Lokeren pakt de scalp van de leider in Proximus League

door
Lokeren pakt de scalp van de leider in Proximus League

Lokeren lijkt aan een opmars bezig in de Proximus League. De ploeg van Glen De Boeck pakte de drie punten mee op het veld van leider Lokeren en lijken een te duchten kandidaat in de tweede periode. Door deze nederlaag kan Union morgen de koppositie pakken in de Proximus League.

Met OHL en Lokeren stonden er twee ploegen tegenover mekaar die in een niet zo ver verleden nog aantraden in de Jupiler Pro League. Het contrast tussen de twee kon voorlopig niet groter zijn: OHL stond fier aan kop, terwijl degradant Lokeren onderin kampeerde. Eerder deze week verloor OHL zijn sportief raadgever Vercauteren nog aan Anderlecht. We zagen een spectaculaire eerste helft vanavond waarin Hajric de bezoekers al na acht minuten spelen op voorsprong zette. Iets voor er een halfuur gespeeld was maakte good old Perbet na een hoekschop de gelijkmaker. Lokeren toonde vanavond veerkracht en klom een paar minuten later opnieuw op voorsprong toen Navarro een vrije trap knap binnen schoot: 1-2. Na een nieuwe hoekschop zorgde Van Hyfte nog voor de rust voor de 2-2.
De thuisploeg ging na de pauze vol voor de zege en had pech dat doelman Verhulst rond het uur een prachtige redding in huis had op de poging van Van Hyfte. Uiteindelijk was het Lokeren dat voor de derde keer deze avond op een kwartier van het einde op voorsprong klom: Koike legde de bal heerlijk weg in de verste hoek: 2-3. De Witte kreeg een paar minuten later een rode kaart, zo moesten de bezoekers nog een minuut of tien met een man minder verder. Uiteindelijk hield de ploeg van De Boeck stand en boekt het een knappe zege op het veld van de leider.
Soreverloop:
0-1 (8') Hajric, 1-1 (26') Perbet, 1-2 (35') Navarro, 2-2 (43') Van Hyfte, 2-3 (75') Koike
Bijzonderheid:
De Witte (Lokeren) pakt een tweede gele kaart (82')


LEES OOK: OHL briest na Anderlecht-pandoering: “Onterecht!”

Pakt OHL de eerste periodetitel?

Meest recent

Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

0
0
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

20
20
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

96
96
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

41
41
Blunder Renard pijnlijk duidelijk: CIES met straffe cijfers

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht was geen groot succes. Er gebeurden zeker een ...

103
103
Marc Coucke kiest plots voor een totaal ander verhaal

Wat doet een topondernemer en voetbaleigenaar wanneer de stadionlichten even doven? Woensdagavond ...

19
19
RKC verrast compleet met 'ex-toptransfer KRC Genk'

In Nederland blijven ze opvallende transfers afronden. Raheem Sterling trok gratis naar Feyenoord en ...

24
24
Hubert legt uit waarom hij Anderlecht altijd gespaard heeft

Amper anderhalf jaar is de trainerscarrière van David Hubert aan de gang, maar in die periode ...

126
126
'Dilemma Anderlecht: nieuwe kans of vertrek voor prikje?'

Anderlecht kende deze winter alweer een zeer drukke mercato. Daarin haalde het vijf nieuwe spelers ...

205
205
'Crisis bij Real: spelers keren zich massaal tegen Arbeloa'

Real Madrid beleefde zondag een zeer pijnlijke avond. Het ging in het eigen Bernabeu onderuit tegen ...

79
79
'Club watertandt: nieuwe knaltransfer voor Talbi'

Bij Club Brugge slagen ze er alsmaar vaker in om stevig te cashen op hun eigen jeugdspelers. In het ...

281
281
KV Mechelen naar PO1: Winkelmans ziet één uitkomst

De strijd om de Champions' Play-Off is op drie speeldagen van het einde van de reguliere competitie ...

101
101
Vandevoordt legt uit waarom hij toch bij RB Leipzig blijft

De Rode Duivels hebben heel wat weelde onder de lat. Thibaut Courtois blijft de onbetwiste nummer ...

71
71
Keeperskwestie bij Union? Hubert schenkt klare wijn

Union kreeg de voorbije weken enkele tikken in de titelstrijd. Het liet punten liggen tegen Standard ...

81
81
TRANSFERUURTJE: 'Targets Club bekend, transferbom bij Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

281
281
'Real Madrid gaat voor megadeal met bod van 120 miljoen'

Real Madrid kent een moeizaam seizoen. De titel lijkt stilaan uit de handen te glippen, waardoor ze ...

99
99
Van Gucht tot kookpunt gebracht met pornoster-onthulling

Een pikante onthulling op het verkeerde veld? Ruben Van Gucht zorgde deze week niet voor opschudding ...

173
173
Albert voorspelt furie bij Anderlecht door één man

Bij RSC Anderlecht waren de ingaande transfers dit seizoen geen geweldig succes. Eén van hen ...

345
345
Maesschalck brengt groot nieuws over De Bruyne

Kevin De Bruyne traint terug mee met de groep in Napels. Dat is zeer positief nieuws en de Rode ...

77
77
Red Flames met grote ambities: "Hét grote doel"

De Red Flames wonnen met 0-3 van Israël. Een vlotte overwinning, maar daar willen ze meer. ...

29
29
Lapoussin verrast vriend en vijand met nieuwe werkgever

Loic Lapoussin heeft na maanden zoeken weer een nieuwe club gevonden. De ex-speler van STVV en Union ...

68
68
'Standard niet akkoord: miljoenenbod geweigerd'

Standard kan het geld altijd zeer goed gebruiken, maar dat wil niet zeggen dat ze zomaar elk bod ...

148
148
Twee WK-gangers bij Westerlo? "Zou een droom zijn"

Bij KVC Westerlo kennen ze al bij al een rustig seizoen. Met de nodige ups en downs. De top zes, dat ...

32
32
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

25
25
Omwenteling in titelstrijd: "Zo word je géén kampioen"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

449
449

Meer sportnieuws