Voetbalbond reageert op comebackplannen Veljkovic

door
Voetbalbond reageert op comebackplannen Veljkovic

Vorig jaar rond deze tijd barstte de bom rond Operatie Propere Handen. Één van de eerste gearresteerden was makelaar Dejan Veljkovic. Althans, iedereen dénkt blijkbaar dat hij een makelaar is.

Want volgens zijn advocaat Kris Luyckx is daar toch een grote nuance, zo zei hij bij Radio 1: “Meneer Veljkovic is nooit aangesloten geweest bij de voetbalbond als makelaar, en kan als dusdanig ook nooit gesanctioneerd worden. Ondertussen is er voor hem ook niet onmiddellijk een probleem: hij heeft ook in het buitenland heel wat werkzaamheden, en dat kan hij ondertussen gewoon verderzetten”, zo noteerde HNBL.

Volgens Luyckx zal hij dus een sanctie mislopen, en sterker nog, gewoon opnieuw aan de slag gaan: “Mijn cliënt is intussen toch opnieuw in het parcours opgedoken, denk ik. Hij heeft toch alleszins de intentie om in de komende weken of maanden zijn activiteiten als voetbalmakelaar weer op te nemen. En ik heb begrepen dat er ook al een aantal goede contacten zijn geweest, niet alleen in België maar ook in het buitenland.”

UPDATE 19u37
De KBVB is ondertussen met een reactie gekomen op de plannen van Veljkovic om opnieuw als makelaar aan de slag te gaan. De bond houdt tegenover Belga vol dat Veljkovic de komende tien jaar niet meer in ons land mag werken, ook al wordt dat door de Serviër en zijn advocaat betwist. Ze wijzen erop dat volgens het bondsreglement clubs alleen mogen samenwerken met erkende makelaars en door zijn schorsing is Veljkovic dat niet langer. Clubs die met hem samenwerken zouden dan ook een boete of zelfs schrapping riskeren.

Moet de voetbalbond clubs straffen die nog met Veljkovic werken?

Meest recent

Bayern-ster Davies lovend over RSCA-speler: "Maakt indruk"

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Dat zien we aan de matige resultaten van dit ...

15
15
Dit zijn de 10 meeste waardevolle Belgen van 2025

Het jaar 2025 ligt zo goed als achter de rug. Het was het jaar waar Rudi Garcia de Rode Duivels weer ...

25
25
Guardiola komt met uitstekend nieuws over Doku

Manchester City is bezig aan een uitstekende reeks en heeft zijn laatste acht officiële ...

4
4
Kindermans gooit meteen transferplannen La Louvière op tafel

La Louvière is dit seizoen een zeer verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. Daardoor ...

20
20
'Knaltransfer Mandela Keita naar Engelse grootmacht'

Bij de Rode Duivels is de weelde op het middenveld enorm. De Bruyne, Tielemans, Onana, Vanaken en ...

42
42
Nieuw plan met Keisuke Goto bij Anderlecht?

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Charleroi maakte vlak voor het ingaan van de winterstop nog maar ...

224
224
'Barça maakt zich op voor transferbom van 100 miljoen'

Bij FC Barcelona beloven de komende mercato's weer spannend te worden. Het blijft voor de Catalanen ...

40
40
DAZN bijt in het zand, maar stuurt stevige waarschuwing

De voorbije weken was het bang afwachten voor de Belgische profclubs, nadat DAZN plots eenzijdig het ...

454
454
'Club Brugge keihard: bod van 20 miljoen geweigerd'

De spelers van Club Brugge kunnen nog enkele dagen genieten van een welverdiende vakantie. Op 3 ...

462
462
'Hoefkens krijgt sensationele aanwinst bij NAC'

Enkele weken geleden werd Carl Hoefkens nog nadrukkelijk gelinkt aan KRC Genk, maar de trainer ...

89
89
'Nieuwe tegenvaller Lukaku: Napoli grijpt in'

Het is bij Napoli nog niet het jaar van de Rode Duivels geweest. Kevin De Bruyne viel eind oktober ...

138
138
TRANSFERUURTJE: 'Belgische knaltransfer Kerk; Benteke naar Anderlecht?'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

381
381
Gokschandaal escaleert: storm in voetbalwereld

Het gokschandaal in Turkije houdt de gemoederen bezig. Eerder werd al bekendgemaakt dat een ...

115
115
Grootste ontdekking van Garcia: “Stabiliteit bij Duivels”

De voetbalfans kijken al reikhalzend uit naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. ...

139
139
Straf verhaal: Vanderhaeghe bijna bondscoach Kameroen

Yves Vanderhaeghe werd een kleine twee maanden geleden verrassend aangesteld als nieuwe T1 van ...

65
65
Verschueren kondigt volgende 'transfer' aan: "Kindermans?"

Bij RSC Anderlecht gebeurde er weer te veel in 2025. Héél veel transfers, een ...

743
743
'PSG wil voormalige Jupiler Pro League-ster vastleggen'

De Jupiler Pro League bewees de voorbije jaren voor heel wat spelers een ideale springplank naar een ...

83
83
Verschueren ziet één gigantische blunder van Vandenhaute

Vincent Kompany keerde in 2019 terug naar RSC Anderlecht. Michael Verschueren en Marc Coucke zorgden ...

462
462
Pro League haalt zeer grote slag thuis: DAZN baalt énorm

DAZN en de Pro League liggen al een tijdje overhoop met elkaar. Het Laatste Nieuws weet dat er nu ...

549
549
'Antwerp heeft masterplan met Dennis Praet'

Dennis Praet tekende in de zomer van 2024 voor Royal Antwerp FC. Ondertussen is hij er dus anderhalf ...

368
368
'Supertransfer De Cat: titanenstrijd met vier topclubs'

Zijn laatste matchen waren weliswaar iets minder, maar Nathan De Cat kan terugblikken op een sterke ...

623
623
‘Club & co ontdekken enorme vraagprijs voor JPL-smaakmaker’

De wintermercato loert om de hoek en de geruchtenmolen draait op volle toeren. Bij Sporting ...

297
297
Old Trafford houdt adem in: actie Lammens gaat Europa rond

Manchester United heeft in zijn laatste wedstrijd van 2025 opnieuw averij opgelopen in de Premier ...

407
407
'Hayen vloekt: steunpilaar naar uitgang bij Genk'

KRC Genk zal zich de komende maanden moeten herpakken na een tegenvallende eerste seizoenshelft. ...

1208
1208
'Anderlecht hakt knoop door over job Olivier Renard'

De winterse transferperiode zal bij RSC Anderlecht in goede banen geleid worden door Olivier Renard. ...

504
504

Meer sportnieuws