Zulte Waregem duwt hulpeloos Cercle Brugge nog dieper in het moeras

224
Zulte Waregem duwt hulpeloos Cercle Brugge nog dieper in het moeras

Na een nieuwe wanprestatie is Cercle Brugge nog wat dieper in het degradatiemoeras gezakt. Het lot van coach Mercadal lijkt na deze wedstrijd helemaal aan een miniem zijden draadje te hangen.

Cercle Brugge verloor vorige week de wedstrijd die het absoluut niet wou verliezen. De Vereniging stond tot diep in de wedstrijd op voorsprong tegen Eupen maar gaf in een dolle slotfase nog alles uit handen. Coach Mercadal zat vanavond opnieuw op de bank en had weer heel wat wijzigingen in petto: Saadi, Hazard, Fiore, Omolo en Ueda waren de nieuwe namen in de basis. Minder zorgen voor Dury, hij bracht Björdal en Sissako in de ploeg.
Zulte duwt Cercle Brugge al snel kopje onder
De bezoekers begonnen niet slecht in het Regenboogstadion en leken na ruim tien minuten de voorsprong te nemen toen Saadi oog in oog met Bossut raak trof, de lijnrechter en VAR zagen echter buitenspel. Een domper voor Cercle, dat amper een minuut later op achterstand werd gezet: De Fauw met de prachtige cross en Larin kopte aan de tweede paal raak: 1-0. Halfweg de eerste helft leek de opdracht voor de hekkensluiter nog wat moeilijker te worden toen Larin deze keer de aangever was en Bruno(ex-Cercle) kon eenvoudig besluiten in leeg doel: 2-0. Cercle Brugge kreeg ook wel zijn kansen in een boeiende eerste helft maar leek halfweg op weg naar een nieuwe nederlaag.

Larin was de man van de eerste helft met een doelpunt en een assist.
Vereniging zit stevig in de problemen
Cercle ging na de rust op zoek naar de aansluitingstreffer maar veel open doelkansen kreeg de Vereniging niet. Na goed tien minuten spelen ging Bossut goed in de voeten van Saadi en ook de herneming van Gory bezorgde hem weinig problemen. Zulte Waregem hield gemakkelijk de controle en op een dik kwartier van het einde besliste Bruno de wedstrijd door zijn tweede van de avond in de korte hoek binnen te schieten. Een minuut later stond het zelfs 4-0 toen Taravel van dichtbij zijn eigen doelman verschalkte, zo lukte het dus wel vanavond voor de bezoekers. Cercle Brugge moest de kelk tot op de bodem ledigen want ook Berahino pikte zijn doelpuntje nog mee en Larin zorgde voor ongeziene 6-0 cijfers.
Scoreverloop:
1-0 (13') Larin, 2-0 (24') Bruno, 3-0 (73') Bruno, 4-0 (75') Taravel (og), 5-0 (85') Berahino, 6-0 (90+1') Larin

LEES OOK: ‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Is Cercle Brugge de zwakste ploeg uit eerste klasse?

Meest recent

'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

12
12
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

31
31
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

36
36
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

52
52
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

38
38
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

241
241
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

41
41
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

52
52
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

249
249
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

238
238
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

198
198
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

158
158
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

103
103
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

192
192
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

191
191
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

247
247
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

116
116
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

138
138
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

215
215
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

166
166
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

240
240
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

413
413
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

114
114
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

488
488

Meer sportnieuws