Tottenham komt met nieuws over armblessure Lloris

177
Tottenham komt met nieuws over armblessure Lloris

Tottenham kreeg dinsdag in de Champions League een flinke pandoering van Bayern München, dat met 2-7 kwam winnen in Londen. Zaterdag tegen Brighton in de Premier League lijkt het op weg naar een nieuwe opdoffer, want bij de rust staan de Spurs alweer 2-0 achter. Tot overmaat van ramp verloren ze ook nog eens heel vroeg in de wedstrijd Hugo Lloris, wiens seizoen mogelijk al voorbij is.

De Franse doelman liet in de derde minuut een voorzet uit zijn handen glippen, waardoor Maupay de openingsgoal binnen kon tikken. Maar tot overmaat van ramp kwam Lloris ook nog eens helemaal neer, waarbij zijn arm helemaal de verkeerde kant op plooide. De pijn was voor Lloris zo erg dat hij op het veld nog zuurstof en later ook morfine toegediend moest krijgen, melden Engelse media. Het lijkt erop dat Lloris zijn arm of elleboog gebroken heeft, wat hem wellicht maanden aan de kant zal houden.

UPDATE 20u

Uiteindelijk lijkt het erop dat Lloris er toch minder erg aan toe is dan aanvankelijk gevreesd werd. Volgens Nice-Matin heeft de doelman immers geen breuk opgelopen en mag hij zaterdagavond nog het ziekenhuis verlaten. Hoe dan ook zal Tottenham het wel minstens enkele weken zonder Lloris moeten doen. Daarnaast zal hij ook moeten afhaken voor de Franse nationale ploeg, waar Mike Maignan (Lille) al aangeduid werd als zijn vervanger.

UPDATE 21u30
Er is nu ook helemaal duidelijkheid over de blessure van Lloris. Tottenham is op zijn officiële kanalen met het nieuws gekomen dat Lloris zijn elleboog ontwricht heeft. Van een breuk is er dus inderdaad geen sprake. Hoe lang de Spurs hun nummer één daardoor zullen moeten missen, dat vertellen ze er wel niet bij.


LEES OOK: Alderweireld lyrisch: "Bijna schandalig hoe goed hij is"

Goed nieuws voor Tottenham?

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

73
73
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

73
73
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

48
48
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

38
38
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

18
18
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

72
72
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

170
170
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

150
150
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

326
326
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

293
293
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

124
124
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

129
129
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

228
228
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

192
192
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

259
259
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

320
320
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

220
220
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

230
230
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

113
113
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

101
101
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

261
261
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

54
54
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

142
142
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

249
249
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

1005
1005

Meer sportnieuws