TRANSFERUURTJE: Barcelona was Anderlecht te snel af, Vanaken overweegt transfer

door
TRANSFERUURTJE: Barcelona was Anderlecht te snel af, Vanaken overweegt transfer

De transferperiode is in België en de meeste Europese landen intussen voorbij, maar er komt nog nieuws bovendrijven over transfers op het einde van de mercato. Bovendien is de markt in sommige landen nog open, kunnen transfervrije spelers nog tekenen bij een nieuwe club én kijken sommige clubs nu al vooruit naar januari. VoetbalNieuws bundelt dagelijks om 12u dan ook het belangrijkste transfernieuws. 


JUPILER PRO LEAGUE
Anderlecht
stond in de zomer zeer dicht bij de komst van het Braziliaanse talent Igor Gomes. Hij bezocht de club, maar RSCA talmde te lang en FC Barcelona haalde hem in huis.

Zoals verwacht heeft Cercle Brugge Fabien Mercadal ontslagen. Yannick Ferrera, Ivan Leko, Besnik Hasi en Bernd Storck zijn in beeld. De aangeboden Peter Maes en Georges Leekens zijn geen piste. Bij Club Brugge gaat het een stuk beter en Hans Vanaken bleef ook dit jaar, vooral wegens een gebrek aan concrete interesse. Hij sluit niet uit dat hij in de nadagen van zijn carrière nog een jaartje in Qatar gaat spelen.



BUITENLAND
Alexis Sanchez breekt voorlopig nog geen potten bij Inter, dat hem huurt van Manchester United. De Engelse topclub wil hem zeker niet meer terug en hij mag Man Utd altijd verlaten voor 28 miljoen euro. Chelsea heeft met Michy Batshuayi ook een spits op overschot. 'Batsman' is niet meer dan tweede spits en mag enkel invallen. Crystal Palace, dat hem vorig jaar huurde, zou de Rode Duivel in januari weer willen aantrekken.

Real Madrid
mist balans op het middenveld en Donny van de Beek moet op termijn overkomen van Ajax. De kostprijs: 70 miljoen euro. In Milaan is AC weer in een crisis en daarom hoopt de club Luciano Spalletti weldra voor te stellen als nieuwe coach. Het moet stadsgenoot Inter dan wel 1,5 miljoen euro betalen. In Frankrijk werd Sylvinho al ontslagen bij Lyon, een opvolger is er nog niet.

Borussia Dortmund en AS Monaco
vechten om dezelfde speler. Beiden willen graag de zestienjarige Karamoko Dembéle wegplukken bij Celtic.

LEES OOK: Vandenbempt roept felle waarschuwing naar Kompany

Zal Batshuayi Chelsea in januari verlaten?

Meest recent

'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

0
0
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

33
33
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

82
82
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

41
41
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

38
38
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

63
63
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

25
25
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

68
68
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

78
78
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

265
265
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

104
104
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

360
360
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

115
115
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

174
174
Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

291
291
'Anderlecht en Renard: dé oorzaak voor vertrek bekend'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard, wat geen verrassende beslissing was. De sportief directeur ...

376
376
Carrasco over Duivels én transfer: "Wil toch iets zeggen"

Yannick Carrasco kende al een héél mooie carrière, waarbij vooral zijn periode ...

78
78
Speler Club trapt niet in val: "Of ik naar Atlético wil?"

Nicolo Tresoldi praat regellmatig met buitenlandse media. De aanvaller gaf een interview aan het ...

136
136
Anderlecht switcht: enorme koerswijziging op komst

RSC Anderlecht blijft maar veranderen van visie, dat blijkt ook nu weer. Deze keer willen ze meer en ...

534
534
Verhuurde JPL-spelers: twee huurlingen tonen hun klasse

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

33
33
Atlético alert: AS waarschuwt voor twee Club-spelers

Club Brugge droomt ervan om zijn straffe Champions League-prestaties van vorige seizoen te evenaren. ...

147
147
Bizar tafereel in Benfica-Real: "Niet goed bij zijn hoofd"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

104
104
"Fysiek wonder" - Spanjaarden vol lof voor 'rots' bij Club

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Atlético Madrid. De ...

281
281
'Vertrek na 16 seizoenen: Verschaeren nadert nieuwe club'

De clubleiding bij RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer met de zoektocht naar een nieuwe ...

989
989
Benfica-Real: Spaanse pers dropt straffe woorden over Courtois

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd compleet overschaduwd door de rel ...

297
297

Meer sportnieuws