Niet alleen slechte resultaten kostten Vreven de kop

761 stemmen
Niet alleen slechte resultaten kostten Vreven de kop

Stijn Vreven zal met Beerschot niet naar 1A promoveren. De gepassioneerde coach was er nochtans op gebrand om de verloren finale van vorig seizoen tegen KV Mechelen recht te zetten, maar betaalde nu het gelag voor de slechte resultaten. Al was dat niet de enige oorzaak voor zijn ontslag.


Dat vertelde ondervoorzitter Walter Damen volgens Het Laatste Nieuws donderdag op een inderhaast bijeengeroepen persconferentie. "Wat er is veranderd tegenover twee weken geleden, toen we het vertrouwen in de trainer nog bevestigden? Dat we nu min of meer zijn uitgeteld voor de eerste periode. Bovendien werden we recent gewaar dat er hier en daar wat sleet kwam op bepaalde relaties", is de teleurstellende vijfde stand in het klassement dus niet de enige reden om Vreven aan de deur te zetten.

"Voor de goede orde: Stijn Vreven en Beerschot zijn niet op een slechte manier uit mekaar gegaan. Maar als we iets wilden doen, dan was het nu het moment. Stijn zijn opvolger heeft nu nog een paar weken om de ploeg voor te bereiden op de tweede periode", wou Damen wel snel nuanceren. Die opvolger is dus Hernan Losada. "We wilden graag een interne oplossing, om geen tijd te verliezen. Hernan kent de spelers en de rest van de technische staf al. Bovendien heeft Hernan volgens ons de kwaliteiten om het te maken als trainer", vertelde algemeen directeur Gunther Dieltjens daarover.

LEES OOK: Beerschot speelt open kaart over toekomst Messoudi

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

Beerschot speelt open kaart over toekomst Messoudi
Beerschot speelt open kaart over toekomst Messoudi
538

Juiste keuze van Beerschot om Vreven te ontslaan?

Meest recent

Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

53
53
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

20
20
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

118
118
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

222
222
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

265
265
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

174
174
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

214
214
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

126
126
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

127
127
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

274
274
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

254
254
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

106
106
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

40
40
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

85
85
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

563
563
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

200
200
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

447
447
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

526
526
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

184
184
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

98
98
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

244
244
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

151
151
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

92
92
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

341
341
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

259
259

Meer sportnieuws