Zulte Waregem duwt hulpeloos Cercle Brugge nog dieper in het moeras

door
Zulte Waregem duwt hulpeloos Cercle Brugge nog dieper in het moeras

Na een nieuwe wanprestatie is Cercle Brugge nog wat dieper in het degradatiemoeras gezakt. Het lot van coach Mercadal lijkt na deze wedstrijd helemaal aan een miniem zijden draadje te hangen.

Cercle Brugge verloor vorige week de wedstrijd die het absoluut niet wou verliezen. De Vereniging stond tot diep in de wedstrijd op voorsprong tegen Eupen maar gaf in een dolle slotfase nog alles uit handen. Coach Mercadal zat vanavond opnieuw op de bank en had weer heel wat wijzigingen in petto: Saadi, Hazard, Fiore, Omolo en Ueda waren de nieuwe namen in de basis. Minder zorgen voor Dury, hij bracht Björdal en Sissako in de ploeg.
Zulte duwt Cercle Brugge al snel kopje onder
De bezoekers begonnen niet slecht in het Regenboogstadion en leken na ruim tien minuten de voorsprong te nemen toen Saadi oog in oog met Bossut raak trof, de lijnrechter en VAR zagen echter buitenspel. Een domper voor Cercle, dat amper een minuut later op achterstand werd gezet: De Fauw met de prachtige cross en Larin kopte aan de tweede paal raak: 1-0. Halfweg de eerste helft leek de opdracht voor de hekkensluiter nog wat moeilijker te worden toen Larin deze keer de aangever was en Bruno(ex-Cercle) kon eenvoudig besluiten in leeg doel: 2-0. Cercle Brugge kreeg ook wel zijn kansen in een boeiende eerste helft maar leek halfweg op weg naar een nieuwe nederlaag.

Larin was de man van de eerste helft met een doelpunt en een assist.
Vereniging zit stevig in de problemen
Cercle ging na de rust op zoek naar de aansluitingstreffer maar veel open doelkansen kreeg de Vereniging niet. Na goed tien minuten spelen ging Bossut goed in de voeten van Saadi en ook de herneming van Gory bezorgde hem weinig problemen. Zulte Waregem hield gemakkelijk de controle en op een dik kwartier van het einde besliste Bruno de wedstrijd door zijn tweede van de avond in de korte hoek binnen te schieten. Een minuut later stond het zelfs 4-0 toen Taravel van dichtbij zijn eigen doelman verschalkte, zo lukte het dus wel vanavond voor de bezoekers. Cercle Brugge moest de kelk tot op de bodem ledigen want ook Berahino pikte zijn doelpuntje nog mee en Larin zorgde voor ongeziene 6-0 cijfers.
Scoreverloop:
1-0 (13') Larin, 2-0 (24') Bruno, 3-0 (73') Bruno, 4-0 (75') Taravel (og), 5-0 (85') Berahino, 6-0 (90+1') Larin

LEES OOK: Transfer bijna rond: Vanzeir niet mee op stage met Gent

Is Cercle Brugge de zwakste ploeg uit eerste klasse?

Meest recent

Transfer naar Belgische topclub? Titraoui reageert

Charleroi loodste de voorbije jaren vrij consistent spelers door naar de Belgische top, met vorige ...

66
66
Broos baalt na eliminatie: "Niet onze dag"

Voor Hugo Broos zit de Africa Cup er al op. Onze landgenoot zag zijn Zuid-Afrika sneuvelen in de ...

21
21
'Standard heeft eerste winteraanwinst beet'

Standard mag nog hopen op een ticket voor de Champions' Play-Off, want na 20 speeldagen prijkt het ...

44
44
Kompany verliest nieuwe chouchou: "Ik wil absoluut naar Real"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een machine gemaakt die amper af te ...

130
130
'Spaans toptalent wil doorbreken in Jupiler Pro League'

Nu de wintermercato van start gegaan is, zijn de Belgische clubs volop aan het zoeken naar ...

102
102
Anderlecht lanceert toptalent: Proto optimistisch

Anderlecht vertrok dit weekend naar Spanje om zich in warmere en zonnigere omstandigheden te kunnen ...

133
133
Broos ziet Africa Cup al in achtste finale eindigen

Hugo Broos is er zondagavond niet in geslaagd om het goede voorbeeld van Tom Saintfiet te volgen. ...

57
57
De Zerbi doet zeer pijnlijke uitspraak over rode Vermeeren

Arthur Vermeeren beleefde zondag een zeer pijnlijke primeur. De middenvelder pakte immers de eerste ...

129
129
Transfer bijna rond: Vanzeir niet mee op stage met Gent

Heel wat eersteklassers brengen de komende week door in zonniger oorden om zich klaar te stomen voor ...

184
184
'Club Brugge trekt dikke streep door twee miljoenentransfers'

Club Brugge vertoeft momenteel in Marbella, waar coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de ...

505
505
Hans Vanaken verovert ook naast het veld alle harten

Hans Vanaken is al jaren een vaste waarde bij Club Brugge. Niet alleen met zijn voeten, maar ook met ...

213
213
City sputtert in 2026: Chelsea steelt punt in 94ste minuut

De eerste grote Premier League-topper van het nieuwe kalenderjaar heeft geen winnaar opgeleverd. ...

55
55
'Wending Anderlecht: onverwachte aanwinst op radar'

RSC Anderlecht wil zich in januari verzekeren van enkele gerichte aanwinsten. Op de verlanglijst ...

403
403
'Club Brugge ruikt bloed: jacht op nieuwe '10' ontploft'

Club Brugge voelt een buitenkans en gaat vol in de aanval voor een nieuwe ‘10’. Leipzig ...

415
415
Africa Cup: Marokko door dankzij uitblinker (en keepersblunder)

Op de Africa Cup wordt momenteel gestreden om de tickets voor de kwartfinales. Marokko wist zich ...

86
86
Transferbom! 'Anderlecht vol voor terugkeer Duranville'

RSC Anderlecht werkt achter de schermen aan een heuse transferbom. Volgens het Duitse Sport1 heeft ...

1199
1199
'KVM neemt drastische beslissing op transfermarkt'

KV Mechelen kan terugblikken op een knap seizoen tot dusver. De Maneblussers staan zelfs vijfde in ...

612
612
Van Gucht krijgt hoon internet over zich na rijbewijs-saga

We zijn nog maar vier dagen ver in het nieuwe jaar, toch heeft Ruben Van Gucht al twee dagen op een ...

176
176
Vervanger Mbappé held bij Real, ijskoude douche Liverpool

Real Madrid heeft het nieuwe kalenderjaar ingezet met een duidelijke zege, De Koninklijke haalde het ...

54
54
Letterlijk code rood: bijzondere beelden op stage Club

Om de tweede seizoenshelft tot in de puntjes voor te bereiden, trokken de meeste eersteklassers naar ...

231
231
'Antwerp maakt balans op: bliksemvertrek in de maak'

De Belgische clubs zullen nog enkele dagen geduld moeten hebben, officieel gezien opent de ...

959
959
Absolute nachtmerrie Vermeeren, Napoli wint brute veldslag

Het nieuwe kalenderjaar is dramatisch begonnen voor Athur Vermeeren. De middenvelder pakte zondag ...

170
170
Wéér slipper United: Engelse pers pakt Lammens onder de loep

Manchester United is niet bepaald goed aan het nieuwe kalenderjaar begonnen. Zondagnamiddag raakten ...

187
187
'Anderlecht en Antwerp nek aan nek voor eerste winteraanwinst'

Officieel gaat de winterse transferperiode voor de Belgische ploegen pas open op 6 januari. Maar ...

421
421
Leko drukt stempel bij Club: drie spelers in vizier

Ivan Leko is goed begonnen aan zijn tweede ambstermijn bij Club Brugge en pakte meteen 9 op 9 in de ...

755
755

Meer sportnieuws