'Berahino lijkt voorlopig opgelucht adem te mogen halen na arrestatiebevel'

door
'Berahino lijkt voorlopig opgelucht adem te mogen halen na arrestatiebevel'

Zulte Waregem haalde deze zomer Saido Berahino aan boord. De aanvaller probeert aan de Gaverbeek zijn carrière opnieuw te lanceren na enkele moeilijke jaren in Engeland. Daar kende hij heel wat problemen zowel op als naast het veld. Op het veld loopt het meer dan behoorlijk met vier goals in acht matchen, maar naast het veld lijkt Berahino zijn zaakjes nog niet op orde te hebben.

Zo kan de 26-jarige voorlopig maar beter wegblijven uit Engeland, want volgens The Sun heeft een rechter in Londen dinsdag een aanhoudingsbevel uitgevaardigd tegen Berahino. Hij kreeg eerder dit jaar een boete van maar liefst 75.000 pond (ongeveer 84.000 euro) wegens rijden onder invloed. Hij kreeg tot 7 september om te betalen, maar deed dat niet.

Na meerdere waarschuwingen moest Berahino zich dinsdag voor de rechter verantwoorden, maar hij kwam niet opdagen. De rechter besliste daarop om een arrestatiebevel uit te vaardigen. 

UPDATE 09/10
Het lijkt erop dat Berahino voorlopig opgelucht mag ademhalen, want volgens Het Laatste Nieuws is het aanhoudingsbevel tegen de spits in Engeland alweer ingetrokken. De spits moet zich wel nog steeds verantwoorden voor de rechtbank. Hij zou daarvoor in principe maandag met zijn advocaten naar Engeland afreizen, al is het door het arrestatiebevel nog de vraag of Berahino dat zal doen. Naar verluidt was de reden voor Berahino's afwezigheid dat hij niet officieel op de hoogte gebracht was. Bij Zulte Waregem wisten ze dat hij voor de rechtbank moest verschijnen, maar wel in een andere rechtbank en op een andere datum.

LEES OOK: 'Kassa, kassa voor Zulte Waregem: strijd barst los'

Denk je dat Berahino nog moet vrezen voor een arrestatie?

Meest recent

Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

8
8
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

119
119
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

72
72
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

93
93
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

23
23
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

361
361
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

143
143
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

304
304
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

438
438
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

197
197
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

336
336
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

173
173
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

133
133
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

138
138
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

69
69
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

233
233
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

62
62
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

310
310
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

217
217
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

217
217
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

433
433
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

513
513
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

76
76
Nieuwe Chelsea-coach spreekt duidelijk over Lavia

Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca de laan uit te sturen en Liam Rosenior bij Strasbourg weg te ...

128
128
‘Oplossing Vazquez dringt aan: twee opties op tafel’

RSC Anderlecht zoekt naarstig naar een oplossing voor Luis Vazquez. De Argentijnse aanvaller kan ...

343
343

Meer sportnieuws