Lokeren pakt de scalp van de leider in Proximus League

391 stemmen
Lokeren pakt de scalp van de leider in Proximus League

Lokeren lijkt aan een opmars bezig in de Proximus League. De ploeg van Glen De Boeck pakte de drie punten mee op het veld van leider Lokeren en lijken een te duchten kandidaat in de tweede periode. Door deze nederlaag kan Union morgen de koppositie pakken in de Proximus League.

Met OHL en Lokeren stonden er twee ploegen tegenover mekaar die in een niet zo ver verleden nog aantraden in de Jupiler Pro League. Het contrast tussen de twee kon voorlopig niet groter zijn: OHL stond fier aan kop, terwijl degradant Lokeren onderin kampeerde. Eerder deze week verloor OHL zijn sportief raadgever Vercauteren nog aan Anderlecht. We zagen een spectaculaire eerste helft vanavond waarin Hajric de bezoekers al na acht minuten spelen op voorsprong zette. Iets voor er een halfuur gespeeld was maakte good old Perbet na een hoekschop de gelijkmaker. Lokeren toonde vanavond veerkracht en klom een paar minuten later opnieuw op voorsprong toen Navarro een vrije trap knap binnen schoot: 1-2. Na een nieuwe hoekschop zorgde Van Hyfte nog voor de rust voor de 2-2.
De thuisploeg ging na de pauze vol voor de zege en had pech dat doelman Verhulst rond het uur een prachtige redding in huis had op de poging van Van Hyfte. Uiteindelijk was het Lokeren dat voor de derde keer deze avond op een kwartier van het einde op voorsprong klom: Koike legde de bal heerlijk weg in de verste hoek: 2-3. De Witte kreeg een paar minuten later een rode kaart, zo moesten de bezoekers nog een minuut of tien met een man minder verder. Uiteindelijk hield de ploeg van De Boeck stand en boekt het een knappe zege op het veld van de leider.
Soreverloop:
0-1 (8') Hajric, 1-1 (26') Perbet, 1-2 (35') Navarro, 2-2 (43') Van Hyfte, 2-3 (75') Koike
Bijzonderheid:
De Witte (Lokeren) pakt een tweede gele kaart (82')


LEES OOK: Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Pakt OHL de eerste periodetitel?

Meest recent

Ongezien! Trossard en Tielemans vliegen mekaar in de haren

De gemoederen liepen woensdagavond hoog op bij de Rode Duivels. Op een moment dat de ...

6
6
WK WAANZIN! Duivels dwingen verlengingen af na late comeback

De Rode Duivels zijn op het WK 2026 voorlopig door het oog van de naald gekropen. In de 16de finales ...

44
44
'Tottenham gaat als gek tekeer: dubbelslag van 215 miljoen'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

45
45
"Hij is te plat voor Duivels" - België op achtervolgen, aanvaller kop van Jut

De Rode Duivels mikten woensdagavond op een plek in de 1/8ste finales van het WK 2026. Daarvoor ...

284
284
WK doet koppen rollen: volgende bondscoach vliegt buiten

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

100
100
'Deal van 30 mil: topploeg schiet in actie voor Tresoldi'

Club Brugge zal deze zomer verschillende sterkhouders verliezen, maar is zeker niet van plan zijn ...

152
152
Transfers bij KVM en Westerlo, Union legt smaakmaker vast

De ploegen uit de Jupiler Pro League blijven zich roeren op de transfermarkt. Zo passeerde KVC ...

14
14
Vader Vital verklapt: zó reageert Vanaken op keuzes Garcia

Hans Vanaken is één van de meest besproken Rode Duivels dit WK. Zo woedt al wekenlang ...

111
111
"Nog niks gedaan" - Tweetal zorgt voor commotie in basiself Duivels

Woensdagavond vormt het Lumen Stadium in Seattle het decor van de 1/16de WK-finales van de Rode ...

77
77
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

613
613
Opstelling Duivels bekend! Garcia maakt statement tegen Senegal

De Rode Duivels strijden woensdagavond tegen Senegal voor een plek in de 1/8ste finales van het WK. ...

311
311
Antwerp tussen hoop en vrees: "Eén ding is zeker ..."

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

421
421
Kane flikt het! Engeland doorprikt Congolese droom in slot

Engeland heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Tegen een dapper DR ...

46
46
'Overmars wil stunten met terugkeer oude bekende'

Antwerp zag de voorbije weken zijn kern gedecimeerd worden. Het zag vooral een pak kwaliteit en ...

381
381
'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

326
326
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

241
241
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

21
21
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

109
109
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

61
61
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

106
106
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

309
309
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

86
86
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

192
192
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

482
482
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

172
172

Meer sportnieuws