The Sun: "Vertrek van Fellaini veroorzaakte de crisis bij United"

767 stemmen
The Sun:

Marouane Fellaini speelt sinds januari in China, want Shandong Luneng plukte de ex-Rode Duivel voor 12 miljoen euro weg bij Manchester United. De middenvelder lijkt daar ondertussen zijn draai gevonden te hebben, maar met United is het sindsdien steil bergaf gegaan. En bij The Sun denken ze nu dat de twee weleens verband zouden kunnen houden.


De krant oppert dat Fellaini zwaar gemist wordt op Old Trafford. Ze wijzen erop dat hij zeker als invaller regelmatig belangrijke goals scoorde en dat Ole Gunnar Solskjaer niet meer over een dergelijke supersub beschikt. "De Belg werd vaak bespot, maar voor fans van United lijkt het er nu op dat ze niet beseften wat ze aan hem hadden tot hij weg was. Zijn krullenbol trok de aandacht, maar zijn ellebogen en voetbalintelligentie hielpen hem aan 22 goals en 12 assists", opperen ze.

"Wat je ook denkt van Fellaini, United heeft nu een schrijnend gebrek aan centrale middenvelders. Juan Mata wordt trager, Nemanja Matic is op weg naar de uitgang, Scott McTominay kan het elftal niet dragen en Paul Pogba is niet constant genoeg. En dan is er Fred. Dat er kritiek kwam op de 30 miljoen euro die Fellaini kostte ondanks dat hij een relatief succes was, is verbijsterend gezien het feit dat Fred 58 miljoen kostte. Fellaini had zijn gebreken, maar hij speelde zijn rol in de ploeg en leverde zijn bijdrage in beide doelgebieden. Zijn vervanger, niet echt. United was niet verschrikkelijk goed met Fellaini in de ploeg en daarvoor werden ze bespot, maar nu zijn ze nog slechter."

LEES OOK: Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Denk je dat ze een punt hebben?

Meest recent

'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

3
3
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

85
85
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

36
36
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

461
461
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

113
113
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

333
333
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

127
127
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

248
248
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

741
741
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

333
333
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

270
270
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

391
391
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

347
347
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

260
260
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

180
180
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

418
418
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

309
309
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

147
147
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

119
119
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

187
187
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

220
220
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

163
163
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

103
103
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

480
480
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

117
117

Meer sportnieuws