Club raast als een wervelwind over klungelend AA Gent

door
Club raast als een wervelwind over klungelend AA Gent

Club Brugge heeft met sprekend gemak de Slag om Vlaanderen naar zijn hand gezet. Een ondermaats AA Gent klungelde er achterin op los vandaag en lijkt allesbehalve een titelkandidaat, daarvoor zijn de statistieken van de Buffalo's buiten de eigen Ghelamco Arena behoorlijk dramatisch.

AA Gent pakte afgelopen donderdag een kostbaar punt in Oekraïne maar zag zijn voorbereiding op deze wedstrijd verstoord door een vertraging in de luchthaven. Bij Club kon men voortborduren op het knap behaalde punt in Bernabéu. Coach Clement wijzigde alvast niets aan zijn basiself, bij AA Gent verdween Depoitre naar de bank en kwam Dejaegere in het elftal.
Club toont nogmaals enorme verschillen in kwaliteit
De bezoekers begonnen niet slecht op Jan Breydel maar bij de eerste prima aanval was het wel raak voor de thuisploeg: Diatta met de perfecte voorzet en Vanaken met de rake kopbal: 1-0 voor Blauw-Zwart na amper tien minuten spelen. AA Gent kreeg via Dejaegere tussendoor ook een prima kans, Mignolet duwde de bal nog tegen de paal. Na een klein halfuur spelen ging Bronn aan het klungelen achterin, Diatta schoot de rebound deze keer zelf binnen en bekroonde de dominantie van Club Brugge. AA Gent kreeg via Dejaegere tussendoor ook een prima kans, Mignolet duwde de bal nog tegen de paal. De bezoekers claimden nog een strafschop bij een duel tussen Mechele en Jaremtsjoek maar halfweg mocht het niet mopperen dat het nog 'maar' 2-0 was.

Club raast weer als een wervelwind over de tegenstander heen.
Club beslist al snel de wedstrijd tegen tandeloos AA Gent
Ook na de pauze begon de thuisploeg sterk en na amper vijf minuten spelen strafte Dennis nieuw geklungel van Plastoen af: 3-0 na minder dan een uur spelen. AA Gent reageerde met een schot van invaller Depoitre, Mignolet toonde zich andermaal een zeer betrouwbare doelman. De bezoekers kregen nu plots toch wat kansen omdat Club het tempo liet zakken maar ook David deed veel te weinig met een vrije schietkans. Uiteindelijk maakte Diagne de nederlaag nog wat pijnlijker voor de bezoekers door in de slotfase de 4-0 te scoren. Zo boekt Club Brugge een ruim verdiende overwinning tegen een tegenvallend AA Gent.
Scoreverloop:
1-0 (11') Vanaken, 2-0 (28') Diatta, 3-0 (51') Dennis, 4-0 (90+2') Diagne


LEES OOK: Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

Verdiend resultaat?

Meest recent

Straffe onthulling De Bruyne: "Spraken in de zomer met KDB"

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

0
0
Luxe voor Hasi: "Zij vielen de laatsten weken goed in"

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

20
20
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

14
14
'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

56
56
'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

112
112
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

16
16
'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

KRC Genk wist zich vorig weekend eindelijk weer in de top zes te knokken en wil nu op dat elan ...

85
85
Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

117
117
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

124
124
Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

De Belgische topclubs presteren dit seizoen alweer wisselvallig. Union en Anderlecht presteren min ...

114
114
TD Marseille onthult plan met Vermeeren en Duivelse klepper

Arthur Vermeeren maakte vorige zomer nog maar eens een transfer. Na zes maanden Atletico Madrid en ...

59
59
'Martens moet vrezen voor toekomst bij AZ'

Alsmaar meer trainers lijken hun weg te vinden naar de buitenlandse competities. In de Nederlandse ...

38
38
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp shopt bij Anderlecht, toptarget Club bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

183
183
Pro League in alle staten: masterplan DAZN lekt uit

De soap tussen DAZN en de Pro League gaat onverminderd verder. Voorlopig blijft het Belgisch voetbal ...

611
611
Pech voor Hasi: steunpilaar Anderlecht out tot winterstop

Na een fraaie 12 op12 in de competitie, met daarin zeges tegen aartsrivalen Club Brugge en Union, ...

97
97
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

64
64
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

83
83
AC Milan aast op smaakmaker Club Brugge: "Of dit klopt?"

Spelers van Club Brugge worden elke mercato aan tal van clubs gelinkt. AC Milan is een ploeg die de ...

279
279
STVV ruikt bloed: is Antwerp volgende slachtoffer?

STVV neemt het in de Croky Cup op tegen Royal Antwerp FC. Voor de Great Old is er héél ...

169
169
Kompany naar Man City? Coach reageert héél duidelijk

Vincent Kompany doet het fantastisch bij Bayern München. Hij is er veruit de beste trainer in ...

177
177
Hubert lovend: "Hij heeft een uitzonderlijk potentieel"

Bij Union SG zit er minder genie in de ploeg dan de vorige jaren. Voetballend is het vaak toch ...

56
56
Anderlecht geeft Manchester United voetballes

RSC Anderlecht neemt voor het tweede jaar op rij deel aan de Premier League International Cup. ...

248
248
Vandenbroeck op zijn hoede: "Het favoriete spelletje van Union"

Union SG en Zulte Waregem nemen het vanavond op tegen elkaar. Bij Essevee ligt geen enkele druk. ...

63
63
Pijnlijke afgang Standard: "Dit is onacceptabel"

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

117
117
Grove transferblunder Club Brugge? "Veel geld voor ..."

Club Brugge heeft een moeilijke maand achter de rug en kon slechts één van zijn vijf ...

605
605

Meer sportnieuws