Zulte Waregem duwt hulpeloos Cercle Brugge nog dieper in het moeras

224 stemmen
Zulte Waregem duwt hulpeloos Cercle Brugge nog dieper in het moeras

Na een nieuwe wanprestatie is Cercle Brugge nog wat dieper in het degradatiemoeras gezakt. Het lot van coach Mercadal lijkt na deze wedstrijd helemaal aan een miniem zijden draadje te hangen.

Cercle Brugge verloor vorige week de wedstrijd die het absoluut niet wou verliezen. De Vereniging stond tot diep in de wedstrijd op voorsprong tegen Eupen maar gaf in een dolle slotfase nog alles uit handen. Coach Mercadal zat vanavond opnieuw op de bank en had weer heel wat wijzigingen in petto: Saadi, Hazard, Fiore, Omolo en Ueda waren de nieuwe namen in de basis. Minder zorgen voor Dury, hij bracht Björdal en Sissako in de ploeg.
Zulte duwt Cercle Brugge al snel kopje onder
De bezoekers begonnen niet slecht in het Regenboogstadion en leken na ruim tien minuten de voorsprong te nemen toen Saadi oog in oog met Bossut raak trof, de lijnrechter en VAR zagen echter buitenspel. Een domper voor Cercle, dat amper een minuut later op achterstand werd gezet: De Fauw met de prachtige cross en Larin kopte aan de tweede paal raak: 1-0. Halfweg de eerste helft leek de opdracht voor de hekkensluiter nog wat moeilijker te worden toen Larin deze keer de aangever was en Bruno(ex-Cercle) kon eenvoudig besluiten in leeg doel: 2-0. Cercle Brugge kreeg ook wel zijn kansen in een boeiende eerste helft maar leek halfweg op weg naar een nieuwe nederlaag.

Larin was de man van de eerste helft met een doelpunt en een assist.
Vereniging zit stevig in de problemen
Cercle ging na de rust op zoek naar de aansluitingstreffer maar veel open doelkansen kreeg de Vereniging niet. Na goed tien minuten spelen ging Bossut goed in de voeten van Saadi en ook de herneming van Gory bezorgde hem weinig problemen. Zulte Waregem hield gemakkelijk de controle en op een dik kwartier van het einde besliste Bruno de wedstrijd door zijn tweede van de avond in de korte hoek binnen te schieten. Een minuut later stond het zelfs 4-0 toen Taravel van dichtbij zijn eigen doelman verschalkte, zo lukte het dus wel vanavond voor de bezoekers. Cercle Brugge moest de kelk tot op de bodem ledigen want ook Berahino pikte zijn doelpuntje nog mee en Larin zorgde voor ongeziene 6-0 cijfers.
Scoreverloop:
1-0 (13') Larin, 2-0 (24') Bruno, 3-0 (73') Bruno, 4-0 (75') Taravel (og), 5-0 (85') Berahino, 6-0 (90+1') Larin

LEES OOK: 'Cercle Brugge hakt knoop door over Gerkens en Vanzeir'

🚀

Is Cercle Brugge de zwakste ploeg uit eerste klasse?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

67
67
Vanaken: "Als hij terugkeert naar Anderlecht, zou mooi zijn"

Hans Vanaken sprak vandaag de media toe. Zaterdag spelen de Belgen tegen Tunesië en de ...

43
43
Trainer en transfers: Bornauw komt met update

Het blijft voorlopig nog een mysterie hoe Anderlecht er volgend seizoen uit zal zien. Het enige dat ...

60
60
'Strijd om Openda is los: 3 clubs doen bod'

Vier jaar lang maakte hij altijd deel uit van de selectie van de Rode Duivels, maar voor het WK viel ...

42
42
Anderlecht lanceert nieuw thuisshirt met fraaie film

Anderlecht kwam enkele dagen geleden met groot nieuws. Na zeven seizoenen werd de samenwerking met ...

81
81
'Wilmots in actie: transferplannen Standard bekend'

Bij Standard belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. Sportief directeur Marc Wilmots ...

55
55
Kandidaat-voorzitter Real kondigt Haaland aan: City steigert

Het wordt maar niet rustig bij Real Madrid. Een tijdje geleden kondigde Florentino Perez op een ...

98
98
‘Ontslag? Oosting slaat razendsnel terug’

Bij Antwerp zijn ze deze zomer nog maar eens op zoek naar een nieuwe trainer. Twee speeldagen voor ...

83
83
Lommel SK begint seizoen met gigantische tegenvaller

Lommel SK vierde onlangs nog groot feest nadat ze zich wisten te verzekeren van promotie naar de ...

42
42
'Cercle Brugge hakt knoop door over Gerkens en Vanzeir'

Cercle Brugge moest de afgelopen dagen een aantal knopen doorhakken omtrent enkele spelers. Onder ...

253
253
'KRC Genk zet zinnen op WK-ganger'

KRC Genk heeft versterking nodig, dat is duidelijk. De Limburgers zouden misschien wel eens een ...

171
171
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

188
188
Stijnen en Raes gooien grote naam uit basiself Duivels

De Rode Duivels bereiden zich deze week voor met wedstrijden tegen Kroatië en Tunesië. Het ...

306
306
Vanaken zorgt voor ommekeer die niemand zag aankomen

Hans Vanaken leek opnieuw veroordeeld tot een rol als bankzitter bij de Rode Duivels. Maar tegen ...

457
457
'STVV grijpt naast absolute toptransfer'

STVV gaat deze zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De club gaat dus ook heel wat ...

85
85
Club Brugge vreest transferstorm rond zeven spelers

Club Brugge gaat een heel drukke zomer tegemoet. We haalden al aan dat drie spelers toch een keuze ...

255
255
Courtois zet toon bij Genk: iedereen gewaarschuwd

Thibaut Courtois keert terug naar KRC Genk. Dat gebeurde met zijn holding NXTPLAY. De doelman van ...

161
161
Anderlecht lacht en treurt met WK-selectie

RSC Anderlecht zag Ilay Camara alsnog afhaken voor het WK. Hij zit dan toch niet in de selectie. Een ...

278
278
'Union SG scoort met ingaande topdeal van 5 miljoen euro'

Union SG zit niet stil op de transfermarkt. De Brusselaars zijn op weg om een tweede ingaande ...

157
157
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

463
463
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

204
204
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

159
159
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

313
313
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

140
140
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

265
265
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

800
800

Meer sportnieuws