coach naar Belgische club?'

Met nog zeven speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel ...

169
169
'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

119
119
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

560
560
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

823
823
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

66
66
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

299
299
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

32
32
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

553
553
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

105
105
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

439
439
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

556
556
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

664
664
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

365
365
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

613
613
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

465
465
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

255
255
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

556
556
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

653
653

Meer sportnieuws