Beerschot haalt uit naar licentiecommissie omwille van klacht tegen KV Mechelen

door
Beerschot haalt uit naar licentiecommissie omwille van klacht tegen KV Mechelen

Dinsdag boog de Licentiecommissie zich niet alleen over het dossier van Anderlecht, maar ook dat van KV Mechelen. Beerschot had immers een klacht ingediend tegen de licentie van Malinwa nadat zij veroordeeld werden wegens matchfixing. Maar de manier waarop de commissie de zaak aanpakte, is opnieuw een doorn in het oog van Beerschot.


"De licentiecommissie heeft dinsdagnamiddag het verzoek van Beerschot behandeld om de toekenning van de licentie van KV Mechelen te herbekijken. Op 15 oktober valt er een uitspraak. Beerschot heeft het verzoek ingediend onmiddellijk nadat KV Mechelen schuldig werd bevonden aan matchfixing, nog voor de competitie gestart was. Beerschot betreurt het dat de licentiecommissie bijna 3 maanden heeft gewacht om dit dossier te behandelen", stelt de club in een statement.

"Op 19 juli, bijna onmiddellijk nadat KV Mechelen en 4 van haar bestuurders door het BAS schuldig werden bevonden aan matchfixing, heeft Beerschot de proflicentie van KV Mechelen in vraag gesteld bij de KBVB. De competitie was op dat moment nog niet begonnen en Beerschot wilde van de licentiecommissie weten of KV Mechelen onjuiste of valse verklaringen had afgelegd voor het verkrijgen van de licentie voor het seizoen 2019-2020, er rekening mee houdende dat de feiten zijn gepleegd voorafgaand aan de indiening van het licentiedossier."

"De licentiecommissie heeft nog voor aanvang van de competitie bevestigd het verzoek van Beerschot te hebben ontvangen maar heeft er geen gevolg aan gegeven tot vandaag 8 oktober. De competitie in 1A is intussen 10 speeldagen ver. Beerschot begrijpt niet dat de commissie zo lang heeft gewacht om in te gaan op haar verzoek."

LEES OOK: Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

🚀

Is hun woede terecht?

Meest recent

Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

133
133
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

61
61
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

8
8
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

64
64
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

47
47
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

63
63
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

246
246
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

30
30
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

394
394
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

260
260
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

347
347
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

24
24
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

33
33
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

68
68
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

92
92
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

114
114
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

69
69
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

437
437
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

167
167
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

338
338
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

129
129
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

481
481
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

293
293
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

244
244
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

181
181

Meer sportnieuws