TRANSFERUURTJE: Ajax gaat voor megatransfer, Barça heeft geld nodig

door
TRANSFERUURTJE: Ajax gaat voor megatransfer, Barça heeft geld nodig

De transferperiode is in België en de meeste Europese landen intussen voorbij, maar er komt nog nieuws bovendrijven over transfers op het einde van de mercato. Bovendien is de markt in sommige landen nog open, kunnen transfervrije spelers nog tekenen bij een nieuwe club én kijken sommige clubs nu al vooruit naar januari. VoetbalNieuws bundelt dagelijks om 12u dan ook het belangrijkste transfernieuws. 


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge kan in de toekomst twee lucratieve transfers doen en daarvoor mag het Mogi Bayat danken. De gecontesteerde makelaar regelde immers de contractverlengingen van Emmanuel Dennis en Krépin Diatta. De twee aanvallers speelden zich de voorbije weken stevig in de kijker en kunnen dus in de nabije toekomst miljoenen opleveren.



Mogelijk zullen ook enkele overbodige/ongelukkige spelers Blauw-Zwart nog verlaten. Zo wordt er gespeculeerd dat drie jongens Club in januari zouden kunnen verlaten. Dion Cools, Jelle Vossen en Siebe Schrijvers komen amper of niet voor in de plannen van Philippe Clement en lijken te moeten vertrekken als ze een basisplaats willen.

BUITENLAND

Real Madrid wil nog steeds een middenvelder halen en daarvoor denkt het opnieuw aan Donny van de Beek. De Koninklijke wil de Nederlander al in januari ophalen, maar dat zien ze bij Ajax niet zitten. De Amsterdammers zouden daarom een waanzinnig prijskaartje aan Van de Beek hangen en maar liefst 112 miljoen euro eisen.



Daarnaast zou Real ook azen op Harry Kane. Het zou een poging willen ondernemen om de Engelse spits weg te kapen bij Tottenham. Het zou een bod van 50 miljoen euro plannen en ook Gareth Bale in de deal willen betrekken.

FC Barcelona zou in geldnood zitten en voor juni 2020 124 miljoen euro ophalen om de rekeningen niet in het rood te laten lopen. De club zou daarvoor twee spelers willen verkopen: Philippe Coutinho en Ivan Rakitic. Coutinho is al verhuurd aan Bayern, dat een aankoopoptie van 120 miljoen euro heeft. Rakitic kan dan weer op heel wat interesse rekenen.

LEES OOK: 'Transferklepper Barça: steraanvaller naar Camp Nou'

Moet Schrijvers Club Brugge verlaten?

Meest recent

'Verrassende club aast op 'droomtransfer' Onana'

Zaterdagavond beginnen de Rode Duivels aan hun voorbereiding op het WK met een oefeninterland tegen ...

7
7
Zomerse toptransfer? De Ketelaere verrast met uitspraak

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten afgereisd zonder Romelu Lukaku en dat ...

20
20
Slagveld bij Licentiecommissie: 11 clubs moeten vrezen

De lente is aangebroken en dat betekent voor Belgische voetbalclubs dat het tijd is om hun dossiers ...

113
113
'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

De kans is reëel dat Club Brugge komende zomer opnieuw het Belgische transferrecord zal ...

128
128
Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Deze week staan heel wat interessante oefenduels op het programma met oog op het WK van komende ...

38
38
WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

112
112
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

214
214
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

279
279
Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

De Rode Duivels vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een stage. Aanstaande zaterdag werken ...

110
110
Titelfavorieten afgewogen: "Het momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

124
124
'Transferklepper Barça: steraanvaller naar Camp Nou'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

175
175
De Cat naar Bayern München? 'Sleutelrol Kompany onthuld'

In de komende dagen hoopt hij zijn grote debuut als Rode Duivel te maken, ondertussen wordt ook al ...

312
312
Interlands: Turkije op zucht van WK, noodscenario Standard

Donderdag staan verschillende WK-barragewedstrijden op het programma. Daarnaast wordt er ook in de ...

72
72
‘Club Brugge blaast mercato op: 9M voor eerste zomerknaller’

Club Brugge wil deze zomer vroeg en hard toeslaan op de transfermarkt. Blauw-Zwart volgt een jonge ...

408
408
'Garcia keihard: deze spelers mogen WK op buik schrijven'

De Rode Duivels zijn geland op Amerikaanse bodem waar ze de komende dagen een stage en twee ...

290
290
Oosting jubelt: Antwerp krijgt er belangrijk wapen bij

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

403
403
'Opvolger Courtois: nieuwe nummer één Duivels staat vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

496
496
Transfervoorwaarden bekend: huurling terug naar Anderlecht?

RSC Anderlecht blijft op zoek naar een nieuwe sportief directeur. De Brusselaars willen dan ook een ...

397
397
'Erfgenaam Salah: imposante verlanglijst Liverpool gelekt'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

121
121
Titeldruk neem toe: "Schande als zij geen kampioen worden"

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

521
521
'Wit konijn Garcia: verrassende vervanger Lukaku?'

Nadat eerder al Thibaut Courtois moest afhaken, gaf nu ook Romelu Lukaku verstek bij de Rode ...

269
269
Leven na Gheysens: toekomst Antwerp oogt rooskleurig

De voorbije maanden is er veel inkt gevloeid over Antwerp. Niet alleen omwille van de ondermaatse ...

785
785
Baro betaalt zware prijs: AA Gent haakt af bij top vier

AA Gent verzekerde zich nipt van een plaats in de Champions' Play-Offs, die het toch maar mooi als ...

455
455
Witte rook bij Essevee: opvolger Vandenbroeck bekend

Door de late zege van OH Leuven werd Zulte Waregem op de valreep alsnog veroordeeld tot de ...

158
158
'Inter plukt Club Brugge kaal: bod van 50 miljoen?'

Met ruim 83 miljoen aan inkomsten rinkelde de kassa vorige zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. ...

679
679

Meer sportnieuws