Standard realiseert fraaie comeback en pakt een punt mee op de Bosuil

door
Standard realiseert fraaie comeback en pakt een punt mee op de Bosuil

Na een spektakelrijke tweede helft hebben Antwerp en Standard billijk de punten gedeeld op de Bosuil. De thuisploeg liep uit tot een 2-0 voorsprong maar de bezoekers realiseerden een fraaie comeback dankzij aanvaller Emond. In het slot had Antwerp nog geluk dat de Rouches geen strafschop kregen na een ingreep van Haroun.

Antwerp wou graag de kloof met Standard dichten en kon mits een zege naar de gedeelde tweede plek wippen. Bij de thuisploeg had Bolöni weinig verrassingen in huis, ook Steven Defour stond aan de aftrap. Michel Preud'homme slikte eerder deze week een zware pandoering met Standard op het veld van Arsenal, hij zette deze keer Carcela in zijn basiself, Bodart keerde terug onder de lat.
Refaelov en Mbokani kibbelen over strafschop
Beide ploegen begonnen met veel strijd aan de wedstrijd maar goed voetbal zagen we nauwelijks in het eerste kwartier, laat staan kansen. Halfweg de eerste helft kreeg de thuisploeg plots een dot van een kans toen Refaelov onderuit werd gehaald in de zestien meter. De ex-Club speler trapte de strafschop zelf binnen nadat er eerst nog ruzie met Mbokani was over wie zou trappen. Beide ploegen bleven nadien tandeloos in de zone van de waarheid en creëerden zo goed als niets. Op slag van rust krulde Lestienne zowat de eerste mogelijkheid voor Standard ruim voorlangs.

Beide ploegen houden mekaar in evenwicht maar het is Antwerp dat bij de rust op voorsprong staat.
Spektakelrijke tweede helft met comeback van Standard
Ook na de rust waren kansen in eerste instantie schaars op de Bosuil, na dik vijf minuten spelen klungelde Vanheusden achterin, hij had geluk dat de poging van Mirallas naast vloog. Even later ging ook zijn collega Fai blunderen, deze keer profiteerde Mbokani wel en stond Standard 2-0 in het krijt. Antwerp duwde nu door tegen een tandeloos Standard en Mirallas knalde vanuit een schuine hoek voorlangs. De wedstrijd kwam nu plots helemaal 'los' en Fai herstelde zijn fout van daarnet door de perfecte voorzet op het hoofd van Emond te schilderen, de aanvaller bedankte met een fraaie kopbal: 2-1. Nu hadden de Rouches het overwicht en Bolat had even later een prima redding in huis op een volley van Amallah. Op twintig minuten van het einde kwamen de bezoekers op gelijke hoogte na de mooiste aanval van de avond: Fai opende op Lestienne en die gaf vervolgens de perfecte assist voor de 2-2 van Emond. In het absolute slot werd Avenatti nog aangetikt in de zestien meter door Haroun, VAR en scheidsrechter gaven onbegrijpelijk geen strafschop. Zo bleef het na een spektakelwedstrijd bij 2-2.
Scoreverloop:
1-0 (23') Refaelov (p), 2-0 (55') Mbokani, 2-1 (58') Emond, 2-2 (72') Emond

LEES OOK: Vandenbempt waarschuwt topclub: "Voetbal moet beter"

Vond u het een strafschop op het einde?

Meest recent

'Anderlecht baalt: KRC Genk niét in de running'

Bij RSC Anderlecht willen ze in januari af van heel wat spelers. Vooral Majeed Ashimeru, Thomas ...

10
10
'KRC Genk verrast: ex-Rode Duivel in beeld als T1'

Bij KRC Genk schakelen ze snel door na het ontslag van Thorsten Fink. De Limburgers zoeken naar een ...

58
58
STVV vindt eindelijk oplossing voor 'persona non grata'

STVV heeft eindelijk een oplossing gevonden voor Loïc Lapoussin. De aanvallende middenvelder ...

13
13
Breuk verteerd: Amy Sonck zet Instagram in vuur en vlam

In wat barre winterse tijden (al lopen de temperaturen nog behoorlijk hoog op) is er steeds Amy ...

20
20
KRC Genk heeft beet: toptalent tekent tot medio 2028

Door het ontslag van Thorsten Fink domineert KRC Genk momenteel tegen wil en dank de krantenkoppen. ...

28
28
Oosting incasseert opdoffer: blessuregolf treft Antwerp

Met een negen op negen in de competitie, en tussendoor de kwalificatie voor de kwartfinale van de ...

156
156
Fink komt met met opvallende reactie na ontslag bij Genk

Een donderslag bij heldere hemel kunnnen we het bezwaarlijk noemen, maar dat KRC Genk maandag ...

222
222
Stoelendans in JPL: AA Gent vist assistent Club Brugge op

De trainerscarrousel draait op volle toeren in de Jupiler Pro League, waar een heuse stoelendans aan ...

239
239
'De Condé draait overuren: Genk stap dichter bij nieuwe T1'

KRC Genk wil naar verluidt zijn tijd nemen bij de zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink, ...

400
400
'Overmars op dreef: Antwerp all-in voor oude bekende?'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

124
124
Rampscenario in Anderlecht: Hasi met handen in het haar

De pijnlijke uitschuiver in Westerlo bleek voorlopig slechts een accident de parcours voor RSC ...

390
390
'KRC Genk zoekt coach: De Condé broedt op verrassing'

Door het ontslag van Thorsten Fink moet KRC Genk op zoek naar een nieuwe coach, en dus wordt er druk ...

563
563
Terreur op Bondi Beach treft ook voetbalwereld keihard

Australië werd zopas opgeschrikt door een terroristische aanslag op het wereldberoemde Bondi ...

45
45
De Cat zéér streng bij Anderlecht: “Dat moet echt beter"

Nathan De Cat is stilaan één van de grote publiekslievelingen van het Lotto Park aan ...

104
104
HVH onthult oorzaak ontslag Fink: “Echt jammer”

Thorsten Fink is de volgende trainer die ontslagen is in de Jupiler Pro League. Na desastreuze ...

161
161
Schokkende bekentenis John Terry: “Bijna zelfmoord”

John Terry maakte jarenlang furore bij Chelsea en de Engelse nationale ploeg. Nu is de voormalige ...

33
33
Euvrard in zak en as: Standard incasseert zware klappen

Standard Luik zit in de hoek waar de klappen vallen. De Rouches verloren afgelopen speeldag pijnlijk ...

187
187
Vanhaezebrouck ziet nieuw supertalent in JPL: “Voortreffelijk”

Er loopt heel wat talent rond in de Jupiler Pro League en de spelers worden al op zéér ...

236
236
Rechtbank velt oordeel over oorlog tussen Mbappé en PSG

Kylian Mbappé werd door PSG voor een slordige 180 miljoen euro overgenomen van AS Monaco. In ...

67
67
De Cat praat over toptransfer: 'Anderlecht heeft masterplan'

Nathan De Cat is dé sensatie bij RSC Anderlecht. De 17-jarige middenvelder is dit seizoen ...

503
503
KAA Gent in beroep tegen schorsing, Westerlo komt goed weg

Afgelopen speeldag vielen er enkele rode kaarten in de Jupiler Pro League. Het Bondsparket heeft ...

248
248
Nachtmerrie voor Napoli: alle ogen op Lukaku gericht

Romelu Lukaku staat dicht bij zijn rentree na een maandenlange blessure aan de quadriceps. Big Rom ...

66
66
Slag in gezicht Anderlecht en Camara: streep door Afrika Cup

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende spelers uit de Jupiler Pro League werden ...

204
204
Exact bedrag voor Leko bekend: KAA Gent-deadline voor Club

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge koos ...

364
364
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club vrezen, Antwerp pakt uit’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

313
313

Meer sportnieuws