TRANSFERUURTJE: Chelsea bepaalt prijs Batshuayi, monstertransfer Sané in de maak

286
TRANSFERUURTJE: Chelsea bepaalt prijs Batshuayi, monstertransfer Sané in de maak

De transferperiode is in België en de meeste Europese landen intussen voorbij, maar er komt nog nieuws bovendrijven over transfers op het einde van de mercato. Bovendien is de markt in sommige landen nog open, kunnen transfervrije spelers nog tekenen bij een nieuwe club én kijken sommige clubs nu al vooruit naar januari. VoetbalNieuws bundelt dagelijks om 12u dan ook het belangrijkste transfernieuws. 


JUPILER PRO LEAGUE

KV Kortrijk
mag in de toekomst dromen van een mooie transfer. Ivan Santini geeft immers aan dat hij graag zijn carrière wil afsluiten bij de Kerels, nadat hij er eerder al speelde van 2013 tot 2015. Momenteel speelt de Kroaat na passages bij Standard, Caen en Anderlecht in China voor Jiangsu Suning.



Frank Arnesen moest onlangs opkrassen bij Anderlecht, maar de Deen gaat mogelijk meteen opnieuw aan de slag. De technisch directeur zou immers aan de slag kunnen bij Feyenoord. Arnesen zou er een kandidaat zijn om de vacante functie van TD op te nemen.

Club Brugge zou in januari opnieuw kunnen proberen om Victor Wanyama binnen te halen. De transfer van de Keniaan sprong in laatste instantie nog af, maar Tottenham wil nu absoluut af van de middenvelder. Dat zou een kans kunnen betekenen voor Club, al zou ook Celtic interesse tonen.



BUITENLAND

Michy Batshuayi keerde dit seizoen terug bij Chelsea, maar de Rode Duivel moet zich tevreden stellen met een rol als invaller. Crystal Palace zou de spits van de bank willen verlossen en weet nu ook hoe diep het daarvoor in de buidel zou moeten tasten. Batshuayi zou voor 24,5 miljoen euro mogen vertrekken.

Bij Manchester City zou Leroy Sané dan weer op een transfer azen. De Duitser is niet tevreden dat Pep Guardiola hem al eens op de bank durft te zetten. Bayern München wil daarvan profiteren en hem terug naar Duitsland halen. Er zouden al gesprekken gaande zijn over een transfer en Bayern zou maar liefst 130 miljoen euro veil hebben voor de flankaanvaller.



Dries Mertens is op het einde van het seizoen transfervrij en heeft de opties dus voor het uitkiezen. Zelf geeft hij aan dat hij liefst van al bij Napoli zou blijven. Een transfer naar een andere Italiaanse club, een terugkeer naar België of een transfer naar China of Qatar zijn voor Mertens dan weer uitgesloten.

LEES OOK: Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Kan Batshuayi beter vertrekken bij Chelsea?

Meest recent

Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

0
0
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

15
15
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

10
10
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

62
62
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

250
250
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

26
26
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

274
274
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

119
119
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

165
165
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

407
407
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

139
139
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

144
144
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

633
633
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

164
164
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

104
104
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

136
136
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

35
35
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

84
84
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

339
339
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

47
47
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

59
59
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

24
24
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

135
135
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

64
64
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

240
240

Meer sportnieuws