Anderlecht heeft ambitieus plan met Vanden Borre

door
Anderlecht heeft ambitieus plan met Vanden Borre

Maandag beleefde Franky Vercauteren zijn eerste werkdag als nieuwe hoofdtrainer van Anderlecht. Nadat hij eerst officieel voorgesteld werd aan de pers, leidde hij in de late namiddag meteen zijn eerste training. En daarop mocht Vercauteren meteen een zeer opvallende naam verwelkomen.

Komend weekend staan er interlands op het programma en dat betekent dat Anderlecht heel wat internationals moet missen. Om dat op te vangen, mochten ook de beloften meetrainen, weet VTM Nieuws. Dat zorgde er ook voor dat Anthony Vanden Borre een eerste keer op het trainingsveld stond bij de A-kern.

Vanden Borre traint sinds kort mee met de U21 van Paars-Wit, al ligt hij (nog?) niet onder contract bij de club. Vercauteren kent de rechtsachter bovendien goed. Hij herlanceerde de carrière van Vanden Borre al eens bij KRC Genk en liet hem ook meetrainen bij Cercle Brugge toen hij er trainer was.

UPDATE 9/10

Vanden Borre trainde dinsdag dus opnieuw mee met de A-kern, en het lijkt erop dat dat niet zomaar was. Volgens Het Laatste Nieuws hoopt Anderlecht namelijk dat Vercauteren de rechtsachter opnieuw naar zijn beste niveau kan tillen, zoals hij dat deed bij Racing Genk. Er werd aangenomen dat hij pas na nieuwjaar fit zou zijn, maar mogelijk komt hij al vroeger in beeld voor een selectie. Zeker omdat de spoeling op de rechtsachter momenteel nogal dun is.

LEES OOK: Vertrekker bij Anderlecht: "Bedankt, Neerpede"

Zal Vanden Borre nog van waarde zijn voor RSCA?

Meest recent

Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

35
35
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

127
127
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

64
64
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

79
79
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

387
387
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

214
214
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

111
111
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

481
481
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

390
390
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

570
570
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

230
230
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

441
441
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

332
332
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

87
87
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

525
525
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

342
342
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

105
105
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

219
219
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

571
571
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

302
302
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

76
76
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

117
117
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

46
46
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

481
481
WK-droom De Bruyne op instorten: "Twijfel of we hem terugzien"

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

452
452

Meer sportnieuws