Vinnige Kerels peuzelen Kanaries met huid en haar op

door
Vinnige Kerels peuzelen Kanaries met huid en haar op

Na een knalprestatie schuift KV Kortrijk weer wat op in het klassement. De ploeg van Yves Vanderhaeghe bleef voorlopig wat onder de verwachtingen maar versmachte een hulpeloos STVV vandaag in eigen huis.

KV Kortrijk had voor het seizoen de ambitie om mee te doen voor Play-Off I, de manschappen van Yves Vanderhaeghe hadden echter nog maar acht punten na negen speeldagen. STVV speelde vorig weekend de tumultueuze derby tegen Racing Genk en wou graag doorgaan op het goede elan van het laatste halfuur. Bij de thuisploeg kwam Ocansey in de ploeg ten nadele van Ajagun, Brys wisselde zijn elftal op twee plaatsen: Suzuki en Sousa kregen een basisplaats.
STVV moet nieuwe remontada uit zijn mouw schudden
De wedstrijd was in evenwicht tijdens het eerste kwartier maar toen ging De Bruyn aan het klungelen, Mboyo snoepte hem de bal af en maakte het karweitje ijskoud af: 1-0 voor de thuisploeg. Via Suzuki en Sousa kreeg STVV nadien kansen op de gelijkmaker maar de efficiëntie was ver zoek bij de Kanaries vandaag. Dan deden de Kerels het beter want iets voorbij het halfuur ging Hornby op wandel en hij vloerde Schmidt: 2-0 voor de thuisploeg. Nog voor de rust leken de bezoekers volledig uitgeteld toen Kagelmacher vanuit een scherpe hoek de 3-0 aantekende. 

Mboyo maakt het openingsdoelpunt, halfweg staat het al 3-0 voor KVK.
Controlerend KVK diept score nog uit
STVV kreeg vlak na de pauze via Suzuki opnieuw een prima kans op een doelpunt maar opnieuw faalde de Japanner. Uiteindelijk maakte Hornby het zaakje halfweg de tweede periode helemaal af door van dichtbij de 4-0 te scoren. De Kanaries moesten in de laatste tien minuten nog met een man minder verder toen Colombatto een domme tweede gele kaart pakte. In de slotminuut werd nog een doelpunt van Mboyo afgekeurd wegens buitenspel. Uiteindelijk werd het een fikse pandoering voor STVV, dat vooral verdedigend een groot probleem heeft. KVK klimt in het klassement naar de brede middenmoot.
Scoreverloop:
1-0 (15') Mboyo, 2-0 (32') Hornby, 3-0 (42') Kagelmacher, 4-0 (70') Hornby
Bijzonderheid:
Colombatto (STVV) pakt een tweede gele kaart (80')

LEES OOK: El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Komt STVV nog in de problemen?

Meest recent

Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

15
15
Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

67
67
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

125
125
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

98
98
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

211
211
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

225
225
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

71
71
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

353
353
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

128
128
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

817
817
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

172
172
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

703
703
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

73
73
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

191
191
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

233
233
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

92
92
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

182
182
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

600
600
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

70
70
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

34
34
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

270
270
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

577
577
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

213
213
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

180
180

Meer sportnieuws