Lokeren pakt de scalp van de leider in Proximus League

door
Lokeren pakt de scalp van de leider in Proximus League

Lokeren lijkt aan een opmars bezig in de Proximus League. De ploeg van Glen De Boeck pakte de drie punten mee op het veld van leider Lokeren en lijken een te duchten kandidaat in de tweede periode. Door deze nederlaag kan Union morgen de koppositie pakken in de Proximus League.

Met OHL en Lokeren stonden er twee ploegen tegenover mekaar die in een niet zo ver verleden nog aantraden in de Jupiler Pro League. Het contrast tussen de twee kon voorlopig niet groter zijn: OHL stond fier aan kop, terwijl degradant Lokeren onderin kampeerde. Eerder deze week verloor OHL zijn sportief raadgever Vercauteren nog aan Anderlecht. We zagen een spectaculaire eerste helft vanavond waarin Hajric de bezoekers al na acht minuten spelen op voorsprong zette. Iets voor er een halfuur gespeeld was maakte good old Perbet na een hoekschop de gelijkmaker. Lokeren toonde vanavond veerkracht en klom een paar minuten later opnieuw op voorsprong toen Navarro een vrije trap knap binnen schoot: 1-2. Na een nieuwe hoekschop zorgde Van Hyfte nog voor de rust voor de 2-2.
De thuisploeg ging na de pauze vol voor de zege en had pech dat doelman Verhulst rond het uur een prachtige redding in huis had op de poging van Van Hyfte. Uiteindelijk was het Lokeren dat voor de derde keer deze avond op een kwartier van het einde op voorsprong klom: Koike legde de bal heerlijk weg in de verste hoek: 2-3. De Witte kreeg een paar minuten later een rode kaart, zo moesten de bezoekers nog een minuut of tien met een man minder verder. Uiteindelijk hield de ploeg van De Boeck stand en boekt het een knappe zege op het veld van de leider.
Soreverloop:
0-1 (8') Hajric, 1-1 (26') Perbet, 1-2 (35') Navarro, 2-2 (43') Van Hyfte, 2-3 (75') Koike
Bijzonderheid:
De Witte (Lokeren) pakt een tweede gele kaart (82')


LEES OOK: Stayen ontploft: STVV wint opnieuw en wipt over Club

Pakt OHL de eerste periodetitel?

Meest recent

Kazachse terugreis draait uit op nachtmerrie voor Club

Club Brugge heeft in de Champions League gedaan wat moest en won dinsdagavond met 1-4 op het ...

25
25
'Anderlecht op z'n kop: ongeziene transfer op komst'

Anderlecht is achter de schermen bezig met een transfer die niemand zag aankomen. Het gaat om een ...

287
287
8 op 10 - Kranten verrassen met 'beste speler' bij Club

Met nog één speeldag te gaan, behoudt Club Brugge dan toch een kans om door te ...

62
62
Grote uitblinker, Nederland vreest: Europese pers fileert Club

Club Brugge heeft zich in de Champions League herpakt na een gitzwarte week. De Belgische ...

176
176
Godts schittert weer bij Ajax: toptransfer op komst?

Het werd al bij al een goede avond voor de Belgen in de Champions League. Na de zege van Club Brugge ...

55
55
Stankovic treedt in voetsporen vader met wereldgoal

Club Brugge heeft dinsdagavond in Kazachstan de rug gerecht. Na de pijnlijke nederlagen in eigen ...

47
47
FC Barcelona kondigt verrassende transfer Ter Stegen aan

FC Barcelona moet pas woensdagavond aan de bak in de Champions League, want dan wacht hen een ...

46
46
Pocognoli vernederd door Real, Trossard bepalend bij Arsenal

Dinsdagavond in de Champions League viel er opnieuw het nodige spektakel te beleven. Real Madrid ...

34
34
'Anderlecht nog niet af van Ashimeru: probleem duikt op'

Bij Anderlecht is de wintermercato de voorbije dagen helemaal op gang gekomen. Met Cedric Hatenboer ...

183
183
Kompany doet zeer verrassende uitspraak over band met Union

Union mag nog steeds dromen van de play-offs in de Champions League, maar zal daarvoor in zijn ...

62
62
'De Cat kampt met Jashari en Rode Duivel voor toptransfer'

Voor Nathan De Cat was 2025 het jaar van de grote doorbraak. In 2026 moet het 17-jarige supertalent ...

137
137
Leko doet zomeraankoop Club eindelijk ontbolsteren

Er stond dinsdagavond heel wat druk op Club Brugge, maar het heeft zijn opdracht volbracht. Het ...

197
197
'Anderlecht verrast en wil transferslag slaan in Bundesliga'

Anderlecht heeft dinsdag alvast een eerste transferslag van de winter afgerond. Het haalde met ...

386
386
Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

119
119
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

174
174
Kompany ontploft bij Bayern: harde ingreep zorgt voor schok

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

125
125
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

630
630
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

616
616
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

47
47
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

401
401
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

190
190
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

217
217
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

253
253
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

493
493
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

655
655

Meer sportnieuws