Tottenham komt met nieuws over armblessure Lloris

177 stemmen
Tottenham komt met nieuws over armblessure Lloris

Tottenham kreeg dinsdag in de Champions League een flinke pandoering van Bayern München, dat met 2-7 kwam winnen in Londen. Zaterdag tegen Brighton in de Premier League lijkt het op weg naar een nieuwe opdoffer, want bij de rust staan de Spurs alweer 2-0 achter. Tot overmaat van ramp verloren ze ook nog eens heel vroeg in de wedstrijd Hugo Lloris, wiens seizoen mogelijk al voorbij is.

De Franse doelman liet in de derde minuut een voorzet uit zijn handen glippen, waardoor Maupay de openingsgoal binnen kon tikken. Maar tot overmaat van ramp kwam Lloris ook nog eens helemaal neer, waarbij zijn arm helemaal de verkeerde kant op plooide. De pijn was voor Lloris zo erg dat hij op het veld nog zuurstof en later ook morfine toegediend moest krijgen, melden Engelse media. Het lijkt erop dat Lloris zijn arm of elleboog gebroken heeft, wat hem wellicht maanden aan de kant zal houden.

UPDATE 20u

Uiteindelijk lijkt het erop dat Lloris er toch minder erg aan toe is dan aanvankelijk gevreesd werd. Volgens Nice-Matin heeft de doelman immers geen breuk opgelopen en mag hij zaterdagavond nog het ziekenhuis verlaten. Hoe dan ook zal Tottenham het wel minstens enkele weken zonder Lloris moeten doen. Daarnaast zal hij ook moeten afhaken voor de Franse nationale ploeg, waar Mike Maignan (Lille) al aangeduid werd als zijn vervanger.

UPDATE 21u30
Er is nu ook helemaal duidelijkheid over de blessure van Lloris. Tottenham is op zijn officiële kanalen met het nieuws gekomen dat Lloris zijn elleboog ontwricht heeft. Van een breuk is er dus inderdaad geen sprake. Hoe lang de Spurs hun nummer één daardoor zullen moeten missen, dat vertellen ze er wel niet bij.


Goed nieuws voor Tottenham?

Meest recent

'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

21
21
Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

34
34
Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Het WK en de transferzomer vallen samen en dat zorgt ervoor dat het voor clubs en spelers vaak ...

15
15
'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

82
82
Straf nieuws voor Rode Duivels: verlenging tot 2034

De Rode Duivels hopen op dit WK hoge ogen te gooien, maar met een gelijkspel tegen Egypte namen ze ...

27
27
Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws over rentree Debast

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor hun tweede wedstrijd op dit WK, waarin ze zondag de ...

119
119
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

40
40
'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Het is voorlopig nog wachten tot de zomermercato van Club Brugge echt losbarst. Achter de schermen ...

207
207
Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

163
163
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

587
587
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

161
161
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

68
68
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

61
61
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

346
346
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

637
637
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

51
51
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

485
485
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

134
134
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

52
52
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

259
259
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

42
42
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

52
52
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

251
251
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

673
673
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

219
219

Meer sportnieuws