Tottenham komt met nieuws over armblessure Lloris

door
Tottenham komt met nieuws over armblessure Lloris

Tottenham kreeg dinsdag in de Champions League een flinke pandoering van Bayern München, dat met 2-7 kwam winnen in Londen. Zaterdag tegen Brighton in de Premier League lijkt het op weg naar een nieuwe opdoffer, want bij de rust staan de Spurs alweer 2-0 achter. Tot overmaat van ramp verloren ze ook nog eens heel vroeg in de wedstrijd Hugo Lloris, wiens seizoen mogelijk al voorbij is.

De Franse doelman liet in de derde minuut een voorzet uit zijn handen glippen, waardoor Maupay de openingsgoal binnen kon tikken. Maar tot overmaat van ramp kwam Lloris ook nog eens helemaal neer, waarbij zijn arm helemaal de verkeerde kant op plooide. De pijn was voor Lloris zo erg dat hij op het veld nog zuurstof en later ook morfine toegediend moest krijgen, melden Engelse media. Het lijkt erop dat Lloris zijn arm of elleboog gebroken heeft, wat hem wellicht maanden aan de kant zal houden.

UPDATE 20u

Uiteindelijk lijkt het erop dat Lloris er toch minder erg aan toe is dan aanvankelijk gevreesd werd. Volgens Nice-Matin heeft de doelman immers geen breuk opgelopen en mag hij zaterdagavond nog het ziekenhuis verlaten. Hoe dan ook zal Tottenham het wel minstens enkele weken zonder Lloris moeten doen. Daarnaast zal hij ook moeten afhaken voor de Franse nationale ploeg, waar Mike Maignan (Lille) al aangeduid werd als zijn vervanger.

UPDATE 21u30
Er is nu ook helemaal duidelijkheid over de blessure van Lloris. Tottenham is op zijn officiële kanalen met het nieuws gekomen dat Lloris zijn elleboog ontwricht heeft. Van een breuk is er dus inderdaad geen sprake. Hoe lang de Spurs hun nummer één daardoor zullen moeten missen, dat vertellen ze er wel niet bij.


LEES OOK: ‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Goed nieuws voor Tottenham?

Meest recent

Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

10
10
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

33
33
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

27
27
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

114
114
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

15
15
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

317
317
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

41
41
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

66
66
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

159
159
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

240
240
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

83
83
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

76
76
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

237
237
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

477
477
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

136
136
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

106
106
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

492
492
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

131
131
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

150
150
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

160
160
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

248
248
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

74
74
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

373
373
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

91
91
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

262
262

Meer sportnieuws