Lestienne moet afhaken voor de Rode Duivels

155 stemmen
Lestienne moet afhaken voor de Rode Duivels

Pech voor Maxime Lestienne, want de flankaanvaller van Standard moest tegen Royal Antwerp FC naar de kant wegens een blessure. Roberto Martinez moet nu afwachten of hij weer een Rode Duivel zal zien afhaken voor de komende twee interlands.


"Iets ervoor voelde ik al een steek. Op het moment dat ik een sprint trok, schoot er opnieuw iets in. Ik had in het verleden al verschillende blessures, ik hoop dat het niet erg is. Ik ga onderzoeken doen en dan zien we wel wat er gebeurt de komende dagen. Of ik die onderzoeken in Tubeke ga doen? Dat weet ik niet. Ik hoop wel dat ik over twee à drie dagen kan hervatten", zegt de speler aan Het Laatste Nieuws.

Lestienne hoopt dat hij toch fit geraakt voor de Rode Duivels. "Als het tóch erger is en ik moet afzeggen voor de Rode Duivels... (zucht) Dat zou een grote ontgoocheling zijn. Ik was heel fier dat de bondscoach mij erbij pakte, hier heb ik de laatste maanden hard voor gewerkt. Ik was wel wat verrast, ja."

UPDATE 16u20
Pech voor Maxime Lestienne. De flankaanvaller van Standard werd voor het eerst in zes jaar nog eens opgeroepen voor de Rode Duivels, maar zijn blessure gooit roet in het eten. De voetbalbond maakte officieel bekend dat Lestienne niet fit geraakt voor de wedstrijden tegen San Marino en Kazachstan en dus forfait heeft moeten geven.
⚽️ Unfortunately, Maxime #Lestienne is injured and has to leave the group. Speedy recovery, Maxime! #EURO2020 #BELSMR— Belgian Red Devils (@BelRedDevils) October 7, 2019

LEES OOK: Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Moet Martinez een vervanger oproepen?

Meest recent

Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

7
7
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

19
19
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

31
31
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

28
28
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

60
60
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

41
41
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

185
185
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

54
54
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

36
36
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

95
95
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

693
693
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

67
67
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

433
433
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

39
39
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

23
23
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

37
37
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

384
384
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

310
310
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

213
213
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

790
790
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

551
551
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

415
415
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

289
289
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

267
267
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

106
106

Meer sportnieuws