TRANSFERUURTJE: Barcelona was Anderlecht te snel af, Vanaken overweegt transfer

562 stemmen
TRANSFERUURTJE: Barcelona was Anderlecht te snel af, Vanaken overweegt transfer

De transferperiode is in België en de meeste Europese landen intussen voorbij, maar er komt nog nieuws bovendrijven over transfers op het einde van de mercato. Bovendien is de markt in sommige landen nog open, kunnen transfervrije spelers nog tekenen bij een nieuwe club én kijken sommige clubs nu al vooruit naar januari. VoetbalNieuws bundelt dagelijks om 12u dan ook het belangrijkste transfernieuws. 


JUPILER PRO LEAGUE
Anderlecht
stond in de zomer zeer dicht bij de komst van het Braziliaanse talent Igor Gomes. Hij bezocht de club, maar RSCA talmde te lang en FC Barcelona haalde hem in huis.

Zoals verwacht heeft Cercle Brugge Fabien Mercadal ontslagen. Yannick Ferrera, Ivan Leko, Besnik Hasi en Bernd Storck zijn in beeld. De aangeboden Peter Maes en Georges Leekens zijn geen piste. Bij Club Brugge gaat het een stuk beter en Hans Vanaken bleef ook dit jaar, vooral wegens een gebrek aan concrete interesse. Hij sluit niet uit dat hij in de nadagen van zijn carrière nog een jaartje in Qatar gaat spelen.



BUITENLAND
Alexis Sanchez breekt voorlopig nog geen potten bij Inter, dat hem huurt van Manchester United. De Engelse topclub wil hem zeker niet meer terug en hij mag Man Utd altijd verlaten voor 28 miljoen euro. Chelsea heeft met Michy Batshuayi ook een spits op overschot. 'Batsman' is niet meer dan tweede spits en mag enkel invallen. Crystal Palace, dat hem vorig jaar huurde, zou de Rode Duivel in januari weer willen aantrekken.

Real Madrid
mist balans op het middenveld en Donny van de Beek moet op termijn overkomen van Ajax. De kostprijs: 70 miljoen euro. In Milaan is AC weer in een crisis en daarom hoopt de club Luciano Spalletti weldra voor te stellen als nieuwe coach. Het moet stadsgenoot Inter dan wel 1,5 miljoen euro betalen. In Frankrijk werd Sylvinho al ontslagen bij Lyon, een opvolger is er nog niet.

Borussia Dortmund en AS Monaco
vechten om dezelfde speler. Beiden willen graag de zestienjarige Karamoko Dembéle wegplukken bij Celtic.

LEES OOK: 'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Zal Batshuayi Chelsea in januari verlaten?

Meest recent

Wéér dramatische start Anderlecht: "Hij is een ramp"

Daags na de verloren bekerfinale moest RSC Anderlecht opnieuw vol aan de bak. In de Champions' ...

43
43
Ongeziene beelden: Kompany compléét los op titelfeest

Bayern München heeft zaterdag zijn laatste competitiewedstrijd van het seizoen afgewerkt. ...

20
20
'Club heeft beet in Bundesliga: nieuwste aanwinst onderweg'

Club Brugge hoopt zich in de komende dagen te verzekeren van zijn 20ste landstitel. Ondertussen is ...

115
115
Kookpunt Anderlecht bereikt: harde kern kondigt actie aan

Na de verloren bekerfinale zal RSC Anderlecht het seizoen andermaal met lege handen afsluiten. Voor ...

250
250
Taravel gooit voorlinie overhoop, één wissel bij KV Mechelen

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een interessant duel op het programma binnen de strijd ...

45
45
WK-selectie Duivels: Garcia laat ideale 'doublure Doku' vallen

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

442
442
TU: 'Trainersbommen Chelsea en Antwerp, tweetal wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

253
253
Cuypers reageert op niet-selectie WK: MLS trekt grote ogen

Hugo Cuypers werd niet geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia voor het WK in de Verenigde Staten, ...

202
202
Toptransfer bij Union SG? “Vergelijkbaar met Vanaken”

Union SG en Club Brugge nemen het vanavond tegen elkaar op in een rechtstreeks titelduel. Bij de ...

163
163
Chelsea stunt met Xabi Alonso: erg straffe ambities onthuld

Chelsea heeft een vervanger gevonden voor Enzo Maresca. De Londense club stelde op de officiële ...

56
56
Antwerp ontslaat Oosting per direct: vervanger al bekend

Royal Antwerp FC zit in desastreuze vorm. The Great Old is volledig uitgeteld in de Europe ...

358
358
Westerlo duwt Charleroi kopje onder: “Dit is wreed”

Het is erg spannend in de Europe Play-Offs, maar Westerlo heeft Sporting Charleroi een ferme ...

19
19
Van Gucht verrast met pikante onthulling: Willy Sommers sprakeloos

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor opvallende reacties gezorgd met een bijzonder openhartige ...

177
177
Mourinho breekt stilzwijgen rond Real Madrid

De naam van José Mourinho klinkt steeds luider bij Real Madrid en her en der wordt er al ...

84
84
Club-Union: Vossen, Vormer en Simons zien hetzelfde gebeuren

Club Brugge neemt het vanavond op tegen Union SG. Het lijkt de beslissende match te worden voor de ...

957
957
Taravel verrast gigantisch met opstelling Anderlecht

RSC Anderlecht wil de bekernederlaag doorspoelen met een zege in eigen huis tegen KV Mechelen. Dat ...

756
756
'Toptransfer lonkt plots voor AA Gent'

AA Gent kent een degelijk seizoen, maar ook geen hoogstaand. De Buffalo's hopen de komende jaren ...

266
266
Nederland in shock: Derksen biedt excuses aan

Er is enorme ophef ontstaan in Nederland rond de soap binnen de nationale ploeg van Curaçao, ...

41
41
Romelu Lukaku naar Anderlecht: nu of nooit?

Romelu Lukaku werd afgelopen week 33 jaar. ‘Big Rom’ zit in een moeilijke fase in zijn ...

410
410
‘Wilmots ontploft na transferzet Anderlecht’

Anderlecht zit in een transferslag die snel oplaait. De concurrentie, waaronder Standard, springt ...

397
397
Anderlecht en STVV krijgen bijzonder goed nieuws

RSC Anderlecht hoopt zijn Europees ticket zo snel mogelijk te bemachtigen, STVV heeft dat al beet. ...

561
561
Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Club Brugge speelt vanavond de topper in eigen huis tegen Union SG. Een beslissende match voor de ...

398
398
Anderlecht aan zet: Sibierski krijgt gouden transfertips

Er worden stevige analyses gemaakt na de bekernederlaag van RSC Anderlecht. Sportief directeur ...

445
445
Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

57
57
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

189
189

Meer sportnieuws