'Arsenal is van plan transferrecord PSV te vermorzelen'

door
'Arsenal is van plan transferrecord PSV te vermorzelen'

Arsenal beschikt momenteel al over een gepeperde voorhoede met Pierre-Emerick Aubameyang, Alexandre Lacazette en Nicolas Pépé, maar het kan altijd beter. Naar verluidt overwegen de Gunners een megabedrag te bieden voor de diensten van Donyell Malen van PSV.


Dat zou behoorlijk opmerkelijk zijn, want twee jaar geleden verliet de jonge spits de jeugdopleiding van de Londenaren nog voor De Herdgang in Eindhoven voor de schamele geldsom van ongeveer 550.000 euro. Caught Offside weet dat de clubleiding in het Emirates Stadium spijt als haren op het hoofd heeft dat men Malen zo makkelijk liet gaan... en daarom zou Arsenal bereid zijn om maar liefst 56 miljoen euro voor hem over te maken op de bankrekening van PSV. De aanvaller in kwestie maakt de laatste tijd ongelooflijk veel indruk en heeft zijn debuut voor het Nederlands elftal al gemaakt.

Als invaller kwam hij tot scoren in het EK-kwalificatieduel met Duitsland, waarna hij tegen Estland aan de aftrap verscheen. Verschillende grootmachten hebben de naam van Malen op hun verlanglijstje staan, waaronder bijvoorbeeld Juventus, Napoli, AS Roma en ook Liverpool. Het lijkt een gegeven dat PSV een recordbedrag gaat verdienen met de verkoop van zijn pareltje. Op dit moment is Hirving Lozano nog de duurste speler van de Eindhovenaren aller tijden, hij verliet de lichtstad van Nederland deze zomer voor Napels en er werd 36 miljoen euro betaald.

LEES OOK: ‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Zal Malen de duurste uitgaande transfer ooit worden van PSV?

Meest recent

Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

0
0
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

20
20
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

56
56
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

21
21
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

47
47
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

207
207
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

41
41
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

157
157
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

166
166
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

55
55
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

20
20
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

62
62
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

174
174
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

87
87
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

63
63
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

103
103
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

367
367
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

38
38
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

161
161
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

47
47
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

48
48
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

141
141
‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

271
271
De Bruyne schittert in opmerkelijk filmpje, Lukaku genegeerd

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

9
9
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

332
332

Meer sportnieuws