Martinez krijgt goed en slecht nieuws voor volgend tweeluik Rode Duivels

574 stemmen
Martinez krijgt goed en slecht nieuws voor volgend tweeluik Rode Duivels

De Rode Duivels zijn met 18 op 18 voorlopig nog steeds foutloos in hun kwalificatiegroep voor het EK 2020. Die ongeschonden status zou volgende week, wanneer met San Marino en Kazachstan enkele hapklare tegenstanders op het programma staan, geen averij mogen oplopen. Al kampt Roberto Martinez toch met de nodige kopzorgen, zo meldt Het Nieuwsblad.


De bondscoach zag deze week namelijk hoe zowel Romelu Lukaku (Internazionale) en Kevin De Bruyne (Manchester City) verstek gaven voor de Champions League-duels van hun team. Lukaku had last van de dij, bij De Bruyne strooide een liesblessure roet in het eten. Afwachten of zij klaar geraken voor het tweeluik en of hun coaches hen wel zullen vrijgeven voor de schijnbaar eenvoudige interlands. Ook Jason Denayer kwam overigens niet in actie bij Lyon, de toestand van Vincent Kompany is dan weer welbekend.

Iemand die deze keer van zijn werkgever wél zonder problemen met de Rode Duivels zal mogen aantreden is Eden Hazard. De aanvoerder van Martinez en topaankoop van Real Madrid gaf vorige keer nog verstek met een blessure, maar maakte tegen Club Brugge dinsdag nog de 90 minuten vol en lijkt stilaan helemaal fit. Ook zijn broer Thorgan is normaal gezien weer van de partij, net zoals diens Borussia Dortmund-ploegmaat Axel Witsel. Tot slot zal Martinez ook opnieuw een beroep kunnen doen op Timothy Castagne (Atalanta).

LEES OOK: Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

Wie zouden de Rode Duivels het hardste missen?

Meest recent

'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

1
1
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

10
10
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

91
91
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

353
353
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

123
123
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

56
56
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

108
108
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

34
34
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

655
655
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

115
115
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

122
122
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

89
89
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

440
440
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

386
386
'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

414
414
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor"

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

255
255
"Als België serieus genomen wil worden ..." - topanalist messcherp

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

370
370
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

707
707
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

523
523
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

45
45
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

279
279
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

821
821
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

73
73
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

376
376
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

474
474

Meer sportnieuws