Martinez krijgt goed en slecht nieuws voor volgend tweeluik Rode Duivels

door
Martinez krijgt goed en slecht nieuws voor volgend tweeluik Rode Duivels

De Rode Duivels zijn met 18 op 18 voorlopig nog steeds foutloos in hun kwalificatiegroep voor het EK 2020. Die ongeschonden status zou volgende week, wanneer met San Marino en Kazachstan enkele hapklare tegenstanders op het programma staan, geen averij mogen oplopen. Al kampt Roberto Martinez toch met de nodige kopzorgen, zo meldt Het Nieuwsblad.


De bondscoach zag deze week namelijk hoe zowel Romelu Lukaku (Internazionale) en Kevin De Bruyne (Manchester City) verstek gaven voor de Champions League-duels van hun team. Lukaku had last van de dij, bij De Bruyne strooide een liesblessure roet in het eten. Afwachten of zij klaar geraken voor het tweeluik en of hun coaches hen wel zullen vrijgeven voor de schijnbaar eenvoudige interlands. Ook Jason Denayer kwam overigens niet in actie bij Lyon, de toestand van Vincent Kompany is dan weer welbekend.

Iemand die deze keer van zijn werkgever wél zonder problemen met de Rode Duivels zal mogen aantreden is Eden Hazard. De aanvoerder van Martinez en topaankoop van Real Madrid gaf vorige keer nog verstek met een blessure, maar maakte tegen Club Brugge dinsdag nog de 90 minuten vol en lijkt stilaan helemaal fit. Ook zijn broer Thorgan is normaal gezien weer van de partij, net zoals diens Borussia Dortmund-ploegmaat Axel Witsel. Tot slot zal Martinez ook opnieuw een beroep kunnen doen op Timothy Castagne (Atalanta).

LEES OOK: Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Wie zouden de Rode Duivels het hardste missen?

Meest recent

'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

39
39
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

42
42
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

117
117
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

46
46
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

75
75
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

32
32
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

232
232
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

166
166
'Transferoorlog los: Club vs. Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

229
229
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

259
259
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

123
123
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

244
244
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

961
961
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

102
102
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

50
50
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

116
116
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

613
613
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

251
251
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

669
669
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

185
185
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

251
251
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

46
46
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

56
56
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

703
703
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

868
868

Meer sportnieuws