Club raast als een wervelwind over klungelend AA Gent

door
Club raast als een wervelwind over klungelend AA Gent

Club Brugge heeft met sprekend gemak de Slag om Vlaanderen naar zijn hand gezet. Een ondermaats AA Gent klungelde er achterin op los vandaag en lijkt allesbehalve een titelkandidaat, daarvoor zijn de statistieken van de Buffalo's buiten de eigen Ghelamco Arena behoorlijk dramatisch.

AA Gent pakte afgelopen donderdag een kostbaar punt in Oekraïne maar zag zijn voorbereiding op deze wedstrijd verstoord door een vertraging in de luchthaven. Bij Club kon men voortborduren op het knap behaalde punt in Bernabéu. Coach Clement wijzigde alvast niets aan zijn basiself, bij AA Gent verdween Depoitre naar de bank en kwam Dejaegere in het elftal.
Club toont nogmaals enorme verschillen in kwaliteit
De bezoekers begonnen niet slecht op Jan Breydel maar bij de eerste prima aanval was het wel raak voor de thuisploeg: Diatta met de perfecte voorzet en Vanaken met de rake kopbal: 1-0 voor Blauw-Zwart na amper tien minuten spelen. AA Gent kreeg via Dejaegere tussendoor ook een prima kans, Mignolet duwde de bal nog tegen de paal. Na een klein halfuur spelen ging Bronn aan het klungelen achterin, Diatta schoot de rebound deze keer zelf binnen en bekroonde de dominantie van Club Brugge. AA Gent kreeg via Dejaegere tussendoor ook een prima kans, Mignolet duwde de bal nog tegen de paal. De bezoekers claimden nog een strafschop bij een duel tussen Mechele en Jaremtsjoek maar halfweg mocht het niet mopperen dat het nog 'maar' 2-0 was.

Club raast weer als een wervelwind over de tegenstander heen.
Club beslist al snel de wedstrijd tegen tandeloos AA Gent
Ook na de pauze begon de thuisploeg sterk en na amper vijf minuten spelen strafte Dennis nieuw geklungel van Plastoen af: 3-0 na minder dan een uur spelen. AA Gent reageerde met een schot van invaller Depoitre, Mignolet toonde zich andermaal een zeer betrouwbare doelman. De bezoekers kregen nu plots toch wat kansen omdat Club het tempo liet zakken maar ook David deed veel te weinig met een vrije schietkans. Uiteindelijk maakte Diagne de nederlaag nog wat pijnlijker voor de bezoekers door in de slotfase de 4-0 te scoren. Zo boekt Club Brugge een ruim verdiende overwinning tegen een tegenvallend AA Gent.
Scoreverloop:
1-0 (11') Vanaken, 2-0 (28') Diatta, 3-0 (51') Dennis, 4-0 (90+2') Diagne


LEES OOK: Bizar scenario JPL: geen Europees voor derde in eindstand?

Verdiend resultaat?

Meest recent

'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

47
47
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

33
33
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

81
81
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

201
201
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

88
88
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

241
241
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

91
91
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

151
151
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

132
132
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

227
227
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

537
537
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

133
133
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

245
245
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

61
61
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

201
201
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

96
96
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

148
148
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

317
317
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

287
287
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

144
144
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

329
329
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

247
247
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

254
254
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

932
932
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

297
297

Meer sportnieuws