Lestienne moet afhaken voor de Rode Duivels

door
Lestienne moet afhaken voor de Rode Duivels

Pech voor Maxime Lestienne, want de flankaanvaller van Standard moest tegen Royal Antwerp FC naar de kant wegens een blessure. Roberto Martinez moet nu afwachten of hij weer een Rode Duivel zal zien afhaken voor de komende twee interlands.


"Iets ervoor voelde ik al een steek. Op het moment dat ik een sprint trok, schoot er opnieuw iets in. Ik had in het verleden al verschillende blessures, ik hoop dat het niet erg is. Ik ga onderzoeken doen en dan zien we wel wat er gebeurt de komende dagen. Of ik die onderzoeken in Tubeke ga doen? Dat weet ik niet. Ik hoop wel dat ik over twee à drie dagen kan hervatten", zegt de speler aan Het Laatste Nieuws.

Lestienne hoopt dat hij toch fit geraakt voor de Rode Duivels. "Als het tóch erger is en ik moet afzeggen voor de Rode Duivels... (zucht) Dat zou een grote ontgoocheling zijn. Ik was heel fier dat de bondscoach mij erbij pakte, hier heb ik de laatste maanden hard voor gewerkt. Ik was wel wat verrast, ja."

UPDATE 16u20
Pech voor Maxime Lestienne. De flankaanvaller van Standard werd voor het eerst in zes jaar nog eens opgeroepen voor de Rode Duivels, maar zijn blessure gooit roet in het eten. De voetbalbond maakte officieel bekend dat Lestienne niet fit geraakt voor de wedstrijden tegen San Marino en Kazachstan en dus forfait heeft moeten geven.
⚽️ Unfortunately, Maxime #Lestienne is injured and has to leave the group. Speedy recovery, Maxime! #EURO2020 #BELSMR— Belgian Red Devils (@BelRedDevils) October 7, 2019

LEES OOK: Club-fan Julie Vanloo in ongemakkelijke situatie

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

'Vuurwerk op Sclessin: transferplannen Standard bekend'
'Vuurwerk op Sclessin: transferplannen Standard bekend'
391

Moet Martinez een vervanger oproepen?

Meest recent

'Afscheid na 89 duels: Kompany stuurt international door'

Ook bij Bayern München wordt van de interland-break gebruik gemaakt om de krijtijnen voor ...

2
2
'Beslissing gevallen: Club is eerste smaakmaker kwijt'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende sterkhouders zal verliezen, staat inmiddels ...

60
60
Verenigde Staten-België: Garcia kiest onuitgegeven basiself

De Rode Duivels beginnen zaterdagavond aan hun oefenvierluik in aanloop naar het ...

130
130
Rode Duivels op TV: hier kijk jij naar VS-België

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

100
100
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

44
44
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

91
91
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

123
123
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

356
356
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

305
305
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

218
218
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

238
238
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

202
202
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

133
133
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

144
144
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

63
63
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

184
184
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

458
458
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

412
412
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

297
297
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

147
147
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

455
455
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

97
97
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

852
852
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

294
294
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

246
246

Meer sportnieuws