Lokeren pakt de scalp van de leider in Proximus League

391 stemmen
Lokeren pakt de scalp van de leider in Proximus League

Lokeren lijkt aan een opmars bezig in de Proximus League. De ploeg van Glen De Boeck pakte de drie punten mee op het veld van leider Lokeren en lijken een te duchten kandidaat in de tweede periode. Door deze nederlaag kan Union morgen de koppositie pakken in de Proximus League.

Met OHL en Lokeren stonden er twee ploegen tegenover mekaar die in een niet zo ver verleden nog aantraden in de Jupiler Pro League. Het contrast tussen de twee kon voorlopig niet groter zijn: OHL stond fier aan kop, terwijl degradant Lokeren onderin kampeerde. Eerder deze week verloor OHL zijn sportief raadgever Vercauteren nog aan Anderlecht. We zagen een spectaculaire eerste helft vanavond waarin Hajric de bezoekers al na acht minuten spelen op voorsprong zette. Iets voor er een halfuur gespeeld was maakte good old Perbet na een hoekschop de gelijkmaker. Lokeren toonde vanavond veerkracht en klom een paar minuten later opnieuw op voorsprong toen Navarro een vrije trap knap binnen schoot: 1-2. Na een nieuwe hoekschop zorgde Van Hyfte nog voor de rust voor de 2-2.
De thuisploeg ging na de pauze vol voor de zege en had pech dat doelman Verhulst rond het uur een prachtige redding in huis had op de poging van Van Hyfte. Uiteindelijk was het Lokeren dat voor de derde keer deze avond op een kwartier van het einde op voorsprong klom: Koike legde de bal heerlijk weg in de verste hoek: 2-3. De Witte kreeg een paar minuten later een rode kaart, zo moesten de bezoekers nog een minuut of tien met een man minder verder. Uiteindelijk hield de ploeg van De Boeck stand en boekt het een knappe zege op het veld van de leider.
Soreverloop:
0-1 (8') Hajric, 1-1 (26') Perbet, 1-2 (35') Navarro, 2-2 (43') Van Hyfte, 2-3 (75') Koike
Bijzonderheid:
De Witte (Lokeren) pakt een tweede gele kaart (82')


LEES OOK: Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Pakt OHL de eerste periodetitel?

Meest recent

Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

220
220
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

4
4
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

129
129
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

19
19
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

8
8
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

18
18
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

96
96
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

178
178
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

166
166
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

613
613
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

471
471
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

349
349
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

218
218
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

237
237
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

93
93
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

61
61
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

229
229
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

93
93
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

74
74
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

416
416
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

208
208
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

245
245
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

491
491
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

121
121
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

270
270

Meer sportnieuws