Clement beschermt Vormer: "Veel commotie, niet veel gezegd"

372 stemmen
Clement beschermt Vormer:

Club Brugge pakte dinsdag een knap en verdiend punt op het veld van Real Madrid en dus waren er achteraf bijna alleen maar blije gezichten te zien bij Blauw-Zwart. Alleen voor Ruud Vormer eindigde de match in mineur. De aanvoerder pakte in de slotfase een tweede gele kaart en lag daarmee ook aan de basis van de gelijkmaker van Real. 


De aanvoerder van Club zal bovendien ook sowieso de volgende match in het kampioenenbal moeten missen, thuis tegen Paris Saint-Germain. Maar mogelijk zal Vormer ook daarna nog enkele wedstrijden vanop het strafbankje moeten toekijken. De UEFA maakte donderdag immers bekend dat het nog een tuchtprocedure geopend heeft tegen de Nederlander. 

Bij het verlaten van het veld zou Vormer immers nog scheidsrechter Kabakov enkele scheldwoorden naar het hoofd geslingerd hebben.  Dat kan hem dus een extra schorsing opleveren. Op 17 oktober buigt de UEFA zich over het dossier van Vormer.

UPDATE 4/10

Volgens Het Laatste Nieuws waren de niet fraaie woorden uit de mond van Vormer: "F*ck you". Die uitspraak nam de Bulgaarse scheidsrechter namelijk mee in zijn rapport. De UEFA hanteert geen schorsingstabellen dus wordt het afwachten wat het verdict zal worden. Neymar kreeg bijvoorbeeld drie wedstrijden schorsing nadat hij op Instagram klaagde over de arbitrage nadat PSG uitgeschakeld werd door Manchester United. De kans is dan ook reëel dat Vormer meerdere wedstrijden vanop de zijlijn zal moeten toekijken.

UPDATE 17u
Tijdens zijn perspraatje in aanloop naar de clash tegen AA Gent kwam Philippe Clement nog even terug op het incident in Madrid. "Volgens mij is er niet veel gezegd geweest tegen de ref. Daar wordt nu veel commotie rond gemaakt, maar wij kunnen enkel afwachten hoe de UEFA reageert", hield de trainer het kort. Volgens Club zelf is er dus niet veel aan de hand en zou een extra schorsing bovenop zijn rode kaart onverdiend zijn, hopelijk voor Blauw-Zwart denkt de UEFA daar hetzelfde over.

Denkt u dat Vormer een extra schorsing zal krijgen?

Meest recent

'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

2
2
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

24
24
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

13
13
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

73
73
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

190
190
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

76
76
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

281
281
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

377
377
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

110
110
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

188
188
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

239
239
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

155
155
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

260
260
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

503
503
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

149
149
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

154
154
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

155
155
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

163
163
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

141
141
Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

300
300
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

376
376
Frustratie loopt op: Egypte haalt ferm uit na België

Egypte stond dicht bij een stunt tegen de Rode Duivels. Mohamed Salah en consorten kwamen op ...

629
629
‘Schoktransfer Lukaku: Spaanse club all-in voor Rode Duivel’

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kwam afgelopen seizoen amper in actie voor ...

479
479
Grijpt Garcia genadeloos in? “Iemand anders kapitein”

Het 1-1 gelijkspel van de Rode Duivels tegen Egypte zindert nog na. België start niet optimaal ...

577
577
Grote Duivelse vrees bij Vandenbempt: “Een schande!”

De eerste WK-wedstrijd van de Rode Duivels in de Verenigde Staten zit erop. Tegen Egypte kwamen de ...

304
304

Meer sportnieuws