Club raast als een wervelwind over klungelend AA Gent

door
Club raast als een wervelwind over klungelend AA Gent

Club Brugge heeft met sprekend gemak de Slag om Vlaanderen naar zijn hand gezet. Een ondermaats AA Gent klungelde er achterin op los vandaag en lijkt allesbehalve een titelkandidaat, daarvoor zijn de statistieken van de Buffalo's buiten de eigen Ghelamco Arena behoorlijk dramatisch.

AA Gent pakte afgelopen donderdag een kostbaar punt in Oekraïne maar zag zijn voorbereiding op deze wedstrijd verstoord door een vertraging in de luchthaven. Bij Club kon men voortborduren op het knap behaalde punt in Bernabéu. Coach Clement wijzigde alvast niets aan zijn basiself, bij AA Gent verdween Depoitre naar de bank en kwam Dejaegere in het elftal.
Club toont nogmaals enorme verschillen in kwaliteit
De bezoekers begonnen niet slecht op Jan Breydel maar bij de eerste prima aanval was het wel raak voor de thuisploeg: Diatta met de perfecte voorzet en Vanaken met de rake kopbal: 1-0 voor Blauw-Zwart na amper tien minuten spelen. AA Gent kreeg via Dejaegere tussendoor ook een prima kans, Mignolet duwde de bal nog tegen de paal. Na een klein halfuur spelen ging Bronn aan het klungelen achterin, Diatta schoot de rebound deze keer zelf binnen en bekroonde de dominantie van Club Brugge. AA Gent kreeg via Dejaegere tussendoor ook een prima kans, Mignolet duwde de bal nog tegen de paal. De bezoekers claimden nog een strafschop bij een duel tussen Mechele en Jaremtsjoek maar halfweg mocht het niet mopperen dat het nog 'maar' 2-0 was.

Club raast weer als een wervelwind over de tegenstander heen.
Club beslist al snel de wedstrijd tegen tandeloos AA Gent
Ook na de pauze begon de thuisploeg sterk en na amper vijf minuten spelen strafte Dennis nieuw geklungel van Plastoen af: 3-0 na minder dan een uur spelen. AA Gent reageerde met een schot van invaller Depoitre, Mignolet toonde zich andermaal een zeer betrouwbare doelman. De bezoekers kregen nu plots toch wat kansen omdat Club het tempo liet zakken maar ook David deed veel te weinig met een vrije schietkans. Uiteindelijk maakte Diagne de nederlaag nog wat pijnlijker voor de bezoekers door in de slotfase de 4-0 te scoren. Zo boekt Club Brugge een ruim verdiende overwinning tegen een tegenvallend AA Gent.
Scoreverloop:
1-0 (11') Vanaken, 2-0 (28') Diatta, 3-0 (51') Dennis, 4-0 (90+2') Diagne


LEES OOK: Gevecht om Play-Off I: doemscenario voor één kandidaat?

Verdiend resultaat?

Meest recent

De Bruyne maakt 90 minuten vol: Conte geeft mooi compliment

Kevin De Bruyne heeft voor het eerst sinds zijn zware blessure opnieuw een volledige wedstrijd ...

29
29
Drie debutanten bij Duivels: "Hij is de meest verrassende"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

27
27
Maguire anti-held United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Geen vrijdagavond voetbal in de Jupiler Pro League, maar elders in Europa ging de bal wel aan het ...

14
14
'Made in Neerpede' : Anderlecht eist selectie Duivels op

Bij RSC Anderlecht zal ongetwijfeld tevreden zijn geweest met de selectie van de Rode Duivels. Met ...

98
98
'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Bayern München is onder leiding van Vincent Kompany bezig aan een fenomenaal seizoen. Maar ook ...

65
65
Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

In de Challenger Pro League heeft een efficiënt Beerschot vanavond Patro door de gehaktmolen ...

89
89
Publieke opinie tegen Garcia: één naam zorgt voor storm

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

87
87
Lammens of Sels? 'Doublure voor Courtois staat al vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

114
114
'Zure deal voor Club: ruim 20 miljoen door neus geboord'

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

194
194
Klaar voor Duivels! De Bruyne speelt volle match in zege Napoli

Kevin De Bruyne lijkt volledig hersteld van de blessure die hem maandenlang aan de kant hield. ...

46
46
Genk likt zijn wonden: "Iedereen had hiervoor getekend"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

224
224
Club Brugge houdt de adem in: Leko werkt aan ‘comebackbom’

Ivan Leko lijkt bij Club Brugge aan een opvallende comeback te werken. De trainer wil een ...

489
489
Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdagmiddag zijn selectie bekend voor het komende oefenkamp van de ...

172
172
Gevecht om Play-Off I: doemscenario voor één kandidaat?

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

377
377
Taravel reageert op selectie Rode Duivels: "Hazard?"

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat eindelijk weer een Rode Duivel in de rangen. Al hadden dat er ...

86
86
Geel gevaar in JPL: wie riskeert een schorsing in PO's?

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Nadien gaat het pas ...

129
129
'Anderlecht bindt transferstrijd aan met Atlético'

RSC Anderlecht heeft voorlopig nog altijd geen technisch directeur aangeworven, maar dat belet de ...

129
129
Alarm bij AA Gent: bemoedigend signaal voor KRC Genk

Mathematisch kan het nog. De vier woorden die de Rode Duivels jarenlang moed inpeperden, vaak ...

338
338
Donkere wolken pakken zich samen boven Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht kende een jaar met hoge pieken en stevige dalen. De VRT-man dook recent op in tal ...

62
62
Taravel wanhoop nabij: Anderlecht slikt bittere pil

Om nog naast de top zes te vallen moet het zondag al serieus mislopen voor RSC Anderlecht, dat op de ...

243
243
Garcia houdt adem in: Leko geeft update over Vanaken

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie hoopt Club Brugge nog over Union naar de koppositie ...

184
184
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

373
373
Garcia legt keuze Godts uit: ingewikkelde relatie KBVB

Mika Godts kent dit seizoen een schitterend seizoen bij Ajax. Op clubniveau vallen de resultaten ...

78
78
Must see: reactie De Cat én Anderlecht na selectie

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd geselecteerd voor de Rode Duivels. Bondscoach Rudi Garcia nam ...

204
204
Garcia speelt open kaart over Vermant, Hazard en Lavia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor de Rode Duivels bekendgemaakt. De Belgische nationale ...

203
203

Meer sportnieuws