The Sun: "Vertrek van Fellaini veroorzaakte de crisis bij United"

door
The Sun:

Marouane Fellaini speelt sinds januari in China, want Shandong Luneng plukte de ex-Rode Duivel voor 12 miljoen euro weg bij Manchester United. De middenvelder lijkt daar ondertussen zijn draai gevonden te hebben, maar met United is het sindsdien steil bergaf gegaan. En bij The Sun denken ze nu dat de twee weleens verband zouden kunnen houden.


De krant oppert dat Fellaini zwaar gemist wordt op Old Trafford. Ze wijzen erop dat hij zeker als invaller regelmatig belangrijke goals scoorde en dat Ole Gunnar Solskjaer niet meer over een dergelijke supersub beschikt. "De Belg werd vaak bespot, maar voor fans van United lijkt het er nu op dat ze niet beseften wat ze aan hem hadden tot hij weg was. Zijn krullenbol trok de aandacht, maar zijn ellebogen en voetbalintelligentie hielpen hem aan 22 goals en 12 assists", opperen ze.

"Wat je ook denkt van Fellaini, United heeft nu een schrijnend gebrek aan centrale middenvelders. Juan Mata wordt trager, Nemanja Matic is op weg naar de uitgang, Scott McTominay kan het elftal niet dragen en Paul Pogba is niet constant genoeg. En dan is er Fred. Dat er kritiek kwam op de 30 miljoen euro die Fellaini kostte ondanks dat hij een relatief succes was, is verbijsterend gezien het feit dat Fred 58 miljoen kostte. Fellaini had zijn gebreken, maar hij speelde zijn rol in de ploeg en leverde zijn bijdrage in beide doelgebieden. Zijn vervanger, niet echt. United was niet verschrikkelijk goed met Fellaini in de ploeg en daarvoor werden ze bespot, maar nu zijn ze nog slechter."

LEES OOK: Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Denk je dat ze een punt hebben?

Meest recent

Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Bij Club Brugge komt Nicolo Tresoldi opvallend vaak in de media. Hij geeft veel interviews aan ...

20
20
Kieft maakt zich zorgen: "Belgisch voetbal is sterker"

In België loopt er heel veel talent rond, maar veel van die talenten trekken al vroeg naar het ...

62
62
STVV greep mis bij ex-Genkie: “Deden inspanning in de zomer”

Bij STVV hebben ze met Wouter Vrancken een zeer goede Belgische trainer in de rangen. Die had bij ...

14
14
KRC Genk hoopt: kans op Rode Duivel stuk groter

Bij KRC Genk draait het steeds beter. Hun sterke Europese campagne krijgt wellicht nog een vervolg, ...

53
53
Boeckx geeft Taravel goede raad: “Dan wint Anderlecht”

RSC Anderlecht moet dit weekend flink aan de bak. Er is maar één optie: winnen op het ...

108
108
AA Gent in zak en as: Lopes en Roef benoemen hét probleem

AA Gent blijft dit seizoen matig voor de dag komen. Rik De Mil krijgt de motor ook niet aan het ...

58
58
Schokgolf in Napels: De Bruyne na één seizoen weer weg?

Volgens Italiaanse bronnen zou Kevin De Bruyne dit weekend terugkeren naar Italië om de ...

122
122
Trainersplan Anderlecht op helling: "Anders riskeer je gezeik"

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

131
131
Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

316
316
Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

304
304
AA Gent incasseert zware klap: "Serieus over praten"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

176
176
TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

221
221
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

139
139
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

114
114
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

205
205
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

69
69
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

371
371
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

118
118
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

398
398
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

173
173
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

272
272
Verschaeren verlaat Anderlecht: 'ideale nieuwe club' bekend

Yari Verschaeren kan dit weekend zijn 250ste match voor de hoofdmacht van RSC Anderlecht spelen. De ...

678
678
Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Habib Beye heeft zijn debuut als hoofdcoach van Olympique Marseille helemaal gemist. Vrijdagavond ...

216
216
‘Code rood Anderlecht: basisspeler stoomt naar uitgang’

Anderlecht is bereid mee te werken aan een vertrek van een basisspeler, als de juiste voorwaarden op ...

355
355
'Alarm Club Brugge: bliksemvertrek Tresoldi krijgt vorm'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Daarbij jongens die al een ...

425
425

Meer sportnieuws