Niet alleen slechte resultaten kostten Vreven de kop

761 stemmen
Niet alleen slechte resultaten kostten Vreven de kop

Stijn Vreven zal met Beerschot niet naar 1A promoveren. De gepassioneerde coach was er nochtans op gebrand om de verloren finale van vorig seizoen tegen KV Mechelen recht te zetten, maar betaalde nu het gelag voor de slechte resultaten. Al was dat niet de enige oorzaak voor zijn ontslag.


Dat vertelde ondervoorzitter Walter Damen volgens Het Laatste Nieuws donderdag op een inderhaast bijeengeroepen persconferentie. "Wat er is veranderd tegenover twee weken geleden, toen we het vertrouwen in de trainer nog bevestigden? Dat we nu min of meer zijn uitgeteld voor de eerste periode. Bovendien werden we recent gewaar dat er hier en daar wat sleet kwam op bepaalde relaties", is de teleurstellende vijfde stand in het klassement dus niet de enige reden om Vreven aan de deur te zetten.

"Voor de goede orde: Stijn Vreven en Beerschot zijn niet op een slechte manier uit mekaar gegaan. Maar als we iets wilden doen, dan was het nu het moment. Stijn zijn opvolger heeft nu nog een paar weken om de ploeg voor te bereiden op de tweede periode", wou Damen wel snel nuanceren. Die opvolger is dus Hernan Losada. "We wilden graag een interne oplossing, om geen tijd te verliezen. Hernan kent de spelers en de rest van de technische staf al. Bovendien heeft Hernan volgens ons de kwaliteiten om het te maken als trainer", vertelde algemeen directeur Gunther Dieltjens daarover.

LEES OOK: 'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

🚀

Juiste keuze van Beerschot om Vreven te ontslaan?

Meest recent

Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

7
7
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

21
21
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

17
17
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

55
55
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

35
35
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

163
163
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

51
51
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

36
36
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

89
89
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

681
681
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

66
66
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

426
426
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

38
38
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

23
23
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

36
36
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

380
380
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

309
309
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

211
211
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

783
783
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

551
551
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

412
412
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

285
285
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

267
267
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

106
106
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

69
69

Meer sportnieuws