TRANSFERUURTJE: Ajax gaat voor megatransfer, Barça heeft geld nodig

door
TRANSFERUURTJE: Ajax gaat voor megatransfer, Barça heeft geld nodig

De transferperiode is in België en de meeste Europese landen intussen voorbij, maar er komt nog nieuws bovendrijven over transfers op het einde van de mercato. Bovendien is de markt in sommige landen nog open, kunnen transfervrije spelers nog tekenen bij een nieuwe club én kijken sommige clubs nu al vooruit naar januari. VoetbalNieuws bundelt dagelijks om 12u dan ook het belangrijkste transfernieuws. 


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge kan in de toekomst twee lucratieve transfers doen en daarvoor mag het Mogi Bayat danken. De gecontesteerde makelaar regelde immers de contractverlengingen van Emmanuel Dennis en Krépin Diatta. De twee aanvallers speelden zich de voorbije weken stevig in de kijker en kunnen dus in de nabije toekomst miljoenen opleveren.



Mogelijk zullen ook enkele overbodige/ongelukkige spelers Blauw-Zwart nog verlaten. Zo wordt er gespeculeerd dat drie jongens Club in januari zouden kunnen verlaten. Dion Cools, Jelle Vossen en Siebe Schrijvers komen amper of niet voor in de plannen van Philippe Clement en lijken te moeten vertrekken als ze een basisplaats willen.

BUITENLAND

Real Madrid wil nog steeds een middenvelder halen en daarvoor denkt het opnieuw aan Donny van de Beek. De Koninklijke wil de Nederlander al in januari ophalen, maar dat zien ze bij Ajax niet zitten. De Amsterdammers zouden daarom een waanzinnig prijskaartje aan Van de Beek hangen en maar liefst 112 miljoen euro eisen.



Daarnaast zou Real ook azen op Harry Kane. Het zou een poging willen ondernemen om de Engelse spits weg te kapen bij Tottenham. Het zou een bod van 50 miljoen euro plannen en ook Gareth Bale in de deal willen betrekken.

FC Barcelona zou in geldnood zitten en voor juni 2020 124 miljoen euro ophalen om de rekeningen niet in het rood te laten lopen. De club zou daarvoor twee spelers willen verkopen: Philippe Coutinho en Ivan Rakitic. Coutinho is al verhuurd aan Bayern, dat een aankoopoptie van 120 miljoen euro heeft. Rakitic kan dan weer op heel wat interesse rekenen.

LEES OOK: 'Europese top compleet gek van Belgische sensatie'

Moet Schrijvers Club Brugge verlaten?

Meest recent

Vanhaezebrouck waarschuwt Club: code rood in Brugge

Club Brugge begint donderdag in eigen huis aan een nieuwe campagne in de Champions League. De ideale ...

27
27
Anderlecht luidt alarmbel: Renard verdedigt beleid

Maandagavond organiseerde RSC Anderlecht nog eens een zogenaamde Fan Council, waarbij Olivier Renard ...

40
40
Wils zorgt voor ophef: mysterie Antwerp opgeklaard

Met een magere negen op 21 heeft Antwerp haar competitiestart gemist. Na de nul op zes tegen ...

32
32
DAZN versus Proximus: laatste struikelblok onthuld

Voor samenvattingen van de Jupiler Pro League kan de Belgische voetballiefhebber zich voortaan weer ...

160
160
Hayen grijpt in: karrenvracht wissels bij Club Brugge

Club Brugge heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen La Louvière, want ...

216
216
Leysen wil scalp van ex-ploeg en waarschuwt PSV

Bij PSV kennen ze één speler héél goed: Fedde Leysen. De Belgische ...

26
26
Volgende parel voor KRC Genk: "Fysieke présence"

KRC Genk is een club waar jonge talenten van eigen bodem kansen krijgen. De Limburgers willen die ...

67
67
Harde boodschap voor Hasi: “Zelfs die coach was beter”

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Een goed resultaat, aangezien ze een uur lang met een man ...

156
156
Smets: "Hij is een extra wapen voor KRC Genk"

KRC Genk speelde niet goed genoeg tegen RSC Anderlecht. De Limburgers speelden ruim een uur met een ...

113
113
Pocognoli daags voor PSV: Union SG is héél ambitieus

Union SG staat voor een nieuw hoogtepunt in de clubgeschiedenis. Ze nemen het morgen om 18u45 op ...

31
31
Hasi krijgt twee énorme meevallers bij Anderlecht

RSC Anderlecht knokte zich met tien spelers naar een verdiend gelijkspel tegen KRC Genk. De ...

452
452
Ex-ref velt verdict: Club Brugge bestolen in La Louvière?

Club Brugge liep zaterdag een blauwtje in La Louvière. Door het foutje van Nordin Jakers ging ...

529
529
Waanzin of meesterzet? Anderlecht schokt met transferplan

Anderlecht twijfelt niet: Nilson Angulo krijgt een nieuw contract tot 2029 mét opslag. Maar ...

458
458
Carte blanche voor Coucke: Hasi & Renard weg bij RSCA?

De interlandbreak zorgde niet bepaald voor rust bij RSC Anderlecht, waar Wouter Vandenhaute ...

497
497
'Hayen hakt keeperknoop door: Jackers out, Mignolet in?'

Met een 1-0 nederlaag in La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale repetitie ...

313
313
Renard doet boekje open over hete hangijzers Anderlecht

Met een mannetje minder sleepte RSC Anderlecht zondag nog een punt uit de brand tegen KRC Genk. Toch ...

451
451
Deschacht en Karl Vannieuwkerke clashen zwaar

Karl Vannieuwkerke is nog steeds één van de meest populaire schermgezichten bij de ...

1174
1174
'Club Brugge zorgt voor grote schok: sterkhouder moet weg'

Club Brugge was de afgelopen jaren matig in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en ...

1332
1332
'Europese top compleet gek van Belgische sensatie'

België heeft heel veel jong talent rondlopen. Bondscoach Rudi Garcia heeft ondertussen weer ...

379
379
Geviseerde Anderlecht-pion staat op: Hasi haalt zijn gram

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Luis Vazquez scoorde een keer, maar had dat ook een ...

402
402
Transferblunder Club Brugge? "Hij is pas vierde keuze"

Club Brugge heeft een uiterst lucratieve, maar ook vrij woelige transferperiode achter de rug. ...

365
365
'Grootse plannen Kompany: megatransfer Rode Duivel'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen momenteel klaar voor de Champions League-clash tegen Chelsea FC. ...

356
356
'Onthuld: het mislukte plannetje van Coucke met Lukaku'

Heel wat mooi volk was zondagavond naar het Lotto Park afgezakt voor de topper tussen RSC Anderlecht ...

646
646
Italianen verbijsterd: dít zien ze bij 34-jarige De Bruyne

In de Champions League gaat SSC Napoli aanstaande donderdag op bezoek bij Manchester City. Kevin De ...

770
770
Ongeziene situatie op Bosuil: "Ref kon hier niets aan doen"

AA Gent pakte zondagmiddag een fraaie overwinning en haalde het met 1-2 op het veld van Antwerp FC. ...

323
323

Meer sportnieuws