'Berahino lijkt voorlopig opgelucht adem te mogen halen na arrestatiebevel'

door
'Berahino lijkt voorlopig opgelucht adem te mogen halen na arrestatiebevel'

Zulte Waregem haalde deze zomer Saido Berahino aan boord. De aanvaller probeert aan de Gaverbeek zijn carrière opnieuw te lanceren na enkele moeilijke jaren in Engeland. Daar kende hij heel wat problemen zowel op als naast het veld. Op het veld loopt het meer dan behoorlijk met vier goals in acht matchen, maar naast het veld lijkt Berahino zijn zaakjes nog niet op orde te hebben.

Zo kan de 26-jarige voorlopig maar beter wegblijven uit Engeland, want volgens The Sun heeft een rechter in Londen dinsdag een aanhoudingsbevel uitgevaardigd tegen Berahino. Hij kreeg eerder dit jaar een boete van maar liefst 75.000 pond (ongeveer 84.000 euro) wegens rijden onder invloed. Hij kreeg tot 7 september om te betalen, maar deed dat niet.

Na meerdere waarschuwingen moest Berahino zich dinsdag voor de rechter verantwoorden, maar hij kwam niet opdagen. De rechter besliste daarop om een arrestatiebevel uit te vaardigen. 

UPDATE 09/10
Het lijkt erop dat Berahino voorlopig opgelucht mag ademhalen, want volgens Het Laatste Nieuws is het aanhoudingsbevel tegen de spits in Engeland alweer ingetrokken. De spits moet zich wel nog steeds verantwoorden voor de rechtbank. Hij zou daarvoor in principe maandag met zijn advocaten naar Engeland afreizen, al is het door het arrestatiebevel nog de vraag of Berahino dat zal doen. Naar verluidt was de reden voor Berahino's afwezigheid dat hij niet officieel op de hoogte gebracht was. Bij Zulte Waregem wisten ze dat hij voor de rechtbank moest verschijnen, maar wel in een andere rechtbank en op een andere datum.

LEES OOK: De Mil zwaar onder druk: blessurezorgen KAA Gent

Denk je dat Berahino nog moet vrezen voor een arrestatie?

Meest recent

Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

5
5
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

22
22
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

6
6
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

158
158
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

9
9
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

114
114
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

58
58
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

65
65
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

27
27
Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

150
150
Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

193
193
Bizarre verdwijning bij Charleroi: "Weet niet waar hij is"

Voor Charleroi dreigt het seizoen toch op een ontgoocheling te eindigen. Even mochten de Carolo's ...

38
38
Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

De competitie in de Challenger Pro League leek er lange tijd één op twee snelheden. ...

120
120
Drie dolle minuten waren genoeg: Bayern blijft razen

Bayern München blijft door het seizoen razen. Nadat het eerder op de week al vlot afrekende met ...

74
74
'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

231
231
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

73
73
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

104
104
Vanderbiest gooit Mechelse ambitie in PO1 op tafel

Zondag staat nog de laatste speeldag van de reguliere competitie op het spel, maar daarna staan de ...

122
122
Mokerslag Liverpool: Brighton wint ondanks megablunder

Slechts enkele dagen na de kwalificatie voor de kwartfinales van de Champions League, staat ...

16
16
Taravel zet Anderlecht op scherp: twéé grote doelen

RSC Anderlecht wil zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van deelname aan de Champions' ...

166
166
Tielemans laat zich gelden bij Duivels: "Sterk signaal"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

31
31
'United dumpt Zirkzee: absolute soldenprijs gelekt'

Terwijl Manchester United onder caretaker Michael Carrick weer het juiste spoor heeft gevonden, moet ...

158
158
Nieuwe TD Anderlecht: belangrijke kandidaat valt weg

Door Jérémy Taravel te bevestigen tot eind dit seizoen, vond RSC Anderlecht een ...

162
162
Selectie Jonge Duivels: beloningen bij Genk en Anderlecht

Niet enkel de Rode Duivels blazen volgende week verzamelen, ook de nationale beloften moeten weer ...

140
140
'Club onderneemt actie: peperdure opvolger Ordoñez in vizier'

Club Brugge maakt zich op voor een uiterste drukke zomermercato. Zo is de algemene verwachting dat ...

219
219

Meer sportnieuws