Mulder ziet briljante strategie bij Club: "Het zijn slimme voetballers"

door
Mulder ziet briljante strategie bij Club:

Club Brugge maakte de voorbije week zwaar indruk door in de topper tegen AA Gent een klinkende 4-0-overwinning te laten noteren. Maar het was vooral in de Champions League dat Blauw-Zwart verbaasde, want het ging knap een punt pakken op het veld van Real Madrid. Dat Club het Bernabeu met een 2-2 verliet, was een grote verrassing.


Ook Jan Mulder zag het niet aankomen. "Ze zagen in plaats van de Madrileense luchten tribunes, tribunes, steil en eindeloos, trappen en zitjes die bij een eeuw legendarisch voetbal zijn geweest, die Di Stefano, Puskás, Gento, Raúl, Ronaldo en Zidane hebben gezien. Deze omgeving maakt een beetje zenuwachtig, zelfs ontroerd, maar om er nou met de hele afvaardiging fotootjes van te maken voordat je er een belangrijke match moet spelen? Voor geen goud. Ik stuurde een sms aan een vriend: ‘Club Brugge op schoolreisje in Bernabéu. Van meester Verhaeghe tot de bankzittertjes en alles ertussenin: selfies, groepsfotootjes, cameraatjes omhoog naar de enorme tribunes. Uitslag morgen: 4-0.’", schrijft de analist in Humo.

De Brugse bescheidenheid bleek volgens Mulder echter een sluwe strategie. "Het zijn slimme voetballers die uit Brugge komen. Met het geschiedenisboekje van de basisschool in de ene hand en de pet in de andere staan ze beleefd voor de beroemde tegenstander, die het lachen vergaat wanneer de gunstige voortekenen zand in de ogen blijken te zijn."

LEES OOK: 'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Had je verwacht dat Club een punt zou pakken?

Meest recent

'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

44
44
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

88
88
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

63
63
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

28
28
Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

157
157
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

213
213
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

274
274
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

66
66
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

364
364
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

291
291
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

400
400
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

195
195
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

88
88
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

193
193
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

72
72
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

390
390
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

581
581
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

89
89
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

296
296
2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

246
246
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

517
517
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

455
455
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

727
727
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

596
596
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

161
161

Meer sportnieuws