Zulte Waregem duwt hulpeloos Cercle Brugge nog dieper in het moeras

224 stemmen
Zulte Waregem duwt hulpeloos Cercle Brugge nog dieper in het moeras

Na een nieuwe wanprestatie is Cercle Brugge nog wat dieper in het degradatiemoeras gezakt. Het lot van coach Mercadal lijkt na deze wedstrijd helemaal aan een miniem zijden draadje te hangen.

Cercle Brugge verloor vorige week de wedstrijd die het absoluut niet wou verliezen. De Vereniging stond tot diep in de wedstrijd op voorsprong tegen Eupen maar gaf in een dolle slotfase nog alles uit handen. Coach Mercadal zat vanavond opnieuw op de bank en had weer heel wat wijzigingen in petto: Saadi, Hazard, Fiore, Omolo en Ueda waren de nieuwe namen in de basis. Minder zorgen voor Dury, hij bracht Björdal en Sissako in de ploeg.
Zulte duwt Cercle Brugge al snel kopje onder
De bezoekers begonnen niet slecht in het Regenboogstadion en leken na ruim tien minuten de voorsprong te nemen toen Saadi oog in oog met Bossut raak trof, de lijnrechter en VAR zagen echter buitenspel. Een domper voor Cercle, dat amper een minuut later op achterstand werd gezet: De Fauw met de prachtige cross en Larin kopte aan de tweede paal raak: 1-0. Halfweg de eerste helft leek de opdracht voor de hekkensluiter nog wat moeilijker te worden toen Larin deze keer de aangever was en Bruno(ex-Cercle) kon eenvoudig besluiten in leeg doel: 2-0. Cercle Brugge kreeg ook wel zijn kansen in een boeiende eerste helft maar leek halfweg op weg naar een nieuwe nederlaag.

Larin was de man van de eerste helft met een doelpunt en een assist.
Vereniging zit stevig in de problemen
Cercle ging na de rust op zoek naar de aansluitingstreffer maar veel open doelkansen kreeg de Vereniging niet. Na goed tien minuten spelen ging Bossut goed in de voeten van Saadi en ook de herneming van Gory bezorgde hem weinig problemen. Zulte Waregem hield gemakkelijk de controle en op een dik kwartier van het einde besliste Bruno de wedstrijd door zijn tweede van de avond in de korte hoek binnen te schieten. Een minuut later stond het zelfs 4-0 toen Taravel van dichtbij zijn eigen doelman verschalkte, zo lukte het dus wel vanavond voor de bezoekers. Cercle Brugge moest de kelk tot op de bodem ledigen want ook Berahino pikte zijn doelpuntje nog mee en Larin zorgde voor ongeziene 6-0 cijfers.
Scoreverloop:
1-0 (13') Larin, 2-0 (24') Bruno, 3-0 (73') Bruno, 4-0 (75') Taravel (og), 5-0 (85') Berahino, 6-0 (90+1') Larin

LEES OOK: 'Monaco shopt in JPL en beslist over Faes'

🚀 SV Zulte-Waregem-fans lezen nu:

Nieuwe coach Essevee verklaart verrassende keuze
Nieuwe coach Essevee verklaart verrassende keuze
171

Is Cercle Brugge de zwakste ploeg uit eerste klasse?

Meest recent

UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

4
4
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

25
25
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

25
25
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

147
147
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

132
132
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

159
159
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

97
97
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

121
121
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

278
278
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

270
270
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

205
205
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

175
175
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

266
266
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

222
222
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

83
83
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

54
54
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

505
505
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

233
233
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

379
379
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

180
180
'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Rudi Garcia had toch enkele verrassingen in petto in zijn WK-selectie. Mike Penders was daar ...

140
140
TRANSFERUURTJE: 'Titularis weg bij Anderlecht, knaltransfer Fernandez-Pardo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

250
250
Delorge onthult clash met De Mil: “Telkens open en eerlijk”

Mathias Delorge is terug bij KAA Gent. De middenvelder kampte met een blessure en had vervolgens ...

121
121
KRC Genk draait Antwerp een loer en plukt toptalent weg

Het gebeurt vaker en vaker. Eersteklassers die toptalenten bij elkaar komen wegplukken. Deze keer is ...

489
489
Haroun lanceert twee nieuwe Antwerp-goudhaantjes

Royal Antwerp FC speelde 0-0 gelijk op het veld van KRC Genk. Een flinke opsteker voor Faris Haroun ...

205
205

Meer sportnieuws