TRANSFERUURTJE: Chelsea bepaalt prijs Batshuayi, monstertransfer Sané in de maak

286 stemmen
TRANSFERUURTJE: Chelsea bepaalt prijs Batshuayi, monstertransfer Sané in de maak

De transferperiode is in België en de meeste Europese landen intussen voorbij, maar er komt nog nieuws bovendrijven over transfers op het einde van de mercato. Bovendien is de markt in sommige landen nog open, kunnen transfervrije spelers nog tekenen bij een nieuwe club én kijken sommige clubs nu al vooruit naar januari. VoetbalNieuws bundelt dagelijks om 12u dan ook het belangrijkste transfernieuws. 


JUPILER PRO LEAGUE

KV Kortrijk
mag in de toekomst dromen van een mooie transferIvan Santini geeft immers aan dat hij graag zijn carrière wil afsluiten bij de Kerels, nadat hij er eerder al speelde van 2013 tot 2015. Momenteel speelt de Kroaat na passages bij Standard, Caen en Anderlecht in China voor Jiangsu Suning.



Frank Arnesen moest onlangs opkrassen bij Anderlecht, maar de Deen gaat mogelijk meteen opnieuw aan de slag. De technisch directeur zou immers aan de slag kunnen bij Feyenoord. Arnesen zou er een kandidaat zijn om de vacante functie van TD op te nemen.

Club Brugge zou in januari opnieuw kunnen proberen om Victor Wanyama binnen te halen. De transfer van de Keniaan sprong in laatste instantie nog af, maar Tottenham wil nu absoluut af van de middenvelder. Dat zou een kans kunnen betekenen voor Club, al zou ook Celtic interesse tonen.



BUITENLAND

Michy Batshuayi keerde dit seizoen terug bij Chelsea, maar de Rode Duivel moet zich tevreden stellen met een rol als invaller. Crystal Palace zou de spits van de bank willen verlossen en weet nu ook hoe diep het daarvoor in de buidel zou moeten tasten. Batshuayi zou voor 24,5 miljoen euro mogen vertrekken.

Bij Manchester City zou Leroy Sané dan weer op een transfer azen. De Duitser is niet tevreden dat Pep Guardiola hem al eens op de bank durft te zetten. Bayern München wil daarvan profiteren en hem terug naar Duitsland halen. Er zouden al gesprekken gaande zijn over een transfer en Bayern zou maar liefst 130 miljoen euro veil hebben voor de flankaanvaller.



Dries Mertens is op het einde van het seizoen transfervrij en heeft de opties dus voor het uitkiezen. Zelf geeft hij aan dat hij liefst van al bij Napoli zou blijven. Een transfer naar een andere Italiaanse club, een terugkeer naar België of een transfer naar China of Qatar zijn voor Mertens dan weer uitgesloten.

LEES OOK: ‘KV Mechelen gaat vol voor stunt en praat met Chelsea’

Kan Batshuayi beter vertrekken bij Chelsea?

Meest recent

'KV Mechelen kan Spaanse ‘droomtransfer’ afronden'

Bij KV Mechelen gaat er nog volk vertrekken deze zomer. De Maneblussers zouden wel eens een deal ...

33
33
Bruno moet kiezen: Neerpede-boy of dure aankoop?

RSC Anderlecht neemt het in een uitverkocht Lotto Park op tegen Hammarby. Er is maar ...

178
178
Geen JPL-terugkeer: Belgische prijsschutter vindt club

Als er nog Belgische clubs waren die een Belgische aanvaller zochten met een bewezen neus voor ...

38
38
AA Gent en De Mil: stevige druk op de ketel in Europa

AA Gent moet aan de bak vanavond. Het is van te moeten tegen Cherkasy in de voorrondes van de ...

40
40
Bommetje bij Beveren: sterke man verlaat de club

Toch wel groot nieuws uit Beveren. Daar deelden ze zopas mee dat CEO Bart Foubert na zes seizoenen ...

140
140
De Mil zet AA Gent op scherp voor belangrijke partij

AA Gent heeft geen excuses. Tegen Cherkasy is het van moeten: de kwalificatie moét gehaald ...

80
80
'Union heeft doelmannenknoop doorgehakt'

Union anticipeerde deze zomer uitstekend op het mogelijke vertrek van verschillende smaakmakers en ...

75
75
Anderlecht strikt Antman: experts vellen oordeel over winger

RSC Anderlecht haalde Oliver Antman voor ongeveer 5 miljoen euro weg bij Rangers FC. Een stevige som ...

336
336
'Standard heeft beet: zevende aanwinst strijkt neer'

Standard greep vorig seizoen op de valreep naast een mogelijk Europees ticket, nadat het op de ...

105
105
Vanaken staat perplex: Verrassing treft recht in het hart

Hans Vanaken kende andermaal een prachtig seizoen. Als één van de sterkhouders van ...

774
774
STVV hield interesse af: "Er waren aanbiedingen"

STVV staat dit seizoen voor een zeer stevige uitdaging. Het speelt immers al minstens tot Nieuwjaar ...

62
62
'Lens wil wéér uitpakken met JPL-smaakmaker'

RC Lens beleefde een sensationeel seizoen, waarin het pas op de voorlaatste speeldag de duimen moest ...

53
53
'KV Mechelen heeft transferplannetje met Lenaerts'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren zwaar in op jonge Belgen. Daarvoor gaan ze regelmatig ...

93
93
'Club Brugge grijpt naast Australische WK-sensatie'

Bij Club Brugge lijken ze met verdediger Han-beom Lee snel hun vierde zomeraanwinst te kunnen ...

226
226
'Standard loost eindelijk flop, lachwekkend bod geweigerd'

Bij Standard is het al een drukke zomer geweest, maar er valt nog steeds het nodige nieuws te rapen ...

166
166
'Zorgwekkende trend: Club rekent op deze talenten'

Club Brugge kreeg de voorbije jaren al heel wat lof voor zijn jeugdopleiding en zette die afgelopen ...

385
385
'Union verrast compleet met WK-ganger als nieuwe doelman'

Bij Union kregen ze deze week te maken met hetzelfde scenario als een jaar geleden, want opnieuw ...

236
236
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat voot dubbelslag, vierde aanwinst Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

315
315
‘Anderlecht laat toptarget plots uit de vingers glippen’

RSC Anderlecht is druk in de weer om de selectie voor volgend seizoen te versterken. Paars-Wit wil ...

490
490
Code rood: Infantino compleet afgemaakt na FIFA-bom

Gianni Infantino wil aandelen van het WK voetbal te verkopen. Dat nieuws kwam als een bom binnen in ...

237
237
‘KV Mechelen gaat vol voor stunt en praat met Chelsea’

KV Mechelen wil ferm uitpakken op de zomermercato. Malinwa hoopt komend seizoen weer hoge ogen te ...

256
256
'Geen kans bij Anderlecht, nu op weg naar Chelsea of City'

Anderlecht probeert het deze zomer nog maar eens over een nieuwe boeg te gooien met sportief ...

540
540
Antwerp heeft oude bekende helemaal beet

Bij Antwerp moesten ze deze zomer veel geduld tonen door de onzekere situatie op bestuursniveau. Met ...

283
283
'Club Brugge heeft volgende Braziliaanse parel op het oog'

Bij Club Brugge staat de teller tot dusver op drie nieuwe spelers deze zomer, al lijkt er met ...

337
337
'PSG heeft eerste topaanwinst van de zomer beet'

Afgelopen seizoen wist Paris Saint-Germain voor de tweede keer op rij de Champions League in de ...

57
57

Meer sportnieuws