Waasland-Beveren boekt eindelijk eerste zege en sluipt weg onderin

168 stemmen
Waasland-Beveren boekt eindelijk eerste zege en sluipt weg onderin

Op speeldagen tien is Waasland-Beveren er eindelijk in geslaagd om zijn eerste zege te pakken. Thuis won het verdiend van KV Oostende en door deze overwinning sluipt het weg uit de degradatiezone. De kustploeg zakt steeds verder weg in het klassement.

Waasland-Beveren sloop vorig weekend weg van de laatste plaats na een knap punt op het veld van het getergde Anderlecht. Vanavond wou het eindelijk zijn eerste overwinning pakken in de thuiswedstrijd tegen KV Oostende. De kustploeg pakte vorig weekend nog een kostbaar punt tegen Antwerp en begon met exact dezelfde elf spelers als vorige week aan de wedstrijd. Bij de thuisploeg kwam Sula in de ploeg.
Waasland-Beveren maakt jacht op eerste overwinning
De bezoekers begonnen het beste aan de partij en na een klein kwartier spelen opende Sakala de score na geblunder achterin bij de Waaslanders. De thuisploeg herstelde nadien het evenwicht en iets voorbij het halfuur sloeg het twee maal toe in korte tijd: eerst devieerde Vandendriessche de bal van dichtbij in eigen doel, een paar minuten later maakte Wiegel zijn foutje van bij het tegendoelpunt goed door na een knappe actie de 2-1 in de korte hoek voorbij Dutoit te schieten. Die voorsprong hield de thuisploeg ook vast tot aan de rust, was de eerste overwinning voor Waasland-Beveren in de maak?

Waasland-Beveren staat bij de rust 2-1 voor en gaat op zoek naar een eerste overwinning.
Mercier sluipt met zijn team weg onderin
Bij de thuisploeg viel de Japanner Kobayashi iets voor het uur in en hij was meteen goed voor een assist: Vukotic knikte de perfect aangesneden hoekschop van de invaller tegen de touwen en bezorgde Waasland-Beveren heel wat ademruimte: 3-1. De bezoekers kregen nadien een aantal prima kansen op de aansluitingstreffer maar doelman Jackers pareerde de schoten van Guri, Capon en Canesin met verve. Uiteindelijk hield de ploeg van Mercier stand en boekt het zijn eerste zege van het seizoen. Door deze driepunter sluipt het zelfs helemaal weg van hekkensluiter Cercle Brugge.
Scoreverloop:
0-1 (14') Sakala, 1-1 (33') Vandendriessche (og), 2-1 (37') Wiegel, 3-1 (58') Vukotic


Zal WB zich redden?

Meest recent

Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

0
0
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

68
68
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

66
66
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

229
229
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

278
278
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

211
211
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

57
57
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

81
81
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

141
141
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

75
75
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

76
76
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

167
167
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

149
149
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

117
117
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

238
238
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

458
458
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

296
296
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

153
153
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

32
32
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

31
31
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

141
141
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

38
38
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

169
169
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

170
170
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

832
832

Meer sportnieuws