Martinez krijgt goed en slecht nieuws voor volgend tweeluik Rode Duivels

door
Martinez krijgt goed en slecht nieuws voor volgend tweeluik Rode Duivels

De Rode Duivels zijn met 18 op 18 voorlopig nog steeds foutloos in hun kwalificatiegroep voor het EK 2020. Die ongeschonden status zou volgende week, wanneer met San Marino en Kazachstan enkele hapklare tegenstanders op het programma staan, geen averij mogen oplopen. Al kampt Roberto Martinez toch met de nodige kopzorgen, zo meldt Het Nieuwsblad.


De bondscoach zag deze week namelijk hoe zowel Romelu Lukaku (Internazionale) en Kevin De Bruyne (Manchester City) verstek gaven voor de Champions League-duels van hun team. Lukaku had last van de dij, bij De Bruyne strooide een liesblessure roet in het eten. Afwachten of zij klaar geraken voor het tweeluik en of hun coaches hen wel zullen vrijgeven voor de schijnbaar eenvoudige interlands. Ook Jason Denayer kwam overigens niet in actie bij Lyon, de toestand van Vincent Kompany is dan weer welbekend.

Iemand die deze keer van zijn werkgever wél zonder problemen met de Rode Duivels zal mogen aantreden is Eden Hazard. De aanvoerder van Martinez en topaankoop van Real Madrid gaf vorige keer nog verstek met een blessure, maar maakte tegen Club Brugge dinsdag nog de 90 minuten vol en lijkt stilaan helemaal fit. Ook zijn broer Thorgan is normaal gezien weer van de partij, net zoals diens Borussia Dortmund-ploegmaat Axel Witsel. Tot slot zal Martinez ook opnieuw een beroep kunnen doen op Timothy Castagne (Atalanta).

LEES OOK: Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Wie zouden de Rode Duivels het hardste missen?

Meest recent

'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

24
24
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

20
20
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

329
329
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

221
221
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

83
83
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

239
239
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

182
182
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

287
287
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

298
298
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

117
117
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

437
437
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

228
228
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

91
91
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

373
373
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

358
358
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

145
145
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

273
273
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

211
211
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

272
272
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

159
159
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

474
474
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

184
184
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

159
159
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

73
73

Meer sportnieuws