Martinez krijgt goed en slecht nieuws voor volgend tweeluik Rode Duivels

door
Martinez krijgt goed en slecht nieuws voor volgend tweeluik Rode Duivels

De Rode Duivels zijn met 18 op 18 voorlopig nog steeds foutloos in hun kwalificatiegroep voor het EK 2020. Die ongeschonden status zou volgende week, wanneer met San Marino en Kazachstan enkele hapklare tegenstanders op het programma staan, geen averij mogen oplopen. Al kampt Roberto Martinez toch met de nodige kopzorgen, zo meldt Het Nieuwsblad.


De bondscoach zag deze week namelijk hoe zowel Romelu Lukaku (Internazionale) en Kevin De Bruyne (Manchester City) verstek gaven voor de Champions League-duels van hun team. Lukaku had last van de dij, bij De Bruyne strooide een liesblessure roet in het eten. Afwachten of zij klaar geraken voor het tweeluik en of hun coaches hen wel zullen vrijgeven voor de schijnbaar eenvoudige interlands. Ook Jason Denayer kwam overigens niet in actie bij Lyon, de toestand van Vincent Kompany is dan weer welbekend.

Iemand die deze keer van zijn werkgever wél zonder problemen met de Rode Duivels zal mogen aantreden is Eden Hazard. De aanvoerder van Martinez en topaankoop van Real Madrid gaf vorige keer nog verstek met een blessure, maar maakte tegen Club Brugge dinsdag nog de 90 minuten vol en lijkt stilaan helemaal fit. Ook zijn broer Thorgan is normaal gezien weer van de partij, net zoals diens Borussia Dortmund-ploegmaat Axel Witsel. Tot slot zal Martinez ook opnieuw een beroep kunnen doen op Timothy Castagne (Atalanta).

LEES OOK: 'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Wie zouden de Rode Duivels het hardste missen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

80
80
UEL/UECL: Tielemans naar finale, Penders en co sneuvelen

Donderdagavond werden de tickets voor de finales van de Europa en Conference League afgewerkt. In ...

16
16
'Bestuur nu al op scherp: historische mercato Club Brugge'

Club Brugge wil zich in de komende weken verzekeren van zijn 20ste landstitel, maar achter de ...

140
140
Trainingsgevecht zindert na: Real onderneemt stappen

Enkele dagen voor El Clasico op het veld van FC Barcelona, staat Real Madrid in vuur en vlam. De ...

64
64
Limburgse goudmijn: Genk stoomt nieuw toptalent al klaar

KRC Genk hoopt in de komende weken alsnog een Europees ticket te veroveren, maar ondertussen is men ...

95
95
'City en United knokken om Duivel, Kompany op de loer'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens nakende zomermercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

83
83
'Exodus van start: Antwerp verliest eerste steunpilaar'

Antwerp FC staat opnieuw voor een drukke zomermercato. De sportieve leiding van de Great Old zal ...

357
357
'Vertrek Tzolis krijgt vorm: eisen Club Brugge gelekt'

Club Brugge neemt komende zomer afscheid van verschillende sterkhouders. Even laaide de hoop op een ...

309
309
'Irritaties bij Genk-bestuur: spelers intern aangepakt'

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

509
509
Kompany hakt knoop door: Kane legt bom onder Bayern

De toekomst van Harry Kane bepaalt meer dan alleen de aanval van Bayern. Vincent Kompany botst ...

203
203
Real op apegapen: Valverde naar hospitaal na nieuwe knokpartij

Aanstaande zondag wil Real Madrid er alles aan doen om te voorkomen dat FC Barcelona kampioen speelt ...

207
207
Union verliest aura van sympathie: analist geeft dé reden

Union SG legde de voorbije jaren een indrukwekkend parcours af en deed sinds zijn promotie op ...

203
203
Kompany zwaar bestolen? Antwoord klaar en duidelijk

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

222
222
KV Kortrijk haalt slag thuis: steunpilaar mee naar JPL

Na één jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn ...

61
61
Vier toppers, één verrassing: ontdek de Europese topscorers

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal nadert met rasse schreden en dus staan ook nog heel wat ...

75
75
'Pittige vuurdoop: Sibierski krijgt eerste transferopdracht'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

428
428
'Club Brugge kaalgeplukt: ook Forbs richting exit?'

Of de titelrace tot een goed einde zal worden gebracht valt nog af te wachten, maar hoe dan ook mag ...

619
619
'Duiventil in Genk: verlanglijst De Condé lekt uit'

Of het nog een Europees ticket kan bemachtigen valt voorlopig af te wachten, maar dat KRC Genk ...

449
449
Anderlecht-fans spuwen gal: bestuur in het verweer

Daags na de officiële voorstelling van Antoine Sibierski als technisch directeur zit het er ...

289
289
'Frisse wind bij Club Brugge: unieke kans toptalent'

Om de zopas veroverde leidersplaats te verdedigen rekent Club Brugge zaterdag tegen STVV mogelijk op ...

475
475
Bondsparket maakt opvallende sanctie Burgess bekend

Voor het eerst in deze play-offs is Union op achtervolgen aangewezen, want afgelopen weekend nam ...

721
721
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

427
427
'Grote kuis in Genk: volledig elftal richting exit'

KRC Genk dreigt nog naast een Europees ticket te grijpen, maar zelfs mits een goede afloop hebben de ...

426
426
'Club Brugge hakt knoop door over opvolger Mignolet'

Of hij zaterdag zijn wederoptreden kan vieren tegen STVV valt nog af te wachten, maar Simon Mignolet ...

517
517
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

692
692
'Strijd Karetsas is los: gesprekken met eerste club'

Voor KRC Genk is het op sportief vlak een ontgoochelend seizoen, maar toch lijkt de kassa in de ...

176
176

Meer sportnieuws